Θέμα: Johnnie O. Jackson

Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 133
  1. 11-06-12 15:38 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο goldenera Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σέβομαι απεριόριστα τον Branch διότι έχει καταφέρει τα πάντα στο ΒΒ με πολύ σκληρή δουλειά και επιμονή και τον σέβομαι και ως άνθρωπο και επιχειρηματία. Έχω διαβάσει ότι κάνει φιλανθρωπίες και στο DVD με την προπόνηση του είδα ότι 'έχει' εταιρία διανομής διαφόρων προιόντων. Αλλά θα συμφωνήσω με το φίλο Ultra_b ότι και για μένα έχει από τα ασχημότερα σε αισθητική και συμμετρία σώματα. Ναι φυσικά τον βλέπεις και λες ΠΟΠΟ μάζες τον βλέπεις να κάνει βυθίσεις με τις αλυσίδες της άγκυρας() και πωρώνεσε γενικά μένεις με το στόμα ανοιχτό αλλά σαν αισθητική άστα. Μικρά χέρια συγκριτικά, μεγάλη μέση, μη ελεγχόμενη κοιλιά. Το στυλ προπόνηση του δεν το κρίνω, όντως είναι πολύ loose δηλ. πολύ κλέψιμο γρήγορες και δυναμικές επαναλήψεις και πολλές μισές. Αλλά αν έτσι έχει αποτέλεσμα εμάς μας περισεύει, σωστά? Τώρα για να επανέρθουμε στον Johny με λίγο 'παραπάνω' πόδια θα πλησίαζε για μένα στο πάρα πολύ καλό.

    Φιλανθρωπιες κανουν ολοι οι διασημοι γιατι αν κανεις φιλανθρωπια δεν σε φορολογει το κρατος. Οποτε μην νομιζετε οτι ειναι το καλο παιδι που κανει φιλανθρωπιες.

    Αν και βαιβεα μπορει και να ειναι. Αυτο δεν το ξερει κανεις. Αλλα κυριος οι περισοτεροι το κανουν γιατι δεν φορολογουντε και για να ανεβασουν τους φανς τους.

    Και επειμενο οτι ειναι το ποιο ασυμετρο σωμα που εχει παρει ποτε 1ο τιτλο σε αρνολντ κλασικ. Και το ποιο αντιεσθητικο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ultra_b : 11-06-12 στις 15:40
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-06-12 19:06 #17
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ultra_b Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και αυτος και ο branch , τα μακραν χειροτερα σε συμετρια σωματα στον χωρο. Οι χειροτερες μακραν προπονησεις που τις βλεπει και κοσμος στο youtube και σιγουρα καποιος αντιγραφει κιολας. Χαλια , οταν λεμε χαλια , χαλια.
    Νικισε ο jonnie τον κεφαλιανο τοτε που δεν υπηρχε θεμα συγκρισεις. Ο αποδαρος ο jonnie.Ο ασυμετρος. Κανονικα επρεπε να μετραει το γενετικο περισοτερο , οχι επειδη εχουν παποιοι μαζες να παιρνουν καλες θεσεις. Ειναι τωρα προτιπο σωματος του branch ή του jonnie? Για πειτε μου..?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ultra_b Εμφάνιση μηνυμάτων
    O branch βλεπω δεν ειναι ασυμετρος...... Τι να πω... μαλλον δεν βλεπεις καλα... Το στηθος μακραν μεγαλυτερο απο ολο το ανο σωμα. Πλατη-χερια-ομους. Τα ποδια ασυμετρα με ΟΟΟλο το πανο σωμα. Δηλαδη ποσο ποιο ασυμετρος μπορει να γινει...? ο jonnie παλυ σαν κακογουστο καρτουν. Αντιεσθιτικα σωματα , ασυμετρα , κουρασμενα. Σωματα ωραια ειναι του τυπου Victor martinez σαν τα παλια ωραια σωματα. Προτυπο σωματα μπορει να ειναι ο Centopani οχι αυτες οι μπαλες που προωθουνε τα περιοδικα ρε παιδια επειδη ειναι τις muscletech. Και πιστευω οτι μπορω να εκφρασω γνωμη πανο σε αυτο . Δεν προσβαλω τους αθλητες αυτους απλα λεω την γνωμη μου πανο στο σωμα τους.

    εγω το εχω πει - να παμε να τους δειξουμε εμεις πως γινονται οι σωστες προπονησεις κ η σωστη τεχνικη...
    εξαλου εμεις ξερουμε...μας εχουν μαθει οι γυμναστες στα γυμναστηρια που εχουν τελειωσει τεφφαα και ειναι επαγγελματιες αληθινοι οι ανθρωποι ...οχι αυτοι ifbb και βλακειες... η εχουμε μπει σε κατι site και δειχνουν την σωστη τεχνικη .αρα ξερουμε..ακους εκει ...branch warren k johhnnie νομιζουν οτι ξερουν...
    ..να αποκλειστουν αμεεσα απο καθε αγωνα...γιατι βγαζουν στο youtube τις αθλιες προπονησεις τους...
    με την αθλια τεχνικη τους ...και πανω απολα τα αθλια σωματα τους... μηδεν αποτελεσμα

    ειδικα αυτος ο johnnie κανει αρσεις θανατου ο ασχετος που κανουν κ κακο στη μεση...
    ουστ ρε...

    αν μας ακουσουν τοτε θα βελτιωθουν τα noobιδια....
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-06-12 19:18 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω το εχω πει - να παμε να τους δειξουμε εμεις πως γινονται οι σωστες προπονησεις κ η σωστη τεχνικη...
    εξαλου εμεις ξερουμε...μας εχουν μαθει οι γυμναστες στα γυμναστηρια που εχουν τελειωσει τεφφαα και ειναι επαγγελματιες αληθινοι οι ανθρωποι ...οχι αυτοι ifbb και βλακειες... η εχουμε μπει σε κατι site και δειχνουν την σωστη τεχνικη .αρα ξερουμε..ακους εκει ...branch warren k johhnnie νομιζουν οτι ξερουν...
    ..να αποκλειστουν αμεεσα απο καθε αγωνα...γιατι βγαζουν στο youtube τις αθλιες προπονησεις τους...
    με την αθλια τεχνικη τους ...και πανω απολα τα αθλια σωματα τους... μηδεν αποτελεσμα

    ειδικα αυτος ο johnnie κανει αρσεις θανατου ο ασχετος που κανουν κ κακο στη μεση...
    ουστ ρε...

    αν μας ακουσουν τοτε θα βελτιωθουν τα noobιδια....
    mr. Είρωνα, κανει ο jonnie jackson σωστα τις αρσεις θανατου??? Το οτι εχουν σωμα ασχετα φιλε μου δεν ευθηνετε στη σωστη εκτελεση αλλα τα φαρμακεια που καταπηνουν, στους γατριους που εχουν απο πισο , στην ξεκουραση που ολη μερα καθοντε , στα χρονια που εχουν αφιερωσει, στο πισμα. Οποτε μην λες αερολογιες και βλακειες. Το οτι εχουν τοσο ατσουμπλα σωματα ευθυνοντε ΚΑΙ στις λαθος προπονησεις τους εκτος απο το γενετικο. Ο evan centopani που κανει τοσο σωστη εκτελεση στις ακσησεις γιατι εχει τοσο σωμετρικο σωμα? ο cutler? Λοιπον... δεν ειπε κανεις οτι δεν εχουν ΜΥΣ , σκοπος ομως ειναι να βγαινει κατι ομορφο απο ολο αυτο. Τι μας λες τωρα οτι δηλαδη οι προπονησεις που κανουν ειναι σωστες? Επιβραβευεις αυτο το πραγμα ? Τραβα κανε ετσι προπονηση και θα σου πω εγω ποσους τραβματισμους και τι μυικη αναπτηξη θα εχεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-06-12 19:24 #19
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    επειδη διακρινω οτι τεινει να ξεφυγει η κατασταση,απλα σας προειδοποιω να μην χαλασετε το τοπικ...ευχαριστω!
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-06-12 22:06 #20
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    [YOUTUBE=VHFBHCETZgg&feature]VHFBHCETZgg&feature[/YOUTUBE]
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-06-12 23:30 #21

    Εγγραφή
    21-06-2011
    Περ.
    Βόλος
    Μηνύματα
    141
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marvin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυ δεμενο τον βρισκω!!!
    Eίναι πολύ δεμένος λόγω Powerlifting πιστευω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-06-12 12:43 #22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    [YOUTUBE=VHFBHCETZgg&feature]VHFBHCETZgg&feature[/YOUTUBE]
    Εδω δες προπονηση... Αρσεις θανατου δες. Ποιο λαθος δεν γινετε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-06-12 12:54 #23
    Το avatar του χρήστη Dr.Dre

    Εγγραφή
    11-08-2011
    Περ.
    Brooklyn
    Μηνύματα
    136
    Προεπιλογή
    οκ φιλε καταλαβαμε την αποψη σου
    You F..k With Me? You F..k With The Best!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-06-12 13:00 #24
    Το avatar του χρήστη Fratsou

    Εγγραφή
    09-02-2012
    Περ.
    Greece,Katerini
    Μηνύματα
    284
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ultra_b Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδω δες προπονηση... Αρσεις θανατου δες. Ποιο λαθος δεν γινετε.
    Να πω την αληθεια και μενα δεν μου αρεσει ο τροπος που προπονητε,και αυτο σε καθε
    βιντεο:the most powerfull bodybuilder in the world ελεος!!!
    The journey of one or a thousand miles
    begins with a single step
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-06-12 13:07 #25
    Το avatar του χρήστη mono AEK

