Σελίδα 3 από 17 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 252
  1. 22-08-12 18:55 #31
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    εμενα παλι μου φαινονται φυσιολογικα πραγματα..ετσι κ αλλιως το γραφουν κ οι διαφημισεις της εταιριας οτι μπορει να γινει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-08-12 20:01 #32
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατσε γιατι θα μας τρελανεις.40 % πανω με τη nitrotech?Δηλαδη αν επαιρνες κατι αλλο τι θα σηκωνες?Κιλα Οlympia??
    Και δλδ σε οποιον δεν αρεσε περα απο τους 1-2 που ρωτησες εσυ τρωγαν ενα τοστακι κατα της 11.Εν ολιγεις οσοι την παιρναν δεν καναν διατροφη και την κραζουν.Ολοι ολοι ομως
    Ναι φιλε μου οσο κ αν σου φαινεται περιεργο μου εδωσε στον παγκο στηθος συν 40 % στις 6 reps κ στις αλλες ομαδες 30 %...η διατροφη μου ομως ηταν πολυ καλη κ δεν κουραζομουνα πολυ εκεινη την περιοδο των 5-6 μηνων...την αλλη χρονια επαιρνα 6 scoup την εβδομαδα κ παλι τα ιδια αποτελεσματα ειδα! κοιτα καθε σωμα ειναι διαφορετικο κ δεν συμπεριφερονται ολα το ιδιο... εμενα με επιασε πολυ γιατι ετρωγα τοστακια....
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-08-12 20:29 #33
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    παρε κ την celltech μαζι κ πηγαινε να τα σπασεις ολα στο gym..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-08-12 21:09 #34
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο HIAB XS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι φιλε μου οσο κ αν σου φαινεται περιεργο μου εδωσε στον παγκο στηθος συν 40 % στις 6 reps κ στις αλλες ομαδες 30 %...η διατροφη μου ομως ηταν πολυ καλη κ δεν κουραζομουνα πολυ εκεινη την περιοδο των 5-6 μηνων...την αλλη χρονια επαιρνα 6 scoup την εβδομαδα κ παλι τα ιδια αποτελεσματα ειδα! κοιτα καθε σωμα ειναι διαφορετικο κ δεν συμπεριφερονται ολα το ιδιο... εμενα με επιασε πολυ γιατι ετρωγα τοστακια....
    αν με τον ορο τοστακια αναφερεσαι σε αλλες ουσιες οι οποιες δεν επιτρεπεται να αναφερονται εδω μεσα τοτε και μενα με πιανει το γαλα ολυμπος και μου δινει + 40% πανω σε ολες τις ασκησεις,αρκει να τρωω τοστακια
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-08-12 21:23 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν με τον ορο τοστακια αναφερεσαι σε αλλες ουσιες οι οποιες δεν επιτρεπεται να αναφερονται εδω μεσα τοτε και μενα με πιανει το γαλα ολυμπος και μου δινει + 40% πανω σε ολες τις ασκησεις,αρκει να τρωω τοστακια
    Στραβα το πηρες...ενοοω πραγματικα τοστακια που ελεγε ενας μικρος οτι τρωει κ μετα περιμενει να δουλεψει η nitro...δεν γινονται αυτα!!!εσυ μπορει να μην το πιστευεις αλλα εγω ειδα μεγαλη διαφορα!!!κ θα εβλεπα ακομα περισσοτερη αν εκανα δουλεια γραφειου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-08-12 21:36 #36
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο HIAB XS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στραβα το πηρες...ενοοω πραγματικα τοστακια που ελεγε ενας μικρος οτι τρωει κ μετα περιμενει να δουλεψει η nitro...δεν γινονται αυτα!!!εσυ μπορει να μην το πιστευεις αλλα εγω ειδα μεγαλη διαφορα!!!κ θα εβλεπα ακομα περισσοτερη αν εκανα δουλεια γραφειου...
    φιλε μου την πρωτεινη δεν την παιρνουμε για να σηκωσουμε ολα τα βαρη του γυμναστηριου..αυτο που λες σε επιασε ειναι το πρηξιμο απο την συγκεκριμενη πρωτεινη που ειναι τιγκα στο αλατι κ στη ζαχαρη..τα υπολοιπα που λες για +40 κτλ δεν τα σχολιαζω,....
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-08-12 22:01 #37
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liveris Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε μου την πρωτεινη δεν την παιρνουμε για να σηκωσουμε ολα τα βαρη του γυμναστηριου..αυτο που λες σε επιασε ειναι το πρηξιμο απο την συγκεκριμενη πρωτεινη που ειναι τιγκα στο αλατι κ στη ζαχαρη..τα υπολοιπα που λες για +40 κτλ δεν τα σχολιαζω,....
    Την πρωτεινη την παιρνουμε για συμπληρωμα στην ημιτελη μας διατροφη...εαν τρεφεσαι παρα πολυ καλα κ παιρνεις ολες τις βιταμινες κ πρωτεινες ζωικης προελευσης τοτε δεν χρειαζεσαι πρωτεινη σε σκονη!!απλα επειδη η nitro εχει 3 γρ κρεατινη κ αλλα ¨"στοιχεια" στο σκουπ κ γι αυτο φαινεται η διαφορα...συγκεκριμενα μου εδωσε 2 μυικα κιλα!!!δεν περιμενα παραπανω γιατι η προτεραιωτιτα μου ειναι η δουλεια κ σαν χομπι ειναι η γυμναστικη!!οτι κ να λετε για αλατι κ ζαχαρη γιατι το εχουν πει κ αλλοι μπορει να εχει δεν ξερω!!αυτο που ξερω ομως ειναι οτι με αλλαξε δεν ειμουνα οπως πρωτα!!πιστευω να σε καλυψα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-08-12 22:33 #38
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο HIAB XS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την πρωτεινη την παιρνουμε για συμπληρωμα στην ημιτελη μας διατροφη...εαν τρεφεσαι παρα πολυ καλα κ παιρνεις ολες τις βιταμινες κ πρωτεινες ζωικης προελευσης τοτε δεν χρειαζεσαι πρωτεινη σε σκονη!!απλα επειδη η nitro εχει 3 γρ κρεατινη κ αλλα ¨"στοιχεια" στο σκουπ κ γι αυτο φαινεται η διαφορα...συγκεκριμενα μου εδωσε 2 μυικα κιλα!!!δεν περιμενα παραπανω γιατι η προτεραιωτιτα μου ειναι η δουλεια κ σαν χομπι ειναι η γυμναστικη!!οτι κ να λετε για αλατι κ ζαχαρη γιατι το εχουν πει κ αλλοι μπορει να εχει δεν ξερω!!αυτο που ξερω ομως ειναι οτι με αλλαξε δεν ειμουνα οπως πρωτα!!πιστευω να σε καλυψα...
    Αυτο που προσπαθουμε να σου πουμε ειναι οτι δεν γινεται να σου δινει η κρεατινη της νιτροτεκ + 40% στις πιεσεις παγκου.Οποτε η κατι αλλο επαιρνες και ανεβηκες η εχεις το γνωστο καταστημα στην Ελλαδα που τη φερνει και θες να πουλησεις η απλα λες ψεματα το οποιο ειναι και το πιο πιθανο.Αυτο που λες δεν γινεται για κανεναν απολυτως λογο!!!
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-08-12 22:48 #39
    Προεπιλογή
    Κοίτα, εγώ δεν σε κακολογώ, ούτε θέλω να σε κρίνω, απλά λίγο το καλό φαγητό (αλλά τρομερά καλό), λίγο η σωστή και έξυπνη γυμναστική, και τα συμπληρώματα θα δείς διαφορά. Όμως 40%? Δηλαδή σήκωνες 100 κιλά max και μετά από 1 εβδομάδα σήκωνες 140 κιλά max; Και placebo να ήταν, τόσο μεγάλη επίδραση δεν νομίζω να υπήρχε. Μάλλον κάτι έκανες λάθος στις μετρήσεις σου. Ξανά: δεν είμαι δύσπιστος, ούτε θέλω να σε κακολογίσω ούτε τπτ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-08-12 22:49 #40
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο που προσπαθουμε να σου πουμε ειναι οτι δεν γινεται να σου δινει η κρεατινη της νιτροτεκ + 40% στις πιεσεις παγκου.Οποτε η κατι αλλο επαιρνες και ανεβηκες η εχεις το γνωστο καταστημα στην Ελλαδα που τη φερνει και θες να πουλησεις η απλα λες ψεματα το οποιο ειναι και το πιο πιθανο.Αυτο που λες δεν γινεται για κανεναν απολυτως λογο!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 23-08-12 01:30 #41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bowthruster Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίτα, εγώ δεν σε κακολογώ, ούτε θέλω να σε κρίνω, απλά λίγο το καλό φαγητό (αλλά τρομερά καλό), λίγο η σωστή και έξυπνη γυμναστική, και τα συμπληρώματα θα δείς διαφορά. Όμως 40%? Δηλαδή σήκωνες 100 κιλά max και μετά από 1 εβδομάδα σήκωνες 140 κιλά max; Και placebo να ήταν, τόσο μεγάλη επίδραση δεν νομίζω να υπήρχε. Μάλλον κάτι έκανες λάθος στις μετρήσεις σου. Ξανά: δεν είμαι δύσπιστος, ούτε θέλω να σε κακολογίσω ούτε τπτ!
    Θα απαντησω σε εσενα φιλε μου που απο την αρχη του λογου σου εδειξες οτι γνωριζεις απο γυμναστικη κ διατροφη...λογο δουλειας ποτε δεν μπορουσα να σηκωσω πανω απο 60 κιλα παγκο για 6 reps..οταν ξεκινησα να παιρνω nitro απο την πρωτη βδομαδα αρχησα να ανεβαινω κ μετα απο ενα 3 μηνο περιππου σηκωνα 80 κιλα για 6-7 reps κ τα 60 κιλα για 14 reps...για να καταλαβω τωρα δηλ μονο σε εμενα ειχε αποτελεσμα??οποιος εχει παρει με συστημα ομως να βγει κ να μας πει τη ωφελει ειχε....
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 23-08-12 01:58 #42
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο HIAB XS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παλικαρια εγω κανω προπονηση 8 χρονια ασταματητα κ οταν εκανα χρηση της nitro tech το σωμα αρχησε να αλλαζει απο την πρωτη εβδομαδα κ κυριως σε δυναμη συν 40% επανω!!!!επαιρνα 3 scoup την εβδομαδα για 4μηνες!η προπονηση μου ηταν στο 80% της εντασης μου κ η διατροφη μου στα 140 γρ πρωτεινη την ημερα γιατι ειμαι 73 κιλα...να σας πω οτι ειμαι 36!!οταν ακουω πιτσιρικαδες να λενε οτι την πηραν κ δεν τους εκανε τιποτα τοτε τους ρωταω τη διατροφη κανουν κ μου λεει ενας οτι κατα τις 11 τρωει ενα τοστ κ μετα φαγητο....με πιανουν τα γελια!!!η διατροφη ειναι το 70 % κ η ξεκουραση πολυ σημαντικη.....ισως σε μερικους να μην ειχε αποτελεσμα γιατι μαλλον θα ετρωγαν κ αυτοι κανενα τοστακι κατα τις 11 η φασολαδα το μεσημερι κ μετα περιμενουν να εχουν αποτελεσματα...
    ρε φιλε αυτος ο πιτσιρικας που λες τρωει και καμια θηλεια λουκανικο??
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-08-12 02:01 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε φιλε αυτος ο πιτσιρικας που λες τρωει και καμια θηλεια λουκανικο??
    κ που το ξερεις εσυ??
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 23-08-12 02:06 #44
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    βρισκομαι παντου...οπως ο θεος
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 23-08-12 02:07 #45
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    βρισκομαι παντου...οπως ο θεος
    χαχαχαχαχα......
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 17 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία