Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
Κατηγορία -90



Κατηγορία +90
Σπύρος Κατσουρης - Χρήστος Σαμιώτης- Ηλίας Τριανταφύλλου

Συνημμένο Αρχείο 57067
στη μεση αυτης της φωτο ανάμεσα σε μενα και στον χρήστο σαμιώτη όπου τωρα εδω και χρόνια είναι καλόγερος στο άγιο όρος , είναι ο δημήτρης αλλισανδράτος ενας πολυ καλός αθλητής που κάποιο πρόβλημα υγείας τον είχε αναγκάσει να σταματήσει

επίσης εκείνη και την επόμενη χρονια κατέβηκε και ο γιώργος μουλίνος ο γνωστος διαιτολόγος και είχαμε πολυ καλές φιλικές σχέσεις και θυμάμε το 89 στην σοφια της βουλγαρίας την επόμενη δηλαδή χρονια ενω εγω ήμουν καταγραμωμένος και έτρωγα φυστικια ωμα με τις χούφτες και προηγουμένως μακαρονάδες με κιμά , σαν διαιτολόγος επιστήμονας με πολλες γνώσεις με έλεγε ηλία δεν κάνεις καλα τι είναι αυτα που τρώς τετοια φόρμα δερμα σαν ζελατινα και πάς να την χαλάσεις και γω τον έλεγα γιώργο εγω δεν χαλάω ούτε 3 μερες σαβούρα να τρώω δεν είναι δυνατόν να χαλάσω μετα απο τοση δίαιτα με μια μερα πρίν τον αγώνα σαβούρα , ενω όλο τον χρόνο τα τρώω αυτα και τιποτε δεν παθαίνω
και θυμάμε λέω τα μακαρόνια θα με φουλάρουν και ο κιμας με την ΄σαλτσα και το αλάτι θα με φορτώσουν το νερό μεσα στους μυς , τα φυστικια ωμα και ανάλατα έχουν κάλιο αρα βοηθαν στο φορτωμα , εγω νερο τωρα δεν πίνω άρα όλα τα νερα θα μπούν μεσα στούς μυς και το δερμα θα γινει ζελατινα

λέει ναι αλλα το λίπος ? λέω το λίπος θα μπεί την δευτέρα ο αγώνας είναι αύριο κυριακη δεν προλαβαίνω να χαλάσω και τελικα είχα πάρει απο τις καλύτερες θεσεις της αποστολής 3ος σε αριθμο 40 αθλητών τουλάχιστον αφου ο αγώνας κρατούσε 2 μερες και εκείνη την χρονια ο μουλίνος είχε κερδίσει την κατηγορία του στο πανελλήνιο του 89 και γω την ψηλή