Θέμα: New York Pro 2012

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 49
  1. 20-05-12 10:53 #31
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Ο English δεν ηταν για πρωτια αλλα εχε χαρη στα συμφεροντα...
    Οπως επίσης και ο Juan Morel ηταν για πιο πανω...
    Τελος,ενα μπραβο στην Ελενη Πλακιτση που παλεψε σε μια κατηγορια με τοσες πολλες συμμετοχες...
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-05-12 10:54 #32
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Eλένη Πλακίτση:

    Όνομα: _PB31754.jpg Εμφανίσεις: 833 Μέγεθος: 46,6 KB
    Όνομα: _PB31758.jpg Εμφανίσεις: 843 Μέγεθος: 44,2 KB
    Όνομα: _PB31760.jpg Εμφανίσεις: 655 Μέγεθος: 44,4 KB
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-05-12 11:18 #33
    Προεπιλογή
    Ρε παιδιά μήπως πήρε 'δωράκι' και ο Johnie Jackson? Με τέτοια πόδια?
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-05-12 11:39 #34
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο goldenera Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδιά μήπως πήρε 'δωράκι' και ο Johnie Jackson? Με τέτοια πόδια?
    απαπαπα...μη το ξαναπεις αυτο...
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-05-12 17:46 #35
    Προεπιλογή
    Dreiko σ ευχαριστουμε ,οχι μονο γιαυτον αλλα κ για ολλους τους αγωνες που μας ανοιγεις το ''παραθυρο'' κ βλεπουμε κ ενημερωνομαστε ,τοσο γρηγορα.

    Ο Mc Millan ,νομιζω αξιος νικητης καθως ειναι τεραστιος και το σωμα του εχει ''χαρακτηρα''.
    Ο Sami Haddad ομως ,οπως ειπαν κ τα αλλα παιδια πιο πριν ,σιγουρα αδικηθηκε καταφορα. Στις φωτο ,μια προς μια ,η διαφορα με τον 2ο ειναι εμφανη.

    **Ο Μc Millan ,μου θυμιζει εναν τεραστιο Aμερικανο ΒΒ της 10ετιας του 70 ,τον Dave Jones. Αυτος εχανε συνηθως απο τον Τονυ Πυρσον και τον Αχμετ Ενουλου ,που ηταν πιο μικροσωμοι αλλα κ πιο γραμμωμενοι. Για την ιστορια,πεθανε νεος κ σε αγωνιστικη κατασταση ,απο μια σπανια ασθενεια ,που ονομαζοταν κοιλαδα των πνευμονων αν θυμαμαι καλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-05-12 17:59 #36
    Το avatar του χρήστη Antonis Giannoulis

    Εγγραφή
    23-04-2009
    Περ.
    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    356
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Sami Al-Haddad είναι επαγγελματίας με όλη τη σημασία. Πουλάει με την εμφάνιση τουεδω και πολύ καιρό, πριν καν ενεργοποιήσει την επαγγελματική του κάρτα. Στόχος του εδω και καιρό ήταν να πέσει η ζυγαριά όσο το δυνατόν περισσότερο, για να έχει περισσότερες πιθανότηες νίκης στη κατηγορία 212.

    συμφωνω απολυτα, πιστευω οτι αξιζε πρωτος ρε παιδια με τετοια κατασταση που ηταν... τι να πω. απο τους καλυτερους πρωτοεμφανιζομενους που εχω δει..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-05-12 21:03 #37
    Προεπιλογή
    Η Ελενη επιασε εξαιρετικη φορμα (γραμμωση, συμμετρια,αναγλυφους μυς ,...αιματωση!!..κλπ).Εχει χαρισμα.Ειναι εκ φυσεως ομορφη.Συνδιασε και αθλητικο επιπεδο υψηλο,και οτιδηποτε απαιτειται συμφωνα με τα κρητηρια των γυναικειων αγωνων.Δεν θελω να πω τα συνηθισμενα που συχνα λεμε εμεις οι Ελληνες ,οτι δηλαδη ολο μας αδικουν ,αλλα νομιζω οτι εχει εξαιρετικη εικονα ,απο οποια αποψη και αν τη κρινεις.
    Ο McMillan μου αρεσει παρα πολυ.Ειχα πολυ καιρο να ενθουσιαστω ετσι για καποιον ανερχομενο αστερα.Αν βαλει και αλλους μυς θα μας τρελανει.Μου αρεσει παρα πολυ,πραγματικα.
    Ο φιλος μου ο Χρηστος, κανει εντυπωσιακες συλληψεις.Ο δε Νταιηβ Τζοουνς,ειναι απο τους αγαπημενους μου,και με εχει επιρρεασει πολυ στις προπονητικες μου μεθοδους και αποψεις.Υπηρξε ηρακλειος αθλητης και αξιοπρεπεστατος ανθρωπος.
    Dreiko,πολυ καλη ενημερωση, να εισαι καλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-05-12 21:07 #38
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Dreiko σ ευχαριστουμε ,οχι μονο γιαυτον αλλα κ για ολλους τους αγωνες που μας ανοιγεις το ''παραθυρο'' κ βλεπουμε κ ενημερωνομαστε ,τοσο γρηγορα.
    Χρηστο πραγματικα ευχαριστηση μου,να σαι καλα...
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-05-12 22:23 #39
    Προεπιλογή
    Τρομερος ο Mcmillan,πραγματικα υπερπληρης.Πιστευω πως μπορει να σταθει μια χαρα διπλα σε Heath και Greene στο ερχομενο Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-05-12 23:04 #40
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    **Ο Μc Millan ,μου θυμιζει εναν τεραστιο Aμερικανο ΒΒ της 10ετιας του 70 ,τον Dave Jones. Αυτος εχανε συνηθως απο τον Τονυ Πυρσον και τον Αχμετ Ενουλου ,που ηταν πιο μικροσωμοι αλλα κ πιο γραμμωμενοι. Για την ιστορια,πεθανε νεος κ σε αγωνιστικη κατασταση ,απο μια σπανια ασθενεια ,που ονομαζοταν κοιλαδα των πνευμονων αν θυμαμαι καλα.

    Ενδιαφέρουσα παρατήρηση! Και ο οποίος Χρήστο ήταν και πολύ δυνατός στα κιλά που έπαιζε

    Όνομα: DJ.jpg Εμφανίσεις: 606 Μέγεθος: 48,5 KB
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-05-12 23:16 #41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο goldenera Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενδιαφέρουσα παρατήρηση! Και ο οποίος Χρήστο ήταν και πολύ δυνατός στα κιλά που έπαιζε

    Όνομα: DJ.jpg Εμφανίσεις: 606 Μέγεθος: 48,5 KB
    Από ότι βρήκα τελικά Χρήστο η αρρώστια λέγεται: πυρετός της κοιλάδας που προέρχεται από φλεγμονή στους πνέυμονες.
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-05-12 01:55 #42
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Cedric McMillan άξιος νικητής στη βαριά κατηγορία αλλά στη 212 ο Κevin English δεν μαρεσει. Πιστεύω περισσότερο ρόλο έπαιξε πως ήταν όνομα και πως ο Sami Al-haddad ήταν πρωτοεμφανιζόμενος στην επαγγελματική σκηνή.

    συμφωνώ απόλυτα μ αυτο ο Cedric McMillan άξιος και καθαρός νικητής και ο Κevin English επιηκώς απαράδεκτος , δεν μου άρεσε καθόλου ούτε είχε καλύτερη φόρμα , δεν είδα τις υπόλοιπες συμμετοχές αλλα για πίσω θα τον είχα , αλλα στο ββ συνηθισμένα είναι αυτά
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-05-12 02:01 #43
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    η Ελένη έκανε φανταστική παρουσία , η θέση δεν μου λέει τίποτε πιστεύω επειδη τα κρητήρια στις γυναίκες είναι πιο υποκειμενικά , θα μπορούσε να βρίσκετε στην 6αδα άνετα , δεν μπορεί να διακρίνει κανείς κάποια ανωτερώτητα απο αυτές που βρίσκονται στην εξάδα σε σχέση με την ελένη , γρανιτένια εμφάνηση , αλλα με θηλυκές γραμμες και αρμονία
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-05-12 03:30 #44
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Backstage.

    Όνομα: 237497.jpg Εμφανίσεις: 921 Μέγεθος: 114,6 KBΌνομα: 237499.jpg Εμφανίσεις: 561 Μέγεθος: 118,1 KB
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-05-12 09:40 #45
    Προεπιλογή
    Συμφωνω με τον Νασσερ και τον Ηλια για τις τοποθετησεις τους για τον Sami Al-Haddad.Ο Kevin English ειχε εντονη σκληροτητα αλλα υστερουσε σε πολλους τομεις.Του ελλειπαν κομματια ολοκληρα απο την ανατομια του.Ο Sami στον τομεα της σκληροτητας ηταν ικανοποιητικος,και συγχρονως υπερτερουσε σαφως,και με διαφορα,σε καθε αλλο τομεα.Οποιες και αν ειναι οι προσωπικες αποψεις και κρητηρια του καθε κρητη, ο Sami ηταν ανετα πρωτος.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Διακογιαννης Γιαννης : 21-05-12 στις 09:53
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία