Θέμα: Ronnie Coleman

Σελίδα 5 από 35 ΠρώτηΠρώτη ... 3456715 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 514
  1. 12-04-09 18:52 #61
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    χα,χα, +1000^^^^^^^^ σε αυτό που είπε ο Γιαννης,όσο ήταν πρωτος όλοι τον βλέπανε σαν τον πρωταθλητη που δύσκολα θα εχανε από καποιον,τώρα με το που αποκαθηλωθηκε μην τον βγαλουμε ότι είναι και λίγος..8 Mr Olympia είναι πολλα,και μην μου πειτε ότι θα έπρεπε να χασει καποια γιατί και ο Arnold δεν έπρπε να παρει το Olympia του 80΄, ο Yates πήρε Olympia με κομμενο δικεφαλό και μισό το ένα χερι σε συγκριση με το άλλο κτλ.
    Έτσι είναι τα πράγματα και ο καλος ο Coleman δεν παιζόταν από κανεναν,ότι και να λέμε ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-04-09 23:56 #62
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    εγω μιας και ανήκω στην παλιά σχολή του ββ εκείνο που δεν μου αρέσει στον κόλεμαν και σε πολλούς ββερ είναι που για να φανεί η γραμωση στους γλουτούς τραβάν το μαγιο σαν στρινκ , έχω να πω πάνω σ αυτό πως όταν είσαι φετες φαίνετε δεν χρειάζετε να το κάνεις αυτό ή λίγο πιο σκαφτο και ο κόλεμαν είναι τελείως άσχημος γιατί αν παρατηρήσετε οι γλουτοί του σχεδόν φτάνουν στο γόνατο είναι δηλαδή πολύ χαμηλά και πληροφοριακά αναφέρω εγω είχα γράμωση εκεί το 88 και το θεωρούσα αφύσικο μέχρι που είχα δεί τον κασπάρι στο ολύμπια. εχω και φοτο που φαίνετε ακόμη και απο το μαγιό η γραμωση και μιλάμε σε εποχες που δεν είχε κανένας όχι τωρα που όλοι είναι σχεδόν το ίδιο

    και λέω εγω τώρα έχει ανάγκη αυτό το τέρας να κάνει αυτό αφου και να μην το έκανε πάλι θα φαινόταν η γραμωση και οι καινούριες γενιές αυτά βλέπουν αυτα θα κάνουν το έκανε και ενας εδω δεν θέλω να πώ ονομα και δεν άντεξα και του λέω αυτό ήταν δηλαδη το μυστικό σου όπλο και σου έδωσε μπόνους ?

    θα μου πείτε φαίνετε καλύτερα η γράμωση , αν δεν φορούσε και τίποτε θα φαινόταν ακόμη καλύτερα , φανταστείτε εποχή του σβαρτσενέγκερ να έκανε κανένας κάτι τέτοιο ,δεν ξέρω μπορεί οι γνώμες να διήσταντε αλλα εμενα δεν μου κολάει καθόλου αυτό , γι αυτό και το λέω δημόσια , κάποτε η ifbb ήταν πολύ αυστηρή σε αυτά αλλα βλέπω έχουν ελαστικότητα πλέον και γενικότερα , λίγο κιμπαριλίκι δεν βλάπτει .

    αυτα παλια αν τα κανες είχες πάρει τον πούλο τον αργύρη τον τσοπουρίδη τον είχαν κάνει ιστορία επειδή είχε κοτσίδα.αλλα έκανε εξτρίμ ποζαρίσματα αλλα όμορφα δυναμικά και του πήγαιναν γι αυτό και ξεσήκωνε τον κόσμο, η εγω μια φορα σε πανευρωπαικο μου έκαναν παρατήρηση γιατι μια φορα ξέχασα το ρολόι και μια άλλη την αλυσίδα με τον σταυρό , ημουν ξεχασιάρης πολλες φορές και μπορεί μέχρι και πόντους να είχα χάσει γιατι έλεγαν τότε το μοναδικό κόσμημα που μπορεί να έχει ενας αθλητης είναι το σώμα του επάνω στη σκηνή.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-04-09 09:49 #63
    Banned
    Εγγραφή
    17-08-2008
    Μηνύματα
    33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω μιας και ανήκω στην παλιά σχολή του ββ εκείνο που δεν μου αρέσει στον κόλεμαν και σε πολλούς ββερ είναι που για να φανεί η γραμωση στους γλουτούς τραβάν το μαγιο σαν στρινκ , έχω να πω πάνω σ αυτό πως όταν είσαι φετες φαίνετε δεν χρειάζετε να το κάνεις αυτό ή λίγο πιο σκαφτο και ο κόλεμαν είναι τελείως άσχημος γιατί αν παρατηρήσετε οι γλουτοί του σχεδόν φτάνουν στο γόνατο είναι δηλαδή πολύ χαμηλά και πληροφοριακά αναφέρω εγω είχα γράμωση εκεί το 88 και το θεωρούσα αφύσικο μέχρι που είχα δεί τον κασπάρι στο ολύμπια. εχω και φοτο που φαίνετε ακόμη και απο το μαγιό η γραμωση και μιλάμε σε εποχες που δεν είχε κανένας όχι τωρα που όλοι είναι σχεδόν το ίδιο

    και λέω εγω τώρα έχει ανάγκη αυτό το τέρας να κάνει αυτό αφου και να μην το έκανε πάλι θα φαινόταν η γραμωση και οι καινούριες γενιές αυτά βλέπουν αυτα θα κάνουν το έκανε και ενας εδω δεν θέλω να πώ ονομα και δεν άντεξα και του λέω αυτό ήταν δηλαδη το μυστικό σου όπλο και σου έδωσε μπόνους ?

    θα μου πείτε φαίνετε καλύτερα η γράμωση , αν δεν φορούσε και τίποτε θα φαινόταν ακόμη καλύτερα , φανταστείτε εποχή του σβαρτσενέγκερ να έκανε κανένας κάτι τέτοιο ,δεν ξέρω μπορεί οι γνώμες να διήσταντε αλλα εμενα δεν μου κολάει καθόλου αυτό , γι αυτό και το λέω δημόσια , κάποτε η ifbb ήταν πολύ αυστηρή σε αυτά αλλα βλέπω έχουν ελαστικότητα πλέον και γενικότερα , λίγο κιμπαριλίκι δεν βλάπτει .

    .

    +1
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-04-09 12:37 #64
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    +1000 στον Ηλια για κάθε λέξη που έγραψε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-04-09 17:02 #65
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Somewhere in Illinois early this month



    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-04-09 17:37 #66
    Τhe nice guy
    Το avatar του χρήστη Exci

    Εγγραφή
    08-11-2008
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.750
    Προεπιλογή
    Εχει χασει πολυ πραμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-06-09 00:24 #67
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    ρε που εφθασαν ο cutler να ναι πιο τεραστιος απο τον κολεμαν...

    http://www.flexonline.com/videos?bct...lid=1459293934

    leangains σε ξενερωσα ε????
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-06-09 10:48 #68
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ..8 Mr Olympia είναι πολλα,και μην μου πειτε ότι θα έπρεπε να χασει καποια γιατί και ο Arnold δεν έπρπε να παρει το Olympia του 80΄, ο Yates πήρε Olympia με κομμενο δικεφαλό και μισό το ένα χερι σε συγκριση με το άλλο κτλ.
    8 Olympia ειναι πολλα και εκτιμω υπερβολικα για το ιδιο το αθλημα. ειτε τα πηρε ο Coleman, ειτε ο Υates ή ο Arnold. Noμιζω πως κατι τετοιο κανει κακο στο ιδιο το αθλημα ακομα και αν αυτοι οι αθλητες το πανε παρακατω απο μονοι τους.

    Πηζει ο κοσμος και χανεται το ενδιαφερον, και μην παρεξηγεθει οπως το λεω , αλλα και στη φορμουλα 1 που το επαιρνε συνεχεια ο Γερμανος ελεγες "τι να κατσω να δω τωρα, ξερω το νικητη ηδη"..

    Γι αυτο και νομιζω οτι ο Cutler δεν αξιζε να νικησει τον Coleman προπερσι, απλα και οι ιδιοι καταλαβαν και σου λενε "που θα παει ολο αυτο το πραγμα? κατι πρεπει να αλλαξουμε"..και νομιζω οτι δε θα ξαναυπαρξει τετοια αυτοκρατορια για κανενα αθλητη στο Olympia.

    και κλεινοντας να πω οτι στα 8 χρονια του Coleman σιγουρα ισως και να υπηρχαν αθλητες που αξιζε να το παρουν και δεν το πηραν (λεγε με Levrone) ΟΧΙ γιατι ηταν ντε και καλα καλυτεροι αλλα γιατι ΕΠΡΕΠΕ να μεινει το ονομα τους στην ιστορια ταυτισμενο με ενα τιτλο..θα μου πειτε "μα πρεπει να νικαει παντα ο καλυτερος"! ε μα ελα που δε νικαει παντα ο καλυτερος..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-06-09 12:15 #69
    Banned
    Εγγραφή
    26-03-2009
    Μηνύματα
    82
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Somewhere in Illinois early this month



    Αρε αυτα κανουν οι πρεζες και τα γομαροχαπα.........αν ειναι να σταματας τη γυμναστικη και να πεφτεις σε λιγο καιρο απο το ζενιθ στο ναδιρ,αστο
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-06-09 12:36 #70
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panais Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρε αυτα κανουν οι πρεζες και τα γομαροχαπα.........αν ειναι να σταματας τη γυμναστικη και να πεφτεις σε λιγο καιρο απο το ζενιθ στο ναδιρ,αστο
    Pano μηπως κανεις πλακα και απλα ειρωνευεσαι αυτους που τα λενε αυτα?

    τι κανουν δηλαδη "οι πρεζες και τα γομαροχαπα"?

    πρωτον πιστευεις πως ο Coleman σταματησε τη γυμναστικη ? και την πτωση απ το ζενιθ στο ναδιρ που την ειδες? επειδη εχει βαλει λιπος και δεν ειναι οπως τον ξεραμε στα Olympia? o άνθρωπος εχει σταματησει 2 χρονια το αγωνιστικο και ειναι ακομη φλεβατος..και διατηρει και τοση μαζα πανω του..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 14-06-09 13:13 #71
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    ^^ειναι και η ηλικια παιδες ..και οι τραυματισμοι του..
    αν δειτε αλλες φωτο το αριστερο χερι του και το φτερο εχουν ατρωφησει τελειως...
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-06-09 10:52 #72
    Banned
    Εγγραφή
    26-03-2009
    Μηνύματα
    82
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    Pano μηπως κανεις πλακα και απλα ειρωνευεσαι αυτους που τα λενε αυτα?

    τι κανουν δηλαδη "οι πρεζες και τα γομαροχαπα"?

    πρωτον πιστευεις πως ο Coleman σταματησε τη γυμναστικη ? και την πτωση απ το ζενιθ στο ναδιρ που την ειδες? επειδη εχει βαλει λιπος και δεν ειναι οπως τον ξεραμε στα Olympia? o άνθρωπος εχει σταματησει 2 χρονια το αγωνιστικο και ειναι ακομη φλεβατος..και διατηρει και τοση μαζα πανω του..
    ο τυπος και ολοι αυτοι θελω να πω οτι ειναι προσωρινοι.για να διατηρησεις μια τετοια μαζα,που την εχεις φτιακσει με φαρμακα,θελει να συνεχισεις να χαπακωνεσαι....................αλλα ποσο θα τραβη3ει αυτο,καποτε μεγαλωνεις και δεν σε παιρνει αλλο
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 15-06-09 13:17 #73
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    δεν εχεις και πολυ αδικο σε αυτο...
    οπως ειπαμε οταν περναν τα χρονια δεν μπορεις να εισαι οπως παλια..
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 19-06-09 09:27 #74
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panais Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρε αυτα κανουν οι πρεζες και τα γομαροχαπα.........αν ειναι να σταματας τη γυμναστικη και να πεφτεις σε λιγο καιρο απο το ζενιθ στο ναδιρ,αστο
    o τυπος και ολοι αυτοι θελω να πω οτι ειναι προσωρινοι.για να διατηρησεις μια τετοια μαζα,που την εχεις φτιακσει με φαρμακα,θελει να συνεχισεις να χαπακωνεσαι....................αλλα ποσο θα τραβη3ει αυτο,καποτε μεγαλωνεις και δεν σε παιρνει αλλο
    Πιπερι στο ΣΤΟΜΑ φιλαρακο,είσαι εκτός τόπου και χρόνου...Ο Ronnie μια ζωη στο όγκο του ήταν λιπωδης αλλά με αρκετα μυικα κιλα από κατω,τα οποια βγαιναν στην επιφανεια όταν έπρεπε...Αυτη τη στιγμη είναι οff σε αυτες τις φωτο,αλλά αν αποφασίσει να κατέβει μην φανταστείς ότι θα είναι χαλια...Ο τυπος που αναφερεσαι ότι είναι προσωρινος είναι ηδη 30 χρόνια στο αθλημα και γυρω στα 20 αγωνιστικος (Coleman),μακαρι να είμαστε και εμεις στο αθλημα 30 χρόνια και όχι στις διαστασεις του,δεν είναι για όλους θεμιτό...
    Προφανως δεν έχεις δει από κοντα αγωνιστικους,στην περιοδο προετοιμασίας του,νομιζεις ότι όλοι είναι γραμμωμενοι με 4% λιπος 12 μηνες τον χρόνο;Λαθος...
    όσο για τις πρεζες και τα γαμοχαπα αυτα βρίσκονται στην Ομόνοια αν θες να τα ψαξεις,στο αθλημα μας υπαρχουν άλλες ουσίες και ειναι επιλογη του καθενος αν θα τις παρει ή όχι,μην υποβιβαζεις ομως αυτους που τις λαμβανουν..Μεγαλη μπουκια φαε,μεγαλη κουβεντα μην λες...
    Επίσης να σου επιστησω την προσοχη γιατι επανηλθες τις τελευταιες ημερες με 2-3 ποστς αρκετα επιθετικα και έχείς ηδη εναν αποκλεισμο,δεν θα θελαμε να μας φερεις σε δυσκολη θεση(με αυτο δεν εννοω βεβαια να μην εχεις αντιθετη αποψη από εμενα,δεν τιθεται θεμα λογοκρισιας αλλα εκφράσεων),εδω περα είμαστε επειδη ειμαστε λατρεις του bbing,δείξε αναλογη συμπεριφορα...Με συμπαθεια,Polyneikos.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-06-09 12:12 #75
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν εχεις και πολυ αδικο σε αυτο...
    οπως ειπαμε οταν περναν τα χρονια δεν μπορεις να εισαι οπως παλια..
    παντως πολυνεικε θα συμφωνησεις μαζι μου πως περναν τα χρονια και απο τον χρονο δεν ξεφευγει κανεις ..ουτε ο 8 times mr.O.

    να και καποιες πολυ προσφατες φοτο του..




    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 35 ΠρώτηΠρώτη ... 3456715 ... ΤελευταίαΤελευταία