Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 34
  1. 23-06-13 18:58 #16
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Eκτός από τη ζάχαρη (8γρ) φαντάζομαι και τα υπόλοιπα δεν θα είναι και τα πιο αγνά υλικά. Καλύτερα να τον πάρεις μόνος σου τον υδατάνθρακα. Προσωπική μου άποψη είναι αυτή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-06-13 19:38 #17
    Προεπιλογή
    8γ ζαχαρη δν ειναι και τιποτα σπουδαιο στην μιση δοση που θα την επερνα εγω αν χρησιμοποιουσα το προιον παει στα 4γ και ο υδατανθρακας του ειναι μαλτοδ και δεξτρ και αμα περνης μιση δοση την μερα σου βγαζει 32 προπονησης και αμινο εχει μεσα και κρεατινη και 500 θερμιδες εμενα μου αρεσει τωρα δεν γινεται να εχουνε ολοι τα ιδια γουστα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-06-13 08:55 #18
    Προεπιλογή
    Aν παιρνεις την μιση δοση,δεν ειναι μονο ο υδατανθρακας μισος αλλα και η κρεατινη.
    Και βεβαια ειναι γουστα,απλα ο mikekan σου λεει με αλλα λογια πως θα μπορουσες να μην πας σε φορμουλα αλλα να παρεις μια ποιοτικη πρωτεινη και να βαλεις μετα εσυ οποιον υδατανθρακα θες και στην ποσοτητα που θες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-06-13 09:02 #19
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο cuntface Εμφάνιση μηνυμάτων
    8γ ζαχαρη δν ειναι και τιποτα σπουδαιο στην μιση δοση που θα την επερνα εγω αν χρησιμοποιουσα το προιον παει στα 4γ και ο υδατανθρακας του ειναι μαλτοδ και δεξτρ και αμα περνης μιση δοση την μερα σου βγαζει 32 προπονησης και αμινο εχει μεσα και κρεατινη και 500 θερμιδες εμενα μου αρεσει τωρα δεν γινεται να εχουνε ολοι τα ιδια γουστα
    Δεν είναι θέμα γούστου βρε. Είναι ότι δεν ξέρεις τι ποιότητα είναι ο υδατάνθρακας που έχει μέση. Γιατί να μην είσαι σίγουρος προσθέτοντας ένα δικό σου σε μία whey?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-06-13 13:17 #20
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι θέμα γούστου βρε. Είναι ότι δεν ξέρεις τι ποιότητα είναι ο υδατάνθρακας που έχει μέση. Γιατί να μην είσαι σίγουρος προσθέτοντας ένα δικό σου σε μία whey?
    γιατί δεν ξέρεις? στην παρένθεση λέει τι είδους υδατάνθρακες έχει. Μια χαρά είναι η φόρμουλα! Οτι μπορείς να τον προσθέσεις εσύ ναι, κ εγώ το προτιμώ γενικότερα, αλλά η συγκεκριμένη φόρμουλα έχει πολύυυ καλό προφίλ σε σχέση με άλλες. Άνετα την δοκίμαζα αν ήθελα gainer.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-06-13 13:21 #21
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Είπα δεν ξέρεις τι ποιότητα είναι. Όχι τι είναι. Anyway, συμφωνούμε ότι γενικά το να προσθέσεις τον δικό σου είναι καλύτερη λύση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-07-13 08:20 #22
    Προεπιλογή MASS TECH PERFORMANCE SERIES
    Παιδιά έψαξα αν έχει γίνει ήδη ποστ ή συγκεκριμένη και δεν μου έβγαλε τίποτα, οπότε μην βαρεσετε αν έχει γίνει ήδη.

    Λοιπόν σκεφτόμουν τον χειμώνα να την χτυπήσω για όγκο τι λέτε, είναι καλή;
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-07-13 11:30 #23
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-07-13 11:46 #24
    Προεπιλογή Απ: MASS TECH PERFORMANCE SERIES
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο cuntface Εμφάνιση μηνυμάτων
    http://forum.bodybuilding.gr:8081/sh...8Muscletech%29 Δεν εψαξες και πολυ καλα
    Χίλια συγγνώμη απλά μπήκα από το tapatalk στο κινητό και δεν τα έβγαλε όλα φαίνεται
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-12-13 22:04 #25
    Προεπιλογή help για πρωτεινη
    ειμαι αρχαριος και στον γυμναστηριο και απο συμπλυροματα...πηγα σε ενα μαγαζι να παρω μια πρωτεινη και μου δωσανε την MASSTECH τις(muscletech) μου ειπαν οτι ειναι για ογκο.....μετα μαθαινο οτι αμα παιρνεις τιν συγκεκριμενι πρωτεινη και δεν κανεις καπια διατροφη θα παχηνεις...εγω δεν κανω καποια διατροφη κοιταω να μην τροω μαλακιεσ(τηγανιτα,γυρους κτπ) και για μην παει χαμενη αν μπωρουσε κανεις να μου πη πος να την χρησειμοπιησω..????
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-12-13 22:22 #26
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο varvatos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειμαι αρχαριος και στον γυμναστηριο και απο συμπλυροματα...πηγα σε ενα μαγαζι να παρω μια πρωτεινη και μου δωσανε την MASSTECH τις(muscletech) μου ειπαν οτι ειναι για ογκο.....μετα μαθαινο οτι αμα παιρνεις τιν συγκεκριμενι πρωτεινη και δεν κανεις καπια διατροφη θα παχηνεις...εγω δεν κανω καποια διατροφη κοιταω να μην τροω μαλακιεσ(τηγανιτα,γυρους κτπ) και για μην παει χαμενη αν μπωρουσε κανεις να μου πη πος να την χρησειμοπιησω..????
    Mην πάρεις 5 scoops Που προτείνει το κουτί, με 2 scoops εισια μια χαρά, μονο μετα την προπόνηση, ειναι κομπλε
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-12-13 22:54 #27
    Προεπιλογή
    αμεσως μετα την πρπονηση η να πηγενω σπιτι να τρωω ενα μεταπροπονιτικο γευμα και να πινο και το μασσ μετα???
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-12-13 14:47 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο varvatos Εμφάνιση μηνυμάτων
    αμεσως μετα την πρπονηση η να πηγενω σπιτι να τρωω ενα μεταπροπονιτικο γευμα και να πινο και το μασσ μετα???
    για μενα δεν χρειαζεσαι καν συμπληρωμα γιατι δεν κανεις διατροφη αρκεσου στο φαει που εχεις στο σπιτι και οταν αποφασησεις να μπεις δυναμικα με διατροφη ξεκινα και καποιο συπληρωμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-12-13 15:01 #29
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    κλασσικη 25 αρα πρωτεινη παρτην μονο τις μερες που γυμναζεσαι αλλα οχι στα 5 σκουπ στα 2,5 μετα την προπονηση για καθημερινη χρηση δεν θα την χρησιμοποιουσα εχει ενα σκασμο υδατανθρακα και αν δεν προσεξεις μπορει να σου βαλει αρκετο λιπος
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 03-12-13 15:01 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο cuntface Εμφάνιση μηνυμάτων
    για μενα δεν χρειαζεσαι καν συμπληρωμα γιατι δεν κανεις διατροφη αρκεσου στο φαει που εχεις στο σπιτι και οταν αποφασησεις να μπεις δυναμικα με διατροφη ξεκινα και καποιο συπληρωμα
    συμφωνο μαζι σου αλλα τωρα που το πηρα τι να το κανω να το πεταξω????κριμα 55 ευρω εδωσα...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία