Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 57
  1. 01-09-12 19:07 #31
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    ετσι..ειδικα τωρα που μπαινει και φθινοπωρο δωσε οσο μπορεις!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-09-12 20:03 #32
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    πολυ καλος φιλε
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-09-12 20:42 #33
    Προεπιλογή
    Σε πολυ καλο δρομο !
    Απλα να σκεφτεσαι πως θα εισαι του χρονου......
    ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ .......
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-09-12 21:04 #34
    Thumbs up
    Εύγε σκοτεινέ ιππότη!

    Πολύ καλή διαφορά σε μικρό χρονικό διάστημα!

    Έτσι! Συνέχιζε να σκαρφαλώνεις στις απόκρημνες πλαγιές του όρους του ατσαλιού!!

    Έχεις και πολύ καλό ύψος (σχεδόν τα ίδια είμαστε) και καλή ηλικία (η τεστοστερόνη είναι ακόμα φουλ!!!!)

    Εγώ σαν συμβουλή, επειδή είμαι και θιασώτης του (θα δεις όταν αναρτήσω φωτογραφίες και θα καταλάβεις), θα σου έλεγα πίεζε στήθος να γίνει γρανίτης!!!
    Κάνε πολλές ασκήσεις (τις οποίες ξέρεις πολύ καλά) για να ανοίξει δεξιά και αριστερά! Είναι κατά την ταπεινή μου άποψη πολύ ωραίο στολίδι ένα φαρδύ στέρνο στον άνδρα και κάνει την μέση να δείχνει πιο στενή.

    Κατά τ’ άλλα είσαι σε πολύ καλό δρόμο όπως τόνισαν και οι προλαλήσαντες!

    Συνέχισε την σκληρή προπόνηση και οραματίσου το κορμί που θέλεις να χτίσεις!

    Whatever the mind can conceive the body can achieve!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-09-12 21:19 #35
    Προεπιλογή Σας ευχαριστω πολυ παιδες!!! :)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ετσι..ειδικα τωρα που μπαινει και φθινοπωρο δωσε οσο μπορεις!!!
    Εννοια σου εσυ και θα το σπασω το σιδερικο... Ποτε ρε μαν θα δουμε κανα δικο σου φωτο..

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολυ καλος φιλε
    Να 'σαι καλα ρε Βαγγο!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GREEK POWER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε πολυ καλο δρομο !
    Απλα να σκεφτεσαι πως θα εισαι του χρονου......
    Εφοσον φαινεται οτι πιανει τοπο η προπονηση θα του δωσω και θα καταλαβαινει.. Θενξ!!


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Periandros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εύγε σκοτεινέ ιππότη!

    Πολύ καλή διαφορά σε μικρό χρονικό διάστημα!

    Έτσι! Συνέχιζε να σκαρφαλώνεις στις απόκρημνες πλαγιές του όρους του ατσαλιού!!

    Έχεις και πολύ καλό ύψος (σχεδόν τα ίδια είμαστε) και καλή ηλικία (η τεστοστερόνη είναι ακόμα φουλ!!!!)

    Εγώ σαν συμβουλή, επειδή είμαι και θιασώτης του (θα δεις όταν αναρτήσω φωτογραφίες και θα καταλάβεις), θα σου έλεγα πίεζε στήθος να γίνει γρανίτης!!!
    Κάνε πολλές ασκήσεις (τις οποίες ξέρεις πολύ καλά) για να ανοίξει δεξιά και αριστερά! Είναι κατά την ταπεινή μου άποψη πολύ ωραίο στολίδι ένα φαρδύ στέρνο στον άνδρα και κάνει την μέση να δείχνει πιο στενή.

    Κατά τ’ άλλα είσαι σε πολύ καλό δρόμο όπως τόνισαν και οι προλαλήσαντες!

    Συνέχισε την σκληρή προπόνηση και οραματίσου το κορμί που θέλεις να χτίσεις!

    Whatever the mind can conceive the body can achieve!!!
    Να'σαι καλα Περιανδρε για τα καλα σου λογια!! Για το στηθος κανω απο 7x 4set x 10reps ασκησεις την φορα. Δινω πονο θυμο και ιδρωτα. Αντε κοτσαρε και εσυ κανα φωτο!!
    Σε ευχαριστω πολυ για τα σχολια σου και φυσικα ακομη περισσοτερο για τις συμβουλες σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-09-12 22:00 #36
    Προεπιλογή
    Ευχαρίστηση μου, αν και δεν είμαι και από τους καλύτερους γνώστες εδώ μέσα!

    Το πιο σημαντικό είναι να τονώνουμε το ηθικό ο ένας του άλλου. Μια καλή κουβέντα αξίζει πολύ περισσότερο από χίλιες θεωρίες γιατί δίνει κουράγιο και ψυχική δύναμη!

    Μας περιμένει όλους μας ένας πολύ δύσκολος χειμώνας (λόγω της παλιοκρίσης) και το σακατεμένο μας ηθικό θα αναζητεί ερείσματα και ελπίδα στα λόγια παρηγοριάς του πλησίον ώστε να συνεχίσει να αγωνίζεται!

    Μην το βάζεις λοιπόν κάτω, είσαι πολύ πεισματάρης όπως φαίνεται από το πρόγραμμα του στήθους και μου αρέσεις!

    Προσωπικά το τελευταίο σετ (στις πιέσεις ίσιο και επικλινή) βάζω τέρμα κιλά και κάποιον να με βοηθάει πάντα για να ζορίζομαι και να ανεβαίνω. Θέλω πχ να καταφέρω να πάρω τα 90 κιλά μόνος, βάζω 100 κιλά και κάποιον για βοήθεια. Έτσι μετά από κανένα μήνα μπορούσα να εκτελέσω μόνος 6 επαναλήψεις στα 90 κιλά και συνέχιζα το ίδιο.

    Δεν ξέρω αν είναι σωστό βέβαια, το ξαναλέω με κάθε επιφύλαξη, εξάλλου είμαι ο τελευταίος που θα δώσει συμβουλές εδώ μέσα.

    Αυτά! Καυτό ατσάλι στις φλέβες και stay hungry αναζητώντας συνεχή κίνητρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-09-12 22:55 #37
    Προεπιλογή
    H διαφορά είναι εμφανέστατη. Μπράβο για τη βελτίωση μέσα σε έναν μόνο μήνα. Keep lifting.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-09-12 23:14 #38
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Periandros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαρίστηση μου, αν και δεν είμαι και από τους καλύτερους γνώστες εδώ μέσα!

    Το πιο σημαντικό είναι να τονώνουμε το ηθικό ο ένας του άλλου. Μια καλή κουβέντα αξίζει πολύ περισσότερο από χίλιες θεωρίες γιατί δίνει κουράγιο και ψυχική δύναμη!

    Μας περιμένει όλους μας ένας πολύ δύσκολος χειμώνας (λόγω της παλιοκρίσης) και το σακατεμένο μας ηθικό θα αναζητεί ερείσματα και ελπίδα στα λόγια παρηγοριάς του πλησίον ώστε να συνεχίσει να αγωνίζεται!

    Μην το βάζεις λοιπόν κάτω, είσαι πολύ πεισματάρης όπως φαίνεται από το πρόγραμμα του στήθους και μου αρέσεις!

    Προσωπικά το τελευταίο σετ (στις πιέσεις ίσιο και επικλινή) βάζω τέρμα κιλά και κάποιον να με βοηθάει πάντα για να ζορίζομαι και να ανεβαίνω. Θέλω πχ να καταφέρω να πάρω τα 90 κιλά μόνος, βάζω 100 κιλά και κάποιον για βοήθεια. Έτσι μετά από κανένα μήνα μπορούσα να εκτελέσω μόνος 6 επαναλήψεις στα 90 κιλά και συνέχιζα το ίδιο.

    Δεν ξέρω αν είναι σωστό βέβαια, το ξαναλέω με κάθε επιφύλαξη, εξάλλου είμαι ο τελευταίος που θα δώσει συμβουλές εδώ μέσα.

    Αυτά! Καυτό ατσάλι στις φλέβες και stay hungry αναζητώντας συνεχή κίνητρα
    Ετσι πρεπει φιλε μου ετσι πρεπει. Μπαινεις με αλλη ψυχολογια στο... ρινγκ αμα εχεις ατομα που σε στηριζουν.
    Δυστυχως δεν μπορω να φορτωσω παρα πολλα στο στηθος. Με κανει πισω ενα σπασιμο στο χερι με δυο ενισχυσεις εντος του.. Δεν πεφτουμε ομως.. Και να συμβη αυτο μαθαινουμε να σηκωνωμαστε και ακομη πιο δυνατοι!!

    Θα το δοκιμασω αυτο παντως. Σε ευχαριστω πολυ & παλι. Καλη επιτυχια στην επιτετυξη των στοχων σου!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-09-12 23:18 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο robgr77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    H διαφορά είναι εμφανέστατη. Μπράβο για τη βελτίωση μέσα σε έναν μόνο μήνα. Keep lifting.
    Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου. Θα παραδειγματιστω απο το αβαταρ σου καθως και θα πεισμοσω περισσοτερο. Εισαι ενα πολυ καλο παραδειγμα επιμμονης & αρκετης υπομμονης.

    Να 'σαι καλα & καλα ποιοτικα τουμπανιασματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-09-12 11:50 #40
    Προεπιλογή
    Ας ανεβασω και εγω αλλες δυο φωτο. Μια απο την προπονα το πρωι και μια απο το βραδυ...





    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-09-12 12:26 #41
    Προεπιλογή
    οσο πας βελτιωνεσαι..πολυ θετικο
    Πολυ ωραια χερια κ ωμοι
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-09-12 12:41 #42
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Χωρις παρεξηγηση, βγαλε χωρις μπλουζα φωτο ή αφου διχνεις τα χερια σου σηκωσε μανικια οσο πανε και πατα και σε αλλη ποζα
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-09-12 12:52 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οσο πας βελτιωνεσαι..πολυ θετικο
    Πολυ ωραια χερια κ ωμοι
    Σε ευχαριστω Χριστοφορε. Να 'σαι καλα. Και εσυ τα καλυτερα και καλα τουμπανιασματα!!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο s0k0s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χωρις παρεξηγηση, βγαλε χωρις μπλουζα φωτο ή αφου διχνεις τα χερια σου σηκωσε μανικια οσο πανε και πατα και σε αλλη ποζα
    Τι παρεξηγηση βρε, σιγα. Δεν παιζει θεμα.

    Βασικα μην φανταστεις τεραστια διαφορα απο τις δυο προηγουμενες. Και μην σε ξεγελα η στολη..

    τι εχεις στο μυαλο σου πονηρουλη..?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-09-12 21:47 #44
    Προεπιλογή
    Πολύ κρέας βλέπω στην τελευταία φωτό Keep pumping!!!
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 26-09-12 23:30 #45
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Dark_ συμφωνω με τον Γιαννη μας προδιαθετεις για πολυ καλο χερι,δωσε και την επομενη και καποια στιγμη θα φτασουμε και στο χωρις μπλουζα που θελει ο s0k0s!!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία