Θέμα: Pole Dancing

Σελίδα 12 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 166 έως 171 από 171
  1. 14-10-13 18:40 #166
    Προεπιλογή
    μα τι σοι αισθησιακα ακροβατικα θα κανει μια ημιγυμνη στο μονοζυγο???
    μονο αισθησιακο δε θα'ναι.ποιο πολυ σε μαιμου με στρινγκ θα παραπεμπει....
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-10-13 23:17 #167
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    νομίζω ότι σ αυτο το θέμα το έχουμε αναλύσει και είπαμε απόψεις και συμπεράσματα και ειλικρηνα κανείς δεν πρέπει να παρεξηγείτε , ούτε αυτοί που το θεωρούν άθλημα η ένα είδος άθλησης , ούτε αυτοι που το θεωρούν αισθησιακό και ερωτικό χορό
    όλοι απο τον αισθησιακό χορό το μάθαμε δεν το μάθαμε απο τούς ινδούς και το Mallakhamb αν είναι δυνατόν και μάλιστα την άλλη βδομάδα μετα τούς αγώνες το παγκόσμιο στη θεσσαλονίκη θα πάμε και μετα το τέλος των αγώνων και να παρακολουθήσουμε παραδοσιαό ινδικό χορό Mallakhamb

    ακόμη και αυτες οι αθλήτριες που βάζουμε εδω στις φωτο θέλοντας και μη τούς άντρες που έχουν αίμα στις φλέβες και όχι αριάνι τούς αρέσει το θέαμα αισθησιακά και ερωτικα
    επίσης η σωλήνα στις χορεύτριες η κάθετη έχουμε πεί ότι παραπέμπει κάπου αλλού , ενω στην οριζόντια όπως το μονόζυγο εκτός τού ότι είναι διαφορετική η ενδυμασία όπως όλοι γνωρίζουμε απο την ενόργανη , αν ήταν ακόμη και ημίγυμνες πάλι δεν έχει τον αισθησιασμό της κάθετης

    αλλα όλα αυτα είναι διαφορετικές προσεγγίσεις και οπτικές γωνίες που ο καθένας μπορεί να στηρίξει και ούτε αμφισβητείτε ότι χρειάζετε τεχνική και φυσική κατάσταση για να γίνουν όλες αυτες οι φιγούρες που πραγματικα εντυπωσιάζουν , απλα ένας άντρας ακόμη και γυναίκα θα το δεί και απο την ερωτική του πλευρα και πολύ καλα θα κάνει
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-03-21 22:30 #168
    Προεπιλογή
    ΔεΝ είναι ακατάλληλο
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-03-21 22:54 #169
    Προεπιλογή
    Δήμο μου την άλλη φορά όμως να είναι ακατάλληλο σε παρακαλώ!

    Απλά βάλε το με μεγάλα γράμματα να μην το ανοίξει ο κουμπάρος μου ο Ηλίας και πάθει σοκ, γιατί γενικά με αυτά τα θεάματα είναι πολύ ευαίσθητος , τα αποφεύγει , και τις προάλλες σε μια παρέα με φίλους που μπήκε ένα τέτοιο βίντεο άρχισε και φώναζε και έγινε έξω φρενών.
    Τον καταλαβαίνω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-03-21 23:14 #170
    Προεπιλογή
    xaxaxaxa xaxaxaxaxa
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-03-21 23:51 #171
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Βέβαια το συγκεκριμένο βίντεο όχι μόνο δεν είναι ακατάλληλο αλλα μπορει να παίξει και στην πρωινή ζώνη , ακόμη και μετα τα παιδικά και θα προτιμούσα ο γιός μου μικρός να βλέπει τετοια αθλητικά βίντεο παρα ένα σωρο άλλες αηδίες και να έχει σαν αγόρι κάποια πρότυπα ομορφιάς αναλογιών κορμιού και χάρη στην κίνηση πάνω στο γυναικείο φύλο
    Επίσης εμείς έτσι κι αλλιώς ενήλικες είμαστε και μάλιστα μερικοι παραωριμασμένοι ώστε να αντέξουμε και πικάντικα θεάματα , αλλα επειδη το φόρουμ είναι ανοιχτο στο ευρύ κοινό πρέπει να είμαστε τύποι και υπογραμοί
    Απλά ο Κουμπάρος υπενθυμίζει γιατι ξέρει πόσο ευαισθητος είμαι στα πικάντικα θεάματα , μην νιώσω κάποιο αποτροπιασμό
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 12 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112