Θέμα: Lazar Angelov

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 155

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 28-04-12 13:05 #1
    Το avatar του χρήστη Νικος Τ.

    Εγγραφή
    27-04-2012
    Περ.
    Heraklion,Crete
    Μηνύματα
    193
    Προεπιλογή Lazar Angelov
    Ο Τυπος που τον θεωρο ειδολο φυσικα ειναι αυτος



    θα ηθελα να μαθω καποια σχετικα με αυτον.. ενας φιλος μου λεει οτι με τα συμπηρωματα μπορεις να γινεις ετσι και να πεσεις σε τοσο λιγο ποσοστο λυπους! ησχυει ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-04-12 13:12 #2
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Νικος Τ. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Τυπος που τον θεωρο ειδολο φυσικα ειναι αυτος [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=OM7u6...5&feature=plcp[/YOUTUBE] θα ηθελα να μαθω καποια σχετικα με αυτον.. ενας φιλος μου λεει οτι με τα συμπηρωματα μπορεις να γινεις ετσι και να πεσεις σε τοσο λιγο ποσοστο λυπους! ησχυει ;
    δεν ησχυει κατι τετοιο..τα συμπληρωματα το λεει και η λεξη..ειναι συμπληρωματα χωρις σωστη προπονηση και διατροφη δεν προκειτε να κανεις τιποτα....συμπληρωνουνε τη διατροφη σου απλα....οι πιο πολλοι αυτο νομιζουνε..βλεπουνε ενα γυμνασμενο και λενε..''αυτος εγινε ετσι απο τα φαρμακα''
    Ο τυπος εχει γαματο σωμα παντος..
    No pain..No gain
    No excuses
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-04-12 13:17 #3
    Το avatar του χρήστη Νικος Τ.

    Εγγραφή
    27-04-2012
    Περ.
    Heraklion,Crete
    Μηνύματα
    193
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Silvester Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ησχυει κατι τετοιο..τα συμπληρωματα το λεει και η λεξη..ειναι συμπληρωματα χωρις σωστη προπονηση και διατροφη δεν προκειτε να κανεις τιποτα....συμπληρωνουνε τη διατροφη σου απλα....οι πιο πολλοι αυτο νομιζουνε..βλεπουνε ενα γυμνασμενο και λενε..''αυτος εγινε ετσι απο τα φαρμακα''
    Ο τυπος εχει γαματο σωμα παντος..
    Ξέρω την έννοια των συμπληρωμάτων, αλλά γίνεται να πέσεις σε τόσο μικρο ποσοστό λίπους ; μιας και αυτός θα είναι 90 κυλά σίγουρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-04-12 13:47 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Νικος Τ. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέρω την έννοια των συμπληρωμάτων, αλλά γίνεται να πέσεις σε τόσο μικρο ποσοστό λίπους ; μιας και αυτός θα είναι 90 κυλά σίγουρα
    Οχι αυτο δε γινεται..σιγουρα πρεπει να παρεις κατι για να γινεις ετσι και να εχεις τοσο χαμηλο bf..
    No pain..No gain
    No excuses
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-04-12 14:02 #5
    Το avatar του χρήστη Νικος Τ.

    Εγγραφή
    27-04-2012
    Περ.
    Heraklion,Crete
    Μηνύματα
    193
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Silvester Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι αυτο δε γινεται..σιγουρα πρεπει να παρεις κατι για να γινεις ετσι και να εχεις τοσο χαμηλο bf..
    και ομως φιλε μου διαβασα την βιογραφια του και δεν εχει παρει στεροιδη και τα λοιπα. ειναι 88 κιλα και 180 υψος
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-04-12 14:09 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Νικος Τ. Εμφάνιση μηνυμάτων
    και ομως φιλε μου διαβασα την βιογραφια του και δεν εχει παρει στεροιδη και τα λοιπα. ειναι 88 κιλα και 180 υψος
    ΜΜ πολυ περιεργο μου φενεται.τωρα δεν ξερεις αν λεει και αληθεια....παιρνει κανενα λιποδυαλιτη μαλλον..
    No pain..No gain
    No excuses
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-04-12 14:31 #7
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Νικος Τ. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Τυπος που τον θεωρο ειδολο φυσικα ειναι αυτος [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=OM7u6...5&feature=plcp[/YOUTUBE] θα ηθελα να μαθω καποια σχετικα με αυτον.. ενας φιλος μου λεει οτι με τα συμπηρωματα μπορεις να γινεις ετσι και να πεσεις σε τοσο λιγο ποσοστο λυπους! ησχυει ;
    ο φιλος σου δεν εχει καμια σχεση με την πραγματικοτητα τετοια αποτελεσματα χωρις χρηση αας δεν ερχονται.μπορει να γινει με φυσικο τροπο αρκετα μυωδης και πιο ογκωδης απο τον τυπο αλλα θα εχεις και αρκετο λιπος.βεβαια διολου ευκαταφρονητο το αποτελεσμα ακομα και με χρηση αας
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-04-12 14:42 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο φιλος σου δεν εχει καμια σχεση με την πραγματικοτητα τετοια αποτελεσματα χωρις χρηση αας δεν ερχονται.μπορει να γινει με φυσικο τροπο αρκετα μυωδης και πιο ογκωδης απο τον τυπο αλλα θα εχεις και αρκετο λιπος.βεβαια διολου ευκαταφρονητο το αποτελεσμα ακομα και με χρηση αας
    ++1000
    No pain..No gain
    No excuses
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 28-04-12 16:08 #9
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Νικος Τ. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέρω την έννοια των συμπληρωμάτων, αλλά γίνεται να πέσεις σε τόσο μικρο ποσοστό λίπους ; μιας και αυτός θα είναι 90 κυλά σίγουρα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Νικος Τ. Εμφάνιση μηνυμάτων
    και ομως φιλε μου διαβασα την βιογραφια του και δεν εχει παρει στεροιδη και τα λοιπα. ειναι 88 κιλα και 180 υψος
    Καταρχην ο τυπος εχει κορμαρα,ειναι απαιχτος λεμε..

