Σελίδα 9 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 789101119 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 121 έως 135 από 343
  1. 09-10-13 01:27 #121
    Προεπιλογή
    8/10/13

    Σημερα ειχα ρεπο, και με πηρε ενα φιλαρακι μου και με πηγε για ραγκμπι στο αιγαλεω. Ωραιο αθλημα, αλλα εφαγα βρωμοξυλο... Θα ξαναπαω την Πεμπτη!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-10-13 15:42 #122
    Προεπιλογή
    9/10/12 Παγκος

    Πονουσαν οι ωμοι απο το ραγκμπυ της ποιηγουμενης μερας, οποτε μ πηρε λιγη παραπανω ωρα να ζεσταθω.

    Μπαρα χ πολλες
    40χ8
    60χ5
    80χ3
    100χ2
    115χ1
    130χ1
    140χ2, το ιδιο προβλημα οπως παντα με τα πολλα κιλα στον παγκο, χαλαρωνω. Δεν μπορω να διατηρηθω σταθερος. Νομιζω οτι πρεπει να κανω 8-10 μονες σε καθε προπονηση απο εδω και περα στα 135 κιλα περιπου, να μαθω να παραμενω σφιχτος


    Βυθισεις
    Βαρος χ 8
    10χ8
    17,5χ6

    Πλαγιες εκτασεις 15χ10χ3


    Τελος. Ημουνα και κουρασμενος απο την προπονηση της προηγουμενης δεν εβγαινε αλλο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-12-13 21:56 #123
    Προεπιλογή
    Μια εβδομαδα περασε απο το Ατλας, και μπορω να πω οτι πλεον συνηλθα Σωματικα ητανε απο τα δυσκολα πραγματα που εχω κανει ποτε μου, δεν θυμαμαι αλλη φορα που να μ πηρε μια εβδομαδα για να συνελθω απο καποιον αγωνα, οποιουδηποτε αθληματος. Ητανε ομως ενας ωραιος αγωνας, με πολυ καλη διοργανωση και μπραβο στα παιδι που το οργανωσαν. Μπραβο επισης σε ολους οσους πηρανε μερος και σε οσους ηρθανε! Δεν εχω να πω κατι αλλο για την ωρα, προπονησεις δεν εκανα καθολου αυτη την εβδομαδα, ουτε την επομενη προβλεπεται να κανω καμια σοβαρη προπονηση, μαλλον τελη ιανουαριου θα ξαναμπω σε κανονικο προγραμμα, την χρειαζομαι την ξεκουραση, να φτιαξω μερικους ψιλοτραυματισμους που εχω, και μετα να ξαναμπω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-12-13 01:42 #124
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη grtech

    Εγγραφή
    28-01-2011
    Περ.
    Sverige.
    Μηνύματα
    3.680
    Προεπιλογή
    Νίκο συγχαρητήρια για την επιτυχία στο Άτλας και καλή ξεκούραση - ανάρρωση μέχρι τις επόμενες προπονήσεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-12-13 11:56 #125
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο niksamaras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια εβδομαδα περασε απο το Ατλας, και μπορω να πω οτι πλεον συνηλθα Σωματικα ητανε απο τα δυσκολα πραγματα που εχω κανει ποτε μου, δεν θυμαμαι αλλη φορα που να μ πηρε μια εβδομαδα για να συνελθω απο καποιον αγωνα, οποιουδηποτε αθληματος. Ητανε ομως ενας ωραιος αγωνας, με πολυ καλη διοργανωση και μπραβο στα παιδι που το οργανωσαν. Μπραβο επισης σε ολους οσους πηρανε μερος και σε οσους ηρθανε! Δεν εχω να πω κατι αλλο για την ωρα, προπονησεις δεν εκανα καθολου αυτη την εβδομαδα, ουτε την επομενη προβλεπεται να κανω καμια σοβαρη προπονηση, μαλλον τελη ιανουαριου θα ξαναμπω σε κανονικο προγραμμα, την χρειαζομαι την ξεκουραση, να φτιαξω μερικους ψιλοτραυματισμους που εχω, και μετα να ξαναμπω!
    Τα ίδια και εγώ μετά το Πανελλήνιο της IPF στη Θεσσαλονίκη. Είναι απίστευτο το στρες του ΚΝΣ. Φαντάσου τι γίνεται σε αγώνες strongman
    Ελληνικό Σωματείο Δυναμικού Τριάθλου
    “Strength is the product of struggle, you must do what others don’t to achieve what others won’t”
    Henry Rollins
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-12-13 15:48 #126
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο grtech Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νίκο συγχαρητήρια για την επιτυχία στο Άτλας και καλή ξεκούραση - ανάρρωση μέχρι τις επόμενες προπονήσεις.
    Σε ευχαριστω, να σαι καλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-12-13 15:49 #127
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 72K Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα ίδια και εγώ μετά το Πανελλήνιο της IPF στη Θεσσαλονίκη. Είναι απίστευτο το στρες του ΚΝΣ. Φαντάσου τι γίνεται σε αγώνες strongman

    Ουτε που θελω να φανταστω...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-12-13 20:10 #128
    Προεπιλογή
    17/11/13 Deadlift (conventional)
    Μπαρα χ πολλες
    60κγχ3χ2
    100χ3χ2
    120χ2
    140χ1
    160χ1
    180χ1χ3, πολυ γρηγορες και ωραιες επαναληψεις.

    Διαφορες ασκησεις για πλατη τις οποιες δεν θυμαμαι.



    Σχετικα ευκολη προπονηση, ομως ακομα ειμαι κουρασμενος απο το ατλας. Σιγα σιγα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-12-13 20:50 #129
    Προεπιλογή
    Congrats για τις επιδόσεις στο Atlas, bro.

    Έδωσες και θέαμα με το intensity!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-12-13 22:15 #130
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MindOverMatter Εμφάνιση μηνυμάτων
    Congrats για τις επιδόσεις στο Atlas, bro.

    Έδωσες και θέαμα με το intensity!
    Να σαι καλα φιλε μου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-12-13 01:10 #131
    Προεπιλογή
    20/12/13 Bench

    Ανεβασα κιλα μεχρι τα 110χ1. Ευκολα και γρηγορα.

    Επειτα εκανα πεκ ντεκ, ανοιγματα, πιεσεις με αλτηρες, πλαγιες εκτασεις, και κτ για τρικεφαλο που τωρα μου διαφευγει... Πριν απο αυτην την προπονηση πηρα hydroxycut, πρωτη (και τελευταια) φορα που περνω τετοιο πραγμα, δεν μπορουσα να κανω προπονηση με τοσους παλμους
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-12-13 17:46 #132
    Προεπιλογή
    Φίλε είδα το σκουώτ που έκανες στο Atlas..Πραγματικά απίστευτος...Ενώ στην αρνητική φαινότανε πως θα τα βγάλεις δύσκολα βγήκανε αέρας
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-12-13 18:03 #133
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε είδα το σκουώτ που έκανες στο Atlas..Πραγματικά απίστευτος...Ενώ στην αρνητική φαινότανε πως θα τα βγάλεις δύσκολα βγήκανε αέρας
    Αυτον τον τροπο να τα κανω, με σχετικα αργη αρνητικη, τον εκλεψα απο τον Stan Efferding. Ηδη κατεβενα αργα, αλλα αφου ακουσα μια συνεντευξη του να μιλαει για το σκουατ του, ειπα να το δοκιμασω και μου αρεσε. Να σαι καλα φιλε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 27-12-13 16:32 #134
    Προεπιλογή
    27/12/13 Squat

    Ανεβασα μεχρι τα 180χ5. Ακομα δν κανω τιποτα ζορικο, για 2 λογους. Και δεν εχω ορεξη (γιορτες, ουζα, ουισκια ) και το γυμναστηριο μου κλεινει λογω εορτων, ποτε λιγα πραγματα. Μετα απο τις γιροτες, παλι δυναμικα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-12-13 18:07 #135
    Προεπιλογή
    28/12/13 Πλατη

    Ελξεις στην τροχαλια με ουδετερη λαβη 3χ8-10
    Κωπηλατικη στην τροχαλια με κλειστη λαβη 3χ8-10
    Πουλ οβερ με κλειστη λαβη απο ψηλη τροχαλια 3χ12
    Οπισθιες εκτασει2 4χ12
    Δικεφαλοι στο μηχανημα 3χ10
    Σφυρια στην τροχαλια 3χ10

    Αυτα. Η δυναμη εχει πεσει ενα 10% περιπου, αλλα ητανε αναμενομενο και επρεπε να γινει.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 9 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 789101119 ... ΤελευταίαΤελευταία