Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 22 από 22
  1. 06-08-12 13:48 #16
    Προεπιλογή
    κατανοητό

    Ευχαριστώ!
    Όταν έχεις έναν στόχο κάθε εμπόδιο είναι απλά μια δοκιμασία για να δεις πραγματικά πόσο θες να φτάσεις το στόχο σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-08-12 13:58 #17
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τα testo δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα, το ECA δεν ξέρω τι είναι.
    ECA=εφεδρίνη-καφείνη-ασπιρίνη
    και για την τεστο αν εννοεί injected είναι drug οπότε δεν ξέρω αν είναι και ότι καλύτερο να μιλάμε έτσι ανοιχτά. Δεν είναι συμπληρώματα αυτά που έχεις ελπίζω να το ξέρεις. Και με την τέστο αν δεν έχεις κάποιο πρόβλημα και δεν στο έχει προτείνει ο γιατρός σου, καλό είναι να μην παίζεις...
    Στα υπόλοιπα τώρα, με όλο το θάρρος και χωρις να θέλω να σε προσβάλλω, νομίζω βιάζεσαι και απ' οτι βλέπω οι επιλογές σου στα συμπληρώματα δεν είναι καλές. Όλα είναι underdosed. Οι ποσότητες δεν είναι καθόλου καλές. Για να παίρνεις τις ποσότητες που πρέπει, θα είσαι όλη μέρα με 15 χάπια στο χέρι και από την άλλη θα σου τελειώσουν κατευθείαν, οπότε no value buy. Επειδή κατάλαβα από που τα πήρες, το store αυτο έχει άλλες πολύ καλύτερες επιλογές.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-08-12 14:17 #18
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα Sobral, ναι αυτό είναι το ECA, και ναι η τεστοστερόνη είναι ενέσιμη δε δοκίμασα ακόμα γιατί να πω την αλήθεια φοβάμαι τις ενέσεις, καλύτερα κάρφωσε μου μαχαίρι παρά ένεση Έχω κάνει εξετάσεις κτλ τα πάντα από θέμα υγείας με εξαίρεση δηλαδή το TSH που είναι λίγο ανεβασμένο είμαι μια χαρά (πάλι καλά η μάνα μου είναι ιατρός και οι εξετάσεις μου βγήκαν σχεδόν τσάμπα).

    Κανένα πρόβλημα σου δίνω όσο θάρρος θες να πεις ότι θες, όπως είπα ακούω γνώμες από δω και από κει οπότε οι αποφάσεις μου και οι επιλογές αυτές είναι το μέσο όρο από τις γνώμες που άκουσα. Από θέμα να βαριέμαι δε βαριέμαι, έχω όρεξη πολύ απλά ξενερώνω εύκολα όταν δε βλέπω αποτελέσματα, αντιλαμβάνομαι ότι για να μη βλέπω αποτελέσματα κάτι γίνεται λάθος αλλά όταν δεν υπάρχει κάποιος γύρο σου να σε διορθώσει και ο καθένας λέει το κοντό του και το μακρύ του καταλήγεις να μη ξέρεις τι να κάνεις. Τις απορίες μου σχετικά με τη τεστοστερόνη και το ECA τις κρατάω για συζήτηση στην ενότητα "Χημική υποστήριξη" όταν και αν μου δώσουν access από το forum, έστειλα pm στον Polyneikos

    Αυτό ισχύει βγαίνουν πολλά τα χάπια... ρώτησα από δω και από κει και μου είπαν ότι είναι νορμάλ... ξέρω και γω ρε παιδιά... λόγο του ότι είναι τόσα πολλά τα χάπια πίνω πάρα πολύ νερό για να καθαρίζουν τα νεφρά (5 λίτρα τη μέρα τα πίνω σίγουρα και το κατούρημα πάει σύννεφο...)

    Ναι το store αυτό έχει πολλές επιλογές, το ζήτημα είναι ότι δε μου έχει πει κανείς ποιες είναι αυτές (αν θες και δε βαριέσαι να μου στείλεις ένα PM και να μου πεις πχ 2 - 3 εταιρίες που θεωρούνται καλές, ή που να ψάχνω για να βρίσκω τις καλές επιλογές θα το εκτιμούσα). Είδα ότι το forum εδώ έχει τη περιοχή "Αξιολόγηση Συμπληρωμάτων" την οποία έχω ξεκινήσει και διαβάζω

    Και πάλι σας ευχαριστώ όλους, εντάξει προφανώς απ' ότι βλέπω αυτά που πήρα δε θα με βγάλουν σε μακρύ δρόμο, θα πάρω κάτι καλύτερο την επόμενη φορά, από τα λάθη μαθαίνεις εξάλλου! Πρώτη φορά πήρα οπότε λογικό ήταν να κάνω λάθη
    Όταν έχεις έναν στόχο κάθε εμπόδιο είναι απλά μια δοκιμασία για να δεις πραγματικά πόσο θες να φτάσεις το στόχο σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-08-12 16:04 #19
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    φαίνεσαι άνθρωπος που ακούει κ είσαι συνεργάσιμος. Το τελευταίο που είπες είναι σημαντικό, από τα λάθη σου μαθαίνεις. Ισχύει για τα πάντα στη ζωή. Απο εκεί κ πέρα καλό θα ήταν να μην κάνεις κάποιο λάθος που να σε ταλαιπωρήσει στην συνέχεια. Δεν βρίσκω λόγο να μπλέξεις με ενέσιμη τέστο. Βέβαια δικός σου είναι ο οργανισμός ό,τι θέλεις τον κάνεις. Εγω την άποψη μου σου λέω. Δεν είναι κάτι απλό. Θα σου έλεγα να το ξανασκεφτείς... όσον αφορά τα συμπληρώματα, από το συγκεκριμένο κατάστημα (μην πεις όνομα δεν μας το επιτρέπουν οι κανόνες ) θα σου πρότεινα πάνω σε αυτά που έχεις πάρει τα εξής:

    αντί γι' αυτά:
    1) WIN Nutrition 100% Whey Protein 5lbs (2268g)
    2) BODYRAISE Glutamine 898mg 90 caps
    3) BODYRAISE CutGenic For Men 200ml
    4) xCore Xtreme Aminos 5000 300 tabs
    5) Quamtrax Multivitamin 60 tabs
    6) xCore Beta Alanine 100 caps

    αυτά:
    1. Dymatize ISO 100
    2. Labrada Glutalean Plus ή ΜΗP Glutamine-SR
    3. από κρέμες τίποτα, πολλά λεφτά για διώξιμο (και αν...) μερικών υγρών
    4. Nutrabolics Anabolic State ή Dymatize Elite Recoup ή VPX Power Shock (πολλές καλές επιλογές υπάρχουν)
    5. ΜΗP Activite Sport ή ΟΝ Opti-Men
    6. Β-alanine οκ υπάρχουν άλλες με πιο μεγάλες δόσεις αλλά καλή είναι κ αυτή κάνει την δουλειά της, απλά θα χρειαστείς κ άλλο κουτί σύντομα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-08-12 16:49 #20
    Smile
    Sobral ευχαριστώ πολύ για τη λίστα!!! Την επόμενη παραγγελία θα τη κάνω με αυτά που πρότεινες! Καθώς όπως είπα εγώ ούτε από μάρκες ξέρω ούτε από συμπληρώματα είμαι ειδικός οπότε ακούω

    Τώρα για τη τεστοστερόνη, θα δείξει και γω δε θέλω να τη βαρέσω αν μπορέσω να την αποφύγω θα το κάνω αλλά αν δε κάνουν τπτ ούτε τα συμπληρώματα δε ξέρω θα το ξανασκεφτώ... απλά να ξέρεις δε κάθομαι, ξέρω πολύ καλά ότι αυτά κάθε άλλο παρά καλό θα σου κάνουν αν δε τα "καις" με καλή γυμναστική και να στο πω και αλλιώς και να θέλω να κάτσω δε μπορώ, τόσα χρόνια αθλούμαι... για μένα όταν λέω κάθομαι είναι πχ αυτό το διάστημα τώρα εδώ και 1 -2 μήνες που δε πάω για προπονήσεις, αλλά κάνω διατροφή, κάνω ποδήλατο, πάω θάλασσα και κολυμπάω πέρα δώθε λες και πάω σε ολυμπιακούς αγώνες, κάνω σκιαμαχία, τρέξιμο στόχους στη παραλία με έναν φίλο (ο οποίος βρήκε κοπέλα και μας ξέχασε τώρα αλλά anyway....) κάνω καταδύσεις με πτερύγιο ίσα με το μπόι μου και πραγματικά 3 - 4 ώρες μες το νερό με αυτά τα πτερύγια είναι σαν να κάνεις πρέσα βγαίνω με κάτι τετρακέφαλους πρησμένους ιδίως όταν πάει να σου φύγει το χταπόδι και το κυνηγάς και γενικά κάνω δραστηριότητες δε κάθομαι, το λέω απλά για να καταλάβεις ότι δε περιμένω το μαγικό φίλτρο το ξέρω καλά πως ότι και να πάρω όλα εξαρτώνται από μένα και αν δε κάνω κάτι δε θα γίνει τπτ...

    Σας ευχαριστώ και πάλι παιδιά όλους σας, θα τα λέμε και πιο συχνά, ανέβασα το τώρα στις φωτογραφίες όταν το τώρα γίνει πριν θα ανεβάσω και το μετά Δεσμεύομαι για τέλος του μηνός!
    Όταν έχεις έναν στόχο κάθε εμπόδιο είναι απλά μια δοκιμασία για να δεις πραγματικά πόσο θες να φτάσεις το στόχο σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-08-12 16:56 #21
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    Αν θελεις να εχει πορεία το τόπικ σου σε αυτη την ενότητα,δεν θα πρεπει να αναφερεις περι Eca & Testo,αναφορες μόνο σε απλά συμπληρώματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-08-12 16:57 #22
    Προεπιλογή
    Οκ, γι' αυτό και ρώτησα, τι να κάνω να σβήσω ότι έχει να κάνει περί ECA και τεστοστερόνη;
    Όταν έχεις έναν στόχο κάθε εμπόδιο είναι απλά μια δοκιμασία για να δεις πραγματικά πόσο θες να φτάσεις το στόχο σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12