Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 16
  1. 07-01-13 18:25 #1
    Προεπιλογή Αξίζει να πάω σε γυμναστήριο που είναι κάπως μακριά από 'μένα;
    Καλησπέρες παιδιά, θα 'θελα να ρωτήσω το εξής. Επειδή όλα τα γυμναστήρια (δεν είναι και πολλά), που υπάρχουν κοντά στο σπίτι μου εκτός του ότι είναι μικρά, κοστίζει και πολύ η συνδρομή (για παράδειγμα 50ε η μηνιαία για το ένα και 65ε πάλι η μηνιαία για το άλλο, το ίδιο ακριβή είναι και η ετήσια) και σκέφτομαι ένα gym, "Intro hall" λέγεται, που είναι Περιστέρι και λένε πως είναι φθηνό κάπως. Εγώ μένω Περισσό και με τον ησαπ & μετρό μπορώ να φτάσω εκεί. Αξίζει όμως; Εσείς θα το κάνατε; Πραγματικά θέλω να ξεκινησω gym αλλά υπάρχει και τ οικονομικό... όπως όλοι ξέρουμε... Ελπίζω να μου απαντήσετε. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-01-13 20:06 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    μαν,αν μενεις περισο που λες υπαρχουν κ φτηνοτερα πιο κοντα σε σενα απο το περιστερι..
    τσεκαρε ενα κατω απο τον σταθμο της αγ.βαρβαρας(ανω πατησια),κ αλλο ενα γαλατσιου κ πατησιων στην εφορια απο πανω..
    εχουν ετησια προγραμματα με καπου 200 ευρα..
    κ ειναι κ το weider,στον σταθμο κατω πατησιων+αλλο ενα ακριβως απεναντι απο αυτο με καπου 150 ευρω τον χρονο,πολυ καλο αυτο αποτι ακουω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-01-13 20:23 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    Αν θελεις για Περιστερι ελα και ρωτα στο γυμναστηριο που παω εγω (ειναι μικρο κι αυτο),αν θελεις μπορω να μιλησω του παιδιου που το εχει,αν ενδιαφερεσαι για ετησιο να στο κανει 3 δοσεις το ποσο σε 3 μηνες )γυρω στα 200 ευρω ειναι).....αλλα οπως λεει και ο beef ψαξτο να ειναι κοντα οσο πιο κοντα γινεται στο σπιτι σου....
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-01-13 20:43 #4
    Προεπιλογή
    περισσος με περιστερι με τιποτα,ειδικοτερα αν τωρα ξεκινας δε θα βγαλεις διμηνο πιστευω..

    στη λεωφορο βευκου εχει ενα "γουαιντερ" και καλα κατω απο 100 ο χρονος..
    εχω κανει μια δυο προπονησεις με φιλο εκει,τα βασικα τα χει,μην περιμενεις χλιδες ομως..
    "behind every successful shredded sikkunt is a slut who broke his heart"
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-01-13 21:25 #5

    Εγγραφή
    14-09-2012
    Περ.
    Peristeri
    Μηνύματα
    181
    Προεπιλογή
    Από Περισσό να έρχεσαι Περιστέρι θα βαρεθείς φίλε και θα βρίσκεις μετά δικαιολογίες συνέχεια για να μην πηγαίνεις......άσε που δεν λέει και κάτι το ιδιαίτερο το intro ..... Πήγαινα παλιά εκεί και πέρα ότι το απόγευμα έχει πολύ κόσμο δεν υπάρχει και κάτι το αξιόλογο από γυμναστές που να σε προσέχουν .

    Βέβαια τώρα που πήγα στο joe weider που είναι και αυτό Περιστέρι κοντά στο μετρό τα ίδια χάλια είναι ..... με μόνη διαφορά ότι τουλάχιστον έχει έναν γυμναστή που αγαπάει το επάγγελμα του και ασχολείται με τον κόσμο... Αλλά φαντάσου ότι πρέπει να ξέρω κάθε βδομάδα την βάρδια του και να πηγαίνω και εγώ......
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-01-13 21:29 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρες παιδιά, θα 'θελα να ρωτήσω το εξής. Επειδή όλα τα γυμναστήρια (δεν είναι και πολλά), που υπάρχουν κοντά στο σπίτι μου εκτός του ότι είναι μικρά, κοστίζει και πολύ η συνδρομή (για παράδειγμα 50ε η μηνιαία για το ένα και 65ε πάλι η μηνιαία για το άλλο, το ίδιο ακριβή είναι και η ετήσια) και σκέφτομαι ένα gym, "Intro hall" λέγεται, που είναι Περιστέρι και λένε πως είναι φθηνό κάπως. Εγώ μένω Περισσό και με τον ησαπ & μετρό μπορώ να φτάσω εκεί. Αξίζει όμως; Εσείς θα το κάνατε; Πραγματικά θέλω να ξεκινησω gym αλλά υπάρχει και τ οικονομικό... όπως όλοι ξέρουμε... Ελπίζω να μου απαντήσετε. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!
    Κοιταξε αυτο που ρωτας ειναι πολυ σχετικο...σκεψου αξιζει τον κοπο η μετακινηση?μηπως υπαρχει και κατι αλλο κοντα σε σενα που δεν το γνωριζεις?απ'την αλλη αν δεν κανεις κατι κι εχεις ελευθερο χρονο γιατι οχι?θα κανεις και βολτα...αλλα σκεψου οτι σ'ενα gym που ειναι μακρια εχεις περισσοτερες πιθανοτητες καποιες φορες να βαρεθεις και να μην πας...εγω δε θα αλλαζα γειτονια για κανενα mainstream γυμναστηριο δε πα να ειχε και 1 ευρω συνδρομη το χρονο...αν παλι ανοιγε defranco's,west side barbell η gold's στην ελλαδα ετρεχα και μεχρι ελευσινα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-01-13 03:16 #7
    Προεπιλογή
    Οκ, ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις απαντήσεις σας! Like σε όλους! Όντως πρέπει να ψάξω λίγο περισσότερο μήπως υπάρχει και κάποιο άλλο στην περιοχή κοντά μου. Αλλά το θέμα είναι πως θέλω να είναι κάπως ευρύχωρο το γυμναστήριο, για να μην είναι συνέχεια πάνω από το κεφάλι μου ο γυμναστής, να μπορείς να βλέπεις περισσότερο κόσμο και γενικότερα να κάνεις πιο άνετα τη δουλειά σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-01-13 03:51 #8
    Προεπιλογή
    Απ το μετρο στον αγιο αντωνη δεν ειναι τοσο κοντα το ιντρο χολ αν θυμαμαι καλα δηλαδη δε πας με τα ποδια.. Ησαπ μετρο και περπατημα για να παω γυμναστηριο? μονο που το σκεφτηκα κουραστηκα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-01-13 14:49 #9
    Το avatar του χρήστη morgoth

    Εγγραφή
    31-01-2012
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    κοιτα στη νεα ιωνια το golden νεας ιωνιας. ειναι διπλα στο περισσο ακριβως και πολυ καλος χωρος. μεγαλο αρκετα, καθαρο κτλ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 08-01-13 19:30 #10
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Αν ειναι να πας 3/βδομαδα αξιζει και μακρια να ειναι το γυμναστηριο.

    Αλλα συμφερει τα μεταφορικα για να γλιτωσεις 100 ευρω απο το "μικρο" γυμναστηριο διπλα σου? Την διαδρομη δεν θα την πω ταλαιπωρια κανεις και το αεροβιο σου

    Ο κολλητος μου παει απο Καρδίτσα στα Τρικαλα με περπατημα εως το τραινο και περπατημα παλι εως την σχολη(κικ) δευτερα τεταρτη παρασκευη και εχει γραφτει και ετησιο γυμναστηριο για τριτη πεμπτη βαρη στην καρδιτσα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-01-13 20:09 #11
    Προεπιλογή
    Φιλε στο τελειωμα της λεωφορου Ηρακλειου,τυπικα Λυκοβρυση βρισκεσαι αλλα ουσιαστικα ειναι 20 μετρα απο τα ορια του δημου Ηρακλειου,βρισκεται το πρωην Γουειντερ νυν Yava με ετησιες κατω των 200 ευρω.Με Α8 πας εκει τσακ μπαμ
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-11-19 22:35 #12
    Προεπιλογή
    Παιδιά πείτε μου λίγο τη γνώμη σας σε κατι...μένω νέα Σμύρνη και μου έχει καρφωθεί να γραφτώ στα yava λόγω της συνδρομής 60€ ετήσιο αλλά είναι 2.2χλμ απ' το σπίτι μου με τα πόδια (δεν παίζει άλλο μέσο)... αξίζει λέτε;..μπάνιο βολεύει να κάνω στα ντουζ εκεί;
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-11-19 00:49 #13
    Προεπιλογή
    Θα δωσεις αλλα τοσα περιπου κ θα πας καπου κοντα στο σπιτι σου που σε βολευει.
    Μπανιο παντου μπορεις να κανεις.
    Το κυριοτερο ειναι να μην εχει υπερβολικο κοσμο τις ωρες που πας.
    Ν. Σμυρνη εχεις επιλογες. Δες τα κ οποιο σου αρεσει.
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-11-19 03:01 #14
    Προεπιλογή
    Το λες αυτό απ' την άποψη ότι είναι πολυ μακριά και μου προτείνεις να πάω σε άλλο;
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-11-19 10:13 #15
    Προεπιλογή
    Αυτο εσυ θα το κρινεις φιλε μου...οχι εγω.
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία