Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 1 από 1
  1. 10-04-18 01:10 #1
    Προεπιλογή Πρόβλημα με τον αυχένα
    Καλησπερα καλος σας βρηκα ειμαι καινουργιος εδω με λενε Λαζαρο .
    Εχω ενα θεμα αν μπορει καπιος να βοηθησει η εχει καπια αναλογη εμπυρεια ας δωσει μια ταυτιση η ενα χερακι γιατι πατωσα θα του ειμαι πολυ ευγνομον,
    στις 15 Αυγουστου του 2017 σταματησα για λιγες μερες την γυμναστικη, καθος περνουσαν οι μερες και χαλαρωνα αρχισα να νιωθω σαν καπιος να με κραταει στον αυχενα κ στους τετραπεζοιδης μου στην συνεχεια αρχισε να μουδιαζει κ να κατεβαινει στα χερια κ στα δαχτυλα κ κατι ψιλοζαλαδες κ απο εκεινο το σημειο ξεκινησα απτην αφετερια μου ως προς την ταλαιπορια παω στο νοσοκομειο με περναν απο διαφορα κ φτανω στον ορθοπεδικο μου σικονει το αριστερο χερι κ ενιωσα παγωμα μου λεει νευρο ειναι μου γραφει μια αγωγη κ μ λεει να παρω κολαρο για τον αυχενα , τελιωνω την αγωγη αλλα τπτ παω σε νευρολογο μου λεει δεν εχεις κατι αλλα κανε μια μαγνιτικη να το σιγουρεψουμε ..η μαγνιτικη διχνει οτι εχω μια κιλη π ωμος δεν πιεζει καπιο νευρο μ λεει ειναι μυοσκελετικο και εχεις 2 επιλογες φυσικοθεραπεια, βελονισμο,προτινω βελονισμο μ λεει για πιο αμεσα αποτελεσματα ,
    κανω βελονισμο 3 ραντεβου το ενα με ρευμα, δεν ειχε διαρκεια πολυ παω σε ριφλεξολογο τιποτα παω ξανα σε αλλον νευρολογο με στελνει για υλεκτρομθογραφιμα στα χερια δεν βγαζει κατι ολα καλα μου λεει κανω λουτρα απο πηγες μασαζ τιποτα ε λεω μαλλον πρεπει να το αποδεχτω να ζησω με αυτο με στεναχωρια μεγαλη για αγαπω την γυμναστικη πολυ,απο σποντα ενας μ λεει για βεντουζες με φλογα δωσε τηλ. λεω εδω θα κολισουμε κανω 4 ραντεβου σαν κατι να εγινε επανιλθα μου λεει τωρα μπορεις να ξεκινισεις σιγα σιγα ε παω μετα απο 8 μηνες περιπου κανω τουριστικη προπονηση χωρις να κανω ασκηση π να πιεζει τον αυχενα κ την επομενη μερα μουδιαζει ο αυχενας κ ο λαιμος κ λιγο κατο στο πιγουνι οχι πονος μουδιασμα την επομενη μερα αρχιναει κ στο χερι δεν ξερω τι αλο να κανω μονο σε αθλιατρο δεν εχω παει τι να κανω εχω δωσει ενα σορο λεφτα διλαδη τι ζηταω? να πληρωσω εναν γιατρο κ να μ πει τι εχω κ να μπω σε θεραπεια εχω σαλταρη ας βοηθηση καπιος ρε αδερφια αν μπορει..!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lazaros1988 : 10-04-18 στις 01:16
    Απάντηση με παράθεση