Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 49 από 49
  1. 11-07-16 21:41 #46
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Το ξερω Βαγγελη μου, η σκονη ειναι η ευκολη (και γρηγορη) λυση.
    Φαντασου οτι λογω πιεσης/αγχους/δουλειας πολλες φορες ξεχναω να φαω δεκατιανο/απογευματικο (οπως σημερα, ουτε το ενα ουτε το αλλο προλαβα)

    Θα συμπεριλαβω ενα κανονικο γευμα για βραδυ (κρεας/τονο/κοτοπουλο) και θα τρωω καρπουζι λιγο πριν τον υπνο
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-07-16 21:54 #47
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fataoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ξερω Βαγγελη μου, η σκονη ειναι η ευκολη (και γρηγορη) λυση.
    Φαντασου οτι λογω πιεσης/αγχους/δουλειας πολλες φορες ξεχναω να φαω δεκατιανο/απογευματικο (οπως σημερα, ουτε το ενα ουτε το αλλο προλαβα)

    Θα συμπεριλαβω ενα κανονικο γευμα για βραδυ (κρεας/τονο/κοτοπουλο) και θα τρωω καρπουζι λιγο πριν τον υπνο
    φιλε εγω δεν ειμαι κατα και σε καταλαβαινω απολυτα ειμαι ο τελευταιος που θα κατηγορησω τις σκονες μια κμαι εγω βασιζομαι πολυ σε αυτες ειδικα το καλοκααιρι και επειδη εχω περασει την φαση της στερησης πεινας και ετρωγα και εγω σκουπακια παλιοτερα και νομιζα οτι με μια ψιλοσαχλη διατροφη θα καλυπτα τα παντα. δεν ηταν ομως ετσι οτι εχανα εχανα ομως εχανα και μυικο επειδη η υπολοιπη διατροφη ηταν για ψιλοκλωτσιες και επεφτε λιμοκτωνια οσο μπορεις προσπαθησε να τρως πιο ποιοτικα στα γευματα οχι τιποτα τρελο δυο γευματακια ομως με πολυ πρωτεινη μετριους υδατανθρακες και λιγα λιπαρα θα σε ανεβασουν αρκετα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-07-16 21:54 #48
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Τι λέτε μωρέ.
    Αρχικά φαταούλα, εφόσον λες ότι σηκώνεις πάνω κάτω τα ίδια κιλά, δεν έχεις χάσει μυικότητα, και τι νομίζεις ότι ειναι οι μυς για να τους χάνεις έτσι έυκολα?
    Προφανώς νερά έχεις χάσει, υποδόρια και λίγα ενδομυικά γι αυτό ξεπρήστικες.


    Τέλος, είτε σκόνη πάρεις είτε κρέας είτε αυγά, το ίδιο πράγμα είναι. Η whey εχει την ψηλότερη βιολογική αξία (υπό την προυπόθεση ότι δεν πινεις αλεύρι ε). Δε χρειάζεται να καταπιέζεσαι να κάνεις γεύματα.
    Κ επίσης δε χρειάζεται να τρως "ποιοτικά". Βλακείες. Εκτός αν το τερμάτιζες με τις παστούγκες και τις πίτσες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-07-16 23:29 #49
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    φάτε σαβούρα ρε
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234