Σελίδα 7 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 105 από 222
  1. 03-01-13 13:14 #91
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυσικα κ δεν εννοω την Μερκελ ,το ''τερας'' ειναι ακριβως οπως το περιγραφεις,και ας του προσθεσω κ αλλον εναν χαρακτηρισμο..... Αορατο!


    Δυο μηνες μετα τους αγωνες ,διακοπες στν Κω ,κ διατηρουμαι ετσι.

    Συνημμένο Αρχείο 59482
    αυτη την φωτο την χαζευω!!!
    μακαρι να εφτανα ετσι καποια στιγμη,θα ημουν υπερικανοποιημενος
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-01-13 14:35 #92
    Προεπιλογή
    Χρόνια Πολλά και Καλή Χρόνια Χρήστο!

    Φανταστική προσπάθεια και πορεία μέσα στον χρόνο! Το μεγαλείο δεν κρύβεται μόνο στο «απόσταγμα» που μας επέτρεψες να γευθούμε αλλά και στο χρόνο, τους κόπους και τις θυσίες που απαιτήθηκαν για την «παραγωγή» του! Αναλογίζομαι τα χρόνια, τους μήνες, τις μέρες, τα λεπτά, και τα δευτερόλεπτα που θυσίασες κοπιάζοντας, την στιγμή που κάποιοι άλλοι τα ξόδευαν αφειδώς σε πράγματα που εύκολα κατάπιε ο χρόνος! Νομίζω πως αυτό είναι και η μεγαλύτερη παρηγοριά για ένα άνθρωπο που κάνει αναδρομή στην ζωή του, τα μικρά και μεγάλα επιτεύγματα του, το γεγονός πως τα τάλαντα που του χάρισε η φύση δεν τα έθαψε αλλά τα καλλιέργησε και τα πολλαπλασίασε, το γεγονός πως τα δημιουργήματα του κραταιά, δεν θα καταφέρει ούτε ο πανδαμάτωρ χρόνος να σβήσει από την μνήμη! Περασμένα λοιπόν…. αλλά όχι ξεχασμένα!

    Σ’ ευχαριστώ και πάλι γιατί σήμερα θα γυμναστώ με διπλή όρεξη εξαιτίας σου! Γιατί εσύ τα κατάφερες σε μια εξίσου δύσκολή μα και ρομαντική περίοδο για την χώρα μας και εγώ δεν θα έχω καμία δικαιολογία να αποτύχω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-01-13 17:30 #93
    Προεπιλογή
    Σ ευχαριστω Periandre για τον λογοτεχνικα κ γλαφυρα σου σχολια ,κ καλη χρονια.
    Χαιρομαι πολυ που θα προπονηθεις διπλα οπως ειπες ,αφιερωση σε μενα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-01-13 20:38 #94
    Προεπιλογή
    Kυριε Χρηστο, τι υψος εχετε στις φωτογραφιες;
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-01-13 23:18 #95
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο XristosMp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kυριε Χρηστο, τι υψος εχετε στις φωτογραφιες;
    1,79 ακριβως.


    Μαιος 1988 λοιπον κ πανελληνιοι αγωνες της IFBB στο Σ.Ε.Φ ,κατηγορια -80 κιλα.
    Οι 2 μερες υδατανθρακωσης δεν μπορεσαν να με ''στανιαρουν'' κ ημουν πολυ φλατ κ ''αδειος'' .
    Κριμα γιατι εκτος απο τους 2 φοβερους της κατηγοριας ,Αργυρη Τσοπουριδη κ Σωκρατη Κρυσταλη , οι υπολοιποι δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο και εαν επιανα φορμα θα ημουν ευκολα μεσα στην εξαδα ,ενω τωρα περιοριστικα εξω απο αυτην.
    Τουλαχιστον θα ειχα την ευκαιρια σε μια η δυο εβδομαδες ,δεν θυμαμαι ακριβως να ξαναδοκιμασω την τυχη μου στους αγωνες της WABBA.
    Όνομα: img041.jpg Εμφανίσεις: 2990 Μέγεθος: 302,0 KB
    Όνομα: img043.jpg Εμφανίσεις: 2952 Μέγεθος: 113,4 KB
    Όνομα: img041 - Αντίγραφο.jpg Εμφανίσεις: 2904 Μέγεθος: 77,6 KB
    Όνομα: img041 - Αντίγραφο (2).jpg Εμφανίσεις: 2951 Μέγεθος: 82,4 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-01-13 00:57 #96
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    ήμουν και γω σ αυτο τον αγώνα με τον αρναργυρο τσοπουρίδη και την ίδια χρονια είχα κατεβεί και γω αλλα νομίζω οκτώβριο η νοέμβριο ήταν και μετα πήγαμε στο γκραν πρί στη Σόφια βουλγαρίας .
    όντως αν είχες σωστο φόρτωμα θα ήσουν 3αδα σ αυτο τον αγώνα Χρήστο , ρε τι με θύμησες ρε δεινόσαυρε αυτα τοτε που να τα βλέπαμε εκτος απο μερικές φωτο σε περιοδικό , ούτε νετ υπήρχε τότε παρα μόνο σε ταινίες επιστημονικής φαντασίας και κατι μηχανες με φίλμ που αν τελειωνε το φίλμ άχρηστες ήταν
    και τωρα με την τεχνολογια μετα απο τοσα χρόνια τα βλέπουμε διαδυκτιακα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-01-13 23:02 #97
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    ήμουν και γω σ αυτο τον αγώνα με τον αρναργυρο τσοπουρίδη και την ίδια χρονια είχα κατεβεί και γω αλλα νομίζω οκτώβριο η νοέμβριο ήταν και μετα πήγαμε στο γκραν πρί στη Σόφια βουλγαρίας .
    όντως αν είχες σωστο φόρτωμα θα ήσουν 3αδα σ αυτο τον αγώνα Χρήστο , ρε τι με θύμησες ρε δεινόσαυρε αυτα τοτε που να τα βλέπαμε εκτος απο μερικές φωτο σε περιοδικό , ούτε νετ υπήρχε τότε παρα μόνο σε ταινίες επιστημονικής φαντασίας και κατι μηχανες με φίλμ που αν τελειωνε το φίλμ άχρηστες ήταν
    και τωρα με την τεχνολογια μετα απο τοσα χρόνια τα βλέπουμε διαδυκτιακα
    Σε αυτον τον αγωνα δλδ Ηλια ειχες ερθει σαν θεατης ,συνοδεια παρεα με τον Αναργυρο;
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-01-13 00:18 #98
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε αυτον τον αγωνα δλδ Ηλια ειχες ερθει σαν θεατης ,συνοδεια παρεα με τον Αναργυρο;
    ε τι μόνο θα τον άφηνα τον Αργυράκο, νομίζω απο αυτον η απο μια χρονια πρίν πήγαινα μαζί στους αγώνες που κατέβαινε και μάλιστα κατέβαινα και γω όπως το 88 που κατεβήκαμε ο καθένας στην κατηγορία του και είχα παίξει με το πολυ καλό παιδι που είναι καλόγερος τωρα ο χρήστος σαμιώτης , ο μιχας ο φανης , ο αλισανδράτος δημήτρης , κατσούρης σπύρος , αυτοι ήταν στην κατηγορία μου
    και σε είχα δεί Χρήστο και έλεγα καλα έχω ξάδερφο εγω ββερ ? μόλις είχα ακούσει το όνομα και που να φανταζόμουν μετα απο 25 χρόνια θα σε συναντούσα στο φόρουμ
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-01-13 00:46 #99
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    και σε είχα δεί Χρήστο και έλεγα καλα έχω ξάδερφο εγω ββερ ? μόλις είχα ακούσει το όνομα και που να φανταζόμουν μετα απο 25 χρόνια θα σε συναντούσα στο φόρουμ



    Οχι μετα απο πολλες μερες κ με λιγο περισσοτερο φαγητο,αισθανομαι πιο ''ζωντανος'' κ πιο ''γεματος'' και ειμαι ετοιμος να δοκιμασω στους πανελληνιους της WABBA.
    Όνομα: img067.jpg Εμφανίσεις: 3390 Μέγεθος: 104,4 KB
    Όνομα: img067 - Αντίγραφο (2).jpg Εμφανίσεις: 4396 Μέγεθος: 102,4 KB
    Όνομα: img067 - Αντίγραφο.jpg Εμφανίσεις: 2932 Μέγεθος: 103,3 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-01-13 01:25 #100
    Προεπιλογή
    Ομορφιές!!!!! Χρήστο από τα διπλανά μπαλκόνια είχες τίποτα σφυρίγματα ή επιφωνήματα θαυμασμού?
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-01-13 16:59 #101
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο goldenera Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ομορφιές!!!!! Χρήστο από τα διπλανά μπαλκόνια είχες τίποτα σφυρίγματα ή επιφωνήματα θαυμασμού?
    Απο τα μπαλκονια οχι Γιαννη ,αλλα χωρις πλακα στην παραλια καταλαβαινεις οτι σε κοιταζουν γυναικες κ αντρες ,και μη σου πω περισσοτερο οι αντρες
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 06-01-13 00:55 #102
    Cool
    Μπράβο Χρήστο πολύ ωραία αναδρομή μου θυμίζεις ωραίες καταστάσεις που περάσαμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 06-01-13 18:53 #103
    Προεπιλογή
    -
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο THEO1964 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπράβο Χρήστο πολύ ωραία αναδρομή μου θυμίζεις ωραίες καταστάσεις που περάσαμε.
    Ευχαριστω Θοδωρη ,εισαι βλεπω κ εσυ της παλιας φρουρας


    Προκριματικοι λοιπον της WABBA στο hotel Caravel ,εδω οι κατηγοριες ειναι με το υψος ,ειμαι υψηλη κατηγορια +1 και 75.

    Ας πω κ δυο κωμικοτραγικα γεγονοτα ,ετσι για να σπασει λιγο η ''bodybuilderiasi;;.
    Kαθομουν χαλαρα παρεα με εναν φιλο μου στην αιθουσα παρακολουθοντας τις προηγουμενες κατηγοριες περιμενοντας την σειρα μου.
    Διπλα μας καθοτανε μια παρεα απο 4 κορασιδες ,κ απο αυτην που καθοταν διπλα μου δεχομουνα αγριον καμακιον.
    Ηθελε οποσδηποτε συντομη συναντηση το βραδυ σε καποιο μπαρακι που συχναζε με την παρεα της ,καπου στα νοτια προαστια.
    <<Να σου στειλω τον φιλο μου που ειναι κ ωραιο παιδι;>>
    <<Οχι ,εσενα θελω!>>
    Μολις ηρθε η σειρα μου τις λεω <<αντε παω τωρα ηρθε η σειρα μου>> <<Τι τετοιος εισαι κ εσυ;>> <<Ναι τετοιος!>>

    Αφου τελειωσαν οι προκριματικοι κ πηγα να φορεσω τα ρουχα μου ,αυτα ειχαν γινει αφαντα .Απιστευτο αλλα ειχαν κανει φτερα.
    Με το που βγηκα στην αιθουσα γυμνος κ ξυπολητος (κ τα παπουτσια μου πηραν) ,με περιμενε κ το κοριτσι
    Τωρα αρχισε να μου λεει κ τα περιουσιακα της ακινητα (χωρις πλακα αληθεια αυτο),εγω ειχα τον πονο μου πως θα γυριζα ετσι στο σπιτι (δεν ειχε τοτε περιπτερα με αθλητικα ρουχα στην αιθουσα) και αυτη δηλωνε ερωτευμενη,
    Προσπαθησα να αλλα τιτοτα. Τελικα τις ειπα οτι ειμαι παντρεμενος κ με αφησε να φυγω.
    (Καλος π....ης ομως κ εγω που δεν τις το ειπα απο την αρχη ε;)

    Τελικα που δωσανε ενα αθλητικο φανελακι κ ενα ζευγαρι καλτσες κ ετσι πηγα εξω μεχρι το αυτοκινητο που ειχα παρκαρισμενο ,και το οδηγησε ο φιλος μου μια κ ημουν ξυπολητος.

    Τα περι αγωνος στο αλλο ποστ με φωτογραφιες

    Όνομα: img087.jpg Εμφανίσεις: 5844 Μέγεθος: 99,4 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 06-01-13 23:07 #104
    Προεπιλογή
    Χηστο μου ωραιοι οι αγωνες ,αλλα αυτη η ιστορια που περιεγραψες τα ξεπερναει ολα.Θα γελαω για μηνες.Μηπως σου πηρε αυτη τα ρουχα;Ξερεις ,υπαρχουν διαφορα φετιχ.....Αμα εχεις τετοιες εμπειριες απο τη ζωη σου, τι να τα κανεις και τα Ολυμπια και τα γκραν πρι.Ευτυχως που δεν ειπες εξ'αρχης οτι εισαι παντρεμενος,διοτι μονο ετσι θα ειχαμε και εμεις τη χαρα να διαβασουμε σημερα μια διηγηση τοσο πολυ ωραια ,εως και συναρπαστικη μπορω να πω......
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-01-13 23:13 #105
    Προεπιλογή
    Χρήστο δώσε και τέτοιες ιστορίες στο λαό!!!! Φοβερή εμπειρία πρέπει να ήταν αυτή ε?
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 7 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ... ΤελευταίαΤελευταία