    Εγγραφή
    25-10-2011
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    452
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ultra_b Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδω δες προπονηση... Αρσεις θανατου δες. Ποιο λαθος δεν γινετε.
    Φιλε μου το οτι εσυ κανεις με ενα συγκεκριμενο τροπο μια ασκηση (που απο καπου τον εμαθες) δε σημαινει οτι ειναι Ο ΣΩΣΤΟΣ τροπος. οπως δε σημαινει οτι ειναι και λαθος
    υπαρχουν εκατονταδες παραλαγες σε καθε ασκηση που δινουν εμφαση σε καποιο σημειο παραπανω
    ειδικα στις αρσεις θανατου!!
    χαρακτηριστικο παραδειγμα ειναι οτι για πλατη λυγιζεις λιγο γονατα και εκτελεις τραβιεσαι λιγο πισω στο τελειωμα δε ξερω και γω τι κανεις
    στο στιβο οι επαγγελματιες χρησιμοποιουν την ιδια ασκηση για εμφαση στους δικεφαλους τον ποδιων και την εκτελουν με τεντωμενα ποδια, τι σημαινει αυτο? οτι ειναι λαθος?
    και ποιοι ειναι σωστοι οι επαγγελματιες bb? οι επαγγελματιες του στιβου? οι τεφατζηδες? εγω κι εσυ που καποιος αλλος γυμναστης-ερασιτεχνης μας την εδειξε?
    εγω για παραδειγμα την εκτελω οπως μου την εχει δειξει ανθρωπος πρωην αγωνιστικος bb
    στο γυμναστηριο εχει ερθει και μου χει πει ανθρωπος με φιλοσοφια παουερ λιφτινγκ οτι ειναι λαθος
    επισης το ιδιο μου εχει πει προπονητης και πρωην μελος της εθνικης αρσης βαρων η πλατη μου ομως ειναι η διπλασια απο την δικια του πολυ πιο αδυναμη ομως

    πριν λοιπον κραξεις καποιον που ειναι επαγγελματιας και εχει αφιερωσει τη ζωη του στη γυμναστικη και εχει και την υποστηριξη επιστημονων και ειδικων του ειδους απλα σκεψου λιιιιιγο παραπανω
    υπαρχουν χιλιαδες φιλοσοφιες διτροφης και προπονησης με χιλιαδες υποστηρικτες και οι περισσοτερες εχουν αποτελεσμα
    εκτος λοιπον αν εισαι ο κατλερ η τον εχεις κερδισει σε αγωνα bb η παουερλιφτινγκ δε νομιζω οτι μπορεις να τον απαξιωνεις ετσι
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-06-12 13:09 #26
    Το avatar του χρήστη Dr.Dre

    Εγγραφή
    11-08-2011
    Περ.
    Brooklyn
    Μηνύματα
    136
    Προεπιλογή
    πανω εχω γραωψει μερικα απο τα lifts του που ειναι σε αγωνες
    εκι υπαρχει κριτικη επιτροπη που σημαινει πως τα κιλα τα σηκωνει!
    You F..k With Me? You F..k With The Best!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-06-12 13:22 #27
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    καλα σε pl αγωνες το θεμα ειναι να τα σηκωσεις και οχι πώς θα τα σηκωσεις.Δεν σημαινει οτι επειδη τα σηκωνει εχει τη σωστη-υγιεινη τεχνικη.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-06-12 13:26 #28
    Το avatar του χρήστη Dr.Dre

    Εγγραφή
    11-08-2011
    Περ.
    Brooklyn
    Μηνύματα
    136
    Προεπιλογή
    δεν νομιζω να ειναι ετσι οπως τα λες
    υπαρχουν καποιοι κανονισμοι και μια κριτικη επιτροπη που κρινει την προσπαθεια τους
    και οντως βαση αυτον τον lifts ειναι ο ποιο δυνατος bodybuilder
    You F..k With Me? You F..k With The Best!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-06-12 13:37 #29
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dr.Dre Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν νομιζω να ειναι ετσι οπως τα λες
    υπαρχουν καποιοι κανονισμοι και μια κριτικη επιτροπη που κρινει την προσπαθεια τους
    και οντως βαση αυτον τον lifts ειναι ο ποιο δυνατος bodybuilder
    στις αρσεις ειναι o jackson...
    παγκο κ καθισματα...stan efferding...
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-06-12 13:45 #30
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Για μένα οι προπονήσεις του jackson (και του warren) θα έπρεπε να γράφουν "ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΗΝ το δοκιμάσετε σπίτι"

    Από κει και πέρα αθλητές που είναι επαγγελματίες της ifbb και κατεβαίνουν στον olympia κάθε χρόνο, αξίζουν σεβασμό ούτως ή άλλως! Γιατί αν ήταν μόνο τα φάρμακα, θα κατεβαίναμε κι εμείς μεθαύριο...
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία