Σελίδα 13 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 31112131415 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 181 έως 195 από 222
  1. 17-02-15 19:44 #181
    Προεπιλογή
    καλα οι επαγγελματιες το χανουν απο την καταχρηση αυξητικης και ινσουλινης μεγαλωνουν τα εσωτερικα οργανα και ετσι ειναι ευλογο πως θα χαλασουν τα σχηματα ακομα και με λιγο λιπος κλασικο παραδειγμα ο ρονυ κολεμαν που στα πρωτα του βηματα ειχε μια θαυμασια διαπλαση την οποια τερατοποιησε και κατεστρεψε στο ονομα της τεραστιας μαζας και της ακραιας μυικοτητας ενας ανθρωπος που δεν θα βαλει πολλα κρεατα στο σωμα του και απλα θα κανει μια καλυτερη συνθεση σωματος μια χαρα μπορει να βελτιωνει το σχημα του με την παροδο του χρονου οι μυικες ομαδες σαφως μπαλαρουν αλλα συμφωνω οτι η αδυναμη δεν θα γινει ποτε δυνατη και σαφεστατα δεν θα αναπτυξεις μυς εκει που δεν υπαρχουν μυς ομως σιγουρα θα δεις βελτιωση στο σχημα απο την στιγμη που θα γεμισεις τις μυικες ομαδες και θα παραμεινεις με λιγο λιπος
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-01-16 01:57 #182
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    καμια ιστορια απο τα περασμενα εχουμε κυριε χρηστο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-01-16 03:10 #183
    Προεπιλογή
    Τι αλλο να πω κυριε Vaggan μου;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-02-16 20:30 #184
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενα μηνα μετα απο αυτον τον αγωνα γινοτανε ενας ακομη στην Χαλκιδα. Ηταν το Μιστερ Κεντρικη Ελλας με διοργανωτη τον Χαλεπα (δεν θυμαμαι το μικρο) ,αγωνιστικο ΒΒερ κ τοπικο γυμναστηριουχο.
    Εγω παρολου που ειχα διακοψει την διαιτα ,επειτα απο παροτρυνσεις 2 φιλων που θα κατεβαιναν στον συγκεκριμενο αγωνα ,με επεισαν να παω κ εγω παρεα τους να συμετασχω κ ας το δω σαν εκδρομουλα.
    Αντε παλι ,κανω καμια βδομαδουλα διαιτα κ ξεκιναμε για την εκδρομουλα στην Χαλκιδα.
    Λιγες συμετοχες κ μετριο επιπεδο ,στην κατηγορια μου ημασταν 4 ατομα.

    Αφου τελειωσαν οι προκριματικοι το πρωι ,τι να καναμε τωρα μεχρι το βραδυ στους τελικους;
    Βρηκαμε κατι πευκακια κοντα στην θαλασσα λιγο εξω απο την πολη κ αραξαμε ξαπλα προσπαθοντας λιγο να αλλα τιποτα
    Σε μια στιγμη βλεπουμε ενα ελικοπτερο να πεταει χαμηλα στην παραλια , <<τι κανει αυτο το ελικοπτερο ρε σεις ; ρωταει ο ενας>> κ τους λεω <<ρε λες να ειναι μεσα ο Χαλεπας κ μας ψαχνει μην τυχον κ φυγουμε κ δεν γινει ο αγωνας;>>

    Τελικα το βραδυ βγηκα 3ος στην κατηγορια μου αν κ πιστευω επρεπε 2ος , αλλα τεσπα μικρη σημασια εχει αυτο τωρα ,ουτε θυμαμαι τιπτ αλλο απο τον αγωνα ,ουτε καν ποιος κερδισε τον γενικο τιτλο.
    Αυτο που θυμαμαι εντονα ηταν η μεγαλη κουραση μεχρι εξαντλησεως που ειχα εκεινο το βραδυ κ δεν εβλεπα την ωρα να βρεθω στο σπιτακι μου στην Αθηνα.
    Συνημμένο Αρχείο 60131
    Συνημμένο Αρχείο 60133
    Συνημμένο Αρχείο 60132
    εδω τριτος???μονο εγω βλεπω οτι εισαι καθαρα πρωτος θες απο μαυρισμα θες απο πληροτητα καλαισθησια σχημα αδικηθηκες εδω αν και να χουμε να λεμε τωρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-02-16 20:55 #185
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    συμφωνω απόλυτα εγω με βάση τις φωτο άνετα πρώτο θα έβαζα τον Χρήστο , απο θεμα αισθητικής συμμετρίας γράμμωσης κτλ , οι άλλοι μπορεί να είχαν μερικά κιλά παραπάνω αλλα αυτο μόνο για τον χασάπη μετράει , ο Χρήστος ούτε λίγος ήταν με καλύτερη αισθητική , απλα ήταν λιγότερος απο τους 2 πρώτους τίποτε άλλο , αυτο μόνο σαν κιλά , αλλα όλοι ξέρουμε ότι δεν μετράνε μόνο τα κιλά , αν βέβαια ήταν πιο γραμωμένοι και με ωραίες αναλογίες εκεί αλλάζει το πράμα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-02-16 22:04 #186
    Προεπιλογή
    Eυχαριστω παιδια αλλα για 2ος μια χαρα θα ηταν ,εαν δεν ειχα δει αυτον τον αγωνα σαν εκδρομουλα κ ημουν λιγο πιο τονισμενος ,τοτε πιστευω θα μπορουσα να παρω κ τον 1ο πιο μπαλαρισμενο (Ασημακοπουλο νομιζω τον λεγανε ,οχι ο Θεμης ,αλλος αυτος).
    Κ οπως γραφω πιο πανω ,ενω στους προκριματικους το πρωι τα πηγα μια χαρα ,το βραδυ στους τελικους εμεινα απο δυναμεις ,ημουν φλαταρισμενος κ δεν μπορουσα να πρηστω λιγο με τπτ.
    Η ενδιαμεση ξεκουραση τοσες ωρες κατω απο κατι πευκακια φαινεται μονο ξεκουραση δεν μου προσφεραν. Επρεπε να κλεισω ενα ξενοδοχειο σαν ανθρωπος εστω κ για το μεσημερι γιατι την αλλη μερα νομιζω δουλευα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-02-16 22:12 #187
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    τοτε η φωτο ειναι απο τους προκριματικους και οχι τους τελικους γιατι δειχνεις θαυμασια αν και εχω ακουσει οτι αυτοι που μετρανε κυριως βαθμολογικα ειναι οι προκριματικοι και το βραδυ ειναι το σοου για τον κοσμο τι να πω πρεπει να τα σκατωσες οικτρα φιλε μου για να βγηκες τριτος το βραδυ γιατι πραγματικα στις φωτο εδω εισαι μακραν ανωτερος απο τους συναγωνιστες σου σε φαγανε οι βολτες και οι ξαπλες στην εξοχουλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-02-16 22:23 #188
    Προεπιλογή
    Ειπα για 2ος αξιζα! Τι να κανω ρε Vagg;Σε κατι πευκακια κοντα σε μια ρηχη παραλια που δεν μπορεις να κανεις ευκολα μπανιο (εξω απο την Χαλκιδα ,θα ξερεις εσυ!) προσπαθησα να ξεκουραστω ,αλλα αμα δεν κοιμηθης κ λιγο δεν γινεται τπτ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-02-16 18:26 #189
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    E τα παλιόπαιδα όλα να τα μαθαίνουν θέλουν , εκεί ΄που πας να ξεκουραστεις σε ειδυλιακό τοπίο μέσα στα πευκάκια , μπορει να έρθει κανα εκδρομικό λύκειο θηλέων για πικ νικ και να σε ζαλίζουν και να μη μπορείς να ξεκουραστείς , τι να πείς τυχαίνουν κι αυτα καμια φορά
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-02-16 21:13 #190
    Προεπιλογή
    Nαι....αμα συνεβαινε αυτο η πρωτη θεση ηταν εξασφαλισμενη!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 03-02-16 22:48 #191
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    εμένα καμια φορα η φαντασία μου καλπάζει Χρήστο και έπλεξα ενα ιδανικό σενάριο αγχωλυτικο ενόψη αγώνων !!
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-06-16 23:30 #192
    Προεπιλογή
    Με βαλατε σε πειρασμο βρε ατιμοι! Φωτο απο μπροστα μονο αν κοψω τα πιτοσουβλακα
    Όνομα: DSC_1599.jpg Εμφανίσεις: 737 Μέγεθος: 62,7 KB
    Όνομα: DSC_1601.JPG Εμφανίσεις: 752 Μέγεθος: 264,4 KB
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-06-16 23:58 #193
    Προεπιλογή
    Ωραίος!!!! Εεεεε άμα έχεις δουλέψει και συνεχίζεις έστω συντηρητικά όπως εσύ τα αποτελέσματα είναι πολύ καλά
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-06-16 00:00 #194
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    σωραιοςςςςςςςςςςςςςςς!!μπραβο χρησταρα αξιοπρεπεστατος και το κυριοτερο μπορεις ΚΙΑΛΛΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-06-16 00:24 #195
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω παιδια ,το ''μπορω κι αλλο'' ισως ισχυει σε καποιο βαθμο αλλα θα επρεπε να ξεπερασω το οριο που εχω βαλει στο θεμα διατροφης. Δλδ προσεχω μεχρι ενα σημειο αλλα δεν θελω να μπω πια σε στερητικα συνδρομα καποιων μικρων απολαυσεων.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 13 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 31112131415 ΤελευταίαΤελευταία