Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 39
  1. 04-02-13 11:02 #1
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή Ανανέωση διαχειριστικής ομάδας φόρουμ
    Επειδή το φόρουμ όλο και μεγαλώνει και δημιουργούνται νέες ανάγκες, για να ανταποκριθεί αποτελεσματικά η διαχειριστική ομάδα αποφασίστηκε μια μικρή ανανέωσή της με την επιστροφή κάποιων παλιών διαχειριστών και την είσοδο νέου "αίματος"

    Έχουμε λοιπόν την επιστροφή δυο παλιών μας moderators: giannis64 και sTeLaKoS

    και τα εξής νέα μέλη στη διαχειριστική ομάδα ως officers: ελμερ, average_joe και grtech

    Καλή δυναμη στα νέα παιδιά και καλή υπομονή... θα τη χρειαστούν

    --

    Ακόμα μετά από αρκετά χρόνα συνεισφοράς στη διαχείρηση του φόρουμ, οι παλιοσειρές NASSER, KATERINI 144 και argyrakis λόγω προσωπικών υποχρεώσεων θα αφήσουν τη διαχείρηση του φόρουμ, αλλά θα παραμείνουν μάχιμοι στην ομάδα του και στην παρέα μας με διαφορετικές αρμοδιότητες.
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-02-13 11:17 #2
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Καλως τα "φρεσκα",καλως και τα "ωριμα"...( )
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-02-13 11:21 #3
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παναγιωτη καλημερα

    Μια απορια που εχω, απο τοτε που προτοειδα το τιτλο "retired mod" σε καποιους
    Γιατι καποιος (πχ Νασσερ) ναι μεν να μην ειναι τοσο ενεργος λογω υποχρεωσεων αλλα να μην παραμεινει στη διαχειρηση?
    Μπορει να μπαινει μονο μια φορα τη βδομαδα, αλλα εκεινη τη φορα να δει κατι στραβο και να το διορθωσει αμμεσα

    Αφου μπαινουν που μπαινουν ως μελη, γιατι να μη παραμενουν μαχιμοι αφου ειναι και εμπειροι και αξιοπιστοι?
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-02-13 11:29 #4
    Προεπιλογή
    welcome...welcome again
    medical 'science' is one of the few areas of study where speculation gets published as fact. Anything that is not a pharmaceutical will kill you!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-02-13 13:18 #5
    Το avatar του χρήστη Andreas C.

    Εγγραφή
    23-12-2011
    Περ.
    Λευκωσία
    Μηνύματα
    2.772
    Προεπιλογή
    Γιάννη και Στέλιο τελικά δεν θα βρείτε την ησυχία σας

    Χαράλαμπε, Γιώργο και average joe καλή αρχή στα νέα καθήκοντα σας και όχι τώρα που πήρατε προαγωγή να μην μας μιλάτε
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-02-13 13:21 #6
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    Να σαι καλα Ανδρεα
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-02-13 13:37 #7
    Το avatar του χρήστη ΠανοςΒ

    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Κορωπι
    Μηνύματα
    1.865
    Προεπιλογή
    Καλη αρχή σε όλους παλιούς και νέους!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-02-13 14:43 #8
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fataoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παναγιωτη καλημερα

    Μια απορια που εχω, απο τοτε που προτοειδα το τιτλο "retired mod" σε καποιους
    Γιατι καποιος (πχ Νασσερ) ναι μεν να μην ειναι τοσο ενεργος λογω υποχρεωσεων αλλα να μην παραμεινει στη διαχειρηση?
    Μπορει να μπαινει μονο μια φορα τη βδομαδα, αλλα εκεινη τη φορα να δει κατι στραβο και να το διορθωσει αμμεσα

    Αφου μπαινουν που μπαινουν ως μελη, γιατι να μη παραμενουν μαχιμοι αφου ειναι και εμπειροι και αξιοπιστοι?
    Φίλε με κολακεύουν πραγματικά πολύ τα λόγια σου, αλλά πάντα υπάρχει και ένα ''αλλά''
    Το να κάνεις διαχείριση δεν είναι απλή υπόθεση καθώς δημιουργεί υποχρεώσεις, ευθύνες και περιορίζει εν μέρη το πραγματικό σου προφίλ. Είμαι στην ομάδα από το 2008... δεν είναι λίγο, κουράζεσαι... Προσπαθούσα να κάνω διαχείριση και παράλληλα να συνεισφέρω με τις γνώσεις μου και την εμπειρία μου, πράγμα πολύ δύσκολο και λόγο χαρακτήρα έχω έρθει πολλές φορές σε σύγκρουση και με μέλη και με άτομα της διαχείρισης γιατί προσπαθώ να είμαι όσο γίνεται πιο αντικειμενικός αλλά και διπλωμάτης σε κάποιους λεπτούς χειρισμούς, όπως είναι ο σεβασμός και η προτεραιότητα σε αγωνιστικούς αθλητές bodybuilding. Φυσικά αν δεν υπάρχουν οι αντιπαραθέσεις δεν γινόμαστε καλύτεροι! Αυτό ελπίζω να το καταλαβαίνουν και να το κατανοούν οι περισσότεροι.
    Ωστόσο θα μπαίνω στο φόρουμ να περνάω ευχάριστα χωρίς το άγχος της διαχείρισης και πιστεύω έτσι θα συνεισφέρω περισσότερο και στη παρέα του φόρουμ αλλά και στο άθλημα του bodybuilding. Και φυσικά σε εκδηλώσεις και συναντήσεις θα είμαι πάντα παρόν να συνεισφέρω και να περνάμε ευχάριστα! Ελπίζω σε μια συνάντηση φίλων σύντομα
    Εδώ θα είμαι και θα τα λέμε, από τη διαχείριση αποχώρησα όχι από την ομάδα όπως ανέφερε και ο Muscleboss
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-02-13 15:00 #9
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    καλη αρχη στους νεους κ καλη συνεχεια στους παλιους..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 04-02-13 15:02 #10

    Εγγραφή
    15-01-2013
    Περ.
    South of Heaven
    Μηνύματα
    189
    Προεπιλογή
    Καλή αρχή στα νέα μέλη του staff και φυσικά καλή συνέχεια στους αποχωρήσαντες!!!
    Keep up the good work!
    Artificial Inteligence is nothing compared to natural stupidity.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-02-13 15:28 #11

    Εγγραφή
    15-01-2013
    Περ.
    South of Heaven
    Μηνύματα
    189
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liveris Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλη αρχη στους νεους κ καλη συνεχεια στους παλιους..
    LOL. γράψαμε ακριβώς το ίδιο.
    Artificial Inteligence is nothing compared to natural stupidity.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-02-13 15:34 #12
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο HACKERWALLK3R Εμφάνιση μηνυμάτων
    LOL. γράψαμε ακριβώς το ίδιο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-02-13 19:53 #13
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    καλη δυναμη στα νεα παιδια που μπηκαν στην ομαδα της διαχειρησης ((ελμερ, average_joe και grtech)), μιας και θα εισπραξουν μερικα νεα πραγμματα.



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων

    Καλή δυναμη στα νέα παιδιά και καλή υπομονή... θα τη χρειαστούν
    καλως ηρθατε..
    εδω θελω να πω το εξεις..

    εδω και αρκετο καιρο, η ποιοτητα χαρακτηρων των μελων στο φορουμ εχει ανεβει.
    και αφου μπορεσαμε να κανουμε διαχειρηση πριν απο 2-3 χρονια, τωρα θα μας φανει παιχνιδακι..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-02-13 20:17 #14
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Το πιο δύσκολο κομμάτι είναι οι αποχαιρετισμοί λένε,απλά εδω στην περίπτωσή μας, τα παιδιά της ομάδας Νασσερ, Φωτης και Στρατος θα είναι κοντά μας ως μέλη του φόρουμ, και ως παρέα στις εκδηλώσεις που συμμετέχουμε.
    Τους ευχαριστούμε γιατι μονο όποιος εχει περάσει απο διαχείριση φόρουμ και έχει τετοια διαρκεια, καταλαβαίνει την προσφορά τους.
    Για τον Στελιο και τον Γιαννη, θα είναι εύκολη η μετάβασή τους, μετά από ένα διαλλειμα ξεκούρασης,καθότι εμπειροι διαχειριστές και εκεινοι.

    Στον ελμερ,grtech & average joe, καλή αρχή και τους ευχαριστούμε που ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμά μας, η επιλογή θεωρώ ότι θα μας δικαιώσει..

    Καλη συνέχεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-02-13 21:00 #15
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε με κολακεύουν πραγματικά πολύ τα λόγια σου, αλλά πάντα υπάρχει και ένα ''αλλά''
    Το να κάνεις διαχείριση δεν είναι απλή υπόθεση καθώς δημιουργεί υποχρεώσεις, ευθύνες και περιορίζει εν μέρη το πραγματικό σου προφίλ. Είμαι στην ομάδα από το 2008... δεν είναι λίγο, κουράζεσαι...
    Oλα αυτα περιγραφουν 100% τις ευθυνες ενος διαχειριστη, και αν καποιος δε το εχει κανει ΔΕ μπορει να ξερει

    (σχεδον 10 χρονια διαχειριστης σε φορουμ με θεμα τη μοτοσικλετα, ολα ελευθερα χωρις ban και περιορισμους... αλλα αυτη την ελευθερια τη πληρωσαμε ακριβα... το φορουμ εκλεισε.... μακαρι να ηταν οπως εδω)
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία