Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 46
  1. 24-08-12 20:26 #1
    Το avatar του χρήστη Stavros76

    Εγγραφή
    24-08-2012
    Περ.
    Phuket, Thailand
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή καλως σας βρηκα
    Καλησπερα σε ολα τα μελη του φορουμ!
    Με λενε Σταυρο κ μενω μονιμα στο Πουκετ στην Ταϊλανδη.Διαβαζω εδω κ καιρο το φορουμ σαν επισκεπτης κ μπορω να εχω εικονες κ ρεπορταζ απο τους αγωνες που γινονται στην Ελλαδα κ ευχαριστω γι αυτο.
    Εχω κατεβει κ εγω σε αγωνες παλαιοτερα κ ετοιμαζομαι να κατεβω παλι αυτη την χρονια.
    Χαιρομαι που γραφτηκα στο φορουμ κ θα τα λεμε απο εδω , να ειστε ολοι καλα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-08-12 20:38 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Σταύρο χαιρόμαστε να σε έχουμε στην παρέα μας!Αυτο και αν δεν είναι έκπληξη,σε είχα χασει για καιρο!
    Επειδή γνωριζόμαστε πολυ καιρό ιντερνετικά και καποιες φορές απο κοντά σε αγώνες,επετρεψε μου να κανω και εγω τις απαραίτητες συστάσεις στο φόρουμ για το πρόσωπο σου.
    Ο Σταυρος Παπαδόπουλος ειναι γνωστός από τις αγωνιστικές του συμμετοχές ,(WABBA Μr Ελλάς 2003 Νικητής Fitness & WABBA Μr Eλλάς 2005 Νικητής Ψηλής Βodybuilding ) αλλά και από την συμμετοχή του σε φόρουμς του χωρου.
    Οι γνώσεις του φοβερές και θεωρώ ότι ειναι από τα πλεον καταρτισμενα ατομα,προσωπικα εχω διαβάσει πολλά άρθρα του και εχω επωφεληθεί.
    Ελπίζουμε στην εν γενει συμμετοχή του


    2 φωτογραφίες του Σταυρου

    Όνομα: 200742014844_bigsteve1.jpg Εμφανίσεις: 474 Μέγεθος: 318,7 KB


    Όνομα: 2007926145656_MR_HELLAS_2005_008.jpg Εμφανίσεις: 496 Μέγεθος: 43,5 KB


    Σταυρο καλως ήρθες και χαρά μας να συμμετεχεις,αλήθεια τι μας ετοιμάζεις αγωνιστικά;
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-08-12 20:45 #3
    Το avatar του χρήστη Stavros76

    Εγγραφή
    24-08-2012
    Περ.
    Phuket, Thailand
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή
    Καλως σας βρηκα Κωστα κ ευχαριστω πολυ για την συσταση.Ηθελα να ειμαι πιο χαμηλων τονων κ γι αυτο δεν ανεφερα περισσοτερα.
    Εκτιμω πολυ την θερμη αυτη υποδοχη σου κ χαιρομαι που γραφω εδω επιτελους

    Εχω ξεκινησει εδω κ 8 εβδομαδες προετοιμασια για αγωνες.Στις 15 του Οκτ. θα αγωνιστω στην Μπανγκοκ σε αγωνα με χρηματικα επαθλα, σε ανοιχτη κατηγορια χωρις να υπαρχουν ορια υψους κ βαρους.

    Στις 4 Νοε παλι θα αγωνιστω στο Πουκετ οπου κ κατοικω παλι σε ιδια κατηγορια με χρηματικα επαθλα κ εκει.
    Ακομα εχω 7 εβδομαδες για τον 1ο αγωνα κ 10 για τον 2ο .Σχετικα μπορω να πω ειμαι σε καλη κατασταση κ ελπιζω ολα να πανε καλα.Εχω εναν τραυματισμο αλλα την παλευω.Μου εχει μπλοκαρει το νευρο του ισχυου κ μουδιαζει συνεχως το δεξι μου ποδι σιγα σιγα ομως πιστευω οτι θα ειναι καλυτερα.

    Εδω στην Ταϊλανδη με βοηθαει στην προετοιμασια μου η Thailand muscletech κ με σπονσοναρει για τους αγωνες αυτους.
    Οπου κ να αγωνιστω ομως σαν το Νοβοτελ πουθενα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-08-12 20:49 #4
    Προεπιλογή
    Σταύρο καλώς ήλθες
    και καλές επιτυχίες στους αγώνες που θα λάβεις μέρος
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-08-12 20:50 #5
    Το avatar του χρήστη Stavros76

    Εγγραφή
    24-08-2012
    Περ.
    Phuket, Thailand
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SomatoDomiki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σταύρο καλώς ήλθες
    και καλές επιτυχίες στους αγώνες που θα λάβεις μέρος
    Ευχαριστω πολυ!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-08-12 20:51 #6
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    καλως ηρθατε και καλη συνεχεια στους αγωνες σας!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-08-12 20:52 #7
    Προεπιλογή
    Καλη επιτυχια και απο εδω
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-08-12 20:52 #8
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stavros76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλως σας βρηκα Κωστα κ ευχαριστω πολυ για την συσταση.Ηθελα να ειμαι πιο χαμηλων τονων κ γι αυτο δεν ανεφερα περισσοτερα.
    Εκτιμω πολυ την θερμη αυτη υποδοχη σου κ χαιρομαι που γραφω εδω επιτελους

    Εχω ξεκινησει εδω κ 8 εβδομαδες προετοιμασια για αγωνες.Στις 15 του Οκτ. θα αγωνιστω στην Μπανγκοκ σε αγωνα με χρηματικα επαθλα, σε ανοιχτη κατηγορια χωρις να υπαρχουν ορια υψους κ βαρους.

    Στις 4 Νοε παλι θα αγωνιστω στο Πουκετ οπου κ κατοικω παλι σε ιδια κατηγορια με χρηματικα επαθλα κ εκει.
    Ακομα εχω 7 εβδομαδες για τον 1ο αγωνα κ 10 για τον 2ο .Σχετικα μπορω να πω ειμαι σε καλη κατασταση κ ελπιζω ολα να πανε καλα.Εχω εναν τραυματισμο αλλα την παλευω.Μου εχει μπλοκαρει το νευρο του ισχυου κ μουδιαζει συνεχως το δεξι μου ποδι σιγα σιγα ομως πιστευω οτι θα ειναι καλυτερα.

    Εδω στην Ταϊλανδη με βοηθαει στην προετοιμασια μου η Thailand muscletech κ με σπονσοναρει για τους αγωνες αυτους.
    Οπου κ να αγωνιστω ομως σαν το Νοβοτελ πουθενα
    Σταυρο γνωριζω ότι εισαι χαμηλων τόνων και είναι αλλος ενας λόγος που εισαι από τα πλεον σεβαστά ατομα.
    Καλη επιτυχία στους αγώνες σου,θα θελαμε να μας περασεις το κλίμα των εκει αγώνων και διοργανωσεων,ειναι ενα πεδίο εντελως αγνωστο σε εμάς...


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stavros76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπου κ να αγωνιστω ομως σαν το Νοβοτελ πουθενα
    Η τελευταία σου πρόταση μου αρεσε πολυ
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-08-12 21:02 #9
    Το avatar του χρήστη Stavros76

    Εγγραφή
    24-08-2012
    Περ.
    Phuket, Thailand
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σταυρο γνωριζω ότι εισαι χαμηλων τόνων και είναι αλλος ενας λόγος που εισαι από τα πλεον σεβαστά ατομα.
    Καλη επιτυχία στους αγώνες σου,θα θελαμε να μας περασεις το κλίμα των εκει αγώνων και διοργανωσεων,ειναι ενα πεδίο εντελως αγνωστο σε εμάς...




    Η τελευταία σου πρόταση μου αρεσε πολυ
    Με μεγαλη μου χαρα να σας μεταφερω το κλιμα των αγωνων εδω.Το σπορ μας ειναι πολυ δημοφιλη κ αναπτυσεται τα τελευταια χρονια στην χωρα αυτη.
    Ολοι οι ανθρωποι εδω οταν βλεπουν μποντυ μπιλντερς χαιρονται ειναι χαμογελαστοι, κ ερχονται να σου μιλησουν κ πολλοι απο αυτους δεν δισταζουν να σε ακουμπησουν για να δουνε πως ειναι αυτο που βλεπουν οπτικα.Εχει πολλους τουριστες οι οποιοι ειναι συνηθως Αυστραλοι,Καναδοι κ Ρωσοι κ παντα τους αρεσει να βλεπουν αθλητες σωματικης διαπλασης.Με αυτο θελω να πω οτι πουθενα δεν συναντας αρνητικα βλεματα ,ουτε χαρακτηριζεσαι οως φουσκωτος,σφιχτης κτλ κτλ

    Σχετικα τωρα με τους αγωνες εδω υπαρχει μια ομοσπονδια η οποια στηριζεται απο την κυβερνηση κατα πολυ.Οταν καποιος Ταϊλανδος φερει 1η θεση στο παγκοσμιο πρωταθλημα η κυβερνηση του δινει 24.000 ευρω.Απο αυτα ο αθλητης δινει ενα ποσοστο στην ομοσπονδια κ η ομοσπονδια τα χρησιμοποιει για να καλυπτει εισητηρια αθλητων για αγωνες κ διαμονες.

    Δινει επισης ενα ποσοστο στον προπονητη της εθνικης Ταίλανδης ο οποιος ειναι Ελβετος κ παιρνει μισθο απο το κρατος 4.000 ευρω τον μηνα.
    Για Ταϊλανδη τα χρηματα αυτα ειναι υπερβολικα πολλα!

    Αγωνες ξεκινανε απο Οκτ κ γινονται συνεχεια μεχρι κ τον Απριλη.Υπαρχουν τα εθνικα πρωταθληματα οπου δινουν προκριση για το παγκοσμιο/Πανασιατικο οπου εκει κυριαρχουν οι αθλητες του Ιραν συνηθως με πολυ υψηλο επιπεδο!
    Υπαρχουν το Asia games κ πολλα γκραν πρι με χρηματικα επαθλα.

    Οι αλλοδαποι αθλητες δεν εχουν δικαιμωμα να αγωνιστους στο εθνικο πρωταθλημα παρα μονο σε γκραν πρι που γινονται κ ειναι 1 κατηγορια ανοιχτη σε κιλα κ βαρος .Εκει διαγωνιζονται οσοι δεν ειναι Ταϊλανδοι.Το επιπεδο ειναι αρκετα καλο λογο των μεγαλων μεγεθων των Αυστραλων,Καναδων αλλα συνηθως υστερουν σε σχημα κ καλουπι εναντι των Ευρωπαιων αθλητων.

    Οι μεγαλοι αγωνες γινονται συνηθως Σιγκαπουρη.Γι αυτη την χρονια το Πανγκοσμιο-Πανασιατικο θα γινει στην Κινα.
    Επισης ολοι οι αγωνες οι οποιοι δεν ειναι γκραν πρι εχουν υποχρεωτικο ελεγχο για απαγορευμενες ουσιες αλλα αυτο δεν ειναι κατι δυσκολο το οποιο αποτελει προβλημα...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Stavros76 : 24-08-12 στις 21:04
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-08-12 21:05 #10
    Το avatar του χρήστη Stavros76

    Εγγραφή
    24-08-2012
    Περ.
    Phuket, Thailand
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλως ηρθατε και καλη συνεχεια στους αγωνες σας!
    Καλως σας βρηκα κ ευχαριστω πολυ για τις ευχες!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-08-12 21:05 #11
    Το avatar του χρήστη Stavros76

    Εγγραφή
    24-08-2012
    Περ.
    Phuket, Thailand
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nastya Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλη επιτυχια και απο εδω
    Ευχαριστω Αναστασια!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-08-12 21:12 #12
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    καλώς ήρθες σταύρε στην παρέα μας , είσαι γνωστός στο χώρο με χρόνια εμπειρία και οι γνώσεις σου είναι πολύτιμες και μπορούν να βοηθήσουν νεότερους , που στόχος δεν είναι μόνο οι εξειδικευμένες γνώσεις στο ββ αλλα και σαν στάση ζωής γενικότερα

    αυτο με την ταιλάνδη το ξέρω συμβαίνει και σε κάποιες άλλες χώρες και αυτο το νιώσαμε παλιότερα όταν σε παγκόσμια μας ρίχναν γιατι οι θέσεις κάποιων αθλητών έφερναν και χρήμα στις ομοσπονδίες αλλα και στούς ίδιους και μείς αναρωτιόμασταν μα γιατι αφού ήμουν καθαρα πιο καλός αλλα μετα καταλαβαίναμε και κατανοούσαμε τον λόγο .

    μακάρι να γινόταν και στην χώρα μας αλλα πλέον αυτο δεν γίνετε ούτε στα ολυμπιακά αθλήματα , ενω θα έπρεπε ο αθλητισμός που είναι και η βιτρίνα και η καλή εικόνα μιας χώρας να προάγετε και να δίνονται κίνητρα .

    ας τα βλέπουμε λοιπόν να παραδειγματιζόμαστε , ακόμη και η τουρκία παλιότερα δεν ξέρω για τωρα έδινε αβάντες και παροχές σε όποιον έκανε να ακουστει το όνομα της χώρας διεθνώς

    καλή διαμονή λοιπόν στην σελίδα μας
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-08-12 21:20 #13
    Το avatar του χρήστη Spyrous

    Εγγραφή
    15-01-2011
    Περ.
    Ston Ourano
    Μηνύματα
    804
    Προεπιλογή
    AΡΓΑ-ΣΤΑΘΕΡΑ-ΠΟΙΟΤΙΚΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 24-08-12 21:22 #14
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stavros76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα σε ολα τα μελη του φορουμ!
    Με λενε Σταυρο κ μενω μονιμα στο Πουκετ στην Ταϊλανδη.Διαβαζω εδω κ καιρο το φορουμ σαν επισκεπτης κ μπορω να εχω εικονες κ ρεπορταζ απο τους αγωνες που γινονται στην Ελλαδα κ ευχαριστω γι αυτο.
    Εχω κατεβει κ εγω σε αγωνες παλαιοτερα κ ετοιμαζομαι να κατεβω παλι αυτη την χρονια.
    Χαιρομαι που γραφτηκα στο φορουμ κ θα τα λεμε απο εδω , να ειστε ολοι καλα!
    Σταύρο καλως ήρθες στο φόρουμ και χαίρομαι που επιστρέφεις αγωνιστικά στο άθλημα!
    Χαίρομαι που μας ενημερώνεις για τα δρόμενα στη χωρα που ζεις (Ταιλάνδη). Είναι σημαντικό να διαβάζουν τα μέλη και όσους τους πασχολεί το άθλημα, τι συμβαίνει και εκτος Ελλάδας και τι αντιμετώπιση έχει το άθλημα ειδικά στην Ανατολή.
    Ελπίζω να δώσεις τα φωτα σου και τη βοηθεια σου στο φορουμ. Σίγουρα θα σου κάνει καλό και εσένα στη φάση που βρίσκεσαι
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 24-08-12 21:23 #15
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία