Σελίδα 3 από 12 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 171
  1. 25-08-13 00:56 #31
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Τελικά μπηκαν στον κοπο να μου απαντησουν στο σημερινο μηνυμα.

    Δεν δικαιολογησε γιατι μπορει να ηταν μονο 47 , ειπε μονο οτι ειναι νομιμα με τους αριθμους και τις φωτογραφιες που του εστειλα. Επεισης θα μου στειλει ενα κουτι δωρεαν λογικα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-08-13 05:34 #32
    Το avatar του χρήστη GEOP13

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    157
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά μπηκαν στον κοπο να μου απαντησουν στο σημερινο μηνυμα.

    Δεν δικαιολογησε γιατι μπορει να ηταν μονο 47 , ειπε μονο οτι ειναι νομιμα με τους αριθμους και τις φωτογραφιες που του εστειλα. Επεισης θα μου στειλει ενα κουτι δωρεαν λογικα
    ρε μπας κ σε δουλεύει? τι νόμιμο? 56 δεν γράφει η συσκευασία? μήπως δεν γράφει 56 εσένα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-08-13 14:37 #33
    Προεπιλογή
    Δεν μέτρησα τις καψούλες πόσες είναι (56γράφει) αλλά πείρα δύο κουτιά από γνωστό Αγγλικό κατάστημα που πουλάει και πολλά ορμονικά..( και υπάρχουν φήμες ότι είναι και πίσω από 1-2 εταιρείες που τα παράγουν κιόλας...) Δεν ξέρω αν αυτοί έκαναν τίποτα και το ενίσχυσαν ή έπεσα σε παρτίδα της MAN…
    Η ιστορία με τα συμπληρώματα είναι γνωστή, και εγώ όταν πείρα το craze όταν πρωτοβγήκε από Αγγλία δεν είχε καμία σχέση με το craze που πουλούσαν αργότερα σε Ελλάδα και Πορτογάλους…
    Δεν εμπιστεύομαι καμία εταιρεία συμπληρωμάτων και κανένα μεταπωλητή πλέον.
    Εγώ το σταμάτησα για λίγο και θα δω τι θα κάνω… ίσως στείλω μία κάψουλα σε φίλο που δουλεύει σε χημείο να μου πει τι παίζει….
    Επίσης γνωστός μου που χρησιμοποιεί το Nolvadren XT μου είπε σήμερα ότι έριξε την δόση σε μία κάψουλα την ημέρα την δεύτερη εβδομάδα γιατί είχε κάτι ψιλοπονοκέφαλους και αυτός, μου είπε επίσης και αυτός ότι σε σκληραίνει και σε στραγγίζει σε χρόνο ντε τε ιδίως αν έχεις χαμηλό ποσοστό λίπους… Τέλος σήμερα βρήκα και άλλα reviews από εξωτερικό με headaches και dry joints επίσης.

    Εν το μεταξύ για να πιάσεις την university study DIM dose θέλει να πάρεις τρεις κάψουλες υποτίθεται… Αλλά με τρεις καψουλες είσαι overdosed στα άλλα…

    Τελικά το Nolvadren XT από αυτά που είδα σε εμένα θα έλεγα ότι είναι ακόμα πιο κατάλληλο και για αυτούς που κάνουν bulk->Lean bulk!

    Προσοχή με το εν λόγο συμπλήρωμα λοιπόν…
    “Life's not about how hard of a hit you can give... it's about how many you can take, and still keep moving forward.” ― Sylvester Stallone, Rocky Balboa
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-08-13 14:45 #34
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    STIVAS, προσωπικά λαμβάνω σοβαρά υπόψιν την άποψη σου γιατί όπως τίμια έχεις πει, έχεις δοκιμάσει κ άλλα εκτός συμπληρωμάτων και έχεις μέτρο σύγκρισης. Και αν θυμάμαι καλά ήσουν από τους πρώτους εδώ που μίλησαν για amphetamine like effect από το Craze και μετά από καιρό έσκασαν τα lab tests που το αποδείκνυαν. Κατάλαβα από που το πήρες, είναι το γνωστό αγγλικό κατάστημα που προσπαθεί να βγάλει καθαρό το craze (γελάει ο κόσμος...). Αλλά ελπίζω η MAN να μην έχει αρχίσει κ αυτή να λειτουργεί έτσι γιατί ήταν αξιόπιστη εταιρία. Αν και άλλαξε ιδιοκτησία οπότε δεν είναι απίθανο. Ο καιρός θα δείξει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-08-13 15:12 #35
    Το avatar του χρήστη ΠανοςΒ

    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Κορωπι
    Μηνύματα
    1.865
    Προεπιλογή
    Δυο μερες ειμαι μεσα και νομιζα οτι ηταν placebo.
    Αν και ειμαι ψηλα σε bf ειδα διαφορα ειδικα σε πηχεις που φαινεται ευκολα.
    " Be strong, think positive. You never know who you are inspiring!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-08-13 15:33 #36
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Ε να το προτιμησουμε τοτε ρε παιδιαΕγω με το σκετο Erase δεν ειδα τπτ παντως.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-08-13 15:46 #37
    Προεπιλογή
    κριμα και εγω πηρα τη μοyφα το triazole!γκαδεμια!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-08-13 16:22 #38
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    STIVAS, προσωπικά λαμβάνω σοβαρά υπόψιν την άποψη σου γιατί όπως τίμια έχεις πει, έχεις δοκιμάσει κ άλλα εκτός συμπληρωμάτων και έχεις μέτρο σύγκρισης. Και αν θυμάμαι καλά ήσουν από τους πρώτους εδώ που μίλησαν για amphetamine like effect από το Craze και μετά από καιρό έσκασαν τα lab tests που το αποδείκνυαν. Κατάλαβα από που το πήρες, είναι το γνωστό αγγλικό κατάστημα που προσπαθεί να βγάλει καθαρό το craze (γελάει ο κόσμος...). Αλλά ελπίζω η MAN να μην έχει αρχίσει κ αυτή να λειτουργεί έτσι γιατί ήταν αξιόπιστη εταιρία. Αν και άλλαξε ιδιοκτησία οπότε δεν είναι απίθανο. Ο καιρός θα δείξει.

    Φίλε άσε... όταν εγώ έλεγα κάποια πράγματα να προστατεύσω τον κόσμο και την τσέπη του από κάποια συμπληρώματα τύπου τεστ μπουστερς κτλ έβγαιναν διάφοροι που προωθούσαν αυτά συμπληρώματα και λέγανε ότι κάνω πόλεμο στα συμπληρώματα και έτσι ο κόσμος θα σταματήσει να αγοράζει συμπληρώματα και θα πάει στα φάρμακα και πως έτσι προωθώ έμμεσα τα φάρμακα και ιστορίες για αγρίους και διάφορα ρομάντζα… και να πάω να γράφω καλύτερα στο φορουμ στην Χημική υποστήριξη κτλ….
    Άσε φίλε δεν μιλάω και δεν λέω περισσότερα…
    Εγώ πλέον ούτε σκόνες πρωτεΐνη δεν παίρνω… ξέρω ποσό πρωτεΐνη να φάω ώστε να μην επιβαρύνω και τα νεφρά μου … αλλά δεν μιλάω τώρα για σκόνες πρωτεΐνες κτλ γιατί ξέρω ότι κάποιοι (τι κάποιοι … αρκετοί…) ζούνε από αυτά και δεν θέλω να κάνω ζημιά σε κανένα.
    “Life's not about how hard of a hit you can give... it's about how many you can take, and still keep moving forward.” ― Sylvester Stallone, Rocky Balboa
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-08-13 17:33 #39
    Το avatar του χρήστη vasilisot

    Εγγραφή
    20-07-2012
    Περ.
    Κιάτο
    Μηνύματα
    207
    Προεπιλογή
    Για τα τεστ μπουστερ που λες εισαι σωστος και εγω αυτο πιστευω.
    υπαρχει νεα ερευνα για το DAA που λεει οτι δεν αυξανει την τεστο τελικα...
    It's not who I am underneath, but what I do that defines me
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 27-08-13 00:56 #40
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Μου έστειλαν ένα δωρεαν απο την εταιρεια , ελπιζω να ειναι με 56 καψουλες αυτη τη φορα..

    Ίσως να το τρέξω απο 1η οκτωμβριου , αλλά μπορει και να το δωσω αλλου κανα 50αρι
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-08-13 12:34 #41
    Το avatar του χρήστη vasilisot

    Εγγραφή
    20-07-2012
    Περ.
    Κιάτο
    Μηνύματα
    207
    Προεπιλογή
    Χρεισιμοποιησετο καλητερα οταν θα μπεις στην γραμωση ή βαλτω τωρα να καθαρισεις λιγο πριν μπεις στον ογκο.
    Εγω βασικα θα το χρησιμοποιουσα στα τελευταια της γραμωσης
    It's not who I am underneath, but what I do that defines me
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-08-13 12:36 #42
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Δεν κανω γραμμωση ή ογκο , είμαι όλη την χρονια στα ιδια ποσοστα .

    Θα το κρατησω για μενα , απο 1η οκτωμβριου για να δω διαφορα με το προηγουμενο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-08-13 13:50 #43
    Το avatar του χρήστη GEOP13

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    157
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου έστειλαν ένα δωρεαν απο την εταιρεια , ελπιζω να ειναι με 56 καψουλες αυτη τη φορα..

    Ίσως να το τρέξω απο 1η οκτωμβριου , αλλά μπορει και να το δωσω αλλου κανα 50αρι
    βρε κλέφτη τι 50αρι.... ! να τις μετρήσεις αν είναι... αυτή τη φορά μπορεί να έχει περισσότερες
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 30-09-13 14:29 #44
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Λοιπον έχουμε και λέμε.. 3 κουτια.. τα 2 τα αγορασα και ηταν με 48 καψουλες ενω το αλλο 1 που μου εστειλαν δωρεαν ειναι με 58

    το 3ο μου το έστειλαν μετα απο παραπονα στην εταιρεια για τις 48 καψουλες και αυτο τωρα εχει 58 ..... Εκανε 1 μηνα να ερθει και τελικά ήρθε από το
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-09-13 15:11 #45
    Το avatar του χρήστη GEOP13

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    157
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον έχουμε και λέμε.. 3 κουτια.. τα 2 τα αγορασα και ηταν με 48 καψουλες ενω το αλλο 1 που μου εστειλαν δωρεαν ειναι με 58

    το 3ο μου το έστειλαν μετα απο παραπονα στην εταιρεια για τις 48 καψουλες και αυτο τωρα εχει 58 ..... Εκανε 1 μηνα να ερθει και τελικά ήρθε από το
    argosixna δεν κατάλαβα και τα 3(2+1) κουτιά από το ίδιο μαγαζί τα πήρες ???
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 12 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία