Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 101
  1. 02-11-10 03:36 #16
    Προεπιλογή
    2 scoop την ημερα μου φαινονται πολλα!! Μεχρι 1,5 και 1 φορα την ημερα. Εξαρταται βεβαια και τι στοχους εχουμε καθως και ποσα κιλα ειμαστε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-11-10 17:45 #17
    Το avatar του χρήστη f-panos

    Εγγραφή
    10-07-2010
    Περ.
    Athens-Serres
    Μηνύματα
    251
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο oldhiphop Εμφάνιση μηνυμάτων
    που μπορει καπιος να το αγορασει αυτο το συμπληρομα και ποσο κανει? αρα περνουμε 2 φορες την μερα απο ενα σκουπ ετση?
    Εγω το χρησιμοποιουσα παράλληλα με την Promax της ιδιας εταιρειας.
    Καθε πρωι μια δοση Promax κ τις ημέρες προπονησης μια δοση cyclone μετα την προπονηση.

    Μπορείς να κανεις search στο google για την εταιρια κ θα βρεις αντιπροσωπους στην Ελλαδα.

    Οι τιμες ειναι λιγο τσιμπημένες φυσικα.....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη f-panos : 02-11-10 στις 17:47
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-11-10 00:20 #18
    Προεπιλογή
    αμαν οχι μονο τσιμπιμενες..... μαλον οταν ερθει η ωρα θα παρω απο το e-shop το One Stop της Reflex.πιστευω θα ειναι παρομιο με αυτο εδω..
    Keep Your Eyes Open!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-05-11 21:34 #19
    Προεπιλογή
    από γεύση πως σας φαίνεται σας έκαψε καθόλου το λαιμό?τις πρώτες 2 φόρες που την κατέβασα μου έκαψε λίγο το λαιμό!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-05-11 22:24 #20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο karpoutzidis Εμφάνιση μηνυμάτων
    από γεύση πως σας φαίνεται σας έκαψε καθόλου το λαιμό?τις πρώτες 2 φόρες που την κατέβασα μου έκαψε λίγο το λαιμό!
    Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΙΣ ΘΕΩΡΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ.ΟΤΙ ΕΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΕΚΑΝΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ...
    Ξεχνα τα σετ και τις επαναληψεις
    Πιασε το σιδερο στα χερια σου και ιδρωσε
    Βαλε κιαλα κιλα,τα σηκωνεις.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-05-11 19:48 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alwaysforthegood Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΙΣ ΘΕΩΡΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ.ΟΤΙ ΕΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΕΚΑΝΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ...
    Καλισπερα πειρα το syclone(maximuscle) για μετα την προπονηση μονο αλλα αναρωτιεμε εχει τοσο χαλια γευση?? και επισης η διαλυτοτητα του δεν ειναι καθολου καλη (το χτυπαω πολυ ωρα στο σεικερ και παλι εχει κοκους) ετσι ειναι γενικα?? το εχει δοκιμασει κανεις να με κατατοπησει?? σκεφτομαι και λεω λες να ειναι λιγμενο??? αν και η ημερομηνια λεει 2/2012. εχει πολυ περιεργη γευση σε σχεση με την gold standard της οn τι γινετε?????
    ΝΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΝΑΙ..... beautiful!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-05-11 20:18 #22
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LOBBY Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλισπερα πειρα το syclone(maximuscle) για μετα την προπονηση μονο αλλα αναρωτιεμε εχει τοσο χαλια γευση?? και επισης η διαλυτοτητα του δεν ειναι καθολου καλη (το χτυπαω πολυ ωρα στο σεικερ και παλι εχει κοκους) ετσι ειναι γενικα?? το εχει δοκιμασει κανεις να με κατατοπησει?? σκεφτομαι και λεω λες να ειναι λιγμενο??? αν και η ημερομηνια λεει 2/2012. εχει πολυ περιεργη γευση σε σχεση με την gold standard της οn τι γινετε?????
    εγω ειχα παρει περσυ την πρωτεινη τους σε φακελακι και με γαλα ειχε απαισια γευση και σβολους τρελους κ απ οτι καταλαβα αυτη η εταιρια ετσι ειναι,υπομονη
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-05-11 20:35 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω ειχα παρει περσυ την πρωτεινη τους σε φακελακι και με γαλα ειχε απαισια γευση και σβολους τρελους κ απ οτι καταλαβα αυτη η εταιρια ετσι ειναι,υπομονη
    ποπο σου λεω φιλε χαλια δεν παλευεται λες να ειναι ολα ετσι απο αυτη την εταιρια??
    ΝΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΝΑΙ..... beautiful!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-05-11 20:53 #24
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LOBBY Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποπο σου λεω φιλε χαλια δεν παλευεται λες να ειναι ολα ετσι απο αυτη την εταιρια??
    η πρωτεινη της σε φακελακι ετσι ηταν παντως,πινε το σε lucozade και θα σαι κομπλε λογικα...
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-05-11 21:03 #25
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    η πρωτεινη της σε φακελακι ετσι ηταν παντως,πινε το σε lucozade και θα σαι κομπλε λογικα...
    θα το δοκιμασω αλλα το lucozate δεν εχει πολυ ζαχαρι? φοβαμε μην βαλω λοιπος στην κοιλια μου γιατι ειδη εχω πεταχτη κοιλιτσα
    ΝΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΝΑΙ..... beautiful!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 14-05-11 21:10 #26
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LOBBY Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα το δοκιμασω αλλα το lucozate δεν εχει πολυ ζαχαρι? φοβαμε μην βαλω λοιπος στην κοιλια μου γιατι ειδη εχω πεταχτη κοιλιτσα
    ηδη αυτο που πηρες φιλε εχει δεξτροζη,πινε το με λιγο lucozade αλλιως με νερο και κλεινε τη μυτη τι να σου πω....
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-05-11 21:16 #27
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Γιατι να το πιει με lucozade;Το προιον εχει ήδη αρκετο υδατανθρακα...Για την γευση;
    Εγω παντως το είχα χρησιμοποιησει στο παρελθον και δεν ειχα τετοια συμπτωματα,αν ριχνεις πρωτα το νερο/γάλα και μετα την σκονη δεν θα εχεις πρόβλημα,αν εχεις την σκονη στο σεηκερ και ριχνεις από πανω τον νερο υπάρχει πιθανοτητα να σβολιασει όπως λες...Για την γευση τα γουστα εινια υποκειμενικα,δεν μπορω να σε βοηθησω αν δεν σου αρεσει,
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-10-11 12:23 #28
    Προεπιλογή
    μαγκεσ να σασ ρωτησω κατι εγω πχ π ειμαι 76 κιλα πρεπει να λαμβανω μεγαλυτερη δοση απο εναν π ειναι 65???
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 23-10-11 18:05 #29
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 05-01-12 13:14 #30
    Thumbs up Γευση της CYCLONE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο karpoutzidis Εμφάνιση μηνυμάτων
    από γεύση πως σας φαίνεται σας έκαψε καθόλου το λαιμό?τις πρώτες 2 φόρες που την κατέβασα μου έκαψε λίγο το λαιμό!
    Ειναι απολυτα φυσιολογικο να νιωθεις λιγο καψιμο λογο τις βιοπιπερινης (πιπερι) που περιεχει για να κραταει ψηλα το μεταβολισμο!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία