Σελίδα 20 από 78 ΠρώτηΠρώτη ... 1018192021223070 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 286 έως 300 από 1161
  1. 28-11-12 23:29 #286
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραιος...τωρα θες ομςω αρκετο ποιοτικο φαγητο να βαλεις μαζα γιατι εισαι αρκετα αδυνατος και χωρις κρεας
    ρε φιλε χαλαρωσε λιγο..ποσταρεις ακαταπαυστα,σε 5 μηνες χιλιαδες ποστ...εισαι 14 χρονων,και συμβουλευεις λες και εχεις καμια 20αρια χρονια προιστορια στα σιδερα..
    "behind every successful shredded sikkunt is a slut who broke his heart"
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-11-12 08:09 #287
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tyler_durden Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε φιλε χαλαρωσε λιγο..ποσταρεις ακαταπαυστα,σε 5 μηνες χιλιαδες ποστ...εισαι 14 χρονων,και συμβουλευεις λες και εχεις καμια 20αρια χρονια προιστορια στα σιδερα..
    Μαλιστα..δηλαδη εσυ διαφωνεις με το παραπανω ποστ...
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-11-12 08:15 #288
    Προεπιλογή
    και οκ μαν αμα ειναι λαθος οι συμβουλες μου και πολυ πιθανον εφοσον ειναι λαθος να βαψουνε το παιδι δεν ξαναδινω συμβουλες..οταν συμπληρωσω 15 χρονια στο αθλημα τοτε θα ερθω να δωσω συμβουλες
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-12-12 19:41 #289
    Προεπιλογή
    Μια φωτογραφία μετά από την κυριακάτικη αερόβια προπόνηση

    Όνομα: photo.jpg Εμφανίσεις: 740 Μέγεθος: 16,2 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-12-12 20:09 #290
    Προεπιλογή
    προσωπικα δν βλεπω καποια διαφορα με τις αρχικες....παντως μπορει να κανω και λα8ος γτ με αυτην την ποζα "τρεχω στο wc να βγαλω new profile pic gia to fb " δν μπορεις να καταλαβεις και πολλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-12-12 20:15 #291
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sAVAZz Εμφάνιση μηνυμάτων
    προσωπικα δν βλεπω καποια διαφορα με τις αρχικες....παντως μπορει να κανω και λα8ος γτ με αυτην την ποζα "τρεχω στο wc να βγαλω new profile pic gia to fb " δν μπορεις να καταλαβεις και πολλα
    Βασικα οντος δεν εχει καμια διαφορα εκτος του οτι εχει καθαρισει λιγο απο λιπος...
    Βασικα δεν κανει και σοβαρη προπονηση ωστε να παρει μυς ουτε πιστευω πως τρωει αρκετα..
    Πες μας αμα θες τι κανεις απο προπονηση και διατροφη;
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-12-12 01:16 #292
    Προεπιλογή
    Παίδες νομίζω πως πρέπει να ξεκαθαρίσω κάτι αυτήν την περίοδο που δεν έχω ούτε εξοπλισμό στο σπίτι ούτε λεφτά για γυμναστήριο δεν πάω για όγκο αυτό που θέλω τώρα είναι να καθαρίσω από λίπος και πιο μετά ξεκινάω για όγκο και από φαγητό τρώω 5 γεύματα κάθε μέρα αλλά έχω 3 φορές την εβδομάδα αερόβια προπόνηση
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-12-12 01:37 #293
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    κατσε χαλαρωσε κ κανε οτι γουσταρεις δικο σ ειναι το σωμα.ποιος σ πε οτι χρειαζεσαι γυμναστηριο για να παρεις ογκο απαραιτητα?ενα μονοζυγο να εχεις και 2-3 επιπλα κανεις βασικες ασκησεις ιδιος δε θα μηνεις κατι θα παρεις.παιρνε οση πρωτεινουλα χρειαζεσαι κ κανε καμια προπονηση με αντιστασεις αντι για αεροβιο.το αεροβιο καλο μεν αλλα δε μπορει να πει κανεις οτι σ χρειαζεται τοσο τωρα.κανει καλο στη καρδια κτλπ αλλα καμια ελξη καμια καμψη και αλλες ασκησεις στο σπιτι κιολας δε θα σε εβλαπταν το οτι τρως 5 φορες δε λεει απαραιτητα κατι μπορει να τρως απο 1 μηλο μπορει να τρως και απο 1 κιλο ρυζι και κοτοπουλο νταξει.τι θερμιδες παιρνεις ειναι το θεμα και τι μακρος χτυπας απο θεμα γραμμωσης εισαι πενα κ μπραβο σ.αλλα θα εδειχνες καλυτερος λιγο πιο δεμενος.(και δεν εννοω να πας γυμναστηριο η να μπεις σε ογκο με συν 1000 θερμιδες κ τετοια)
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-12-12 02:04 #294
    Προεπιλογή
    εννοειται πως εχει διαφορα απο πριν γιατι σχολιαζετε τοσο κακοπροαιρετα? απ οτι φαινεται το παλικαρι απλα δε θελει να εχει λιπος και τον ενδιαφερει λιγοτερο να βαλει μαζα
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-12-12 08:26 #295
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chili Εμφάνιση μηνυμάτων
    εννοειται πως εχει διαφορα απο πριν γιατι σχολιαζετε τοσο κακοπροαιρετα? απ οτι φαινεται το παλικαρι απλα δε θελει να εχει λιπος και τον ενδιαφερει λιγοτερο να βαλει μαζα
    chili ποτέ μου δεν είπα όχι δεν θα βάλλω κιάλλο όγκο η ότι δεν τον χρειάζομαι αλλά δεν έχω την δυνατότητα να το κάνω αυτό φέτος γιατί δεν προλαβαίνω καθόλου λόγο πανελληνίων με το που τελειώσω κοιτάω να μπω σε πρόγραμμα για όγκο αλλά θέλω να είμαι όσο πιο καθαρός γίνεται
    από λίπος
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-12-12 09:01 #296
    Προεπιλογή
    βαρα πους απς,βαρα! η καλυτερη κ αγνοτερη ασκηση για ανω σωμα,μην τρελαινεσαι με τον ογκο ουτε με τις φωτογραφιες.τραβα μια φωτογραφια το μηνα κ πολυ ειναι.υπαρχουν τυποι πους απς που ουτε καν φανταζεσαι
    βλεπε divebomber push ups,spiderman push ups,crocodile push ups,ανοιχτη μεσαια κλειστη λαβη.
    υπαρχουν πολλες ασκησεις που μπορεις να κανεις απλα κ μονο με το βαρος του σωματος σου.
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 18-12-12 23:37 #297
    Προεπιλογή
    συμφωνω με τον απο πανω...

    ελξεις-βυθισεις-καμψεις και σκουατ-προβολες-γαμπες σε σκαλοπατι..και εισαι κομπλε...

    μονοζυγο ανοιχτη-κλειστη
    πουσαπς ανοιχτα-κλειστα-επικλινη-κατακλινη-με παλαμακια
    αναποδες πιεσεις ωμων
    βυθισεις στηθους
    βυθισειςτρικεφαλων

    +φαι και μια χαρα αποτελεσματα θα δεις ειδικα που τωρα ειναι νωρις!

    Καλη συνεχεια!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-12-12 13:31 #298
    Προεπιλογή
    Μπορείτε να μου δώσετε ασκήσεις για τους κάτω κοιλιακούς και τους πλάγιους για να τους φουσκώσω λίγο???
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 31-12-12 13:46 #299
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Predator1995 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορείτε να μου δώσετε ασκήσεις για τους κάτω κοιλιακούς και τους πλάγιους για να τους φουσκώσω λίγο???
    Αν θες να τους δωσεις ογκο κανε ασκησεις κοιλιακους με επιβαρυνση..
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 31-12-12 17:24 #300
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θες να τους δωσεις ογκο κανε ασκησεις κοιλιακους με επιβαρυνση..
    δηλαδή φίλε πως μπορώ να το κάνω αυτό από τι στιγμή που δεν έχω βαράκι?? και αν μπορείς πες μου 4 με 5 ασκήσεις για τους πλάγιους κοιλιακούς. και κάτι τελευταίο πως θα δώσω όγκο στο ν???
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 20 από 78 ΠρώτηΠρώτη ... 1018192021223070 ... ΤελευταίαΤελευταία