    Τωρα,για 8 κιλα πανω απ το υψος του με τετοιο bf νομιζω πως ειναι τρομερα δυσκολο να το φτασεις μονο με συμπληρωματα..επισης,ασε τι λεει ο καθενας στο site του,κι ο cutler ειχε πει πως ειναι νατουραλ..γιατι πολυ απλα δε τους παιρνει να πουν το αντιθετο γιατι ειναι παρανομο!

    Επισης αυτο που λεει ο βαγγαν ειναι σωστο..μπορει μετα απο πολλα χρονια διατροφης προπονησης να τον πλησιασεις στην οφ σηζον κατασταση,αλλα για να κοψεις και να μεινεις με τοσο λιπος στα 8 κιλα πανω απ το υψος σου το θεωρω αδυνατο..εκτος κι αν καποιοι πιστευουν στα θαυματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-04-12 16:30 #10
    Προεπιλογή
    Δείτε στο 0:47 κάτω δεξιά το πόδι του. Ένα hansaplast πετιέται
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-05-12 00:48 #11
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δείτε στο 0:47 κάτω δεξιά το πόδι του. Ένα hansaplast πετιέται
    I see what you did there , sir!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-04-12 16:49 #12
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχην ο τυπος εχει κορμαρα,ειναι απαιχτος λεμε..

    Τωρα,για 8 κιλα πανω απ το υψος του με τετοιο bf νομιζω πως ειναι τρομερα δυσκολο να το φτασεις μονο με συμπληρωματα..επισης,ασε τι λεει ο καθενας στο site του,κι ο cutler ειχε πει πως ειναι νατουραλ..γιατι πολυ απλα δε τους παιρνει να πουν το αντιθετο γιατι ειναι παρανομο!

    Επισης αυτο που λεει ο βαγγαν ειναι σωστο..μπορει μετα απο πολλα χρονια διατροφης προπονησης να τον πλησιασεις στην οφ σηζον κατασταση,αλλα για να κοψεις και να μεινεις με τοσο λιπος στα 8 κιλα πανω απ το υψος σου το θεωρω αδυνατο..εκτος κι αν καποιοι πιστευουν στα θαυματα.
    ειπα αςς ξε αας ειναι παρα πολυ καλος γιατι εχω δει ατομα που ειναι σε κυκλους και ειναι μπουχεσες αυτος καταρχην εχει καλουπαρα.για εμενα πραγματικα τετοιοι ανθρωποι με τετοια κορμια μειωνουν τους εαυτους τους οταν δεν παραδεχονται τη χρηση τους.γιατι καποιος που γνωριζει απο γυμναστικη ξερει πολυ καλα οτι αυτο το σωμα ειναι ακατορθωτο πολλες φορες και με την χρηση αας.μιλαμε ο ανθρωπος εχει καλουπι φτιαγμενο στο παραδεισοθα μου πει οτι και παλι δεν ξερεις τι ειδους ντρογκες εβαλε. ε οτι και να βαλε αν δεν εχεις αυτο που λεμε καλουπι το αισθητικο αποτελεσμα θα ειναι πολυ διαφορετικο
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-04-12 17:00 #13
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    vaggan χαλας τα ονειρα των παιδιων χαχαχα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-07-13 17:07 #14
    Το avatar του χρήστη Tolis 1989

    Εγγραφή
    28-05-2012
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    563
    Προεπιλογή Lazar Angelov
    Είπα να ανοίξω σε νέο θέμα έναν αθλητή που μ' αρέσει διότι είδα ότι δεν υπήρχε κάπου αλλού.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 05-07-13 17:20 #15
    Το avatar του χρήστη Tolis 1989

    Εγγραφή
    28-05-2012
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    563
    Προεπιλογή
    .
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία