Σελίδα 2 από 15 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 222
  1. 09-12-12 14:16 #16
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Xρηστο ο συνδυασμος των φωτογραφιων με την αφηγηση σου μας μεταφερουν σε μια αλλη πιο "ρομαντικη" εποχη...
    Υ.Γ.Το προσωπο εχει αλλαξει ελαχιστα μεχρι σημερα....εχεις καλα γονιδια...
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-12-12 17:49 #17
    Προεπιλογή
    Περιπου 18 χρονων 70 κιλα ,η προπονηση συνεχιζεται αλλα παραλληλα με κατι τετραωρα συνεχομενα μπασκετ ,που να μπουν κιλα;
    Εχοντας δει ηδη αγωνες ΒΒ κ βλεποντας ειδικα τους τζουνιορ ,καταλαβα οτι θελω πολλα ''ψωμια'' ακομη για αγωνες.
    Χαραλαμπος Κατουδης ,Παυλος Γεροθανασης ,Σακης Τσιλιγκουδης (μαθητης του Μητσου Μακριδη τοτε απο την Καβαλα) ,Μιχαλης Χαυτης ,Γιαννης Βασαλος ,Πουλικακος; (μαθητης του Νικου Βεισακη) ,Τσωνης (μαθητης του Γιαννη Κοστογλακη) ,Κατσανος, ειναι μονο μερικοι κορυφαιοι τζουνιορ που θυμαμαι απο τοτε.


    Όνομα: img055.jpg Εμφανίσεις: 9369 Μέγεθος: 73,6 KB
    Όνομα: img055 - Αντίγραφο.jpg Εμφανίσεις: 8364 Μέγεθος: 70,2 KB
    Όνομα: img055 - Αντίγραφο (2).jpg Εμφανίσεις: 8940 Μέγεθος: 123,5 KB
    Όνομα: 4.jpg Εμφανίσεις: 9058 Μέγεθος: 107,1 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-12-12 19:25 #18
    Προεπιλογή
    Τρανωρης,Τσιλιγκουδης,Πετροπουλος.........
    Χρηστο ανυπομονω να λαβεις μερος σε τιποτα οβερ φιφτυ και να ειμαι κριτης.Συμβιβαζομαι και για Ατλας.
    Οι τελευταιες φωτο δειχνουν αρκετα καλες.Μην κανεις πικροχολα σχολια,γιατι θα αδικησεις τον εαυτο σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-12-12 19:56 #19
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    χρηστο δεν ξερω τι λές εγω και σαν άνθρωπος που μπορω να ψυχολογήσω διακρίνω τον ενθουσιασμό σου και το πάθος σου για το άθλημα έτσι ήμουν και γω και σε καταλαβαίνω απόλυτα
    μικρά χερια όπως λές αλλα αναλογικα δεν θα έλεγα ότι υστερούσες, συμμετρικό σωμα είχες και αισθητικα αποδεκτο , μάτια έχουμε και βλέπουμε , αλλα το σπουδαίο είναι το πάθος και η όρεξη , αφου και γω βλέπω παλιες φωτο δικές μου και λέω τρομάρα μου νόμιζα ήμουν και ββερ

    απλα το δικό μου το σώμα λίγος μεν αλλα είχα πολυ γράμωση όπως και ο αδερφός και ο πατερας μου , αφού πήγαινα στην δουλεια στο μηχανουργείο και με λέγαν στο λεοφωρείο ο εισπράκτορας φιλαράκι πόσα χρόνια γυμνάζεσαι? και γω έλεγα δεν γυμνάζομαι , λεει σε βλέπω με την τσαντα καθε μερα και λέω στη δουλεια πάω όχι σε γυμναστήριο , άρα απο την δουλεια είσαι έτσι , ναι αλλα οι συνάδελφοι που δουλεύαμε μαζί γιατι δεν ήταν , είναι θεμα προδιαγραφων
    όπως λές έτρωγα ποδαρακι και έλεγα για να φτιάξουν τα πόδια και κοιλια να κάνω κοιλιακούς και εφόσον με έβλεπαν το πίστευαν κιόλας και λέω μην κανετε αυτα που κανω εγω θα καταστραφείτε

    Γιάννη και γω κριτης θα είμαι αν κατεβει ο χρήστος η αν κατεβει θα ποζάρει με λάιβ μουσικη θα βάλω ενα πιανο πάνω στη σκηνή και θα ποζάρει με μουσική στα μέτρα του
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-12-12 22:42 #20
    Προεπιλογή
    Πολύ ωραία συνέχεια φωτογραφιών Χρήστο και φαίνεται ότι βήμα βήμα και μεθοδικά ανέπτυσες το σώμα σου στα πρότυπα του ιδεώδους αρχελληνικού κορμιού ή όπως σου έχω ξαναγράψει στα πρότυπα που εδραίωσαν οι Reeves και Zane Πραγματικά είναι απολαυστική η περιγραφή σου
    Και επ'ευκαιρίας κύριοι Χρήστο, Ηλία,και Γιάννη δεν κάνετε και οι τρεις ένα γερό comeback να μας πορώσετε και να τρελαθούμε όλοι μαζί?
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-12-12 23:04 #21
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Old school εποχες...Φανταστικος!τι να πω?θα παρακολουθω το θεμα με μεγαλη αγωνια για νεες φωτο!!Χρηστο,εχω να πω οτι εαν ετοιμασεις κατι τετοιο που αναφερουν οι προλαλησαντες,θα εχεις πολυ μεγαλο κοινο απο κατω..αντε,και τα μπιφτεκια μετα δικα μου..

    Παντως δεν εχω αποφασισει ακομα τι ειναι τελικα καλυτερο..το να εισαι "μπακαλιαρος" οπως λες και να παλευεις με το στομαχι σου για να βαλεις κανενα κιλο,η να εισαι τερμα ενδομορφος,να βαζεις ευκολοτερα μυες αλλα παραλληλα με την παραμικρη λαθος κινηση να λιπωνεις και αντι για γυμνασμενος να δειχνεις λαπας?Ε ρε μανα,δε μ εκανες μεσομορφο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-12-12 23:30 #22
    Προεπιλογή
    Ενας μηνας εμεινε για να παω φανταρος ,19 κ 1/2 χρονων 74 κλ.
    Βλεποντας κ αλλους αγωνες κ απο τις 2 ομοσπονδιες ,δλδ wabba k ifbb ,το επιπεδο ανεβαινει συνεχως.
    Στους τζουνιορ ,Πιερος Πετροπουλος ,Γιαννης Διακογιαννης Δημητρης Παπαδογιωργακης ,Κωστας Μπουρναζος,Μπατμανης,Καραβεβας,Παναγιωτοπουλος,Σταθης Ζερβοπουλος,Μαστροθανασης ,κ αλλοι ,βαζουν νεα στανταρ.
    Κανω 1 εβδομαδα διατροφη κ βγαζω μερικες φωτογραφιες για να θυμαμαι πως ημουν πριν παω φανταρος για 2 χρονια.

    Όνομα: img056 - Αντίγραφο.jpg Εμφανίσεις: 8443 Μέγεθος: 87,2 KB
    Όνομα: img056 - Αντίγραφο (2).jpg Εμφανίσεις: 8520 Μέγεθος: 70,2 KB
    Όνομα: img056.jpg Εμφανίσεις: 7935 Μέγεθος: 78,4 KB
    Όνομα: img057.jpg Εμφανίσεις: 7897 Μέγεθος: 59,6 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-12-12 02:02 #23
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    α ρε Χρηστο πόσο μ αρεσει να με γυρνας μνήμες παλιές , ανέφερες και τον μαστροθανάση που στο γυμναστηριό του στην καβαλα ξεκίνησα με κατι προιστορικα όργανα και τροχαλίες βιδωμένες στον τοίχο με φορητα κιλα όχι ενσωματωμένα το είχε μαζι με τον ανάργυρο τσοπουρίδη εκείνα τα χρόνια

    και δεν θα ξεχάσω που στενοχωριόμουν που ήμουν συνέχεια γραμωμένος και έλεγε ο μαστροθανάσης , ηλία χωρίς πλάκα έτσι όπως είσαι με 4 μηνες προπόνηση με κέρδιζες , η γράμμωση μετράει στην σκηνή , αργότερα το κατάλαβα

    και εσυ απ ότι βλέπω κρατούσες χαμηλό ποσοστο λίπους και μπορεί να ήσουν λίγος όπως όλοι μας τοτε με τα ρούχα , αλλα έδειχνες γυμνασμένος και ωραίος με μαγιο και όταν έχεις αναλογίες με γράμωση τότε δεν δείχνει άσχημα ο λίγος όγκος

    με λίγα λόγια έχω να πώ πως αν ήσουν πιο εξτριμ και έλεγες να κολυμπήσεις σε βαθια νερα , τωρα θα σε παρακαλούσαμε για ενα αυτόγραφο και εύχομαι να μην μας σνόμπαρες και μενα σαν συνονόματοι να με έγραφες και αφιέρωση
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-12-12 11:09 #24
    Προεπιλογή
    Αθλητες σαν τον Χριστο υπαρχουν και αλλοι, και κατω απο αλλες συνθηκες, θα ειχαν θεση καλυτερη μεσα στο χωρο.Η αξια τους δεν μπορει να αποδειχθει με επισημο τροπο.Ειναι οι πιο σωστες προσωπικοτητες,και συνδιαζουν και μυς, και πνευματικο επιπεδο.Οραματιζομαι την ημερα που τα πραγματα θα μπουν στη θεση τους,και ο καθε ενας θα εχει τη θεση που δικαιουται, χωρις ουτε μια σταλιτσα ευνοιας αλλα ουτε και μια σταγονα αδικιας.Το μονο προβλημα ειναι, οτι το οραμα μου βρισκεται ακομα στο χωρο των ιδεων.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-12-12 13:24 #25
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ωραιες φωτο σε ταξιδευουν σε αλλες εποχες πιο αγνες οπου με πεισμα υπομονη και επιμονη μπορουσες να φτιαξεις με το δυσκολο τροπο ενα αξιοζηλευτο σωμα..ο κυριος χρηστος υστερα απο συντομη γνωριμια και συνομιλια στο ατλας καταλαβα οτι ειναι ενας αγνος λατρης αυτου του παρεξηγημενου αθληματος..χρηστο θα ηθελα να σε ευχαριστησω επισης για το ευεργετικο μασαζ που μου προσφερες στο δεξι μου ταλαιπωρημενο χερι μετα την προσπαθεια μου στο ατλας ειδη ειναι πολυ καλυτεραθα τα πουμε τον μαη στο μιστερ ελλας
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-12-12 18:19 #26
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο goldenera Εμφάνιση μηνυμάτων
    :
    Και επ'ευκαιρίας κύριοι Χρήστο, Ηλία,και Γιάννη δεν κάνετε και οι τρεις ένα γερό comeback να μας πορώσετε και να τρελαθούμε όλοι μαζί?
    Kυριε Γιαννη Golden, στις ηλικιες μας το ιδανικοτερο ειναι να εισαι στην καλυτερη φορμα που θα μπορουσε ο καθενας να ειναι ,κ οχι αγωνες.Βλεπε Ηλια ,καλα αυτος 1 2 μηνες διαιτα μονο να κανει κ κατεβαινει στο Μαστερ Ολυμπια

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Old school εποχες...Φανταστικος!τι να πω?θα παρακολουθω το θεμα με μεγαλη αγωνια για νεες φωτο!!Χρηστο,εχω να πω οτι εαν ετοιμασεις κατι τετοιο που αναφερουν οι προλαλησαντες,θα εχεις πολυ μεγαλο κοινο απο κατω..αντε,και τα μπιφτεκια μετα δικα μου..

    Παντως δεν εχω αποφασισει ακομα τι ειναι τελικα καλυτερο..το να εισαι "μπακαλιαρος" οπως λες και να παλευεις με το στομαχι σου για να βαλεις κανενα κιλο,η να εισαι τερμα ενδομορφος,να βαζεις ευκολοτερα μυες αλλα παραλληλα με την παραμικρη λαθος κινηση να λιπωνεις και αντι για γυμνασμενος να δειχνεις λαπας?Ε ρε μανα,δε μ εκανες μεσομορφο..
    Ογκας.... Ογκας! Βασιλη φορας το κοντομανικο κ αμα σε βλεπει ο αλλος ,λεει <<αυτος φαινεται ,κανει βαρη>>.
    Βεβαια οταν λεμε ογκας δεν λεμε κ λαπας! . Εσυ ομως δεν εχεις προβλημα ,με το μυστικο σου οπλο τα συγκεκριμενα μπιφτεκια ,οποτε θελεις παιρνεις στεγνο ογκο κ οποτε θελεις γραμωνεις μεχρι κοκαλο.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    α ρε Χρηστο πόσο μ αρεσει να με γυρνας μνήμες παλιές , ανέφερες και τον μαστροθανάση που στο γυμναστηριό του στην καβαλα ξεκίνησα με κατι προιστορικα όργανα και τροχαλίες βιδωμένες στον τοίχο με φορητα κιλα όχι ενσωματωμένα το είχε μαζι με τον ανάργυρο τσοπουρίδη εκείνα τα χρόνια

    και δεν θα ξεχάσω που στενοχωριόμουν που ήμουν συνέχεια γραμωμένος και έλεγε ο μαστροθανάσης , ηλία χωρίς πλάκα έτσι όπως είσαι με 4 μηνες προπόνηση με κέρδιζες , η γράμμωση μετράει στην σκηνή , αργότερα το κατάλαβα

    και εσυ απ ότι βλέπω κρατούσες χαμηλό ποσοστο λίπους και μπορεί να ήσουν λίγος όπως όλοι μας τοτε με τα ρούχα , αλλα έδειχνες γυμνασμένος και ωραίος με μαγιο και όταν έχεις αναλογίες με γράμωση τότε δεν δείχνει άσχημα ο λίγος όγκος

    με λίγα λόγια έχω να πώ πως αν ήσουν πιο εξτριμ και έλεγες να κολυμπήσεις σε βαθια νερα , τωρα θα σε παρακαλούσαμε για ενα αυτόγραφο και εύχομαι να μην μας σνόμπαρες και μενα σαν συνονόματοι να με έγραφες και αφιέρωση
    Κοψε κατι ρε Ηλια ,με κανεις κ κοκινιζω ,ακου θα σας σνομπαριζα
    Ο Μαστροθανασης οταν κατεβηκε στον πρωτο του αγωνα ,ηταν κ ο πρωτος για τον Αλεκο Σιαστραβανη. Αγραμωτοι κ οι δυο ,αλλα η κριτικη που ειχα διαβασει ηταν ιδια κ για τους δυο. Δηλαδη εαν συνεχιζαν ειχαν τα σωματικα προσοντα να διαπρεψουν. Ο Αλεκος ειχε πολυ καλη πορεια ,Ο Μαστροθανασης δεν μπορεσε να δηξει αυτο που ισως μπορουσε ,μονο μια φορα νομιζω σε καποιο αγωνα στα βορεια ειχε κανει μια καλη εμφανηση ,χωρις ωστοσο να γραμωσει πολυ. Εσυ ισως να τα ξερεις κ να τα θυμασαι καλυτερα.
    Ωστε στο γυμναστηριο του ξεκινησες Ηλια ε;
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Διακογιαννης Γιαννης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αθλητες σαν τον Χριστο υπαρχουν και αλλοι, και κατω απο αλλες συνθηκες, θα ειχαν θεση καλυτερη μεσα στο χωρο.Η αξια τους δεν μπορει να αποδειχθει με επισημο τροπο.Ειναι οι πιο σωστες προσωπικοτητες,και συνδιαζουν και μυς, και πνευματικο επιπεδο.Οραματιζομαι την ημερα που τα πραγματα θα μπουν στη θεση τους,και ο καθε ενας θα εχει τη θεση που δικαιουται, χωρις ουτε μια σταλιτσα ευνοιας αλλα ουτε και μια σταγονα αδικιας.Το μονο προβλημα ειναι, οτι το οραμα μου βρισκεται ακομα στο χωρο των ιδεων.
    Ευχαριστω Γιαννη για τα καλα σου λογια , αλλα τι να πουμε για σενα τοτε;
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραιες φωτο σε ταξιδευουν σε αλλες εποχες πιο αγνες οπου με πεισμα υπομονη και επιμονη μπορουσες να φτιαξεις με το δυσκολο τροπο ενα αξιοζηλευτο σωμα..ο κυριος χρηστος υστερα απο συντομη γνωριμια και συνομιλια στο ατλας καταλαβα οτι ειναι ενας αγνος λατρης αυτου του παρεξηγημενου αθληματος..χρηστο θα ηθελα να σε ευχαριστησω επισης για το ευεργετικο μασαζ που μου προσφερες στο δεξι μου ταλαιπωρημενο χερι μετα την προσπαθεια μου στο ατλας ειδη ειναι πολυ καλυτεραθα τα πουμε τον μαη στο μιστερ ελλας
    Που εισαι ρε Βαγγελη; Καιρο ειχα να δω ποστ σου κ ανησυχησα.
    Το μασαζ μου ηταν μονο ενα δειγμα πανω απο το μπλουζακι ,εαν ηταν κανονικο κ με καμια αλυφουλα θα γινοσουνα περδικι Να το πεις στον COBRA ,που ελεγε οτι μονο αμα σου εκανε μασαζ καμια αιθερια υπαρξη ,θα εβλεπες βελτιωση Λες να ζηλευε κατα βαθος;




    Την προηγουμενη ακριβως μερα πριν παρουσιαστω στην Τριπολη αεροπορια ,εβγαλα τις τελευταιες μου φωτο με 2 διδυμακια μαθητες μου.
    Ειχα κ εγω μαθητες .

    Κ την επομενη την βαζω γιατι εκει γνωρισα τον φιλο μου κ τρομερο body builder Χρηστο Σαμιωτη.
    Απο τον Ηλια μαθαμε οτι τωρα πια ειναι καλογηρος στο αγιο ορος.
    Οταν καποια στιγμη θα παω ,γιατι καποτε θα παω,Ηλια θα χρειαστω την βοηθεια σου να μου πεις που θα τον βρω τον Χρησταρα.

    Όνομα: img072.jpg Εμφανίσεις: 5602 Μέγεθος: 180,7 KB
    Όνομα: img073.jpg Εμφανίσεις: 5093 Μέγεθος: 96,5 KB
    Όνομα: img073 - Αντίγραφο.jpg Εμφανίσεις: 5418 Μέγεθος: 121,5 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-12-12 19:04 #27
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    ο μαστροθανασης είχε ένα σοβαρό πρόβλημα , μπορεί να είχε καλό καλούπι και τα τρικέφαλά του ήταν απίστευτα όπως και στήθια , αλλα δεν μπορούσε στη δίαιτα και δεν γράμμωνε εύκολα , όταν πηγαίναμε για φαι ενω εμένα με θεωρούσαν λαίμαργο , αυτος ήταν χυδαίος , τρωγαμε μετα την προπόνηση καμια φορα στην καβάλα ομελέτες με μπιφτεκια σε ενα φίλο που τα έφτιαχνε υγιεινα και εγω με ενα φίλο τρωγαμε απο 8 αυγα και λέγαμε να βγάλει τούς 3 κρόκους η 4 καμια φορα , ο μαστροθανάσης έλεγε εμενα άστους όλους και αυτούς που θα βγάλεις απο τον ηλία και τον θανο βάλτους σε μενα και έτρωγε συνολικα 14 με 16 κρόκους και ούτε χοληστερίνη είχε ούτε τίποτε

    μ άρεσε και η φωτο με τον χρηστο σαμιώτη απο τα καλύτερα και πιο σεμνα παιδια τού χώρου και όπως είπα είναι στο άγιο όρος έχουν πάει φίλοι μου και τον είδαν όπως και ο σπύρος μπουρνάζος και θέλω να πάω και γω αν ταιριάξει και μακάρι να πάμε παρέα και με τον Σπύρο μαζί
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-12-12 19:18 #28
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Ωραίο θέμα!!! Πραγματικά μας ταξιδεύεις Χρήστο σε παλιές καλές εποχές που πολύ θα θέλατε να ξαναζήσουν (οι παλαιότεροι φυσικά )
    Περιμένω και άλλες φώτο
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-12-12 19:37 #29
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    , όταν πηγαίναμε για φαι ενω εμένα με θεωρούσαν λαίμαργο , αυτος ήταν χυδαίος , τρωγαμε μετα την προπόνηση καμια φορα στην καβάλα ομελέτες με μπιφτεκια σε ενα φίλο που τα έφτιαχνε υγιεινα και εγω με ενα φίλο τρωγαμε απο 8 αυγα και λέγαμε να βγάλει τούς 3 κρόκους η 4 καμια φορα , ο μαστροθανάσης έλεγε εμενα άστους όλους και αυτούς που θα βγάλεις απο τον ηλία και τον θανο βάλτους σε μενα και έτρωγε συνολικα 14 με 16 κρόκους και ούτε χοληστερίνη είχε ούτε τίποτε

    :
    χαχχααχα...ελιωσα Ηλια οπως τα λες ,κατι τετοια ''γεγονοτα'' δεν ξεχνιωνται με τπτ!
    Αυτο το ''χυδαιος''
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-12-12 15:15 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραιες φωτο σε ταξιδευουν σε αλλες εποχες πιο αγνες οπου με πεισμα υπομονη και επιμονη μπορουσες να φτιαξεις με το δυσκολο τροπο ενα αξιοζηλευτο σωμα..ο κυριος χρηστος υστερα απο συντομη γνωριμια και συνομιλια στο ατλας καταλαβα οτι ειναι ενας αγνος λατρης αυτου του παρεξηγημενου αθληματος..χρηστο θα ηθελα να σε ευχαριστησω επισης για το ευεργετικο μασαζ που μου προσφερες στο δεξι μου ταλαιπωρημενο χερι μετα την προσπαθεια μου στο ατλας ειδη ειναι πολυ καλυτεραθα τα πουμε τον μαη στο μιστερ ελλας

    Σιγά ρε Βαγγ. μην περιμένουμε το Μάη για να ξανασυναντηθούμε.....να το κανονίσουμε πιο γρήγορα. Βέβαια εσύ είσαι λίγο μακριά αλλά με λίγο προγραμματισμό θα τα καταφέρεις πιστεύω Α ρε Ηλία πόσο αβίαστα προκαλείς το γέλιο με μία μόνο λέξη...άκου εκεί χυδαίος Χρήστο μας υποβάλεις σε γλυκά βασανιστήρια , όπως τη σταγόνα στο κούτελο. Χαριτολογώντας βέβαια το λέω αλλά με το που βλέπω μία φωτό και περιγραφή δε χορταίνω και θέλω να δω κι άλλο υλικό
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 15 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία