Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 89
  1. 01-08-12 14:06 #1
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή Αποχωρήσεις Διαχειριστών
    Aνοίγω αυτό το τόπικ για να ανακοινωσω 2 αποχωρήσεις από την ομάδα του bodybuilding.gr
    Ο Φωτης , Κατερίνη 144 , και ο Γιαννης , Γιαννης64, αποχωρουν απο την ομάδα και πλεον εχουν τον τίτλο Retired Mod.
    Ο καθένας ,για τους δικους του διαφορετικούς λόγους,δεν μπορουν να προσφέρουν πλεον σε θεματα διαχείρισης,το οποιο ειναι μια έξτρα ευθυνη ,περα από την ευχαριστη διαμονη στον χώρο ενος φόρουμ και επέλεξαν να μην ειναι στην ομάδα.
    Ειναι ευκολο καποιος να καταλάβει, απο την ημερομηνία εγγραφής τους στην σελίδα,τον αριθμό των ποστς τους αλλα και την εν γενει συμμετοχή τους,στο πόσο εχουν προσφερει.
    Τους ευχαριστούμε και εγω προσωπικά ως administrator του φόρουμ,για την αφιλοκερδή τους προσφορά και την πολυτιμη παρουσία τους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-08-12 14:15 #2
    Προεπιλογή
    Κριμα που θα αποχωρησετε...παντος το μονο σιγουρο ειναι πως βοηθησατε με τις γνωσεις σας και με την αγαπη σας για το φορουμ και για το αθλημα..σας ευχομαι καλη επιτυχια στη ζωη σας και σε οτι κανετε..
    Και στο μελλον αμα μπορεσετε να ξαναγινεται mods και τωρα ακομη αν γινεται να σας βλεπουμε εστω και σαν απλα μελη
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-08-12 14:18 #3
    Προεπιλογή
    Κριμα ...πολυ κριμα ....
    πανω απο ολα να ειναι καλα κ να περνανε καλα
    ευχαριστουμε θερμα για ΟΛΑ ...
    και ελπιζω το Γιαννη να τον βλεπουμε να μη χαθει ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-08-12 14:49 #4
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    ευχαριχτουμε πολυ για την βοηθεια που μας προσφερατε τοσο καιρο!!
    να σται γεροι και δυνατοι μαγκες!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-08-12 17:58 #5
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    θα ήθελα εγώ με την σειρά μου να ευχαριστήσω πρώτα απολους τον μπος (Παναγιώτη) που πρώτος αυτός έδειξε εμπιστοσύνη στο πρόσωπο μου και με έβαλε στην ομάδα. όλα τα παιδιά της ομάδας φυσικά που βρήκα όταν μπήκα στην ομάδα, αλλα και αυτούς που ήρθαν μετά από μένα. η προσφορά όλων είναι καταπληκτική, και επίπονη, όσο και αν αυτό ακούγετε κάπως σε αυτούς που δεν ήρθαν ποτέ σε τέτοια θέση...

    θα ήθελα να ευχαριστήσω τον φίλο μου καιτο (εννοώ) κωστα (πολυνεικο- ανμτιν) για την βοήθεια που είχα από αυτόν από τότε που πρωτο μπηκα στην ομάδα, αλλά μέχρι και σήμερα. είναι καταπληκτικός, και μοναδικά ήρεμος άνθρωπος.

    κωστα σου εύχομαι καλό κουράγιο.

    επόμενος είναι ο φωτης (κατερινη 144). ήταν αυτός που μου έμαθε να διαχειρίζομαι και να επεξεργάζομαι το φόρουμ.

    τον ΗΛΙΑ. καταπληκτικός άνθρωπος.

    τον Νασσερ που κάποτε σκούπιζε όλο το φόρουμ και γινόταν αναγκαστικά μονιμα ο κακός του φόρουμ, μαζί με τον φωτη.

    τον φίλο και αδεφο στελιο, με πολύ δουλειά και αυτός στο φόρουμ. ακόμα και αν αυτή δεν φαινεται.

    διονυσης και ντεβιλ. με πολλές γνώσεις, και πολύ δουλειά.

    βαγγελης. τον γνώρισα για λίγο σε κάποιους αγώνες και με κέρδισε με τον χαρακτήρα του.

    σας εύχομαι όλους παιδιά καλό κουράγιο.

    θα ήθελα ακόμα να ζητήσω μια συγνώμη αν έχω στεναχωρήσει και κάποια από τα μέλη του φόρουμ, αν κάποτε τους είχα στεναχωρήσει με τις παρατηρήσεις μου η με τον τρόπο μου. η διαχείριση δεν είναι εύκολη, και μερικές φορές μπορει εύκολα να ξεφύγει κάποιος και να παραφερόταν και μάλιστα άδικα σε κάποιους.

    ευχαριστώ επίσης και σε κάποια μέλη που με τοντρόπο τους με βηθησαν στο να καταφέρω να κάνω σωστή διαχείριση.

    θα ήθελα ακόμα να ζητήσω σε όλα τα μέλη, να βοηθήσουν όσο μπορούν την ομάδα ώστε να ευκολύνει το έργο τους στην διαχείριση..

    θα τα λέμε από εδώ και πέρα σαν απλά μέλη.ναστε όλοι καλά..

    υγ. το μονο που θα ήθελα, είναι αυτό το τελευταίο ποστ να το έκανα σαν Μοντ. αλλά και έτσι δεν πειραζει. όλα καλά καικοιτάμε μπροστά.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη giannis64 : 01-08-12 στις 18:02
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-08-12 18:22 #6
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    Γιαννη ησουν και εισαι ενας απο μας στην αρχη σε φοβομουν αλλα μετα καταλαβα πως εισαι απ τα πολυ καλα παιδια.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-08-12 18:23 #7
    Το avatar του χρήστη magdaline

    Εγγραφή
    09-03-2011
    Περ.
    Czech Republic
    Μηνύματα
    1.650
    Προεπιλογή
    και οι δύο κύριοι εξαιρετικοί. Κρίμα που δεν μας αντέχετε .
    "Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις μες στην πολλή συνάφεια του κόσμου."
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-08-12 18:24 #8
    Banned
    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Kallithea Attikis
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Καλη συνέχεια και στους 2σας... Συνεχίστε να συμβουλεύεται τους νέους έστω και σαν απλά μέλη σαν εμάς
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-08-12 19:42 #9
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Πολυ κριμα!!Εχω διαβασει,γελασει και συμβουλευτει το Γιαννη αρκετες φορες οσο καιρο ειμαι στο φορουμ!!Η αποχορησει του πραγματικα με ξαφνιαζει αλλα και με στεναχωρει!!Θα ηθελα απο την πλευρα μου να ευχαριστησω τον Μοντ Γιαννη64 για τον χρονο που χαλασε σε δικα μου ποστ η θεματα,για τον χρονο του να με βοηθησει η να με στηριξει σε οτι χρειαστηκα!!!Ευχομαι καλη συνεχεια σε οτι αποφασισει να κανει!!!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-08-12 21:06 #10
    Το avatar του χρήστη Ηλαπ

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Εξαρχεια
    Μηνύματα
    1.938
    Προεπιλογή
    πολυ κριμα και για τους δυο..
    Εγω πιο πολυ στεναχωρηθηκα για τον γιαννη(που βεβαια δν τα ειχαμε πει ποτε απο κοντα αλλα τον ειχαα συμπαθησει μεσα απο τον χαρακτηρα που εβγαζε στο φορουμ) μιας και τον φωτη δν τον ειχα πετυχει και ιδιετερα στο φορουμ,τουλαχιστον οσο καιρο ειμαι εγω μεσα..

    Σας ευχαριστουμε πολυ παιδια για ολααα!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 01-08-12 21:19 #11
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Ολα εχουν ενα τελος..το θεμα ειναι να ειστε εσεις καλα,και οι τιτλοι σε ενα φορουμ ερχονται και φευγουν.Υπηρξατε αξιοι και πολυ καλοι πρωτον ως μελη και εν συνεχεια ως ομαδα mod στο φορουμ..Ο Φωτης εχει πολυ καιρο που χαθηκε,οσο τον προλαβα παντως θυμαμαι οτι ειναι τρελη μορφη και τυπαρα

    Γιανναρε ελπιζω τουλαχιστον να μπαινεις στο φορουμ ως μελος και να μη σε χασουμε..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 01-08-12 21:38 #12
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    γιαννη απολαυσε την διαμονη σαν απλο μελος χωρις αγχος
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 01-08-12 22:28 #13
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    οχι ρε παιδια. δεν αποχωρω απο το φορουμ. απο την διαχειρηση αποχωρησα. αλλωστε μια παρεα ημαστε. εχω γνωρησει και ιντερνετικα πολλα ατομα απο εδω μεσα αλλα και προσωπικα.

    αλλα και με τους περισοτερους διαχειρηστες εχουμε περασει πολλα. αλλα και σαν μελος θα βοηθησω και την ομαδα οσο μπορω, αλλα και οποιο μελος το χρειαστει και μπορω.

    αλλωστε αποχωρησα απο την ομαδα λογο των πολλων υπεχρεωσεων που εχω αυτο το δυαστημα και που φαινεται πως θα τραβηξει αρκετο καιρο ακομα.

    θα με φατε στην μαπα σαν απλο μελος.

    και στο μελλον ποτε δεν ξερεις τι γινετε. καλη καρδια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-08-12 18:23 #14
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Απο τη στιγμη που θα ειστε στο φορουμ για εμενα ειναι το ιδιο πραμα,ουτος η αλλος δεν ειχα θεμα με τα μπαν.
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-08-12 23:53 #15
    Το avatar του χρήστη chris corfu

    Εγγραφή
    09-07-2010
    Περ.
    Κέρκυρα
    Μηνύματα
    465
    Προεπιλογή
    ετσι ειναι πανω απο ολα οι δουλειες για να μην υπαρχει υπερβολικο αγχος και πιεση απο πολλες πλευρες,(δυσκολο μεν σε αυτους τους καιρους).. κανατε αυτο που επρεπε προφανως για εσας γιατι ως γνωστον νους υγιης εν σωματι υγιει!! να σται καλα!!
    ειμαι μικρος,λιγο πρυσμενος,λιγο καπως,,
    αληθεια δεν σας βλεπω απο ψηλα πως ειναι ο πατος???!!!


    train hard, feel good
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία