Θέμα: NO Bomb (MHP)

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 11 από 11
  1. 26-05-12 23:43 #1
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή NO Bomb (MHP)


    Όνομα: nobombsuppfacts(2).jpg Εμφανίσεις: 413 Μέγεθος: 123,4 KB


    Ψάχνοντας στο νετ για Glycine Propionyl-L-Carnitine, πέτυχα αυτό που έχει και nitrates μέσα. Ποια η γνώμη σας? Η τιμή του είναι ίδια πάνω κάτω με σκέτη GPLC της Primaforce, οπότε καλύτερα αυτό με τα πρόσθετα συστατικά νομίζω. Τι έρευνες όμως έχουμε για την GPLC? αξίζει η δοκιμή ή όχι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-05-12 16:31 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Glycine propionyl-L-carnitine increases plasma nitrate/nitrite in resistance trained men

    ετσι λεει εδω..αλλα θελει καπου 3γρ,κ παλι υπαρχουν κ ατομα με μη αποκριση στην ουσια..
    γενικα αν υπηρχαν περισοτερες μελετες θα ηταν καλυτερα,αλλα το καλο ειναι πως αυτη εδω εχει γινει σε αθλουμενους..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-05-12 18:39 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    Glycine propionyl-L-carnitine increases plasma nitrate/nitrite in resistance trained men

    ετσι λεει εδω..αλλα θελει καπου 3γρ,κ παλι υπαρχουν κ ατομα με μη αποκριση στην ουσια..
    γενικα αν υπηρχαν περισοτερες μελετες θα ηταν καλυτερα,αλλα το καλο ειναι πως αυτη εδω εχει γινει σε αθλουμενους..
    αυτή την έρευνα διάβαζα κ εγώ εχθές. Έχεις προσωπική άποψη από την συγκεκριμένη ουσία? Οι κριτικές για το εν λόγω προϊόν συμφωνούν με την άποψη σου. Στους περισσότερους έδινε pump και έλεγαν καλά λόγια αλλά υπήρχαν κ άλλοι που μιλούσαν για waste of money. Χμμ με έχει βάλει σε σκέψεις αλλά δεν ξέρω να το επιχειρήσω ή όχι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-05-12 18:42 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οχι δεν εχει τυχει να δοκιμασω σαν ουσια..
    ισως ο μητσος,αλλα αν το δει θα το ποσταρει λογικα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-01-13 21:17 #5
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    το βρηκα σχετικα φτηνα κ το χτυπησα..θα το στακαρω με διαφορα αλλα μαζι που δουλευω..
    κ θα επανελθω
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-02-13 02:25 #6
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    λοιπον το δοκιμασα κ με 6 καπς στην αρχη κ με 3 αφου διαβασα την αλλη μελετη για τις μεγαλες δοσεις..
    αρχικα μου εκανε πολυ καλη εντυπωση στα 6 καπς..το δοκιμασα κ σκετο (μαζι με στιμς) κ μαζι με το glycergrow..
    σκετο στα 6 καπς ειχα πολυ καλα πρηξιματα..μαζι με το glycergrow ηταν σιγουρα ακομα καλυτερα..
    το κακο ειναι οτι στα 6 καπς με εστελνε στον θρονο αφου ετρωγα το ποστ γευμα..

    οποτε ετσι κ αλλιως θα το εριχνα στις 3,που δεν με ενοχλει...το περιεργο ειναι οτι παλι κ σκετο η μαζι με το glycer,στις 3 καπς ειναι φοβερο..
    ενεργεια κλπ δεν μου δινει κατι περισοτερο,γιατι το δοκιμασα κ χωρις στιμς..αλλα απο πρηξιματα ειναι μπομπα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-02-13 02:45 #7
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    thanks για το review μαν! Περίμενα να δω τι σου πρόσφερε. Οπότε η χρήση πάει για pumps περισσότερο. από δύναμη κτλ -στατιστικά στοιχεία που είχε η έρευνα που χα ανεβάσει- τίποτα? βέβαια αν έπαιρνες διάφορα δεν μπορείς να κρίνεις καθαρά θα μου πεις αλλά οκ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-02-13 11:59 #8
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    man απο δυναμη κ τετοια που λες,δεν μπορω να ξερω γιατι μετα απο μια περιοδο που ειχα ανεβασει απο μονος μου ετσι κ αλλιως,μου σκασε μια αλλη περιοδος με πολυ ζορι,λιγες ωρες υπνου κ πιο σπαστες προπονησεις..οποτε καπου επεσα ενα κλικ,καπου περεμεινα σταθερος..
    αλλα νομιζω για να δεις διαφορα σε δυναμη λογικα θελει συνεχομενη χρηση αποτι θυμαμαι..εγω το ειχα μονο τις μερες προπονησης ετσι κ αλλιως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-02-13 16:17 #9
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Μαλιστα,ακουγεται tempting το review...για καθε μερα χρηση πώς σας φαινεται 3caps οff days,6caps on days?
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-02-13 16:22 #10
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    μαν υποθεσεις μπορουμε να κανουμε..εδω η αλλη μελετη εδειχνε οτι με 6 καπς συνεχους χρησης ειχε αρνητικα αποτελεσματα..
    οποτε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-02-13 16:26 #11
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    αα οκ...οποτε καλυτερα στα 3 σταθερα..ψαχνω τωρα να δω αν υπαρχει καπου σχετικα φθηνα.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση