Σελίδα 6 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 90 από 222
  1. 25-12-12 20:42 #76
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    χρησταρα χρονια πολλα οτι επιθυμεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-12-12 17:12 #77
    Προεπιλογή
    Σας ευχαριστω ολους παιδια για τις ευχες σας και τα καλα σας λογια ,και ας ευχηθουμε ολοι μαζι απο τον καινουργιο χρονο να ''ψοφησει'' αυτο το τερας που τρωει σιγα σιγα την Ελλαδα .
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-12-12 20:22 #78
    Προεπιλογή
    Αν εννοεις την Μερκελ, αυτη αργα η' γρηγορα θα φυγει απο την πολιτικη σκηνη. Δυστυχως το "τερας" ειναι πολυ πιο μεγαλο και απροσδιοριστο...

    Παντως πολυ ωραιο το νημα σου, το παρακολουθω με αγωνια

    Υ.Γ. χρονια πολλα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mens sana : 27-12-12 στις 20:25
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-12-12 23:13 #79
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mens sana Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν εννοεις την Μερκελ, αυτη αργα η' γρηγορα θα φυγει απο την πολιτικη σκηνη. Δυστυχως το "τερας" ειναι πολυ πιο μεγαλο και απροσδιοριστο...

    Παντως πολυ ωραιο το νημα σου, το παρακολουθω με αγωνια

    Υ.Γ. χρονια πολλα
    Φυσικα κ δεν εννοω την Μερκελ ,το ''τερας'' ειναι ακριβως οπως το περιγραφεις,και ας του προσθεσω κ αλλον εναν χαρακτηρισμο..... Αορατο!


    Δυο μηνες μετα τους αγωνες ,διακοπες στν Κω ,κ διατηρουμαι ετσι.

    Όνομα: img071.jpg Εμφανίσεις: 4089 Μέγεθος: 106,4 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-12-12 09:44 #80
    Προεπιλογή
    Χρηστο,σε αυτο το διμηνο,τι προπονηση και διατροφη εκανες;Κατι σκεπτομαι ,γι'αυτο σε ρωταω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-12-12 14:39 #81
    Προεπιλογή
    Γιαννη αφου εφαγα για μερικες μερες οτι ''βρωμικο'' εβρισκα κ ξεκουραστηκα απο προπονηση ,μετα επανηλθα με πιο χαλαρες προπονησεις κ σχετικα καλη διατροφη. Πλησιαζε το καλοκαιρι βλεπεις κ δεν ηθελα να χαλασω κ τελειως.
    Μετα το καλοκαιρι στοχος μου ηταν ογκος...ογκος..ογκος ,μονο που εαν δεν το κανεις σωστα οπως θα φανει στην συνεχεια , δεν εχεις τα αναμενομενα κερδη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-12-12 18:12 #82
    Προεπιλογή
    Γεναρης του 1988 κ οπως ειπα πιο πριν ,σκοπος μου να βαλω οσο το δυνατον περισσοτερο ογκο..Η προπονηση μου βασιζεται σε βασικες μονο ασκησεις κ πολλα κιλα.
    Η διατροφη μου πολυ αλλα κ πολυ ''σαβουρα''. Μαζι με τα κρεατικα σαλατικα κ υδατανθρακες ,ετρωγα κ πολλα λιπαρα.
    Παστιτσια,μουσακαδες,ψωμι απειρο,γλυκα κ γενικα οτι νομιζα θα μου εδινε ογκο.
    Τελικα ογκο πηρα αφου η ζυγαρια εδειξε 98 κλ ,πρωτοφανες βαρος για μενα ,αλλα δεν ηξερα τοτε οτι το παραπανω λιπος που πηρα ,απλα θα δυσκολευομουνα να το διωξω κ δεν ηξερα τι θα ''μηνει'' τελικα στην γραμωση.
    Μαζι με το πολυ φαγητο επαιρνα συνεχεια κ πρωτεινες ογκου με πληρες γαλα.
    Ενταξει μεσα στα ρουχα μου φαινομουνα θηριακι ,μονο που δεν τολμαγα να τα βγαλω.
    Κ μην ξεχναμε ,σε 5 μηνες ειχα αγωνες.

    Όνομα: img064.jpg Εμφανίσεις: 3970 Μέγεθος: 172,6 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-12-12 23:59 #83
    Προεπιλογή
    Δεν εισαι τοσο λιπαρος εδω, πιστευω μια χαρα θα καθαρισες οταν ηρθε η ωρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-12-12 11:32 #84
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Niiick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εισαι τοσο λιπαρος εδω, πιστευω μια χαρα θα καθαρισες οταν ηρθε η ωρα.
    Εχεις δικιο δεν ειμαι τοσο λιπαρος , το θεμα ειναι στο καθαρισμα ποσος θα μεινω;
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 30-12-12 17:47 #85
    Προεπιλογή
    Μαρτιος 1988 ,κοβοντας μονο την σαβουρα κ το πολυ ψωμι χανω 8 κιλα ,ειμαι δλδ ακριβως 90 κιλα.
    Μεχρι εδω ολα καλα ,εχασα αρκετο λιπος κ η μυικη μου μαζα ειναι ικανοποιητικη.
    Οι προπονησεις μου ειναι δυνατες κ συνηθως ειναι 3 προπονηση κ 1 ξεκουραση.
    Η προπονηση των ποδιων δεν μου ηταν πια εφιαλτης κ τα εξασκουσα οσο δυνατα μπορουσα.
    Μια φορα που εκανα σκουωτ με πορτενερ εναν φιλο πολυ δυνατοτερο απο μενα ,προσπαθησα να τον ακολουθησω στο ανεβασμα κιλων ανα σετ. 140 ,150, 160, 170, 180, 190 , στα τελευταια αυτα κιλα συνηδειτοποιησα κατι.
    Μπορει οι μυς μου να τα αντεχαν πανω στον ενθουσιασμο μου ,αλλα δεν τα αντεχε ο σκελετος μου. Καταλαβα οτι ηταν τοσο μεγαλο το βαρος για την σπονδυλικη μου στηλη ,που μπορουσε να παθει ανεπανορθωτη ζημια απο την συμπιεση.
    Ευτυχως δεν επαθα κατι αμεσα ,αλλα ποτε δεν ξαναβαλα τοσα κιλα.

    Σε αλλο θεμα τωρα περι ''κολυμβησης στα βαθια'' , οπως πολυ σωστα ειπε ο φιλος Ηλιας ηταν επιλογη μου να μην κολυμπησω στα βαθια ,ουτε καν στα μεσαια. Δεν θα πω ομως οτι εμεινα κ τελειως ''αβρεχτος'',απλα πλατσουρισα κατ εμε στην ακρη της παραλιας παρεα με τα κουβαδακια μου κ τα μπρατσακια μου.
    Εβλεπα αλλους φιλους στα πιο βαθια νερα να μου κουνανε τα χερια κ να μου κανουν ουουουουου!!
    Τους ζηλευα λιγο να πω την αληθεια γιατι εκει ηταν πιο καθαρα νερα κ πιο απολαυστικα , αλλα απο φοβο να ανοικτω ,θες μην περασει κανενας καρχαριας; θες μην περασει κανενα ρευμα κ με παρασηρει; , θες μην με πιασει καμια γκραμπα κ παω κατευθειαν κατω στα απατα;
    Παρεμενα λοιπον στα ρηχα ,που εκει το πολυ πολυ να παταγα κανεναν αχινο αντε να με τσιμπαγε κ καμια τσουχτρα!
    Ολα αυτα τα ανεφερα για να μην νομιζει κανεις οτι θελω να περασω η να το παιξω ''μυξοπαρθενα'' ,απλα οπως ειπα εκανα τις επιλογες μου κ δοξα τον θεο δεν το μετανιωσα μεχρι σημερα.
    Αυτα για το θεμα της κολυμβησης κ δεν προκειται να πω τιποτ αλλο.

    Αρκετα λογια ομως ειπα ,δεστε κ τις φωτο 2 μηνες πριν τους αγωνες.

    Όνομα: img065.jpg Εμφανίσεις: 5034 Μέγεθος: 302,2 KB
    Όνομα: img065 - Αντίγραφο.jpg Εμφανίσεις: 8176 Μέγεθος: 312,9 KB
    Όνομα: img066 - Αντίγραφο.jpg Εμφανίσεις: 5705 Μέγεθος: 104,6 KB
    Όνομα: img066.jpg Εμφανίσεις: 3857 Μέγεθος: 79,3 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 30-12-12 17:55 #86
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.564
    Προεπιλογή
    Από τις καλύτερες σου πόζες Χρηστο, μου φαινεται ....





    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-12-12 18:01 #87
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από τις καλύτερες σου πόζες Χρηστο, μου φαινεται ....




    Εδω πραγματι Κωστα φαινομουν κ αισθανομουν δυνατος , το ζητημα ηταν ποσους απο αυτους τους μυς θα μπορουσα να ''κρατησω'' στην γραμμωση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-12-12 20:01 #88
    Προεπιλογή
    Στο στησιμο της πλαινης στηθους, η ο Ρου Ντυβαλ αντεγραψε τον Χρηστο, η το αναποδο......Κωστα πρεπει να παρω σκανερ.
    Παντως Χρηστο,στα 98 κιλα φαινεσαι πιο καλος απο αποψη υγειας, και αυτο φαινεται ακομα και στο προσωπο.Οχι οτι εγινε καποια σοβαρη κετωση,απλα διακρινω λιγο καλυτερα στοιχεια στα βαρια σου κιλα.Μια διαρκεια 2-3 ετων σε διατροφη ογκου,αλλα με απολυτως υγειινα τροφιμα,θα ηταν οτι πρεπει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 31-12-12 16:50 #89
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    όπως είπε και ο κώστας οι συγκεκρημένες πόζες αναδεικνύουν όμορφα το σώμα του Χρήστου , ενω οι μπροστινες ανοιχτες θέλουν μαζα να αναδειχτούν , παρ όλα αυτα ο Χρήστος λόγω αναλογιών και συμμετρίας δείχνει πολύ όμορφα και ολοκληρωμένος και η μάζα όπως είπαμε είναι άλλου παπα ευαγγέλιο
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-01-13 23:00 #90
    Προεπιλογή
    Μαιος 1988 λιγες μερες πριν τον αγωνα της IFBB στο Σ.Ε.Φ .
    Ειμαι 77 κιλα ,δλδ 21 κλ κατω απο τον μεγιστο ογκο μου την ιδια χρονια. Σιγουρα λαθος τακτικη ,νομιζω η παρακατω προταση του Γιαννη ,τα λεει ολα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Διακογιαννης Γιαννης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια διαρκεια 2-3 ετων σε διατροφη ογκου,αλλα με απολυτως υγειινα τροφιμα,θα ηταν οτι πρεπει.
    Ειμαι κ πια χωρις αμεσο προπονητη και προσπαθω με οτι γνωσεις εχω μονος μου αυτοσχεδιαζοντας.

    Όνομα: img088.jpg Εμφανίσεις: 3681 Μέγεθος: 317,6 KB
    Όνομα: img088 - Αντίγραφο.jpg Εμφανίσεις: 3688 Μέγεθος: 117,8 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία