Σελίδα 17 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 7151617
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 241 έως 252 από 252
  1. 15-08-17 14:06 #241
    Το avatar του χρήστη mono AEK

    Εγγραφή
    25-10-2011
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    452
    Προεπιλογή
    Μπορείς όταν τελειώσεις τη προπόνηση μπορείς και όταν πας σπίτι δεν αλλάζει κάτι
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-08-17 17:16 #242
    Banned
    Εγγραφή
    14-08-2017
    Μηνύματα
    5
    Προεπιλογή
    tis meres pou den gimnazomai mporo na tin paro opia stimgi tis meras efoson exo parei tin dosei to proi kai meta opote me voleuei? px memiseri apogeuma i vrady? sun to oti perno ena scoop panta?.euxaristo
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-08-17 17:21 #243
    Το avatar του χρήστη mono AEK

    Εγγραφή
    25-10-2011
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    452
    Προεπιλογή
    Αγορίνα έχουν απαντηθεί όλα αυτά

    Διάβασε λίγο το θέμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-08-17 18:03 #244
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sd444 Εμφάνιση μηνυμάτων
    tis meres pou den gimnazomai mporo na tin paro opia stimgi tis meras efoson exo parei tin dosei to proi kai meta opote me voleuei? px memiseri apogeuma i vrady? sun to oti perno ena scoop panta?.euxaristo

    Φιλε 1ον σου έγινε ήδη μια σύσταση να μην γράφεις με αγγλικούς χαρακτήρες. Το επόμενο ποστ θα σβηστεί απευθείας.
    2ον οι απορίες που θέτεις δεν έχουν να κάνουν με την αξιολόγηση της εν λόγω πρωτεϊνης αλλα γενικότερης φύσης απορία.
    Εν πάσει περιπτώση, μπορείς να πάρεις οποιαδήποτε στιγμή της ημέρας το 2ο σκουπ, ως υποκατάστατο γεύματος ή συμπλήρωμα σε ενα γεύμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-04-18 13:54 #245
    Προεπιλογή
    καλημερες ... και καλο καλοκαιρι... παιδια ξεκινησα την εν λογω πρωτεινη... εχω ενα θεματακι ... πρωτη φορα πινω τοσο μα τοσο πικρη πρωτεινη ,γευση choko brownies,μηπως τελικα ακομα η muscletech κανει χαζομαρες και την εχει τιγκαρει παλι στα αλατια??? σιγουρα δεν ειναι η ιδεα μου γτ εχω δοκιμασει αρκετα μπλεντ με κρεατινη και τετοια πικριλα δεν ειχε καμια ... αν ηταν αλλη φαση δε θα με νοιαζε αλλα τωρα προσπαθω λιγο να κοψω και οσο ναναι την φοβαμαι..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-08-18 21:02 #246
    Προεπιλογή
    εγω την πήρα μια φορα και ειδα πολυ καλα αποτελεσματα στην δυναμη. Ανεβασα κιλα αρκετά γρήγορα.
    αυτο που με χαλασε ειναι οτι μου εκανε καπως ατσουμπαλο σωμα παρολο που ειμαι γενικα λεπτος και εχω γραμμωση, μου φαινοταν σαν να επαιρνα καποιο gainer.
    δεν ξερω αν εφταιγε οτι εκεινη την περιοδο ειχα ανεβασει τους υδατανθρακες. ετρωγα πολυ ρυζι και βραστη πατατα ή αν ειναι τιγκα στην ζαχαρη.
    απο γευση μια χαρα δεν ειχα θεμα.

    επισης μετα απο αυτην εκοψα την μεγαλη ποσοτητα ρυζιου και πατατας και πηρα την dymatize iso100 και δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενος.
    σαν να μην την επαιρνα καθολου ήταν!
    τωρα λεω να την ξαναδοκιμασω σε συνδυασμο με 1-2 προγραμματα διαλυματικης την εβδομαδα και κανονικη διατροφη.
    Δεν ξερω αν εχετε να προτεινετε κατι αλλο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-08-18 21:30 #247
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα.
    Νομίζω πως περισσότερο η αυξομείωση στον υδατάνθρακα ρύζι/πατατα σου έκανε τις διαφορές.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-08-18 23:09 #248
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα.
    Νομίζω πως περισσότερο η αυξομείωση στον υδατάνθρακα ρύζι/πατατα σου έκανε τις διαφορές.
    λογικό μου ακούγεται. ισως και καποια κατακρατηση υγρων απο την κρεατινη που εχει αλλα γενικα ειμαι στο τρεξιμο ολη μερα και υπερκινητικος, και δυσκολα μαζευω λιπος και υγρά

    Thanx
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 23-05-19 14:51 #249
    Προεπιλογή
    Παιδια καλησπερα και παλι!

    ξαναεπαναφερω το θεμα για να κανω μερικες ερωτησουλες. καταρχην ειμαι 30χρ 1.82 και 108 κιλα πλεον, κανω 3 ημερη προπονηση αεροβια και λιγο βαρη!

    η διατροφη μου ειναι κατα βαση φυτικη σχεδον απαχη πρωτεινη (ρεβυθια βραστα, κοκκινα φασολια κτλ) και κοτοπουλο με πρασινα λαχανικα!

    ειμαι συνεχως σε μειωση αν σκεφτεις οτι ξεκινησα 116κιλα!

    μου εχει κολλησει το μυαλο και σκεφτομαι να παρω μια πρωτεινη για πρωτη φορα καταρχην ειναι οκ λετε η μπα;4, και δευτερον σκεφτομαι την MuscleTech Nitro-Tech ειναι οκ για μενα; εννοω εμενα που θελω να πεσω τουλαχιστον στα 90 κιλα για αρχη; η καλυτερα της ON την Gold; η καλυτερα καθολου;

    λογω οτι εχω θυροειδη εχω αποκλιση ολα τα λιποτροπικα (εστω για το 8-10% που σου δινουν)... και σκεφτομαι (μπορει και λαθος) μηπως απο την πρωτεινη μπορω να κερδισω κατι; εστω και ελαχιστο; η τσαμπα λεφτα λετε;

    ευχαριστω ολους!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-05-19 11:01 #250
    Προεπιλογή
    Κανένας;

    Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-05-19 12:20 #251
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Φίλε εφόσον κινείσαι κυριως με φυτικές πρωτεϊνες, επειδή δεν έχουν πλήρες προφίλ αμινοξέων, καλό είναι να συμπληρώνεις με ένα συμπλήρωμα πρωτεϊνης την συνολικη ποσότητα που κυνηγάς.
    ΔΕΝ θα σε βοηθήσει στο χάσιμο βάρους, ΔΕΝ θα σε εμποδίσει να χάσεις κιλά, αν κάνεις σωστά διατροφικά βήματα.
    Ειναι μια τροφή πρωτεϊνης σε σκόνη.
    Μεταξύ αυτών των 2 , θα προτιμούσα την Gold.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-05-19 14:53 #252
    Προεπιλογή
    Οκ ευχαριστώ, ναι εννοείται η διατροφή είναι το παν! Το ξέρω από εκεί ξεκινάω απλά επειδή πραγματικά πλέον χύνω πολύ ιδρώτα και κυριολεκτικά και μεταφορικά, εννοώ ότι πλέον ξυπνάω μία ώρα πριν ετοιμάζω τα γεύματα μου, τα τηρώ κατά γράμμα έχω κόψει τις εξόδους (για μπύρες με τους φίλους κτλ αν και όταν βγαίνω πλέον παίρνω καφέ σκέτο ή περιε) ψάχνω ένα πουσαρισμα έστω 1% πιο πολύ εγκεφαλικά... στην προπόνηση τα δίνω όλα... οπότε δε θέλω να χάσω το κουράγιο μου, πλέον ζυγίζομαι κάθε πρωί και ενώ δεν κάνω καταχρήσεις βλέπω μερικές φορές ή τα ίδια κιλά και 1 κιλό σχεδόν πάνω!

    Νομίζω ότι αν πάρω ένα συμπλήρωμα θα μου ανεβάσει ακόμα πιο πάνω το ηθικό...

    Σε ευχαριστώ και πάλι!

    Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 17 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 7151617