Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 18
  1. 17-10-12 16:39 #1
    Exclamation Ανάγκη για βάρος!
    Καλησπέρα σας! Είμαι 19 ετών και 69 κιλά. Κάνω γυμναστήριο και kick box εδώ και 1.5 χρόνο περίπου, 3 φορές την εβδομάδα το καθένα. Από γράμμωση θα λεγα ότι πάω αρκετά καλά το πρόβλημα μου όμως είναι το βάρος..Γνωρίζω ότι γυμναστήριο και αερόβια γυναστική για όγκο δεν συνιστάται καθόλου αλλά μ΄αρέσει και δεν θέλω να το σταματήσω το kick box (έχω αρχίσει αγώνες και τα πάω πολυ καλά...). Η διατροφή μου δεν είναι καλή με την έννοια ότι δεν τρώω πολύ κρέας..ελάχιστο θα έλεγα και γενικώς δεν ξεσκίζομαι στο φαί. Χάνω μισό κιλό σε κάθε προπόνηση χαλαρά..και σκέφτομαι να πάρω πρωτείνες! Εσείς τι προτείνετε????
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-10-12 17:26 #2
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-10-12 18:31 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leopao13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σας! Είμαι 19 ετών και 69 κιλά. Κάνω γυμναστήριο και kick box εδώ και 1.5 χρόνο περίπου, 3 φορές την εβδομάδα το καθένα. Από γράμμωση θα λεγα ότι πάω αρκετά καλά το πρόβλημα μου όμως είναι το βάρος..Γνωρίζω ότι γυμναστήριο και αερόβια γυναστική για όγκο δεν συνιστάται καθόλου αλλά μ΄αρέσει και δεν θέλω να το σταματήσω το kick box (έχω αρχίσει αγώνες και τα πάω πολυ καλά...). Η διατροφή μου δεν είναι καλή με την έννοια ότι δεν τρώω πολύ κρέας..ελάχιστο θα έλεγα και γενικώς δεν ξεσκίζομαι στο φαί. Χάνω μισό κιλό σε κάθε προπόνηση χαλαρά..και σκέφτομαι να πάρω πρωτείνες! Εσείς τι προτείνετε????
    Να φας. Να φας σαν να μην υπαρχει αυριο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-10-12 02:21 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο niksamaras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να φας. Να φας σαν να μην υπαρχει αυριο.
    Συμφωνώ φίλε μου να φάω όλοι αυτό μου λένε και το προσπαθώ απλά αναρωτιόμουν αν υπάρχει κάτι να πάρω να με βοηθήσει!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-10-12 11:30 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leopao13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ φίλε μου να φάω όλοι αυτό μου λένε και το προσπαθώ απλά αναρωτιόμουν αν υπάρχει κάτι να πάρω να με βοηθήσει!
    Στο να παρεις βαρος κανενα συμπληρωμα δε θα σε βοηθησει...καθαρο φαι χρειαζεσαι και πολυ...ξεκινα τα ρυζια/μακαρονια/πατατες (καλυτερα οχι τηγανιτες) και ολα τα συναφη..
    Πινε πολυ πληρες γαλα..δοκιμασε να πινεις τουλαχιστον 2 λιτρα την ημερα
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-10-12 03:40 #6
    Προεπιλογή
    πιτόγυρα με τζατζίκι
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-10-12 12:33 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο να παρεις βαρος κανενα συμπληρωμα δε θα σε βοηθησει...καθαρο φαι χρειαζεσαι και πολυ...ξεκινα τα ρυζια/μακαρονια/πατατες (καλυτερα οχι τηγανιτες) και ολα τα συναφη..
    Πινε πολυ πληρες γαλα..δοκιμασε να πινεις τουλαχιστον 2 λιτρα την ημερα
    2 λίτρα την μέρα γάλα;
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-10-12 14:20 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    2 λίτρα την μέρα γάλα;
    Γιατι οχι? Και εγω 2-2.5 λιτρα την ημερα πινω που ειναι το περιεργο?
    WESTSIDE BARBELL
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-10-12 14:56 #9
    Προεπιλογή
    Βασικα το κολπο ειναι να το πινεις με το μπουκαλι και οχι με το ποτηρι..απλα παρε το μπουκαλι και αρχισε να πινεις οσο μπορεις...με το πληρες γαλα 2 λιτρα+ ειναι σχεδον σιγουρο πως θα παρεις βαρος σιγα σιγα
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-10-12 15:41 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BlooDdeaD_MefiSt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατι οχι? Και εγω 2-2.5 λιτρα την ημερα πινω που ειναι το περιεργο?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικα το κολπο ειναι να το πινεις με το μπουκαλι και οχι με το ποτηρι..απλα παρε το μπουκαλι και αρχισε να πινεις οσο μπορεις...με το πληρες γαλα 2 λιτρα+ ειναι σχεδον σιγουρο πως θα παρεις βαρος σιγα σιγα
    Δεν είναι τόσο «περίεργο» (κάθε στομάχι είναι και διαφορετικό), όσο ότι ίσως να μην είναι και ό,τι καλύτερο για την υγεία. 2 λίτρα γάλα βγάζουν περίπου 2 γραμμάρια ασβέστιο, αν δεν κάνω λάθος. Τέτοια ποσότητα σε καθημερινή βάση μόνο από το γάλα, ίσως να είναι too much...
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-02-13 03:01 #11
    Το avatar του χρήστη Apollonas

    Εγγραφή
    11-04-2012
    Περ.
    Mostar, Hercegovina
    Μηνύματα
    255
    Προεπιλογή
    Κι αμα εχεις προβλημα με την λακτοζη θα πυροβολαει ο **** σου σαν μπρεν...!!!

    ***Προσεχουμε τις εκφρασεις μας MODS TEAM***
    YOU FEELIN' LUCKY PUNK...???
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-02-13 18:23 #12
    Το avatar του χρήστη gretyl666

    Εγγραφή
    20-01-2013
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    750
    Προεπιλογή
    Α επίσης , νομιζω υπάρχουν καπου συνταγές στο ίντερνετ με κάτι shake που παίρνεις σκόνη πρωτεΐνη (όχι όγκου) και την ανακατευεις με ενα σωρό πράγματα . Κάτι τετοιο εκανε και ένας γνωστος μου (22χρ) οταν πήγαινε γυμναστήριο και τον βοηθούσε παρα πολύ ! Μη σου πω και σοκολάτα εβαζε μέσα αυτος . Και συνδύαζε ας πούμε για γεύμα πχ 2πηγες υδατανθρακα ,2πηγες πρωτεΐνης ,κάτι τετοιο .(αυτο το εκανε ο πατερας μου) .ελπιζω να βοήθησα κάπως ...
    Fall down 7 times, get up 8
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-02-13 18:26 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gretyl666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α επίσης , νομιζω υπάρχουν καπου συνταγές στο ίντερνετ με κάτι shake που παίρνεις σκόνη πρωτεΐνη (όχι όγκου) και την ανακατευεις με ενα σωρό πράγματα . Κάτι τετοιο εκανε και ένας γνωστος μου (22χρ) οταν πήγαινε γυμναστήριο και τον βοηθούσε παρα πολύ ! Μη σου πω και σοκολάτα εβαζε μέσα αυτος . Και συνδύαζε ας πούμε για γεύμα πχ 2πηγες υδατανθρακα ,2πηγες πρωτεΐνης ,κάτι τετοιο .(αυτο το εκανε ο πατερας μου) .ελπιζω να βοήθησα κάπως ...
    Μαλλον εννοεις svunt shake
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-02-13 18:31 #14
    Το avatar του χρήστη gretyl666

    Εγγραφή
    20-01-2013
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    750
    Προεπιλογή
    Δεν ξέρω τι ειναι αυτο ! Εχει και κάτι συνταγές σε τεύχη Musclemag νομιζω . Σε τέτοια σιτε εχει κάτι τέτοιες συνταγές γενικά άμα ψάξεις.
    Fall down 7 times, get up 8
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-02-13 18:32 #15
    Το avatar του χρήστη gretyl666

    Εγγραφή
    20-01-2013
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    750
    Προεπιλογή
    Α ξεχασα συγνώμη , ειναι και κάτι shake που βάζεις και παγωτό μέσα . Στη χειρότερη κάτι ειναι κι αυτο.
    Fall down 7 times, get up 8
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread