Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 53 από 53
  1. 05-06-08 01:02 #46
    Προεπιλογή
    Γιαννη παρα πολυ καλοσ!εγς δεν ειδα διαφορα στο χερι που λες οτ εμεινε πισς!πολυ καλοσ και παλι!
    καλο ταξιδι Κωστα...Θα μας λειψεις!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-06-08 21:02 #47
    Προεπιλογή
    συγχαρητηρια γιαννη!!οι πρωτες φωτος σε αδικουν αυτες που ανεβασες φαινετε οτι εχεις πετυχει εξωπραγματικη φορμα σε στεγνωμα ,οι γλουτιαιοι σου ειναι απο αλλο πλανητη!!Βαστα και δωστα ολα για το παγκοσμιο))
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-06-08 21:39 #48
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    είχα πρόβλημα με τον υπολογιστή και σήμερα τον εφτιαξα .
    οσο για τον φωτισμό λόγω του ότι η διοργάνωση ήταν της τελευταίας στιγμής ηταν καμένες και κάποιες λάμπες και τις αλλάξαμε αλλά δεν υπήρχε δυνατότητα να μπούν επιπλέον προβολείς τελευταία στιγμή λόγω του ότι η αίθουσα έκλεισε οριστικά την παρασκευή στης 4 η ώρα το σάββατο είχε γάμο οπότε μόνο η κυριακή έμεινε για σκηνικά και ετοιμασίες .
    δηλαδη και να με πλήρωναν δεν έκανα τετοια οργάνωση της τελευταίας στιγμής αλλά το έκανα για να σώσω την κατάσταση και για το χατήρι του στράτου του χατζηδημητριάδη ενός ανθρώπου που δεν προβάλετε όσο θα έπρεπε και πραγματικά απο την εποχή του ανάργυρου τσοπουρίδη του τότε προέδρου της ναββα έχουν κάνει πολλα για το ββ στην ελλάδα και έκαναν αγώνες σε απ άκρη σε άκρη σε όλη την ελλάδα και τότε ήταν στην ναββα και οι κύριοι σερέτης και γερολυμάτος .

    πολλοί λένε διάφορα και υποσχέσεις τα λόγια τζαμπα είναι ο καθένας λέει ότι θέλει οι πράξεις κάνουν την διαφορά εμείς και ο στράτος ο χατζηδημητριάδης κάνουμε ακριβώς αυτά που λέμε δηλαδη σε κάθε οργάνωση φροντίζουμε την διαμονή των αθλητών που έρχονται από μακρυα και την ματαφορά στον χώρο των αγώνων γι αυτούς που έρχονται χωρίς μέσο δικό τους με τα μέσα μαζικής μεταφοράς ΄καθώς και μια δεξίωση στο τέλος τών αγώνων για φαγητό σ αυτούς που μένουν πράγμα που δεν το βλέπουμε ούτε σε μεγάλες διοργανώσεις του εξωτερικού αλλά δεν θεωρούμε οτι κάνουμε κάτι το ιδιαίτερο αλλά σαν βασικός κανόνας φιλοξενείας γιατί αν κάποιος παρατήρησε στον συγκεκριμένο αγώνα δεν υπήρχε κανένας χορηγός λόγω της οργάνωσης της τελευταίας στιγμής παρα μόνο ο στράτος ο χατζηδημητριάδης φανταστείτε να υπήρχαν και χορηγοί τότε θα κάναμε και γλέντι με μπουζούκια .
    επειδή η χρυσούπολη και η καβάλα παλαιότερα έχουν παράδοση στο ββ μην ξεχνάμε πώς και ο γιάννης ο ελευθεριάδης και ο στράτος ο αργυράκης είναι απο την χρυσούπολη όπως και δεκάδες αθλητές παλιότερα αλλα και στον συγκεκριμένο αγώνα οπού τελικα από τις 4 συμετοχές τελικά κατέβηκαν μόνο οι 2 η κοπέλα δεν μπόρεσε λόγω εξετάσεων και ενας στην ψιλή κατηγορία δεν πρόλαβε λόγω υποχρεώσεων , αλλά αυτοι οι δύο ο κιζάκης ο γιώργος πήρε την τρίτη θέση και ο τσόνογλου αναστάσιος όπου τον ετοίμασα σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα πήρε την 1η θέση στην κατηγορία 4 παρ όλη την αποιρία του στό ποζάρισμα στην wabba στην αθήνα βγήκε 3ος αλλά εκεί επρεπε οι κριτές να μαντέψουν γιατί δεν πόζαρε καθόλου καλά ουτε στις υποχρεότικές πόζες στην χρυσούπολη όμως ήταν αρκετά βελτιωμένος και βγήκε καθαρά πρώτος .
    γενικά όμως το επίπεδο ηταν αρκετά υψηλό και είχε αρκετούς αθλητές και μερικοί δεν ηρθαν λόγω αλλαγής της ημερομηνιας .

    εγώ θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους όσους παρεβρέθηκαν στην οργάνωση αθλητές και θεατές γιατί αυτοί είναι η ψυχή των αγώνων και χωρίς αυτούς δεν νοείται πετυχημένος αγώνας .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-06-08 22:29 #49
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    αλεξ δεν πιανεσαι στο ρεπορταζ μπαγασα

    και ο γιαννης δεν πιανεται στη γραμμωση
    μπραβο αρχηγε, πολυ καλητερα αποτι περιμενα , τρομερος
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-06-08 23:55 #50
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.909
    Προεπιλογή
    Εγώ τι να πώ ρε παιδιά, χωρίς να θέλω να χαιδέψω αυτιά, και γνωρίζωντας μόνο λίγο πόσο δύσκολη είναι μια διοργάνωση αγώνων, απορώ με θέληση κάποιων ανθρώπων και την αγάπη τους για το άθλημά μας που τους οδηγεί στην διοργάνωση αγώνων. Την ίδια στιγμή έχω μια μικρή ανησυχία αν θα υπάρξει συνέχεια από τους νεότερους όταν κάποιοι αποφασίσουν να σταματήσουν να ασχολούνται με το θέμα.

    Σχετικά με τον κ. Χατζηδημητριάδη κ τη NABBA έχω να πιστοποιήσω τα λεγόμενα του Ηλία. Έχωντας την εμπειρία της συμμετοχής σε αγώνες της ομοσπονίδας, ήταν ο πρώτος μου αγώνας που πήγα εντελώς μόνος μου, μην ξέρωντας κανέναν κ τίποτα, και πράγματι χωρίς κάν να έχω ενημερώσει, οι διοργανωτές κανόνισαν όχι μόνο για τη διαμονή μου, αλλά γνωρισα φίλους και συμμετέιχα στη δεξίωση για φαγητό μετά τους αγώνες όπου πραγματικά μου είχε κάνει εντύπωση και είναι κάτι που θα το θυμάμαι, καθώς ένιωσα φοβερή οικιότητα μεταξύ ανθρώπων που είχα γνωρίσει πριν λίγες ώρες. (περιττό να πώ ότι ήμουν από δίαιτα και έφαγα του σκασμού!)

    ελπίζω και εύχομαι να τους έχει ο Θεός καλά και να συνεχίσουν να διοργανώνουν πολλούς αγώνες ακόμα.
    Σαν bb.gr φυσικά θα υποστηρίζουμε πάντα αυτές τις προσπάθειες.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-06-08 02:30 #51
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Ηλια δεν χριαζεται να δικαιολογεις τιποτα, μονο μπραβο και συγχαρητηρια σου αξιζουν που καταφερες μεσα σε τοσο λιγο χρονικο διαστημα να διοργανωσεις εναν καλο αγωνα με ζεστο και φιλικο περιβαλλον. Χαιρομαι ιδιαιτερα που η ομοσπονδια της ΝΑΒΒΑ υποστειριζει το bodybuilding στη Βορεια Ελλαδα και ελπιζω να το συνεχισει επιτυχως. Καλη δυναμη σε οτι προγραμματιζεται και εμεις θα ειμαστε εδω να σας στηριζουμε με οποιον τροπο μπορουμε.!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-06-08 02:53 #52
    Προεπιλογή ναββα !!
    Εμεις παντα θα στηριζουμε το αθλημα που αγαπαμε αλλα θα πρεπει να κανουν κατι και οι προισταμενοι μας!!
    Επειδη ξερω απο κοντα τα πραγματα λογω του ο Ηλιας ειναι φιλος τελευταια στιγμη του ανεθεσαν να κανει αυτος τους αγωνες γιατι η ομοσπονδια δεν προεβλεψε να κλεισει την αιθουσα πιο μπροστα και ο δημος την εδωσε αλλου δηλαδη τι θα καναμε αν δεν υπηρχαν ατομα σαν τον Ηλια?Θελω να πω λιγο περισσοτερη οργανωση δεν βλαπτει τωρα οτι λαθη εγιναν στον αγωνα εγω προσωπικα δεν καταλογιζω καμια ευθηνη δτον Ηλια λογω του οτι σε τοσο χρονο που ειχε εκανε το καλυτερο δυνατο που περνουσε πο το χερι του αλλα θα πρεπει να αναρωτηθουν ολοι τι να κανουν για να βελτιωσουν την ποιοτητα του αθληματος μας να ερθει περισσοτερος κοσμος να μας δει και να το ανεβασουμε οσο μπορουμε
    ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-06-08 16:21 #53
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    ευχαριστώ παιδιά για τα καλά σας λόγια είμαστε ερασιτεχνικο αθλημα μη αναγνωρισμένο και όλα γίνονται απο τούς εκπρωσώπους και διοργανωτές της ομοσπονδίας και πρόκληση είναι να κάνουμε καλούς αγώνες σε ωραίους χώρους και να αφήνουμε καλές εντυπώσεις για το καλό και την σωστή προβολή του αθλήματος για να κερδίσουμε φίλους και οπαδούς σ αυτό όμως μερίδιο έχουν όλοι και κυρίως αθλητές και διοργανωτές .
    το ββ και γενικότερα η γυμναστική με βάρη είναι η βάση για όλα τα αθλήματα και τα υπερσυγχρονα γυμναστήρια που υπάρχουν σήμερα είναι η εξέλιξη των παλιών σιδεράδικων γι αυτό ας προσπαθήσουμε να πάρει το αθλημά μας την θέση που του αξίζει.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234