Θέμα: Lazar Angelov

Σελίδα 5 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 155
  1. 21-01-14 15:51 #61
    Προεπιλογή
    @Bodydesign, σταλήθεια προσπαθείς να μας πείσεις οτι ο angelov είναι φυσικός? Μήπως έχεις μαγαζί με συμπληρώματα?

    Όποιος πιστεύει ότι είναι φυσικός, είναι η αρχάριος ή άσχετος.

    1)Δεν πα να κάνεις 40 χρόνια τέλεια διατροφή και γυμναστική? Το σώμα σου, σου βάζει όρια και μετά από λίγο τα μυικά κερδη μειώνονται στο ελάχιστο.

    2)Κάποιος φυσικός μπορεί να πέσει στα ίδια επίπεδα λίπους, αλλά δεν θα φαίνεται γεμάτος. Θα είναι πολύ άδειος και δα δείχνει αδύναμος. Επίσης δεν μπορεί να κρατήσει τέτοια επίπεδα μυικότητας, γιατί είναι γνωστό πως η αγωνιστική δίαιτα στους φυσικούς καταστρέφει το ορμονικό προφίλ του.

    3)Βγάζει λεφτά με το σώμα του. Πιστεύεις ότι δεν θα έπαιρνε τίποτα και ΕΙΔΙΚΑ στην Βουλγαρία?

    4)Ο John Grimek, Steve Reeves κτλ πρώτον δεν είμαστε 100% σίγουροι πόσο φυσικοί ήταν. Δεύτερον πέρα από τον Steeve, οι άλλοι δεν είχαν την γράμμωση του lazar. Επίσης μιλάμε για μια άλλη εποχή, με αγνές και συνεπώς θρεπτικές τροφές όπως επίσης οι άντρες τότε είχαν κατα μέσο όρο πολύ περισσότερη τεστοστερόνη (βλέπε οιστρογόνα στα πλαστικά, στο νερό κλπ)

    5)Ο lazar έχει για μένα (μαζί με τον Ullises JR.) αψεγάδιαστο καλούπι. Οι εκφύσεις/καταφύσεις των μυών του είναι απίστευτες, οπότε σαν αυτόν δεν μπορεί να γίνει σχεδόν κανείς


    Αυτά τα ολίγα μου χτύπησαν άσχημα στο μάτι, και ήθελα να τα βγάλω από μέσα μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-01-14 17:04 #62
    Προεπιλογή
    Bodydesign μετα λυπης σε πληροφορω οτι εχει βγαλει και τσοντα!!!

    ειναι ασχημο οταν τα πρωτυπα καταρρεουν!!!!
    Mπορώ να σε ı̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̨̨̨κάνω να σκουπίσεις την οθόνη σου..!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-01-14 07:46 #63
    Προεπιλογή
    sAVAZz φιλε, τι να πει κανεις, οικονομικη κριση χαχα. Δεν θα ελεγα οτι ειναι προτυπο για μενα παντως.
    @ leftis, οχι φιλε, δεν με αποσχολει ιδιαιτερα αν ειναι φυσικος η οχι, αυτο που με ενοχλει ειναι ο κυνισμος. Δεν προσπαθω να πεισω κανεναν οτι ο lazar ειναι φυσικος, προσπαθω να πεισω οτι γινετε κατι τετοιο φυσικα. Οπως σε ενοχλει οταν ακους καποιον να σου λεει πως γινετε κατι φυσικα, εμενα ετσι με ενοχλει οταν μου λενε οτι δεν γινετε. Μπορει να εχεις δικαιο, μπορει ομως και να το χω εγω
    Μπορει να παιρνει, μπορει και οχι, το οτι μενει στην Βουλγαρια δεν σημαινει οτι παει στο περιπτερο της γειτονιας και ψωνιζει dianabol.
    Δεν εχω μαγαζι με συμπληρωματα, ελπιζω πως ουτε εσυ πουλας αναβολικα.
    Οσο για της εκφυσεις μυων κτλ, ναι, συμφωνω, ειναι και οι 2 πολυ γαματοι, οταν λεω σαν αυτον, δεν ενοοω μια ρεπλικα, αλλα στα ιδια επιπεδα. Καταλαβαινω πως η εκφυσεις μυων οπως και αλλη παραγοντες δεν αλλαζουνε, απλα πολυ πιστευουν ακουγοντας την λεξη καλουπι πως ο αλλος απο την φυση του εχει τετοια κατασκευη, οχι οτι ελλιωσε στης ελξεις.
    Οσο για την διαιτα, εξαρτατε παντα. Ποσοστα λιπους κατο απο 15% ( το ποσοστο σε λιπος του συνολου της διατροφης οχι λιπος σωματος), εχουν βρεθει οντως να καταστρεφουν ορμονικα προφιλ. Μια διαιτα ποιο ψηλη σε λιπαρα και προτεϊνες και χΜηλους υδατανθρακες ομως;
    Κατλαβαινω παντως, πως ειναι απλα οπως βολευει τον καθεναν να πιστευει. Εμενα μου δινει κινητρο οταν μου λενε δεν γινετε να το προσπαθησω. Χαχα, δεν λεω σε καμια περιπτωση πως θα γινω σαν και αυτους. Δεν με ασποχολει ιδιαιτερα να σου πω την αληθεια, οσο η ικανοποιηση το να ξερω οτι προσπαθω οσο ποιο σκληρα μπορω, και τα αποτελσματα ειναι αποτελσμα αυτης της προσπαθειας.
    Ενω, αν ειχα ακουσει αυτους που μου λεγαν δεν γινετε οσο εισαι φυσικος, ισως με ενοχλουσε και εμενα να βλεπω καποιον να λεει αυτα.
    Ξες παντως τη λενε ετσι; ´Αυτος που λεει δεν γινετε, δεν πρεπει να ενοχλει αυτον που το κανεί' . Η τουλαχιστον προσπαθει. Δεν νομιζω να υπαρχει κατι αλλο για μενα να πω στο θεμα, καλη συνεχεια σε ολους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-01-14 07:49 #64
    Προεπιλογή
    * στις ελξεις... στις ασκησεις πλατης τελος παντων.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-01-14 08:05 #65
    Προεπιλογή
    @ vaggan συμετρια θελω να πιστευω πως ειναι αποτελσμα στοχευμενης γυμναστικης και καλης ποζας βασικα. ( ο zane υποστηριζε πως δεν ειναι και τοσο συμετρικος, απλα ποζαρει γαματα, ενω ο schwarzenegger πιστευε πως συμμετια ειναια ποτελσμα στοχευμενης ασκησης)
    Βλεπω ρε μαγκες λαντος απειρες δικαιολογιες... Μπορει ρε φιλε να ειμαι οντως παραπληροφορημενος, που πιςτευω οτι κατι τετοιο γινετε φυςικα, μπορει ομως να σημαινει και το αντιθετο και να εισαι εσυ ο παραπληροφορημενος οσον αφορα τα αναβολικα. Οπως και να χει, απο ακι τους 2 λεφτα θα βγαλουν. Ειτε θα φυγουν γιαμσυμπληρωματα ειτε για αναβολικα. Οσο για τον gironda οχι ρε φιλε, o τυπας ηταν διασημος για το οτι ηταν εναντιον των αναβολικων. Καργα. Που διαβασες εσυ το αντιθετο? Link παιζει η δυσκολα? οσο για αυτο που λεω, οπου κ να ψαξεις το ονομα gironda, το ονομα του αναφερετε εναντιον τον αναβολικων. Τρελα συμπληρωματα ναι σιγουρα, οχι ομως αναβολικα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-01-14 08:43 #66
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BodyDesign Εμφάνιση μηνυμάτων
    sAVAZz φιλε, τι να πει κανεις, οικονομικη κριση χαχα. Δεν θα ελεγα οτι ειναι προτυπο για μενα παντως.
    @ leftis, οχι φιλε, δεν με αποσχολει ιδιαιτερα αν ειναι φυσικος η οχι, αυτο που με ενοχλει ειναι ο κυνισμος. Δεν προσπαθω να πεισω κανεναν οτι ο lazar ειναι φυσικος, προσπαθω να πεισω οτι γινετε κατι τετοιο φυσικα. Οπως σε ενοχλει οταν ακους καποιον να σου λεει πως γινετε κατι φυσικα, εμενα ετσι με ενοχλει οταν μου λενε οτι δεν γινετε. Μπορει να εχεις δικαιο, μπορει ομως και να το χω εγω
    Μπορει να παιρνει, μπορει και οχι, το οτι μενει στην Βουλγαρια δεν σημαινει οτι παει στο περιπτερο της γειτονιας και ψωνιζει dianabol.
    Δεν εχω μαγαζι με συμπληρωματα, ελπιζω πως ουτε εσυ πουλας αναβολικα.
    Οσο για της εκφυσεις μυων κτλ, ναι, συμφωνω, ειναι και οι 2 πολυ γαματοι, οταν λεω σαν αυτον, δεν ενοοω μια ρεπλικα, αλλα στα ιδια επιπεδα. Καταλαβαινω πως η εκφυσεις μυων οπως και αλλη παραγοντες δεν αλλαζουνε, απλα πολυ πιστευουν ακουγοντας την λεξη καλουπι πως ο αλλος απο την φυση του εχει τετοια κατασκευη, οχι οτι ελλιωσε στης ελξεις.
    Οσο για την διαιτα, εξαρτατε παντα. Ποσοστα λιπους κατο απο 15% ( το ποσοστο σε λιπος του συνολου της διατροφης οχι λιπος σωματος), εχουν βρεθει οντως να καταστρεφουν ορμονικα προφιλ. Μια διαιτα ποιο ψηλη σε λιπαρα και προτεϊνες και χΜηλους υδατανθρακες ομως;
    Κατλαβαινω παντως, πως ειναι απλα οπως βολευει τον καθεναν να πιστευει. Εμενα μου δινει κινητρο οταν μου λενε δεν γινετε να το προσπαθησω. Χαχα, δεν λεω σε καμια περιπτωση πως θα γινω σαν και αυτους. Δεν με ασποχολει ιδιαιτερα να σου πω την αληθεια, οσο η ικανοποιηση το να ξερω οτι προσπαθω οσο ποιο σκληρα μπορω, και τα αποτελσματα ειναι αποτελσμα αυτης της προσπαθειας.
    Ενω, αν ειχα ακουσει αυτους που μου λεγαν δεν γινετε οσο εισαι φυσικος, ισως με ενοχλουσε και εμενα να βλεπω καποιον να λεει αυτα.
    Ξες παντως τη λενε ετσι; ´Αυτος που λεει δεν γινετε, δεν πρεπει να ενοχλει αυτον που το κανεί' . Η τουλαχιστον προσπαθει. Δεν νομιζω να υπαρχει κατι αλλο για μενα να πω στο θεμα, καλη συνεχεια σε ολους.

    Εγώ δεν τα είπα για να σου πάω κόντρα αλλά ούτε για να σου καταστρέψω το όνειρο. Απλά κουράστηκα να βλέπω άτομα (νεαρά συνήθως) να έχουν αυταπάτες και να νομίζουν οτι με την νεα φορμουλα κρεατινης που πηραν, θα γινουν zyzz.

    Οι μόνοι που μπορούν να υποστηρίξουν πολλους μύες φυσικά, είναι αυτοί που έχουν καρπούς 25 εκατοστά, και αστραγάλους 30... Αν ο άλλος έχει frame και bone structure μπακαλιάρου και έχει γίνει τεράστιος, τότε κάτι λέει.

    Ας συνεχίσει να πιστεύει ο καθένας ότι θέλει, απλά θα κλείσω με μια σύγκριση.

    Frank The Chemist Zane, κιλά σε αγωνιστική φόρμα: 85kg, με ύψος 175cm
    Lazar Angelov, κιλά σε μη αγωνιστική φόρμα (γύρω στο 7-8%) 90kg, με ύψος 180cm
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-01-14 11:39 #67
    Προεπιλογή
    @leftis, ωραιος ρε φιλε, δεν το παιρνω ετσι μην αγχωνεσε. Εμενα δεν μου χαλαει κανεις κανενα ονειρο Το θεma ειναι αδερφε, οτι θα μπει κανας πιτσιρικας, καυλωμενος να ξεκινησει, και θα ρθει εδω ισως, να παρει ιδεες. Αν μπει ρε φιλε και δει εδω της συζητησεις, θα πει αυτοι δεν ειναι αθλητες, το χημειο του κρατους ειναι... Δεν γαμιετε θα πει, αφου ιυτος η αλλος, ολα ψευτικα ειναι, και βουρ πισω στον καναπε. Σαπιλα.
    Οσο υπαρχει δικαιολογια, γιατι να πεδευτει να βρει τροπο;
    Φαντασου, που θα ηταν ο arnold αν του λεγανε πως ο park ειναι απατη
    Ωραιος παντος. Σεβομε τον τροπο που χειριζεσε την συζητηση. Να σε καλα φιλε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-01-14 11:42 #68
    Προεπιλογή
    Πω ότι να ναι Πραγματικά εδώ μέσα έτσι? Ρε λεφτι Ήμαρτον σε διαβάζουν και άλλα άτομα
    Καταρχην συγκρίνεις τον ZANE με τον λαζαροφ? Ούτε καν
    Επίσης έχεις δει κανέναν να έχει 25cm καρπό? Και που κολλάει ο καρπός στο αν θα έχω μυϊκή μάζα τρολολολολι
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-01-14 12:19 #69
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BodyDesign Εμφάνιση μηνυμάτων
    @leftis, ωραιος ρε φιλε, δεν το παιρνω ετσι μην αγχωνεσε. Εμενα δεν μου χαλαει κανεις κανενα ονειρο Το θεma ειναι αδερφε, οτι θα μπει κανας πιτσιρικας, καυλωμενος να ξεκινησει, και θα ρθει εδω ισως, να παρει ιδεες. Αν μπει ρε φιλε και δει εδω της συζητησεις, θα πει αυτοι δεν ειναι αθλητες, το χημειο του κρατους ειναι... Δεν γαμιετε θα πει, αφου ιυτος η αλλος, ολα ψευτικα ειναι, και βουρ πισω στον καναπε. Σαπιλα.
    Οσο υπαρχει δικαιολογια, γιατι να πεδευτει να βρει τροπο;
    Φαντασου, που θα ηταν ο arnold αν του λεγανε πως ο park ειναι απατη
    Ωραιος παντος. Σεβομε τον τροπο που χειριζεσε την συζητηση. Να σε καλα φιλε.
    Μπαίνω σφήνα και εγώ στη συζήτηση με αφορμή αυτήν την τοποθέτηση...Ο οποιοσδήποτε πιτσιρικάς ή μη που θα αρχίσει το συγκεκριμένο σπορ έχοντας ως στόχο τα συγκεκριμένα πρότυπα που συζητάτε, κατά 99% θα τα παρατήσει ούτως ή άλλως γιατί θα απογοητευτεί πολύ γρήγορα, διαπιστώνοντας ότι με φυσικές μεθόδους δεν πρόκειται ποτέ να φτάσει ούτε καν να ακουμπήσει κάτι τέτοιο....
    Απ΄την άλλη κάποιος που ξεκινάει να γυμνάζεται συνειδητοποιημένος ότι με την άθληση ούτως ή άλλως θα αναβαθμίσει τη ζωή του ανεξαρτήτως αποτελέσματος στην εξωτερική εμφάνιση και ότι μέχρι να φτάσει αυτά τα πρότυπα που αποτελούν το ακραίο σημείο, υπάρχουν πάρα πολλά στάδια όπου θα δείχνει ούτως ή άλλως καλύτερος σε σχέση με τον αγύμναστο εαυτό του όταν ξεκίνησε και ότι θα ευχαριστιέται τον εαυτό του μετά από κάθε προπόνηση και κάθε fit χρόνος που περνάει θα του δίνει τρομερά οφέλη σε κάθε τομέα της ζωής του, τότε ΝΑΙ!Αυτός ο τύπος θα έχει διάρκεια, που σημαίνει πάρα πολύ καλά αποτελέσματα!!!
    Ένας στόχος που τίθεται σωστά, είναι ήδη ολοκληρωμένος κατά το ήμισυ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-01-14 13:59 #70
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BodyDesign Εμφάνιση μηνυμάτων
    @leftis, ωραιος ρε φιλε, δεν το παιρνω ετσι μην αγχωνεσε. Εμενα δεν μου χαλαει κανεις κανενα ονειρο Το θεma ειναι αδερφε, οτι θα μπει κανας πιτσιρικας, καυλωμενος να ξεκινησει, και θα ρθει εδω ισως, να παρει ιδεες. Αν μπει ρε φιλε και δει εδω της συζητησεις, θα πει αυτοι δεν ειναι αθλητες, το χημειο του κρατους ειναι... Δεν γαμιετε θα πει, αφου ιυτος η αλλος, ολα ψευτικα ειναι, και βουρ πισω στον καναπε. Σαπιλα.
    Οσο υπαρχει δικαιολογια, γιατι να πεδευτει να βρει τροπο;
    Φαντασου, που θα ηταν ο arnold αν του λεγανε πως ο park ειναι απατη
    Ωραιος παντος. Σεβομε τον τροπο που χειριζεσε την συζητηση. Να σε καλα φιλε.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο arxangelos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πω ότι να ναι Πραγματικά εδώ μέσα έτσι? Ρε λεφτι Ήμαρτον σε διαβάζουν και άλλα άτομα
    Καταρχην συγκρίνεις τον ZANE με τον λαζαροφ? Ούτε καν
    Επίσης έχεις δει κανέναν να έχει 25cm καρπό? Και που κολλάει ο καρπός στο αν θα έχω μυϊκή μάζα τρολολολολι
    Εφ'όσον είσαι ημιμαθής, καλό θα ήταν να μην έχεις ειρωνικό ύφος.
    Μάλλον δεν κατάλαβες γιατί έκανα την σύγκριση.
    Δεν σου κάνει καμία εντύπωση πως ο frank THE CHEMIST zane, ήταν 10 κιλά πάνω από το ύψος του, όπως και ο lazar? (μην φέρεις σαν αντεπειχήρημα την διαφορά στο bf% γιατί πάνω από 2-3% δεν είναι).
    Για το παρατσούκλι του zane, "the chemist" υπάρχουν 2 θεωρίες. Η μία είναι πως του βγήκε λόγω του πτυχίου του, και η άλλη είναι πως του βγήκε για ευνοήτους λόγους.
    Όχι δεν έχω δει κανέναν με 25 cm καρπό (denis cyplenkov), το παράδειγμα μου ήταν ακραίο για να περάσω το μήνυμα.Παρ'όλα αυτά υπάρχουν πολλοί με 22-23 εκ. καρπό. Δεν είναι τυχαίο που όλα τα σοβαρά calculators για την μεγιστη νατουραλ αναπτυξη σου ζητάνε και μετρήσεις καρπού, αστραγάλου. Δείχνει το body frame του καθενός και το πόση μάζα μπορεί να υποστηρίξει το σώμα του (μαζί με ορμονικούς παράγοντες βέβαια). Επίσης έχει γίνει αναφορά σε αυτό και από αξιόλογα άτομα στο χώρο αυτό (Lyle mcdonald πχ.)

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef25 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπαίνω σφήνα και εγώ στη συζήτηση με αφορμή αυτήν την τοποθέτηση...Ο οποιοσδήποτε πιτσιρικάς ή μη που θα αρχίσει το συγκεκριμένο σπορ έχοντας ως στόχο τα συγκεκριμένα πρότυπα που συζητάτε, κατά 99% θα τα παρατήσει ούτως ή άλλως γιατί θα απογοητευτεί πολύ γρήγορα, διαπιστώνοντας ότι με φυσικές μεθόδους δεν πρόκειται ποτέ να φτάσει ούτε καν να ακουμπήσει κάτι τέτοιο....
    Απ΄την άλλη κάποιος που ξεκινάει να γυμνάζεται συνειδητοποιημένος ότι με την άθληση ούτως ή άλλως θα αναβαθμίσει τη ζωή του ανεξαρτήτως αποτελέσματος στην εξωτερική εμφάνιση και ότι μέχρι να φτάσει αυτά τα πρότυπα που αποτελούν το ακραίο σημείο, υπάρχουν πάρα πολλά στάδια όπου θα δείχνει ούτως ή άλλως καλύτερος σε σχέση με τον αγύμναστο εαυτό του όταν ξεκίνησε και ότι θα ευχαριστιέται τον εαυτό του μετά από κάθε προπόνηση και κάθε fit χρόνος που περνάει θα του δίνει τρομερά οφέλη σε κάθε τομέα της ζωής του, τότε ΝΑΙ!Αυτός ο τύπος θα έχει διάρκεια, που σημαίνει πάρα πολύ καλά αποτελέσματα!!!
    Πολύ σωστό ποστ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-01-14 14:58 #71
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο arxangelos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πω ότι να ναι Πραγματικά εδώ μέσα έτσι? Ρε λεφτι Ήμαρτον σε διαβάζουν και άλλα άτομα
    Καταρχην συγκρίνεις τον ZANE με τον λαζαροφ? Ούτε καν
    Επίσης έχεις δει κανέναν να έχει 25cm καρπό? Και που κολλάει ο καρπός στο αν θα έχω μυϊκή μάζα τρολολολολι
    καλα εσυ..γραφεις και τρολολολο παναθεμα σε..

    @stef
    ωραιο ποστ συμφωνω πληρως..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-01-14 16:22 #72
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef25 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπαίνω σφήνα και εγώ στη συζήτηση με αφορμή αυτήν την τοποθέτηση...Ο οποιοσδήποτε πιτσιρικάς ή μη που θα αρχίσει το συγκεκριμένο σπορ έχοντας ως στόχο τα συγκεκριμένα πρότυπα που συζητάτε, κατά 99% θα τα παρατήσει ούτως ή άλλως γιατί θα απογοητευτεί πολύ γρήγορα, διαπιστώνοντας ότι με φυσικές μεθόδους δεν πρόκειται ποτέ να φτάσει ούτε καν να ακουμπήσει κάτι τέτοιο....
    Απ΄την άλλη κάποιος που ξεκινάει να γυμνάζεται συνειδητοποιημένος ότι με την άθληση ούτως ή άλλως θα αναβαθμίσει τη ζωή του ανεξαρτήτως αποτελέσματος στην εξωτερική εμφάνιση και ότι μέχρι να φτάσει αυτά τα πρότυπα που αποτελούν το ακραίο σημείο, υπάρχουν πάρα πολλά στάδια όπου θα δείχνει ούτως ή άλλως καλύτερος σε σχέση με τον αγύμναστο εαυτό του όταν ξεκίνησε και ότι θα ευχαριστιέται τον εαυτό του μετά από κάθε προπόνηση και κάθε fit χρόνος που περνάει θα του δίνει τρομερά οφέλη σε κάθε τομέα της ζωής του, τότε ΝΑΙ!Αυτός ο τύπος θα έχει διάρκεια, που σημαίνει πάρα πολύ καλά αποτελέσματα!!!
    Πολύ σωστό ποστ.

    Από κει και πέρα μη λέμε νάτουραλ τους παλιούς γιατί γελάνε και οι πέτρες. Ο reeves συγκεκριμένα είχε επιλεγεί από τον Weider για να προωθήσει το άθλημα προς τα έξω λόγω του ότι συνδύαζε καλούπι με ομορφιά. Σε συνεργασία λοιπόν με ένα γιατρό το όνομα του οποίου μου διαφεύγει, και ο οποίος είχε απεριόριστη πρόσβαση σε σκευάσματα, ο reeves έγινε "πειραματόζωο" για διάφορα φάρμακα τα οποία υπήρχαν μεν από τότε αλλά δεν είχαν μελετηθεί ενδελεχώς. Και μιλάμε τώρα για όχι ένα και δύο, αλλά ένα σωρό από τα οποία πολλά χρησιμοποιούνται μέχρι σήμερα.

    Όποιος είναι γραμμένος στο forum του gh 15 υπάρχει το σχετικό τρισέλιδο άρθρο που τα εξηγεί όλα αναλυτικά.

    Προσωπικά όποτε βλέπω δηλώσεις από τύπους σαν τον Angelov γελάω. Τώρα από κει και πέρα όποιος θέλει να εθελοτυφλεί δικαίωμά του.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-01-14 16:26 #73
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BodyDesign Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φαντασου, που θα ηταν ο arnold αν του λεγανε πως ο park ειναι απατη
    Μάλλον θα ήταν εκεί που είναι και τώρα μιας και ήταν μέσα όλο το χρόνο από πολύ νωρίς...
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-01-14 16:36 #74
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BodyDesign Εμφάνιση μηνυμάτων
    @ vaggan συμετρια θελω να πιστευω πως ειναι αποτελσμα στοχευμενης γυμναστικης και καλης ποζας βασικα. ( ο zane υποστηριζε πως δεν ειναι και τοσο συμετρικος, απλα ποζαρει γαματα, ενω ο schwarzenegger πιστευε πως συμμετια ειναια ποτελσμα στοχευμενης ασκησης)
    Βλεπω ρε μαγκες λαντος απειρες δικαιολογιες... Μπορει ρε φιλε να ειμαι οντως παραπληροφορημενος, που πιςτευω οτι κατι τετοιο γινετε φυςικα, μπορει ομως να σημαινει και το αντιθετο και να εισαι εσυ ο παραπληροφορημενος οσον αφορα τα αναβολικα. Οπως και να χει, απο ακι τους 2 λεφτα θα βγαλουν. Ειτε θα φυγουν γιαμσυμπληρωματα ειτε για αναβολικα. Οσο για τον gironda οχι ρε φιλε, o τυπας ηταν διασημος για το οτι ηταν εναντιον των αναβολικων. Καργα. Που διαβασες εσυ το αντιθετο? Link παιζει η δυσκολα? οσο για αυτο που λεω, οπου κ να ψαξεις το ονομα gironda, το ονομα του αναφερετε εναντιον τον αναβολικων. Τρελα συμπληρωματα ναι σιγουρα, οχι ομως αναβολικα.
    αλλο το τι θελεις να πιστευεις και αλλο το τι ισχυει και ειμαι σιγουρος οτι μπερδευεις την λεξη συμμετρια με την λεξη αναλογια.αλλο σωστες αναλογιες αλλο συμμετρια.συμπληρωματα καργα στην εποχη του gironda δεν υπηρχαν σιγα να μην εβαζε και νιτρικατι θα πει ηταν διασημος για το οτι ηταν πολεμιος των αναβολικων??μα καλα ειμαστε σοβαροι πολεμιοι ειναι οι 9 στους 10 στα λογια ακομα και σημερα και η ενεση και τα χαπια απο πισω πανε σκοινι κορδονι
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-01-14 16:51 #75
    Προεπιλογή




    Άμα ρωτήσεις τον lazar, αν είναι φυσικός:

    0:27
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία