Σελίδα 83 από 93 ΠρώτηΠρώτη ... 33738182838485 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.231 έως 1.245 από 1389
  1. 19-09-12 15:46 #1231
    Το avatar του χρήστη Xxlakis

    Εγγραφή
    14-05-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    254
    Προεπιλογή
    Δεν εχει σημασια και οι 2 το ιδιο ειναι.Μετα την προπο οκ αλλα για πρωινο shake μονο αν δυσκολευεσαι ΠΟΛΥ να βαλεις κιλα αντε και αν εχεις προπο μετα απο καμια ωρα.Ειναι παμφθηνες οπου και να τις παρεις.
     

  2. 19-09-12 15:48 #1232
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Xxlakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εχει σημασια και οι 2 το ιδιο ειναι.Μετα την προπο οκ αλλα για πρωινο shake μονο αν δυσκολευεσαι ΠΟΛΥ να βαλεις κιλα αντε και αν εχεις προπο μετα απο καμια ωρα.Ειναι παμφθηνες οπου και να τις παρεις.
    βασικα ξυπναω. παιρνω το σκουπ πρωτεινης και μετα απο 30 λεπτα τρωω δημητριακα με γαλα. το κανω ετσι δηλαδη. σαν 2 ξεχωριστα γευματα. δεν ξερω αν κανω καλα. και για αυτο λεω να βαλω και λιγο υδατανθρακα στο σκουπ αυτο και μετα απο 30 λεπτα θα φαω τα δημητριακα
     

  3. 19-09-12 15:54 #1233
    Το avatar του χρήστη Xxlakis

    Εγγραφή
    14-05-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    254
    Προεπιλογή
    Φατα ολα μαζι θα ειναι και πιο νοστιμο.Αμα θες παραπανω υδατανθρακα αυξησε τα δημητριακα απλα.
     

  4. 19-09-12 17:37 #1234
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Xxlakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φατα ολα μαζι θα ειναι και πιο νοστιμο.Αμα θες παραπανω υδατανθρακα αυξησε τα δημητριακα απλα.
    θα το συνεχισω ξεχωριστα. σαν 2 γευματα δλδ απλα δεν θα βαλω δεξτροζη στο πρωινο. θα βαλω μονο μαζι με το μεταπροπονητικο shaker 30gr και βλεπω αν πιασει να δω που θα βρω μονο
     

  5. 25-09-12 10:31 #1235
    Προεπιλογή
    Να ρωτησω βρε παληκαρια , στο σεικερ της πρωτεινης οταν βαζετε μαλτ-δεξτρο αυξανετε και την ποσοτητα νερου ? η οσο βαζετε για την πρωτεινη μονη της??? εχει σημασια ? περα απο τη γευση αν θ αλλαζει η οχι !
     

  6. 28-09-12 20:57 #1236
    Προεπιλογή
    rρε παιδια γυρισα ΟΛΑ τα φαρμακεια της Καβαλας και κανενα δεν εχει δεξτροζη..τι να κανω? που να βρω? εχει μονο στα xtreme stores της wsarrior lab αλλα ειναι 13 ευρο το 1μισι κιλο...ακριβο σε σχεση με τιμες που βλεπω απο εδω...που αλου να ψαξω????????/
     

  7. 29-09-12 07:37 #1237
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marios89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    rρε παιδια γυρισα ΟΛΑ τα φαρμακεια της Καβαλας και κανενα δεν εχει δεξτροζη..τι να κανω? που να βρω? εχει μονο στα xtreme stores της wsarrior lab αλλα ειναι 13 ευρο το 1μισι κιλο...ακριβο σε σχεση με τιμες που βλεπω απο εδω...που αλου να ψαξω????????/
    απο εξωτερικο
    φιλαρακο εχεις 1 ευρω να παρω λιγο υδατανθρακα
     

  8. 29-09-12 10:56 #1238
    Προεπιλογή
    εγω απο το mp ειχα παρει για φετος 5κιλα δεξτροζη χεχε.
     

  9. 03-10-12 21:47 #1239
    Προεπιλογή
    παιδια υπαρχει κανενας που να ξερει σιγουρα να μου πει αν οντως μετα το γυμναστηριο μπορω να βαλω μαζι προτεινη whey,δεξτροζη,κρεατινη στο ιδιο shaker??η 8α πανε χαμενα? 8α εχει την ιδια αποροφηση?
     

  10. 04-10-12 00:32 #1240
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    φιλε απο τα απο κατω,τι δεν καταλαβαινεις?

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marios89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    για σας..εχω στα χερια μου κρεατινη (reflex monohydrate), WHEY προτεινη , και δεξτροζη...ειμαι σε περιοδο ογκου ...μπορειτε σαααας παρακαλω καποιος να με βοηθησει πως να τα παιρνω αυτα τα 3 μαζι? (πριν να μου πειτε εχει απαντη8ει ξανα να πω οτι εψαξα αλα δεν βρηκα ακριβως αυτο που ζηταω και οσο για δοσολοσολογιες διαβασα τοσες πολες διαφορετικες που μπερδευτηκα)...αμα ειναι ευκολο καποιος να βοη8ησει...και επισης, την κρεατινη το πρωι να την περνς πριν το πρωινο/μαζι/μετα? να την ριχνω στο shake μαζι με την προτεινη ? καποιος να με βοη8ησει
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ολα μαζι μετα την προπονηση,κ τις μερες που περνεις κρεατινη το πρωι παλι μαζι με την πρωτεινη.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marios89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε ευχαριστω για την απαντηση..δλδ να τα βαζω ΟΛΑ σε ενα shake μετα το gym ειναι καλα δεν 8α εχει προβλημα ε,πχ να τα παρω ξεχωριστα?? η να παρω κρεατινη μολις τελειωσω και οταν παω σπιτι να πιω προτεινη και δεξτροζη?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι παρτα ολα μαζι κ μετα απο καμια ωρα φαε κανονικα..
     

  11. 04-10-12 05:36 #1241
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Μαλλον δεν σε εμπιστευεται beef.
     

  12. 04-10-12 14:01 #1242
    Προεπιλογή
    φιλε beef δεν αντιλεγω σε αυτα αυτα που μου ειπες τα καταλαβα και ακολου8ησα τις συμβουλες σου απο την δευτερα και σε ευχαριστω γιαυτο....απλα οοοοποτε μπω στο φορουμ με 8εμα αυτα τα συμπληροματα ο αλος λεει δεν πρεπει ολα μαζι,ο αλος λεει πρωτα κρεατινη μετα προτεινη,ο αλος λεει προτεινη και μετα απο ενα τεταρτο κρεατινη με δεξτροζη,ο αλος λεει αμα τα βαλεις ολα μαζι δεν εχει αποροφηση η κρεατινη... γιαυτο ρωταω επειδι με τοσα διαφορετικα που βλεπω μπερδευτικα
     

  13. 04-10-12 14:15 #1243
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marios89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε beef δεν αντιλεγω σε αυτα αυτα που μου ειπες τα καταλαβα και ακολου8ησα τις συμβουλες σου απο την δευτερα και σε ευχαριστω γιαυτο....απλα οοοοποτε μπω στο φορουμ με 8εμα αυτα τα συμπληροματα ο αλος λεει δεν πρεπει ολα μαζι,ο αλος λεει πρωτα κρεατινη μετα προτεινη,ο αλος λεει προτεινη και μετα απο ενα τεταρτο κρεατινη με δεξτροζη,ο αλος λεει αμα τα βαλεις ολα μαζι δεν εχει αποροφηση η κρεατινη... γιαυτο ρωταω επειδι με τοσα διαφορετικα που βλεπω μπερδευτικα
    Τετοιες λεπτομέρειες τις κυνηγάνε οι επαγγελματίες/αγωνιστικοί που προσπαθούν να εποφεληθουν απο κάθε λεπτομέρεια στο 110%,να βγάλουν απο τη μύγα ξύγκι-που λέμε-αλλα σε επιπεδο αρχαριου/μέσου αθλητή δεν θα δεις καμια ουσιώδη διαφορά επάνω σου με του διαχωρισμούς...
     

  14. 04-10-12 14:15 #1244
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marios89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε beef δεν αντιλεγω σε αυτα αυτα που μου ειπες τα καταλαβα και ακολου8ησα τις συμβουλες σου απο την δευτερα και σε ευχαριστω γιαυτο....απλα οοοοποτε μπω στο φορουμ με 8εμα αυτα τα συμπληροματα ο αλος λεει δεν πρεπει ολα μαζι,ο αλος λεει πρωτα κρεατινη μετα προτεινη,ο αλος λεει προτεινη και μετα απο ενα τεταρτο κρεατινη με δεξτροζη,ο αλος λεει αμα τα βαλεις ολα μαζι δεν εχει αποροφηση η κρεατινη... γιαυτο ρωταω επειδι με τοσα διαφορετικα που βλεπω μπερδευτικα
    Αυτό που σου λέει ο beef είναι σωστό. Προσπάθησε όσο μπορείς να φιλτράρεις ότι διαβάζεις και να το ψάχνεις και μόνος σου. Προσπάθησε να διασταυρώνεις απόψεις που γράφονται εδώ με αντίστοιχες του εξωτερικού.

    Στο τέλος αφού ενημερωθείς και εσύ παραπάνω και διαβάσεις και το φόρουμ θα είσαι σε θέση να ξεχωρίζεις ποιανού η άποψη είναι πιο σωστή.
    Eat Clean, Lift Hard.
     

  15. 05-10-12 20:23 #1245
    Προεπιλογή
    Παιδια εγω στο μεταπροπονητικο παιρνω μονουδρικη κρεατινη,μαλτοδεξτρινη,δεξτροζη και πρωτεινη whey η οποια εχει μεσα και γλουταμινη.Προσφατα ομως διαβασα οτι ο συνδυασμος κρεατινη-γλουταμινη δεν ειναι καλος γιατι ενα απο τα δυο θα υπερισχησει και το αλλο συστατικο θα παει χαμενο.Τι ισχυει τελικα? Οριστε και το αρθρο που το διαβασα http://fit-blaster.com/read_article....ton-1348466869
     

Σελίδα 83 από 93 ΠρώτηΠρώτη ... 33738182838485 ... ΤελευταίαΤελευταία