Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 22 από 22
  1. 21-03-12 23:01 #16
    Προεπιλογή καλησπερα
    γεια σου φιλε μου.....και εγω συμφωνω πως να παρεις τοσα κιλα σε τοσο λιγο χρονο δεν ειναι και πολυ υγιεινο αλλα και σιγουρα το 80% θα ειναι λιπος και νερα.....μια πρωτεινη μπορεις να βρεις για τα μετρα αν ψαξεις στα συμπληρωματα....εγω θα σου προτεινα μια σαν την myofusion και προς θεου μην παρεις πρωτεινη ογκου γιατι οι πιο πολλες ειναι αντιοικονομικες και με πολλες θερμιδες απο υδατανθρακα που δεν ξερω αν μπορει να αξιοποιηθει π.χ. mass impact που η συνιστωμενη δοσολογια 5 scoop συνολο εχει 200γρ υδατανθρακα......απλα υπομονη-γερες προπονησεις- εισαι ακομα 17 τι της θες της πρωτεινες......φαε οσπρια-ψαρια-κρεατα.....καλη συνεχεια και ξαναθεσε λιγο πιο σωστους στοχους...[παρε πρωτεινη σε 1-2 χρονια]
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-03-12 23:08 #17
    Προεπιλογή
    συμφωνω και εγω με τους παραπανω .
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-03-12 02:32 #18
    Το avatar του χρήστη Jimy

    Εγγραφή
    19-12-2011
    Περ.
    Κρήτη
    Μηνύματα
    170
    Προεπιλογή
    Καθε τετοια περιοδο που ανοιγει ο καιρος,θυμουνται ολοι οτι πρεπει το καλοκαιρι στην θαλασσα να ειναι φετες.Φυσικα και δεν το λεω για σενα μονο φιλε μου και ουτε ειναι ειρωνικος ο τονος μου,απλα η γυμναστικη ειναι κατι που θελει επιμονη,κοπο,θεληση και χρονο.Αυτα που ελεγε παλια σε μια διαφημιση η γυμναστρια Γιαννα Νταριλη "Δεν θελει κοπο θελει τροπο" ειναι για αφελεις!Απο μια αποψη εισαι τυχερος γιατι θα μπορουσες να ετρεχες τωρα να χανεις κιλα αντι να ηθελες να παρεις.Κανε αυτα που σου λενε τα παιδια πιο πανω καθως και καθε πιο εμπειρος απο μενα και θα τα καταφερεις.
    Βαλε και καμια φωτο!Καλη συνεχεια φιλε μου και σου ευχομαι οτι καλυτερο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-03-12 03:19 #19
    Προεπιλογή
    Φίλε τα περισσότερα παιδιά παραπάνω δίκιο έχουν. Απλά έχουν ξεχάσει να σου αναφέρουν κάτι. Εαν είσαι αυτή τη στιγμή που μιλάμε αγύμναστος, οι πιθανότητες να γίνεις όπως φαντάζεσαι μέχρι το καλοκαίρι αντιστοιχούν στο 0% . Η γυμναστική είναι τρόπος ζωής και συστηματική ενασχόληση. Με 1-2 μήνες ενασχόληση το χρόνο...δεν κάνεις απολύτως τίποτα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-03-12 18:48 #20

    Εγγραφή
    23-09-2011
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    10
    Προεπιλογή
    Ξέχασα να σας πω ότι κάνω περίπου 10 μήνες γυμναστήριο... Τέλος πάντων σε λίγες ημέρες θα ανεβάσω 2-3 φωτογραφίες να με δείτε!
    Σας ευχαριστώ πολύ όλους σας!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-03-12 20:45 #21
    Το avatar του χρήστη chro

    Εγγραφή
    15-12-2011
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    355
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    προφανως εννουσε οταν περνεις αυτη που σου αναλογει..δεν διαβασα πουθενα,για υπερκαταναλωσεις κλπ..
    οποτε το σχολιο του chro ειναι μαλλον ατοπο κατα την γνωμη μου..
    να χαμε να λεγαμε..
    Αυτό που για εσένα είναι προφανές, για εμένα έβγαλε το αντίθετο νόημα και ειδικά η λέξη τίποτα. Δεν είδα να λέει στον ανήλικο χρήστη, κάνε εξετάσεις αίματος και αν οι τιμές σου επιτρέπουν, βάλε στη διατροφή σου και περισσότερη πρωτεΐνη, ανάλογα με την πρόταση κάποιου γιατρού ή διατροφολόγου. Ας μη ξεχνάμε ότι δεν μελετάμε μόνο τις άμεσες επιπτώσεις. Γενικά ένας γιατρός δεν προτείνει να φτάνουμε στα όρια κάποιες τιμές, όχι για κανένα άλλο λόγο, αλλά γιατί αν χρειαστεί να πάρουμε κάποιο φάρμακο για κάποια θεραπεία, θα πρέπει να μην έχουμε υψηλές τιμές αν το φάρμακο τις ανεβάζει.
    Καλή η κονόμα από τα συμπληρώματα, που υπερκαταναλώνονται στα γυμναστήρια, είτε τα έχει πραγματικά ανάγκη κάποιος είτε όχι, αλλά να μη λέμε ότι δεν παθαίνουμε και τίποτα. Ρωτήστε και κανένα πιο παλιό.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 23-03-12 16:41 #22
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που για εσένα είναι προφανές, για εμένα έβγαλε το αντίθετο νόημα και ειδικά η λέξη τίποτα. Δεν είδα να λέει στον ανήλικο χρήστη, κάνε εξετάσεις αίματος και αν οι τιμές σου επιτρέπουν, βάλε στη διατροφή σου και περισσότερη πρωτεΐνη, ανάλογα με την πρόταση κάποιου γιατρού ή διατροφολόγου. Ας μη ξεχνάμε ότι δεν μελετάμε μόνο τις άμεσες επιπτώσεις. Γενικά ένας γιατρός δεν προτείνει να φτάνουμε στα όρια κάποιες τιμές, όχι για κανένα άλλο λόγο, αλλά γιατί αν χρειαστεί να πάρουμε κάποιο φάρμακο για κάποια θεραπεία, θα πρέπει να μην έχουμε υψηλές τιμές αν το φάρμακο τις ανεβάζει.
    ο ανθρωπος απαντησε πως ενα συμπληρωμα πρωτεινης,δεν ειναι επιφοβο..
    προφανως,οταν το περνεις οπως πρεπει,κ οχι οταν παρεις ολο τον κουβα μαζι..
    τωρα τι καταλαβε ο καθενας ειναι αλλου παππα ευαγγελιο..
    απο κει κ περα,επιπτωσεις δεν υπαρχουν στο εγραψα κ απο πανω..
    αν τωρα θες να νομιζεις διαφορετικα δικαιωμα σου..


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλή η κονόμα από τα συμπληρώματα, που υπερκαταναλώνονται στα γυμναστήρια, είτε τα έχει πραγματικά ανάγκη κάποιος είτε όχι, αλλά να μη λέμε ότι δεν παθαίνουμε και τίποτα. Ρωτήστε και κανένα πιο παλιό.....
    ναι φιλε,ειχα ρωτησει παλιους οταν ειμουν καινουριος κ μου απαντουσαν τα ιδια με σενα εδω..κ για τις κρεατινες κ νεφρα κλπ..
    αυτο που δεν μου ελεγαν ομως,ειναι κ τα υπολοιπα που επερναν μαζι κ διελυσαν τα παντα..βεβαια αυτα τα εμαθα στην πορεια..

    κατα τα αλλα η πρωτεινη εφταιξε..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12