Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 222

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 07-12-12 17:10 #1
    Προεπιλογή Περασμένα αλλά όχι ξεχασμένα!
    Ξεθαβοντας μερικες φωτογραφιες μου απο παλια ,σκεφτηκα να τις παρουσιασω σιγα σιγα χρονολογικα ,πιστευοντας οτι ετσι μπορουν να βοηθηθουν μερικα παιδια που ειναι στο ξεκινημα τους και διαθετουν πολυ καλυτερα γενετικα απο μενα.

    Ξεκιναω λοιπον με τις πρωτες ,15 χρονων ''ακριδοφαγος'' 57 κιλα περιπου ,με μονη αθλητικη μου δραστηριοτητα ποδοσφαιρο κ λιγο μπασκετ.

    Όνομα: img069 - Αντίγραφο.jpg Εμφανίσεις: 12439 Μέγεθος: 113,0 KB Όνομα: img069.jpg Εμφανίσεις: 12350 Μέγεθος: 207,0 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-12-12 17:41 #2
    Προεπιλογή
    Αναμενω με ενδιαφερον,και πιστευω οτι το ιδιο νοιωθουν και αλλοι φιλοι μας.Οσο για τα γενετικα.....καλα μου φαινονται.Για να δουμε και στη συνεχεια ,φιλτατε Χρηστο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-12-12 02:01 #3
    Προεπιλογή
    Συμφωνώ και επαυξάνω. Θα έχει σασπένς το θέμα
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-12-12 12:35 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.604
    Προεπιλογή
    Ωραίο θέμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-12-12 12:38 #5
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Xρηστο δωσε φωτογραφιες στο λαο...
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-12-12 17:32 #6
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    πολυ καλα έκανες Χρήστο και ενδιαφέρον το θέμα , δείχνει την σταδιακή μεταμόρφωσή σου και εκείνο που φαίνετε και απο τις αγωνιστικές εμφανήσεις σου είναι ότι είχες ιδανικό καλούπι και αναλογίες όπου χωρίς να έχεις φορτώσει επάνω σου υπερβολικούς μυς στεκόσουν αξιοπρεπέστατα αγωνιστικά και αν επιλογή σου ήταν να ασχοληθείς πιο εντατικα και να κολυμπήσεις στα βαθεια θα πήγαινες πολυ καλα και σε επίπεδο υψηλών διακρήσεων , αλλα είπαμε δεν εχουμε όλοι αγωνιστικούς επαγγελματικούς στόχους αλλα είναι ενα ωραίο χόμπυ και τρόπος ζωής
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-02-15 16:15 #7
    Προεπιλογή
    Τρομερη ιστορια!Αξια θαυμασμου! Αν θελετε κυριε χρηστο θελω να μου απαντησετε μια ερωτηση. Αυτο που με ωθησε στο να διαβασω ολη την ιστορια σας μπορει να ακουστει αστειο αλλα ειναι τα "φτερα" σας. Εχω λιωσει στο μονοζυγο και ομως δεν εχω καταφερει να φτιαξω κατι παρομοιο. Εχω εναν φιλο που λογο γενετικων και μονο τα εχει. Τα δικα σας ειναι θεμα καλουπιου και γονιδιων η απο καποιες ειδικες ασκησεις. Αν ειναι απο ασκησεις θα σας ημουμ ευγωνομον αν μου τις λεγατε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-02-15 21:32 #8
    Προεπιλογή
    Πιστευω γενετικο ειναι ,οπως κ τα σχετικα αδυνατα ακρα κ λογω που ημουν πολυ αδυνατος στην αρχη ,φαινοντουσαν μονο οταν τα ''παταγα''.
    Οι μονες ασκησεις που ειχα τοτε στην διαθεση μου ηταν κωπηλατικη με μπαρα κλειστη κ περισοτερο ανοικτη λαβη κ οταν εβαλα ενα μονοζυγο πορτας ειδα μια βελτιωση σε μεγεθος σε ωμους πλατη (μετριομουν τοτε καθε μηνα με μεζουρα κ κραταγα αρχειο ,οποτε εβλεπα την προοδο μου τουλαχιστον σε διαστασεις).
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-02-15 22:53 #9
    Προεπιλογή
    Μαλιστα. Σας ευχαριστω πολυ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 17-02-15 18:59 #10
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    φωτοτυπία κανείς δεν μπορεί να βγεί ακόμη και ακριβώς ίδιες ασκήσεις να κάνουν κάποιοι , ο καθένας θα αναπτύξει αυτο που έχει ούτε σχήματα αλλάζουν και τα δυνατά σημεία πάντα θα είναι δυνατά όπως και τα αδύνατα

    και ούτε με ασκήσεις μπορεί να αλλάξει κάποιος το σχήμα του , εδω επαγγελματίες και τα αδύνατα σημεία όπως και τα χαρακτηριστικά τους παρέμειναν ίδια

    αυτα τα λέω για μερικούς που νομίζουν θα κάνουν κορυφες στα χέρια με συγκεκρημένες ασκήσεις η η πλάτη τους θα ξεκινάει απο πιο χαμηλά ενω δεν έχουν τις προδιαγραφές
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-02-15 19:44 #11
    Προεπιλογή
    καλα οι επαγγελματιες το χανουν απο την καταχρηση αυξητικης και ινσουλινης μεγαλωνουν τα εσωτερικα οργανα και ετσι ειναι ευλογο πως θα χαλασουν τα σχηματα ακομα και με λιγο λιπος κλασικο παραδειγμα ο ρονυ κολεμαν που στα πρωτα του βηματα ειχε μια θαυμασια διαπλαση την οποια τερατοποιησε και κατεστρεψε στο ονομα της τεραστιας μαζας και της ακραιας μυικοτητας ενας ανθρωπος που δεν θα βαλει πολλα κρεατα στο σωμα του και απλα θα κανει μια καλυτερη συνθεση σωματος μια χαρα μπορει να βελτιωνει το σχημα του με την παροδο του χρονου οι μυικες ομαδες σαφως μπαλαρουν αλλα συμφωνω οτι η αδυναμη δεν θα γινει ποτε δυνατη και σαφεστατα δεν θα αναπτυξεις μυς εκει που δεν υπαρχουν μυς ομως σιγουρα θα δεις βελτιωση στο σχημα απο την στιγμη που θα γεμισεις τις μυικες ομαδες και θα παραμεινεις με λιγο λιπος
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-01-16 01:57 #12
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    καμια ιστορια απο τα περασμενα εχουμε κυριε χρηστο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-01-16 03:10 #13
    Προεπιλογή
    Τι αλλο να πω κυριε Vaggan μου;
    Απάντηση με παράθεση