Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 23
  1. 09-06-12 22:27 #1
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή My snapshots (billy89)
    Έβγαλα σαν παιδί κι εγώ 2 φωτο παίζοντας με την κάμερα του λαπτοπ...
    Όνομα: 9.6.2012 most muscular.jpg Εμφανίσεις: 1558 Μέγεθος: 41,7 KB
    Νταξ το λίπος στην κοιλιά υπάρχει αλλά κόβω σιγά σιγά το υπόσχομαι!

    Και μια πόδια:
    Όνομα: 9.6.2012 legs.jpg Εμφανίσεις: 1510 Μέγεθος: 24,8 KB

    Α επίσης είμαι τελείως κρύος ούτε κάμψεις ούτε τίποτα!
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-06-12 22:32 #2
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billy89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έβγαλα σαν παιδί κι εγώ 2 φωτο παίζοντας με την κάμερα του λαπτοπ...
    Όνομα: 9.6.2012 most muscular.jpg Εμφανίσεις: 1558 Μέγεθος: 41,7 KB
    Νταξ το λίπος στην κοιλιά υπάρχει αλλά κόβω σιγά σιγά το υπόσχομαι!

    Και μια πόδια:
    Όνομα: 9.6.2012 legs.jpg Εμφανίσεις: 1510 Μέγεθος: 24,8 KB

    Α επίσης είμαι τελείως κρύος ούτε κάμψεις ούτε τίποτα!
    Το ανω σωμα γενικα θελει δουλεια..το κατω σωμα ειναι πιο πανω..τετρακεφαλοι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-06-12 22:46 #3
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ανω σωμα γενικα θελει δουλεια..το κατω σωμα ειναι πιο πανω..τετρακεφαλοι.
    Χαχ όλα θέλουν δουλειά και πάντα θα θέλουν! Τώρα τις βάσεις βάζω, ελπίζω να έχω πολλά χρόνια προπόνησης μπροστά μου! Κοίταξε, πάνω τηρουμένων των αναλογιών έχω μια α μάζα αλλά αυτή τη στιγμή μετά τον βαθύ όγκο του χειμώνα έχω 0 κοψίματα και αυτό αποτυπώνεται στην κάμερα...
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-06-12 12:34 #4
    Προεπιλογή
    κοιλιακούς θα το κάνεις είπες... χέρια να ασχοληθείς, πλάτη, στήθος, ώμους.. γενικά συνέχισε την καλή δουλειά!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-06-12 12:48 #5
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Yiannis 1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    κοιλιακούς θα το κάνεις είπες... χέρια να ασχοληθείς, πλάτη, στήθος, ώμους.. γενικά συνέχισε την καλή δουλειά!
    Σ' ευχαριστώ φίλε μου! Γενικά με τη γυμναστική ασχολούμαι πολλά χρόνια, σύνολο 7, αλλά έκανα βλακείες στο θέμα της διατροφής λόγω αμάθειας και ημιμάθειας!
    Επίσης αν σκεφτώ τις προπονήσεις που έκανα παλιά και τις προπονήσεις που κάνω τώρα, στις περισσότερες μυικές ομάδες απλά έπαιζα. Τη σοβαρή μου προσπάθεια και ενασχόληση με το άθλημα την ξεκίνησα τον φετινό Σεπτέμβριο, και από 67,5 κιλά με ύψος 1.79 έφτασα 80 (τόσα είμαι στις φωτο).

    Πάλι καλά που υπάρχει και το φόρουμ και μου έδωσε τις βάσεις στα θέματα διατροφής και συμπληρωμάτων για να πορευθώ στο μέλλον!
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-08-13 13:03 #6
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Ας ξεθάψω το παμπάλαιο αυτό θέμα για να ανεβάσω καμιά φώτο από τις διακοπές!

    Όνομα: bbgr1.jpg Εμφανίσεις: 1052 Μέγεθος: 55,6 KB

    Όνομα: bbgr2.jpg Εμφανίσεις: 1094 Μέγεθος: 239,9 KB

    Όνομα: 30072013635.jpg Εμφανίσεις: 1076 Μέγεθος: 226,4 KB
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-08-13 15:31 #7
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    ωραιος φιλος και πολυ ομορφο το μερος που πηγες διακοπες!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-08-13 16:30 #8
    Προεπιλογή
    Φίλε Billy με απογοητεύεις λίγο...Για 8 χρόνια στο ενεργητικό σου (οκ τα 7 λες πιο πάνω δεν έκανες σωστή δουλειά-αλλά και πάλι 7 χρόνια είναι πολλά όπως κ να το κάνουμε) και με βάση τα εξαιρετικά post που διαβάζω από εσένα (log δεν διαβάζω κανενός-βαριέμαι) που δείχνουν ότι έχεις σωστές γνώσεις, περίμενα πιο προχωρημένες καταστάσεις.....
    Εύχομαι καλή συνέχεια στην πορεία σου και την επόμενη φορά να με εκπλήξεις ευχάριστα γιατί πραγματικά εκτιμώ τις τοποθετήσεις σου στο forum
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-08-13 16:44 #9
    Προεπιλογή
    Stef25 δηλαδη δε διαβαζεις το log μου;
    Σημασια δεν εχει ποσο καιρο κανει, σημασια εχει σε τι κατασταση ξεκινησε, ποσο χρονο διεθεσε για τη σωματικη του κατασταση και πολλοι αλλοι παραγοντες
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-08-13 18:05 #10
    Προεπιλογή
    Εμενα δεν ξερω ,εχει κατι που μου αρεσει ο Βilly. Ισως αυτο ειναι που μου θυμιζει σωμα νεαρου ββερ περασμενων δεκαετιων στις αρχες του ,και μετα τριβαμε τα ματια μας.
    Σωστη ομως και η κριτικη του Στεφ ,αλλα νομιζω εαν ο Βilly μπορεσει κ δουλεψει σωστα σε διατροφη κ προπονηση θα γινει αυτο που ειπα πιο πανω .

    *Ωραια η παραλια , πολλες ομπρελες εχει ομως!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 14-08-13 19:03 #11
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef25 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε Billy με απογοητεύεις λίγο...Για 8 χρόνια στο ενεργητικό σου (οκ τα 7 λες πιο πάνω δεν έκανες σωστή δουλειά-αλλά και πάλι 7 χρόνια είναι πολλά όπως κ να το κάνουμε) και με βάση τα εξαιρετικά post που διαβάζω από εσένα (log δεν διαβάζω κανενός-βαριέμαι) που δείχνουν ότι έχεις σωστές γνώσεις, περίμενα πιο προχωρημένες καταστάσεις.....
    Εύχομαι καλή συνέχεια στην πορεία σου και την επόμενη φορά να με εκπλήξεις ευχάριστα γιατί πραγματικά εκτιμώ τις τοποθετήσεις σου στο forum
    Έχεις δίκιο Στεφ, κι εγώ απογοητεύομαι μερικές φορές.... Όμως για να καταλάβεις πόσο άσχετος ήμουν τα προηγούμενα χρόνια, μιας και δεν είχα από πουθενά ουσιαστική βοήθεια, το μεταπροπονητικό μου ήταν κρουασάν με σοκολάτα και καφές, ή και τίποτα. Τις γνώσεις που τελικά με πήγαν μπροστά τις απέκτησα πολύ αργότερα, από το φόρουμ και μόνο και μέσα από πειραματισμούς με σωστές βάσεις.

    Το κομβικό σημείο το βάζω δυο καλοκαίρια πριν που ξεκίνησα όγκο ενώ είχα πέσει με ψιλολιμοκτονία στα 67 κιλά. Από τότε άρχισα να δουλεύω συστηματικά και να βελτιώνομαι.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμενα δεν ξερω ,εχει κατι που μου αρεσει ο Βilly. Ισως αυτο ειναι που μου θυμιζει σωμα νεαρου ββερ περασμενων δεκαετιων στις αρχες του ,και μετα τριβαμε τα ματια μας.
    Σωστη ομως και η κριτικη του Στεφ ,αλλα νομιζω εαν ο Βilly μπορεσει κ δουλεψει σωστα σε διατροφη κ προπονηση θα γινει αυτο που ειπα πιο πανω .

    *Ωραια η παραλια , πολλες ομπρελες εχει ομως!
    Ευχαριστώ πολύ για το σχόλιο, η παραλία είναι στη Νικήτη Χαλκιδικής, όντως πολυσύχναστη αλλά με ωραία θάλασσα!
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-10-13 02:02 #12
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Μια σημερινή πλάτης! Μπήκαμε στον όγκο...

    Όνομα: SNC00378.jpg Εμφανίσεις: 734 Μέγεθος: 91,8 KB
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-10-13 17:08 #13
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    εχουνε 3-4 εκατοστα διαφορα τα χερια σου ή ξεγελαει ο φωτισμος??

    Φαινεται σαν να τρως ποοολυ παραπανω απ οτι πρεπει.Γνωμη μου κοψε το "bulking" και παιξε ισοθερμιδικα , το πολυ +100..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 30-10-13 18:46 #14
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Ο φωτισμός είναι ίσα είναι τα χέρια μου.

    Τρώω πολύ παραπάνω? Με άγχωσες! Η αλήθεια είναι ότι όπως τα υπολογίζω τουλάχιστον δεν κινούμαι πολύ πάνω από τη συντήρηση. Δηλαδή συντήρηση έχω 2700-2800 και ζήτημα να τρώω 3000 ημερησίως. Απλά δεν είμαι ευχαριστημένος με τον όγκο μου γι αυτό προσπαθώ να βάλω κιλά, χωρίς όμως να κάνω υπερβολές σε θερμίδες ή σαβούρα...
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 31-10-13 17:51 #15
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Όνομα: SNC00265.jpg Εμφανίσεις: 515 Μέγεθος: 94,6 KB Όνομα: SNC00381.jpg Εμφανίσεις: 503 Μέγεθος: 92,8 KB

    Έχω εδώ δύο φώτος ίδια πόζα πλάτης που έχουν διαφορά περίπου ένα χρόνο.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία