Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 171

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 09-07-12 21:29 #1
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή Nolvadren XT (MAN Sports)


    Νέο εξειδικευμένο συμπλήρωμα από την ΜΑΝ. Η εταιρία σίγουρα έχει αλλάξει κατασκευαστές αφού όλα της τα νέα σκευάσματα είναι σε μπλεντ (κάτι που δεν έκανε παλαιότερα), έχουν αλλάξει συσκευασίες αλλά και προφίλ γενικότερα απ ότι διαβάζω και στο εξωτερικό. Το συγκεκριμένο δεν κυκλοφορεί ακόμη κ σήμερα μόλις έδωσαν τα συστατικά στο κοινό. Για πείτε γνώμες...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sobral : 09-07-12 στις 21:35
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-07-12 22:09 #2
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    δε φαινεται ασχημο..

    υ.γ. ωραιο ονομα βρηκαν συνδυασμος απο nolva k novedex xt
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-08-12 15:23 #3
    Προεπιλογή
    Με κάτι ξένα reviews που κοιτούσα αυτό νομίζω θα φορεθεί πολύ φέτος...
    Ωραίο φαίνεται αν και περισσότερο για PCT καταστάσεις το κόβω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-02-13 15:30 #4
    Προεπιλογή
    Φοβερό πάρα πολύ καλό! Μπράβο sobral!
    Είναι 3 σε 1 στακ!
    Είναι ERASE + SNS Reduce XT + DIM =35+35+10= γύρω στα 80 ευρώ ενώ αυτό κοστίζει μόνο 40 ευρώ!

    Εγώ δεν θα το έλεγα τόσο για PCT γιατί εκεί υπάρχουν άλλα καλύτερα να πάρεις από το φαρμακείο , ίσως τις τελευταίες μέρες του PCT μπορείς να το αρχίσεις.

    Εγώ θα το πρότεινα για κάθε βαρβάτη υποθερμιδική ειδικά προς τους πρώτους καλοκαιρινούς μήνες που αρχίζουν τα κοντομάνικα αυτό το συμπλήρωμα έχει αρκετό value εκεί. Ενδιαφέρον θα είχε και σε γυναίκες και ειδικά σε προχωρημένες. Τα έχουν χρησιμοποιήσει και γυναίκες αυτά στο εξωτερικό με αρκετά ικανοποιητικά αποτελέσματα.
    Θα στοκάρω ένα κουτί.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη STIVAS : 07-02-13 στις 15:38
    “Life's not about how hard of a hit you can give... it's about how many you can take, and still keep moving forward.” ― Sylvester Stallone, Rocky Balboa
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-02-13 20:15 #5
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο STIVAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φοβερό πάρα πολύ καλό! Μπράβο sobral!
    Είναι 3 σε 1 στακ!
    Είναι ERASE + SNS Reduce XT + DIM =35+35+10= γύρω στα 80 ευρώ ενώ αυτό κοστίζει μόνο 40 ευρώ!

    Εγώ δεν θα το έλεγα τόσο για PCT γιατί εκεί υπάρχουν άλλα καλύτερα να πάρεις από το φαρμακείο , ίσως τις τελευταίες μέρες του PCT μπορείς να το αρχίσεις.

    Εγώ θα το πρότεινα για κάθε βαρβάτη υποθερμιδική ειδικά προς τους πρώτους καλοκαιρινούς μήνες που αρχίζουν τα κοντομάνικα αυτό το συμπλήρωμα έχει αρκετό value εκεί. Ενδιαφέρον θα είχε και σε γυναίκες και ειδικά σε προχωρημένες. Τα έχουν χρησιμοποιήσει και γυναίκες αυτά στο εξωτερικό με αρκετά ικανοποιητικά αποτελέσματα.
    Θα στοκάρω ένα κουτί.
    οντως η τιμη του ειναι αψογη μ ολα οσα εχει,εγω συγκεκριμενα θα ηθελα να σε ρωτησω αυτο η το 7 keto του pat?ενα φιλαρακι μου γιατι τωρα θα παρει το 7 keto και εχει δει κ αυτο,αλλα δε ξερει ποιο απ τα 2 να παρει....
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-02-13 23:36 #6
    Προεπιλογή
    To σπρει του Πατ έχει γύρω στο 60αρι... καλύτερα αυτό και λίγο ΤΤΑ.
    “Life's not about how hard of a hit you can give... it's about how many you can take, and still keep moving forward.” ― Sylvester Stallone, Rocky Balboa
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 31-03-14 15:50 #7
    Προεπιλογή Nolvadren XT (MAN Sports)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEOP13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιας και έχω τρέξει το συμπλήρωμα 2 μήνες μ'ενα off 3-4 ημερών, θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα αν το συνεχίσω?
    Σύμφωνα με αυτά που γράφει, καλο ειναι να το πας μέχρι 8 εβδομάδες και μετά να το διακοψεις για τουλάχιστον 4 βδομαδες
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 31-03-14 15:56 #8
    Το avatar του χρήστη GEOP13

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    157
    Προεπιλογή
    Καταρχάς ευχαριστώ για την απάντηση, αυτό το διάβασα κ εγώ στην συσκευασία γι αυτό ρώτησα αν θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα αν συνεχιστεί η χρήση του..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-04-14 10:31 #9
    Προεπιλογή
    Παιδια με αυτά που διαβασα καταλαβα ότι διωχνει τα νερα, δηλαδή δεν μπορει να συνδυαστει με 5 γραμμαρια κρεατινης την ημερα;
    Η κρεατινη νομιζω κραταει ενδομυϊκά νερα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 23-04-14 16:50 #10
    Προεπιλογή
    Παιδια με αυτά που διαβασα καταλαβα ότι διωχνει τα νερα, δηλαδή δεν μπορει να συνδυαστει με 5 γραμμαρια κρεατινης την ημερα;
    Η κρεατινη νομιζω κραταει ενδομυϊκά νερα.
    Αυτό είναι σίγουρο, γενικά όλοι απο οτι ακούω το χρησιμοποιούν σε γράμμωση.


    Αυτό που δεν ξέρω και είναι η δεύτερη φορα που το ρωτάω σε αυτό το ποστ είναι τι επίπτωση θα έχει στην υγεία όταν χρησιμοπιηθεί μαζι με Test Force 2 π.χ., θέλω να πω υπάρχει κίνδυνος για πτώση libido και rebound?

    Κάτι ακούστηκε για ''παρτίδες'' για συμπτώματα χρήσης ''προορμόνης'' κτλ.

    Μπορεί κάποιος που το δούλεψε να μας ενημερώσει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 23-04-14 17:37 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MyoBomb Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό είναι σίγουρο, γενικά όλοι απο οτι ακούω το χρησιμοποιούν σε γράμμωση.


    Αυτό που δεν ξέρω και είναι η δεύτερη φορα που το ρωτάω σε αυτό το ποστ είναι τι επίπτωση θα έχει στην υγεία όταν χρησιμοπιηθεί μαζι με Test Force 2 π.χ., θέλω να πω υπάρχει κίνδυνος για πτώση libido και rebound?

    Κάτι ακούστηκε για ''παρτίδες'' για συμπτώματα χρήσης ''προορμόνης'' κτλ.

    Μπορεί κάποιος που το δούλεψε να μας ενημερώσει?
    Εγω πάντως εντος τριμήνου σίγουρα θα το τιμήσω και θα ενημερώσω.
    Οσο αφορά για το αν μπορεί να συνδυαστεί με το Test Force 2, για να λέει εδώ η ίδια η MAN ότι stackαρετε με το PR-XT, λογικά stackαρετε με test boodters.

    MAN Sports

    P.S. Nolvadren XT is an obvious choice for PCT but can also be used as a stand-alone for muscle hardening or stacked with Super Anabolic; PR-XT for enhanced results.

    P.P.S. We made Nolvadren XT a 2 Capsule dose for flexible dosing, but we recommend taking 2 capsules with your first meal daily.

    http://www.mansports.com/shop/nolvadren-xt.html
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-05-14 22:46 #12
    Προεπιλογή
    Μεγαλη παπαρια. Το ετρεξα για 4 βδομαδες 2 caps το πρωι οπως λεει και η προτεινομενη δοσολογια αλλα τιποτα. Το πιο αχρηστο συμπληρωμα που εχω δοκιμασει. Τσαμπα λεφτα μαγκες..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 14-05-14 22:52 #13
    Το avatar του χρήστη GEOP13

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    157
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kotsoum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μεγαλη παπαρια. Το ετρεξα για 4 βδομαδες 2 caps το πρωι οπως λεει και η προτεινομενη δοσολογια αλλα τιποτα. Το πιο αχρηστο συμπληρωμα που εχω δοκιμασει. Τσαμπα λεφτα μαγκες..
    Τι περίμενες να δεις που δεν το είδες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-05-14 23:08 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEOP13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι περίμενες να δεις που δεν το είδες?
    Στεγνωμα κυριως. Δε βοηθησε καθολου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-05-14 00:40 #15
    Το avatar του χρήστη GEOP13

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    157
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kotsoum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στεγνωμα κυριως. Δε βοηθησε καθολου.
    Στέγνωμα μάλιστα...!!! Ίσως κάποιο άλλο συμπλήρωμα σου προσφέρει αυτό που δεν μπόρεσε το συγκεκριμένο..!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία