Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 19
  1. 15-05-12 13:51 #1

    Εγγραφή
    14-05-2012
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    16
    Exclamation CLA- Animal Cuts- Omega 3- Instant Whey ταυτοχρονα??
    Σιγουρα θα παραγγειλω το Αnimal cuts γιατι θελω να χασω λιπος και το Whey για προτε'ι'νες. Πιστευετε οτι αν παρω ταυτοχρονως και CLA και Omega 3 θα ηταν περιττο? αν ναι ποιο προτεινετε να αφαιρεσω? ο συνδιασμος ολων αυτων μπορει να εχει παρενεργειες(περα αυτων που μπορει να εχει το καθενα ξεχωριστά)?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-05-12 13:54 #2
    Προεπιλογή
    Παρενέργειες δεν βλέπω γιατί να έχεις.

    Το CLA για πολλούς είναι άχρηστο.

    Τα Ω3 πάνε με τα πάντα και κατά την γνώμη μου είναι must.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-05-12 14:02 #3
    Το avatar του χρήστη kokolakis

    Εγγραφή
    08-05-2012
    Περ.
    Κρήτη
    Μηνύματα
    1.443
    Προεπιλογή
    εγώ σήμερα τελείωσα τον πρώτο κύκλο των ανιιμαλ κατσ και έχω μια βδομάδα οφφ....
    μαζί με τα δεύτερα πήρα μια whey τα CLA και σκέφτομαι να πάρω και ωμεγα3 και acetyl l-claritine....
    The best education in the world
    is watching the Masters at work...!!


    Μην αφήσεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα....!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-05-12 15:26 #4

    Εγγραφή
    14-05-2012
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kokolakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ σήμερα τελείωσα τον πρώτο κύκλο των ανιιμαλ κατσ και έχω μια βδομάδα οφφ....
    μαζί με τα δεύτερα πήρα μια whey τα CLA και σκέφτομαι να πάρω και ωμεγα3 και acetyl l-claritine....
    απο το ανιμαλ εισαι ευχαριστιμενος? to L-claritine ti kanei?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-05-12 16:33 #5
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kokolakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ σήμερα τελείωσα τον πρώτο κύκλο των ανιιμαλ κατσ και έχω μια βδομάδα οφφ....
    μαζί με τα δεύτερα πήρα μια whey τα CLA και σκέφτομαι να πάρω και ωμεγα3 και acetyl l-claritine....
    Πρωτο κυκλο δηλαδη; Ποσο διαρκεια ειχε; μετα μια βδομ. οφφ και ξανα το υπολοιπο;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-05-12 16:36 #6
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    φιλε διαρκεια 3 βδομαδες μια βοδομαδα οφφ και επαναλαμβανεις τον κυκλο με το δευτερο κουτι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-05-12 16:37 #7
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε διαρκεια 3 βδομαδες μια βοδομαδα οφφ και επαναλαμβανεις τον κυκλο με το δευτερο κουτι!
    Λιγο οφφ ημουν σχετικα με το θεμα, απλα ρωταω για ενα φιλαρακι που θελει να παρει
    Θενξ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-05-12 17:00 #8
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    Λιγο οφφ ημουν σχετικα με το θεμα, απλα ρωταω για ενα φιλαρακι που θελει να παρει
    Θενξ.
    τιποτα φιλος!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-05-12 17:50 #9

    Εγγραφή
    14-05-2012
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο s0k0s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρωτο κυκλο δηλαδη; Ποσο διαρκεια ειχε; μετα μια βδομ. οφφ και ξανα το υπολοιπο;
    file to animal cuts s evgale tpt parenergeies gt arxizw na to perno apo paraskeui?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-05-12 18:02 #10
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    φιλε μου ειναι κανονας του φορουμ να γραφουμε με ελληνικους χαρακτηρες!

    το ανιμαλ ειναι πολυ δυνατο θερμογεννητικο και εξαρταται απο τον καθε οργανισμο το ποσο τον επηρεαζει..

    γνωμη μου ειναι να ξεκινησεις με ενα πακ και αν τις 2 πρωτες μερες δεν νιωσεις καποια ιδιαιτερη ενοχληση το πας στα 2...

    αλλα αν δεις οτι στα 2 θα εχεις μεγαλη υπερενταση και γενικα ενοχλησεις το γυριζειςσ το ενα πακ την μερα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-05-12 19:40 #11
    Το avatar του χρήστη kokolakis

    Εγγραφή
    08-05-2012
    Περ.
    Κρήτη
    Μηνύματα
    1.443
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε μου ειναι κανονας του φορουμ να γραφουμε με ελληνικους χαρακτηρες!

    το ανιμαλ ειναι πολυ δυνατο θερμογεννητικο και εξαρταται απο τον καθε οργανισμο το ποσο τον επηρεαζει..

    γνωμη μου ειναι να ξεκινησεις με ενα πακ και αν τις 2 πρωτες μερες δεν νιωσεις καποια ιδιαιτερη ενοχληση το πας στα 2...

    αλλα αν δεις οτι στα 2 θα εχεις μεγαλη υπερενταση και γενικα ενοχλησεις το γυριζειςσ το ενα πακ την μερα
    οτι σας είπε....!
    απο 87 κατέβηκα στα 83 στον πρώτο κύκλο, αλλα έκανα και διατροφη και αερόβια το πρωι και στο τζυμ....
    τώρα εξαρτάται απο τον καθένα οργανισμο... εμενα γνωμη μου ειναι να μην τα περνεις απο την αρχη της προσπαθειας σου για χασιμο βαρους...
    εγω ημουν περυσι 112 κιλα και με διατροφη κατεβηκα 90 τον χειμωνα το μαμησα φαγητο ποτο και ανεβηκα 97 και μετα τα χριστουγεννα αρχησα παλι και επεσα στα 87 και μετα πηρα και λιποδιαλυτες για να με βοηθησουν περισσοτερο....

    edit: http://www.bodybuilding.gr/index.php...mart&Itemid=16
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kokolakis : 15-05-12 στις 19:43
    The best education in the world
    is watching the Masters at work...!!


    Μην αφήσεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα....!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-05-12 19:46 #12

    Εγγραφή
    14-05-2012
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε μου ειναι κανονας του φορουμ να γραφουμε με ελληνικους χαρακτηρες!

    το ανιμαλ ειναι πολυ δυνατο θερμογεννητικο και εξαρταται απο τον καθε οργανισμο το ποσο τον επηρεαζει..

    γνωμη μου ειναι να ξεκινησεις με ενα πακ και αν τις 2 πρωτες μερες δεν νιωσεις καποια ιδιαιτερη ενοχληση το πας στα 2...

    αλλα αν δεις οτι στα 2 θα εχεις μεγαλη υπερενταση και γενικα ενοχλησεις το γυριζειςσ το ενα πακ την μερα
    ναι, σορρυ για τους αγγλικους χαρακτηρες, βιαζομουνα και δε ξερω και καλη ορθογραφια!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 15-05-12 19:49 #13

    Εγγραφή
    14-05-2012
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kokolakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    οτι σας είπε....!
    απο 87 κατέβηκα στα 83 στον πρώτο κύκλο, αλλα έκανα και διατροφη και αερόβια το πρωι και στο τζυμ....
    τώρα εξαρτάται απο τον καθένα οργανισμο... εμενα γνωμη μου ειναι να μην τα περνεις απο την αρχη της προσπαθειας σου για χασιμο βαρους...
    εγω ημουν περυσι 112 κιλα και με διατροφη κατεβηκα 90 τον χειμωνα το μαμησα φαγητο ποτο και ανεβηκα 97 και μετα τα χριστουγεννα αρχησα παλι και επεσα στα 87 και μετα πηρα και λιποδιαλυτες για να με βοηθησουν περισσοτερο....

    edit: http://www.bodybuilding.gr/index.php...mart&Itemid=16
    εγω φιλε τωρα ειμαι 102 ειναι το μεγιστο που εχω φτασει. και αποφασησα οτι απο αυτη τη παρασκευη αρχιζω γυμναστηριο καθημερινα με αυστηρη διατροφη και συμπληρωματα για μεγιστα και ταχυτερα αποτελεσματα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-05-12 20:11 #14
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    φιλε μου εφοσν την παρασκευη αρχιζεις γυμναστηριο και εφοσον οπως λες θα κανεις αυστηρη διατροφη τα πρωτα κιλα θα φυγουν πολυ γρηγορα!!

    οποτε γνωμη μου μην μπαινεις απο τωρα σε λιποδιαλυτη...
    οταν δεις σ εενα σημειο οτι κολλας και δεν χανεις αλλα τοτε προσθεσε το cuts!

    φιλικα
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-05-12 20:21 #15
    Το avatar του χρήστη kokolakis

    Εγγραφή
    08-05-2012
    Περ.
    Κρήτη
    Μηνύματα
    1.443
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε μου εφοσν την παρασκευη αρχιζεις γυμναστηριο και εφοσον οπως λες θα κανεις αυστηρη διατροφη τα πρωτα κιλα θα φυγουν πολυ γρηγορα!!

    οποτε γνωμη μου μην μπαινεις απο τωρα σε λιποδιαλυτη...
    οταν δεις σ εενα σημειο οτι κολλας και δεν χανεις αλλα τοτε προσθεσε το cuts!

    φιλικα


    αυτο ακριβως, δεν χρειαζονται τωρα....
    ριξε τις θερμιδες της διατροφης σου σιγα σιγα, οχι αποτομα γιατι θα χασεις και μυικο ιστο....
    και αεροβια αυξανε σιγα σιγα την ενταση και την ωρα...
    οι λυποδιαλυτες δεν ειναι μαγικα χαπακια, τωρα δεν θα σου κανουν την διαφορα....
    The best education in the world
    is watching the Masters at work...!!


    Μην αφήσεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα....!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία