Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 14 από 14
  1. 26-09-12 19:42 #1
    Προεπιλογή Γεια σας και από μένα
    Γεια χαρά παιδιά, παρακολουθώ το forum σας εδώ και καιρό και μόλις σήμερα αποφάσισα να γίνω μέλος. Είμαι 36 χρόνων και παρόλο που από τα 19 μου ήμουν in and out στα γυμναστήρια, δεν κατάφερα να δώ το σώμα μου όπως το επιθυμούσα. Εκανα μερικα χρόνια personal training που βρήκα ότι είχα έναν ακριβώ gym partner και όχι κάποιον σοβαρό επαγγελματία ( ίσως να έπεσα στη περίπτωση, δεν θέλω να προσβαλω κανέναν σας). Οσον αφορά το personal που έκανα άκουσα διφορουμενες και (ίσως) λανθασμένες απόψεις. (Να σημειώσω ότι το έκανα στο Λονδίνο, όπου ζούσα πολλά χρόνια, όχι στην Ελλάδα) Ακουσα απόψεις όπως: ΜΗΝ ΓΥΜΝΑΣΕΙΣ ΠΟΔΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΚΑΙ ΤΡΕΧΕΙΣ-ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ και ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΓΚΟ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ CARDIO και Η ΠΙΟ ΣΩΣΤΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ TRX- ΞΕΧΝΑ ΤΑ ΒΑΡΟΙ. Τελικά το μόνο που κατάφερα είναι να απογοητευτώ. Τώρα στην Ελλάδα βρήκα ένα καλό gym και ένα πρόγραμμα όγκου από το forum σας καθώς και μια καλή διατροφή. Εχω μερικές ερωτήσεις ρε παιδιά και θα ήθελα την άποψη σας.
    1. Στα 36 μου είναι πολύ αργά να δώ μια αλλαγή στο σώμα μου;
    2. Σκέφτομαι να κάνω βαροι το πρωί (5 φορές την εβδομάδα) και 30 -35 λεπτά cardio και κοιλιάκους to απόγευμα. Πως το ακούτε αυτό;
    Ευχαριστώ πολύ παιδιά
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-09-12 20:24 #2
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    καλως ηρθες στην παρεα μας!!!!
    ποτε δενειναι αργα!!!!!
    αν σε βολευει ετσι καντο!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-09-12 23:01 #3
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες στο φόρουμ
    Άνοιξε τοπικ σε ενότητες διατροφής μελών και προπόνησης για να παρουσιάσεις τι ακολουθείς και να σε βοηθήσουν τα μέλη να καλυτερεύσεις το πρόγραμμα σου.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-09-12 00:35 #4
    Προεπιλογή
    Καλως Ηρθες Κωστα & καλες προπονες!! Οπως ειπε και ο Πανακος πιο πανω. Δωσε πονο στο βαριδι και υπομονη μαν!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-09-12 01:46 #5
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-09-12 12:40 #6
    Το avatar του χρήστη Andreas C.

    Εγγραφή
    23-12-2011
    Περ.
    Λευκωσία
    Μηνύματα
    2.772
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες στο φόρουμ Κώστα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-09-12 12:43 #7
    Προεπιλογή
    Γεια χαρά παιδιά, παρακολουθώ το forum σας εδώ και καιρό και μόλις σήμερα αποφάσισα να γίνω μέλος. Είμαι 36 χρόνων και παρόλο που από τα 19 μου ήμουν in and out στα γυμναστήρια, δεν κατάφερα να δώ το σώμα μου όπως το επιθυμούσα. Εκανα μερικα χρόνια personal training που βρήκα ότι είχα έναν ακριβώ gym partner και όχι κάποιον σοβαρό επαγγελματία ( ίσως να έπεσα στη περίπτωση, δεν θέλω να προσβαλω κανέναν σας). Οσον αφορά το personal που έκανα άκουσα διφορουμενες και (ίσως) λανθασμένες απόψεις. (Να σημειώσω ότι το έκανα στο Λονδίνο, όπου ζούσα πολλά χρόνια, όχι στην Ελλάδα) Ακουσα απόψεις όπως: ΜΗΝ ΓΥΜΝΑΣΕΙΣ ΠΟΔΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΚΑΙ ΤΡΕΧΕΙΣ-ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ και ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΓΚΟ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ CARDIO και Η ΠΙΟ ΣΩΣΤΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ TRX- ΞΕΧΝΑ ΤΑ ΒΑΡΟΙ. Τελικά το μόνο που κατάφερα είναι να απογοητευτώ. Τώρα στην Ελλάδα βρήκα ένα καλό gym και ένα πρόγραμμα όγκου από το forum σας καθώς και μια καλή διατροφή. Εχω μερικές ερωτήσεις ρε παιδιά και θα ήθελα την άποψη σας.
    1. Στα 36 μου είναι πολύ αργά να δώ μια αλλαγή στο σώμα μου;
    2. Σκέφτομαι να κάνω βαροι το πρωί (5 φορές την εβδομάδα) και 30 -35 λεπτά cardio και κοιλιάκους to απόγευμα. Πως το ακούτε αυτό;
    Ευχαριστώ πολύ παιδιά
    Παπκες,παπκες που μου κανουν πα πα πα
    και με αγχωνουν μου θυμωνουν μου τσακιζουν τα φτερα
    κ ετσι μετα δεν θα πετω μες στο κεφαλι το ρηχο σαν χορωδια μοναχος μου δυνατα θα τραγουδω
    Παπκες,παπκες στο μυαλο μου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8.  

  9. 28-09-12 18:36 #9
    Προεπιλογή
    We don't need eyes to see, we need vision
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-09-12 20:10 #10
    Το avatar του χρήστη TToni Shark

    Εγγραφή
    14-03-2010
    Περ.
    Ωραιόκαστρο
    Μηνύματα
    545
    Προεπιλογή
    ​HONDA CBR 600F 2012
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-10-12 21:49 #11
    Προεπιλογή
    καλωσορισες και καλη επιτυχια στους στοχους σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-10-12 06:53 #12
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-10-12 08:23 #13
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Καλημερα,καλως ηρθες!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-10-12 10:12 #14

    Εγγραφή
    24-11-2009
    Περ.
    attiki
    Μηνύματα
    1.748
    Προεπιλογή
    welcome
    to soma einai ypalilos toy myaloy
    Απάντηση με παράθεση