Σελίδα 5 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 222
  1. 18-12-12 21:15 #61
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κραμπαρισμενος θωρακικος ,τι σημαινει Γιαννη;
    Ο ενας θωρακικος ειναι τεντωμενος, γιατι απο τη δικη του πλευρα ποζαρεις δικεφαλο.Ο αλλος που ειναι πατημενος -κραμπαρισμενος,μπορει και εμφανιζει εμφανιζει πολλες λεπτομερειες.Αληθεια, για οδοντωτους και κοιλιακους ,ειχες κανει κατι ιδιαιτερο στο προγραμμα σου;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-12-12 22:25 #62
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Διακογιαννης Γιαννης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο ενας θωρακικος ειναι τεντωμενος, γιατι απο τη δικη του πλευρα ποζαρεις δικεφαλο.Ο αλλος που ειναι πατημενος -κραμπαρισμενος,μπορει και εμφανιζει εμφανιζει πολλες λεπτομερειες.Αληθεια, για οδοντωτους και κοιλιακους ,ειχες κανει κατι ιδιαιτερο στο προγραμμα σου;
    Ευχαριστω Γιαννη για την απαντηση ,δεν την ηξερα αυτην την εννοια.
    Για οδοντωτους πιστευω με βοηθησε το πουλοβερ με βαρυ αλτηρα καθετα στον παγκο (αναλογικα με αλλες ασκησεις τραβαγα καλα κιλα στο πουλοβερ) κ ισως η κοπηλατικη με σταυρο κ η χαμηλη τροχαλια με τριγωνο.
    Τους κοιλιακους μου δεν μπορω να πω οτι τους προπονουσα κ πολυ. Λεγκ απ ,σιτ απ στους κλασικους παγκους κοιλιακων με την αναλογη κληση κ αρσεις ποδιων στο διζυγο κοιλιακων. Ουτε ροκανισματα ,ουτε κατι αλλο εξωτικο.
    Απλα οταν εφευγε το λιπος ,ηξερα οτι θα ειναι παντα εκει ετοιμοι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-12-12 15:06 #63
    Προεπιλογή
    Και φτανουμε το βραδυ στους τελικους ,κ το σινεμα ειναι γεματο.
    Με τον υδατανθρακα να εχει κανει δουλεια κ με λιγοτερο τρακ ,αισθανομουν πιο ''γεματος'' κ πιο ηρεμος.
    Τελικα βγαινω 2ος στην κατηγορια μου με 1ο τον Μπερναρ (φαινεται ο μισος στην προηγουμενη φωτο δεξια οπως βλεπουμε)που κερδισε ευκολα κ τον γενικο τιτλο.
    Δυστηχως εφυγε απο την ζωη μετα απο συντομο χρονικο διαστημα απο αυτη την χρονια.

    Και επειδη ''βλεπω'' σε πολλους απο εσας την περιεργεια μεσα στα ματια σας απο τι εφυγε ,θα σας το πω!
    Εφυγε απο υπερβολικη ''χημικη υποστηριξη'' ,οπως συνηθιζεται να λεγεται τωρα για να ακουγεται πιο αποδεκτο κ πιο ευπεπτο απο οπως το λεγαμε παλια ,φαρμακα κ αναβολικα. Προσοχη λοιπον!

    Τωρα που βρηκα την ευκαιρια ,ας ''βγαλω'' κ κατι απο μεσα μου.
    Οταν τελειωσε ο αγωνας κ φευγαμε ,ηρθε η συζηγος του Φραγκισκου Μπατη μαζι με τον συζηγο της (παλιος Μιστερ Ελλας κ θαυμασιος ανθρωπος κατ ομολογια ολων τοτε) να με συνχαρει κ να μου πει οτι ειχα κανει αισθηση.
    Εγω αντι να πω το λιγοτερο ενα<<σας ευχαριστω πολυ>> ,ειπα <<ναι ,ενταξει>> κ συνεχισα.
    Ποιος ξερει οι ανθρωποι για τι μ....κα θα με περασανε ,η μονη δικαιολογια μου ειναι οτι εκεινη την ωρα μετα απο τη ενταση ημουν στην κοσμαρα μου.
    Να τους ζητησω συγγνωμη λοιπον ,οχι οτι θα δουν τπτ οι ανθρωποι ,αλλα ετσι για να βγει απο μεσα μου ,κ αν μερικοι το θεωρουν υπερβολικο ,η χαζο ,η ανευ σημασιας ,για μενα για να το θυμαμαι μετα απο 25 χρονια ,παει να πει πως δεν ειναι.
    Τεσπα ,μετα ολη η παρεα σε πιτσαρια για πιτσες κ μακαροναδες

    Όνομα: img037 - Αντίγραφο.jpg Εμφανίσεις: 3643 Μέγεθος: 117,5 KBΌνομα: 377510_2673167830699_1691185656_n.jpg Εμφανίσεις: 3586 Μέγεθος: 133,8 KB
    Όνομα: img037.jpg Εμφανίσεις: 3715 Μέγεθος: 92,3 KBΌνομα: 318653_2673732444814_565129782_n.jpg Εμφανίσεις: 3647 Μέγεθος: 123,4 KB
    Όνομα: img086.jpg Εμφανίσεις: 3619 Μέγεθος: 124,7 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-12-12 16:47 #64
    Το avatar του χρήστη sakistaz

    Εγγραφή
    01-12-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    267
    Προεπιλογή
    respect!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-12-12 18:33 #65
    Προεπιλογή
    Χρηστο ,οχι μονο συμφωνω για την εξομολογηση που εκανες,αλλα την χαρηκα κιολας,γιατι και εγω δινω σημασια σε τετοιες λεπτομερειες.Φυσικα ,εκτος απο εμενα και εσενα ,υπαρχουν και αλλοι ανθρωποι που εχουν λεπτη και ζεστη συμπεριφορα,αλλα δεν ειναι και παρα πολλοι.Παντως δεν εκανες κατι φοβερο,απλα ειναι φυσικο, για καθε φιλοτιμο ανθρωπο ,να μην θελει να αφηνει εκκρεμεις, ουτε τις λεπτομερειες.Βεβαια υπαρχουν και οι αντιθετοι ,οι οποιοι δεν χανουν ευκαιρια για να δειξουν τον σνομπισμο τους.Αν βρω τον Φραγκισκο θα κανονισω συναντηση για καφεδακι,πραγμα που νομιζω οτι θα ηταν η τελεια καταληξη της ιστοριας.Ομως εχω πολυ καιρο να τον συναντησω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-12-12 22:36 #66
    Προεπιλογή
    Νομιζω Γιαννη παλια ειχε γυμναστηριο στο Καλαμακι; Υπαρχει ακομα;
    Τον ειχα δει απο μακρυα τον Χειμωνα που περασε ενα βραδυ σε συγκεντρωση αγανακτησμενων στο Συνταγμα ,αλλα δεν του μιλησα ο χαζος.
    Αφου τον γνωριζεις κ προσωπικα ,μετα τις γιορτες θα ηταν τελεια μια συναντηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-12-12 23:28 #67
    Προεπιλογή
    Το Γυμναστηριο δεν υπαρχει πια.Ηταν οντως στο Καλαμακι.Θα προσπαθησω να τον εντοπισω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-12-12 23:46 #68
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    Χρηστο εισαι σε πολυ καλη κατασταση σ αυτο τον αγωνα.....ειδικα στους κοιλιακους σου πολυ βαθια κοψιματα........ περιμενω με ανυπομονησια τη συνεχεια της πορειας σου......
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-12-12 01:10 #69
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    και γω τον Φραγκίσκο έχω χρόνια να τον δώ τελευταία φορα τον είχα δεί στο χρυσοχοείο που είχε αλλα έχει πολλα χρόνια , πρέπει να ήταν τελη της δεκαετείας του 80
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-12-12 21:55 #70
    Προεπιλογή
    Μετα απο μια εβδομαδα ηταν το Μρ Ελλας της IFBB. Αν κ δεν ειχα σκοπο να λαβω μερος ,με παροτρυνση φιλων μου με επησαν να συμετασχω για την εμπειρια ,μια και δεν ειχα να χασω τιποτα.
    Στα αποδυτηρια βλεποντας τους αντιπαλους μου ομολογω οτι κομπλαρα λιγο.
    Θυμαμαι ηταν ο Γεωργακης ,Ο Καρυωτης ,κ αλλοι που δεν γνωριζα ,πολυ πιο μυωδεις απο μενα.
    Στις φωτο φαινεται κ ο Μπουντουλης ,αλλα δεν μπορω να θυμηθω ποιος ειναι αυτος με το μπλε μαγιο που ειναι πισω.
    Η τετραδα που φαινομαι κ εγω κανει κομπαριζον για τις τελευταιες θεσεις ,οι αλλοι (οι καλοι) ,ειναι πισω κ δεν φαινονται.
    Τελικα συμετασχω στους προκριματικους αλλα στους τελικους δεν πηγα. Λαθος μου μεγαλο που το μετανιωσα αργοτερα ,δεν επρεπε να δειλιασω ,κ παρα την κουραση μου κ παρα που η γραμωση μου δεν ηταν τοσο ''κοφτερη'' ,επρεπε να παω!

    Η συνεχεια του σηριαλ ,μετα τα Χριστουγεννα.

    Καλα Χριστουγεννα σε ολους

    Όνομα: img038.jpg Εμφανίσεις: 3743 Μέγεθος: 114,4 KB
    Όνομα: img039 - Αντίγραφο.jpg Εμφανίσεις: 3808 Μέγεθος: 109,5 KB
    Όνομα: img040.jpg Εμφανίσεις: 3608 Μέγεθος: 91,2 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-12-12 07:10 #71
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη grtech

    Εγγραφή
    28-01-2011
    Περ.
    Sverige.
    Μηνύματα
    3.680
    Προεπιλογή
    Χρήστο θα σου πω πολλά μπράβο , τόσο για το μεράκι που διαφαίνεται απο τον γραπτό σου λόγο και απο τις πραγματικά υπέροχες φωτογραφίες αλλά και για την ιδέα σου να ξεκινήσεις αυτό το φωτογραφικό log, ώστε να θυμηθούν οι παλιοί αλλά και να μαθαίνουμε οι νέοι.

    Σχόλια πάνω στην σωματοδομή τα αφήνω για τον Ι.Διακογιάννη και τον Η.Τριανταφύλλου και τους πιο έμπειρους.

    Θα συμφωνήσω πλήρως οτι για όσους ασχολούνται ερασιτεχνικά με το άθλημα το σώμα σου και η δουλειά που έχεις ρίξει σε αυτό είναι πρότυπο.

    Το κυριότερο όμως πράγμα που αποτυπώνεται μέσα απο το υλικό που παρουσιάζεις φίλε μου είναι οτι εφόσον πιστεύεις, έχεις θέληση και αγαπάς αυτό που κάνεις είναι το πιο απλό ''μυστικό'' οχι μόνο για να φτάσεις τους στόχους σου αλλα και να τους ξεπεράσεις, χωρίς να χρειαστεί να μπλέξεις με έρευνες, ειδικούς, και λοιπές αλχημείες.

    Σε ευχαριστώ για την συναρπαστική αφήγηση - ιστορία και περιμένω και εγώ με τους υπόλοιπους φίλους, για την συνέχεια.

    Καλά Χριστούγεννα σε εσένα και στην οικογένειά σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 23-12-12 02:10 #72
    Προεπιλογή
    ENA ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ....
    "Τhe difference between a successful person and others is not
    a lack of strength,or knowladge,but rather of in a lackof will"
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-12-12 17:38 #73
    Προεπιλογή
    Χρηστο σου ευχομαι χρονια πολλα, ευτυχισμενα, και δημιουργικα.Να σε χαιρεται η οικογενεια σου,και οι φιλοι σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 25-12-12 18:39 #74
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Χρονια πολλα Χρήστο χαρούμενα και ευτυχισμένα για σένα και την οικογένεια σου !! Καλές γιορτες !!
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-12-12 20:35 #75
    Το avatar του χρήστη sakistaz

    Εγγραφή
    01-12-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    267
    Προεπιλογή
    Χρηστο χρονια πολλα κ καλες γιορτες!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία