Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2
  1. 20-01-13 03:00 #1
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή Airsoft Καρδίτσα / Πάτρα
    Ασχολείται κανείς με airsoft?? Αυριο θα παω στον πρωτο αγωνα , ως θεατής όμως. Απο εξοπλισμο εχω τα παντα εκτος απο όπλο , μονο πιστόλι έχω..

    Φορουμ : http://www.greekairsoft.gr/forum/ind...639587203210b&

    Βιντεο με τα παιδια απο καρδιτσα vs λαρισα

    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-01-13 03:35 #2
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    airsoft ε?..μου θύμισες παιδικά χρόνια με αεροβόλα πλαστικα ελατηρίου και μάχες σε οικοδομες και χωράφια....ετυχε μια φορα να δώ (χωρίς να γνωρίζω κιολας στην αρχη περι τίνος πρόκειται) 2 ομαδες ετσι σε ενα πολυ φαρδύ ποτάμι καπου προς το λουτρακι κοντα ,να παιζουν (ενδείκνυνται ο τοπος γιατι εχει χαμηλη βλάστηση θαμνους κλπ)....οπλο ετυχε να πέσει στα χέρια μου το Gr16 carbine (της g&G)...δεν με τρέλανε σαν ''χομπυ'' να πω την αλήθεια..απο την αλλη...εχω ασχοληθεί λίγο σε προσωπικό επιπεδο ερασιτεχνικα με skeet μερικους μήνες καθως και ειχα 2 αεροβόλα με μολυβδινα βλήματα (ενα ελατηριου ενα προσυμπιεσμένου-οχι πιστολια)..αυτα σε σταθερο στοχο τα φχαριστιομουνα πιο πολύ....θεωρώ λιγο ''παιδικό'' να βλεπω ατομα απο 25 και πάνω να ασχολούνται με κάποια συγκεκριμενα χομπυ...
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση