Σελίδα 19 από 78 ΠρώτηΠρώτη ... 917181920212969 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 271 έως 285 από 1161
  1. 14-10-12 16:11 #271
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amateur666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πωωωωωω φιλεεεεεεεε μεσα σε ενα μηνα εχεις τουμπανιασει παρα πολυ φενεται χαρακτηριστικα ογκος που εχεις βαλει
    νταξει ...δεν ειναι σωστος ο τρποος που μιλας....οποιος θελει να κανει την πλακα του και να ειρωνευτει δεν χωραει σε τοπικς που ατομα βαζουν φωτογραφιες με τν προοδο τους....το παιδι τωρα ξεκηνησε και λογικο ειναι να μην ξερει καποια πραγματα...η να θελει να βελτιωνεται περισσοτερο απο οσο μπορειι ή να κανει καποια πραγματα χωρις να χει ενα σωμα το οποιο ειναι ετοιμο να δεχτει τις αλλαγες που θελειι....αυτο δεν σας καθιστα ικανο και υπευθινο να τν ειρωνευεσαι....του δωσες μια συβουλη δν την ακουσε...οκκ μετα η ειρωνια ειναι το επομενο σταδιο,..???οχι ρε φιλε δν το δεχομαι...
    δικε μου....συνεχισε να πρπονησαι..και ΦΑΕ...!!αυτη ειναι η λεξη κλειδι αν δεν φας δν θα κανεις τπτα...!!ασε την λεπτομερια...χτισε βασεις και ολα θα ρθουν αν εισαι πιθαρχιμενος..>!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-10-12 00:54 #272
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spirakas Εμφάνιση μηνυμάτων
    νταξει ...δεν ειναι σωστος ο τρποος που μιλας....οποιος θελει να κανει την πλακα του και να ειρωνευτει δεν χωραει σε τοπικς που ατομα βαζουν φωτογραφιες με τν προοδο τους....το παιδι τωρα ξεκηνησε και λογικο ειναι να μην ξερει καποια πραγματα...η να θελει να βελτιωνεται περισσοτερο απο οσο μπορειι ή να κανει καποια πραγματα χωρις να χει ενα σωμα το οποιο ειναι ετοιμο να δεχτει τις αλλαγες που θελειι....αυτο δεν σας καθιστα ικανο και υπευθινο να τν ειρωνευεσαι....του δωσες μια συβουλη δν την ακουσε...οκκ μετα η ειρωνια ειναι το επομενο σταδιο,..???οχι ρε φιλε δν το δεχομαι...
    δικε μου....συνεχισε να πρπονησαι..και ΦΑΕ...!!αυτη ειναι η λεξη κλειδι αν δεν φας δν θα κανεις τπτα...!!ασε την λεπτομερια...χτισε βασεις και ολα θα ρθουν αν εισαι πιθαρχιμενος..>!
    ευχαριστώ σπίρακα με τις 2 φωτογραφίες αυτές δεν έδειξα την πρόοδο μου ζήτησα γνώμες γιατί το παιδί λέει ότι είναι σε χειρότερη θέση από
    εμένα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-10-12 11:49 #273
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Predator1995 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ευχαριστώ σπίρακα με τις 2 φωτογραφίες αυτές δεν έδειξα την πρόοδο μου ζήτησα γνώμες γιατί το παιδί λέει ότι είναι σε χειρότερη θέση από
    εμένα
    Ναι ειναι..αλλα δεν εχει καμια σχεση..αρχιστε να τρωτε και να γυμναζεστε
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-10-12 13:38 #274
    Προεπιλογή
    Να ρωτήσω έχω πιάσιμο στα πλευρά τι να κάνω για να περάσει????
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-11-12 01:38 #275
    Προεπιλογή
    Λόγο του ότι είμαι τρίτη λυκείου και θέλω να μπω τεφαα χρειάζομαι τρελούς χρόνους και επιδόσεις στα αθλήματα οπότε δεν είμαι πολύ του όγκου φέτος από το καλοκαίρι και μετά ναι

    Όνομα: 643962_425218440870924_1627604468_n.jpg Εμφανίσεις: 855 Μέγεθος: 27,4 KB

    Όνομα: 155384_425218474204254_250471183_n.jpg Εμφανίσεις: 760 Μέγεθος: 25,9 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-11-12 01:45 #276
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    γιατι οι μυες θα σε κανουν δυσκινητο η θα σ ριξουν τους χρονους ? δεν ισχυουν αυτα...
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-11-12 01:47 #277
    Προεπιλογή
    δηλαδή δεν υπάρχει ακόμα καμιά αλλαγή μου λες με λίγα λόγια??
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-11-12 10:06 #278
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    εγω περι πανελληνιων και ογκου μιλαω.δε ξερω πως τα χεις συνδιασει στο μυαλο σ εσυ.δε σ πε κανενας ξεκινα τρωγε το 10πλασιο ξεκινα τρωγε σωστα και ελαφρως υπερθερμιδικα σου λενε. μια διαφορα την εχεις δε μπορω να πω.αλλα σοβαρα τωρα ποσα κιλα περιμενεισ να χεις βαλει ωστε να σε εμποδισουν να χτυπησεις καλους χρονους?κανε κ τη προπονηση σου για τα τεφαα κανε και τα βαρη σου καλυτερα κιολας μη σ πω
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-11-12 11:37 #279
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Predator1995 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δηλαδή δεν υπάρχει ακόμα καμιά αλλαγή μου λες με λίγα λόγια??
    Δεν σου ειπε οτι δεν υπάρχει καμία αλαλαγή, σου απάντησε στο οτι δεν θελεις τωρα να βάλεις ογκο.
    Μπράβο σου για την προσπάθεια που κάνεις, βασικά, δεν ειναι δυνατόν να μην υπάρχει διαφορά, εγω ειδα της πρώτες φώτο σου και αυτες της τελευταίες, μην τρελαθούμε τελείως, εννοείτε οτι υπάρχει διαφορα.
    Φενετε οτι δουλευεις predator, και κάνεις και στο σπίτι ε;
    Και πάλι μπραβο σου και συνέχισε να προσπαθείς φιλε
    Καλή επιτυχία για της Πανελλήνιες!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-11-12 17:08 #280
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν σου ειπε οτι δεν υπάρχει καμία αλαλαγή, σου απάντησε στο οτι δεν θελεις τωρα να βάλεις ογκο.
    Μπράβο σου για την προσπάθεια που κάνεις, βασικά, δεν ειναι δυνατόν να μην υπάρχει διαφορά, εγω ειδα της πρώτες φώτο σου και αυτες της τελευταίες, μην τρελαθούμε τελείως, εννοείτε οτι υπάρχει διαφορα.
    Φενετε οτι δουλευεις predator, και κάνεις και στο σπίτι ε;
    Και πάλι μπραβο σου και συνέχισε να προσπαθείς φιλε
    Καλή επιτυχία για της Πανελλήνιες!
    το καλοκαίρι που είχα χρόνο ασχολούμουν περισσότερο με τα βάρη και κυρίως στο σπίτι μου τώρα όμως που έχω πολύ περισσότερο διάβασμα
    κάνω 3 φορές την εβδομάδα προετοιμασία για τα αθλήματα και δεν προλαβαίνω να ασχοληθώ καθόλου με βάρη στο σπίτι. Δηλαδή μόνο αερόβιο
    πρόγραμμα αυτό το καιρό και ευχαριστώ πάρα πολύ για την εμψύχωση andreasaxo
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Predator1995 : 14-11-12 στις 17:10
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-11-12 14:58 #281
    Προεπιλογή
    έτσι είμουν πριν 2,5 χρόνια ντρεπόμουν να βγω φωτογραφίες

    Όνομα: 123.jpg Εμφανίσεις: 919 Μέγεθος: 61,6 KB

    και έτσι έγινα φέτος

    Όνομα: IMG_20121127_134421.jpg Εμφανίσεις: 959 Μέγεθος: 90,1 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-11-12 10:06 #282
    Προεπιλογή
    δε διαβασα τπτ αλλο παρα μονο ειδα τις δυο τελευταιες φωτογραφιες σου. ενα εχω να σου πω.
    ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ! συνεχισε ετσι κ κοιτα να μη παρουν τα μυαλα σου αερα!! κ ξανα μπραβο
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-11-12 22:05 #283
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο just chris Εμφάνιση μηνυμάτων
    δε διαβασα τπτ αλλο παρα μονο ειδα τις δυο τελευταιες φωτογραφιες σου. ενα εχω να σου πω.
    ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ! συνεχισε ετσι κ κοιτα να μη παρουν τα μυαλα σου αερα!! κ ξανα μπραβο
    ευχαριστώ just chris να σε καλά φίλε τώρα ψιλό φοβάμαι να αρχίσω να τρώω πολύ περισσότερο μην φτάσει εκεί που είμουν αλλά το προσπαθώ σιγά σιγά τρώγοντας καλό και ποιοτικό φαγητό
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-11-12 22:42 #284
    Προεπιλογή
    Ωραιος...τωρα θες ομςω αρκετο ποιοτικο φαγητο να βαλεις μαζα γιατι εισαι αρκετα αδυνατος και χωρις κρεας
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-11-12 22:44 #285
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραιος...τωρα θες ομςω αρκετο ποιοτικο φαγητο να βαλεις μαζα γιατι εισαι αρκετα αδυνατος και χωρις κρεας
    χριστόφορε έχω ξεκινήσει να τρώω αρκετά και ποιοτικά και αρκετό κρεατάκι 4 φορές την εβδομάδα που φτιάχνουν στο σπίτι και γενικά αρκετό φαγητό αλλά προσεγμνένο
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 19 από 78 ΠρώτηΠρώτη ... 917181920212969 ... ΤελευταίαΤελευταία