Θέμα: PV-7 (Myolabs)

Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 111
  1. 24-09-14 23:00 #31
    Προεπιλογή
    Δοκιμάζω εδω και 3 εβδομάδες απο 1 σκουπ μπορω να πω οτι ειναι ειναι το μοναδικο που πιανει ακομα με 1 σκουπ... μυρμήγκιασμα στα 10 λεπτα φοκυς... + τρομερη ψηχολογια που φερνουν τα πρωηγουμενα απο αυτα. (+γευση και διαλυτότητά αριστη )
    εχω δοκιμασει επισεις (μετρο συγκρισεις ) jacked (το πρωτο) superpumb jacked(το καινουργιο ) cecculor c4 και redwailer olimp. κανενα απο αυτα εκτος του πρωτου δεν μου αρεσε τοσο οσο αυτο! .. σε δυναμη ποιο δυνατο το redwailer απλος μετα την 2 εβδομαδα πρεπει να βαλεις παραπανω σκουπ.. αυτα απο μενα για τον δικο μου οργανισμο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-10-14 23:56 #32
    Προεπιλογή
    Πολύ δυνατό, εκτός από τα κλασικά περιέχει και 160 mg φενυλεθυλαμίνη (επηρεάζει τα επίπεδα σεροτονίνης και ενδορφίνης του εγκεφάλου οι οποίες βελτιώνουν την ψυχική διάθεση), κάτι που δίνει πολύ καλό focus και συγκέντρωση. Από πρηξίματα μια χαρά.
    Το κακό είναι ότι δεν λέει πίσω ξεχωριστά πόσα mg έχει από κάθε διεγερτικό, παρα μόνο ένα σύνολο blend. Λογικά πρέπει να έχει αρκετή καφεϊνη γιατί όταν το παίρνω βραδάκι δυσκολεύομαι να κοιμηθώ κάτι που δεν συνέβαινε με αλλά pre-workout.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-11-14 22:07 #33
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    μια βδομαδα τοχρησιμοποιω παιδια εγω το συγκεκριμενο...
    αυτο που μου κανει ιδιαιτερη εντυπωση ειναι οτι ενω δεν μου δινει τσιτα και ενταση,παρολα αυτα με κραταει πολυ ωρα σε αντοχη και δυναμη...
    ενω παλαι πχ στο 40 λεπτο δεν αντεχα και παρα πολυ πλεον δεν νιωθω και πολλα
    απο τα καλυτερα προιοντα νιτρικου που εχω χρησιμοποιησει...
    μαζι με αυτο βαζω και 2 γρ citruline malate ξεχωριστα!!απο μενα στα συν παντως!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-11-14 23:10 #34
    Cool ......
    Εγώ παιδιά κάνω πυγμαχία και το έχω πάρει μέχρι στιγμής σε 3 προπονήσεις, έχει πολύ καλές αποδόσεις , σου δίνει ενέργεια και αντοχή βέβαια τίποτα το ιδιαίτερο σε πρηξίματα ,είναι το πρώτο pre που δοκιμάζω οπότε δεν υπάρχει μέτρο σύγκρισης. Η γεύση του είναι αρκετά καλή πίνεται εύκολα και το πίνω με πολύ λιγότερο νερό από όσο λέει (περίπου ένα ποτήρι).Δεν έχω κάποια ενόχληση στον ύπνο απλά αποφεύγω να πιω πάνω από ένα καφέ τις μέρες της προπόνησης. Στα αρνητικά του θα βάλω ένα έντονο μυρμήγκιασμα που μου προκαλεί περίπου στο πρώτο μισάωρο της προπόνησης αλλά κατά τα άλλα μετά από αυτό το effect σου δίνει τρελές εκρήξεις κατά την διάρκεια της προπόνησης.Έχω την εξής απορία αν μπορεί κάποιος να μου την λύσει θέλω να μάθω αν σε εξετάσεις αίματος θα υπάρχει κάτι ανεβασμένο η γενικά αν υπάρχει κάποια σοβαρή μακροχρόνια επίπτωση. Γενικά συμβουλή μου είναι να το πάρετε μόνο σε περίπτωση που έχετε πραγματικά εξαντλητική προπόνηση δηλαδή να φτάνετε στα όρια σας γιατί σε πιο χαλαρές μέρες προπόνησης δεν έχει κάποια ιδιαίτερη χρησιμότητα θα βαράτε τσίτες χωρίς λόγο. Αν μπορεί κάποιος και ξέρει ας μου λύσει και την απορία μου. Ευχαριστώ για την προσοχή σας
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-01-15 01:57 #35
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    το τωρινο πινακακι συστατικων..

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-01-15 02:15 #36
    Προεπιλογή
    θεωρω ο,τι καλυτερο εχω δοκιμασει σε νιτρικο τα τελευταια χρονια...χωρις κρασαρισματα και τρελες τσιτες αλλα πολυ καλη αισθηση φλεβικοτητας και βητα αλανινη για φαγουριτσα και στ αυτια....ο jim mentis(αν δεν κανω λαθος δικια του ειναι)εκανε το θαυμα του...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-01-15 02:51 #37
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    ακομα δεν το εχω ανοιξει το κουτί..θα δώσω ενα review οταν το ξεκινησω...το εχω σε γευση watermelon(καρπουζι!)
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-02-15 16:14 #38
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Απο βδομαδα θα το αρχησω,να αναμενεται review
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-03-15 13:14 #39
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Το είχα προτείνει σε φίλο-κολλητό που είναι γαϊδούρι από άποψης stims κ έχει δοκιμάσει πολλά δυνατά προϊόντα όπως swollen, το pre της lecheek, hyper fx, maximize intense κτλ κ μετά από σχεδόν ένα μήνα χρήσης μου είπε τα ακόλουθα: Πρέπει να έχει πολύ β-αλανίνη γιατί έχει το γνωστό μυρμίγκιασμα παντού και βλέπει αύξηση στην αντοχή του, μπορεί και βγάζει ένα σετάκι παραπάνω σε πολλές ασκήσεις με το pv-7. Επίσης μου τόνισε πολύ το focus! Πολύ ιδιαίτερο αίσθημα δεν το είχε ξανανιώσει. Για το focus ειδικά μου το είπε απ την πρώτη μέρα που το δοκίμασε. Τέλος μου τόνισε την γεύση πως είναι πολύ ωραία και πως δεν του έφερε καούρες στο στομάχι όπως άλλα, γενικά αυτός επειδή τον ξέρω καλά, τον πειράζουν στο στομάχι αρκετά pre-workouts, το assault ας πούμε τον πείραζε αρκετά όπως κ της lecheek που είχε δοκιμάσει από δείγμα. Σύμφωνα με εκείνον, ανήκει στα τοπ 5.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-03-15 16:53 #40
    Προεπιλογή
    Sobral συμφωνω απολυτα με μια ομως ιδιαιτεροτητα.Αν το συνηθισει ο οργανισμος σου υπαρχει θεματσκι.Επδ εβγαζα πολυ καλη προπονσ ν το pv7 το χρησιμοποιουσα σε καθε προπονηση.Ετσι οταν το σταματησα γ μια εβδομαδα δεν ειχα διαθεση γ προπονηση....ειναι θεματακι αυτο...πιστευω γ 3 φορες τη βδομαδα ειναι οτι καλυτερο
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-03-15 18:00 #41
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stefanos9 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Sobral συμφωνω απολυτα με μια ομως ιδιαιτεροτητα.Αν το συνηθισει ο οργανισμος σου υπαρχει θεματσκι.Επδ εβγαζα πολυ καλη προπονσ ν το pv7 το χρησιμοποιουσα σε καθε προπονηση.Ετσι οταν το σταματησα γ μια εβδομαδα δεν ειχα διαθεση γ προπονηση....ειναι θεματακι αυτο...πιστευω γ 3 φορες τη βδομαδα ειναι οτι καλυτερο
    Δεν διαφωνώ μπορεί κ να συμβαίνει αυτό που λες και δικαιολογείται από τα συστατικά που έχει για focus, μην ξεχνάς πως έχει ΡΕΑ. Αυτό μάλλον είναι υπεύθυνο γι αυτό. Θα ρωτήσω κ τον φίλο μου μόλις το σταματήσει κ θα σας πω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-03-15 18:44 #42
    Προεπιλογή
    Επειδη μπορει οντως να συμβει αυτο να πω τι κανω εγω σαν αποψη...επειδη καλως η κακως κανω καθε μερα προπονηση τις καθημερινες χρησιμοποιω pre workout γιατι δουλευω κι εχω κι αλλες υποχρεωσεις και παω για προπονηση αργα το βραδυ οποτε θελω μια βοηθεια...το σαββατοκυριακο πινω απλα ενα καφε...Θεωρω πως ειναι πολυ χρησιμο συμπληρωμα αν γινεται σωστη ληψη οταν το χρειαζομαστε η και καθε προπονηση με καποια μικρη παυση ανα διμηνο για να ξεσυνηθισουμε λιγο...εγω αυτο κανω και ομολογω οτι με παει πολυ καλα...το pv-7 κορυφη κατα τη γνωμη μου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-03-15 21:27 #43
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    η χρηση των συμπληρωματων που εχουν διεγερτικα καλο ειναι να μην γινεται συχνα μεσα στην εβδομαδα.
    αν μιλαμε για ενα απλο prewo που στοχευει μονο σε καλυτερα πρηξιματα/αιματωση ,εκει οκ..
    αλλα αν μιλαμε για αρκετα διαγερτικα καλο ειναι να μην χρησιμοποιουνται αυτα τα συμπληρωματα πανω απο 3 φορες την βδομαδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-03-15 16:10 #44

    Εγγραφή
    26-11-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή
    Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Beefmeup ιδίως εάν πρόκειται για ένα πολύ δυνατό προϊόν όπως είναι το PV-7.
    Για τρεις βαριές προπονήσεις την εβδομάδα είναι αρκετό.
    Για όσους κάνουν περισσότερες από τρεις προπονήσεις την εβδομάδα λίγη καφεΐνη και αργινίνη πριν την προπόνηση θα δώσουν τουλάχιστον κάποια βοήθεια να βγει μια καλή προπόνηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 05-03-15 01:51 #45
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Mιας και το δοκιμασα τν κυριακη που μας περασε στο Ατλας(για να αντεξω απο το πρωί μεχρι το βράδυ την ορθοστασια κλπ κλπ) εχω να πω τα εξης (παροτι ακομα ΔΕΝ το εχω δοκιμασει σε προπονηση)

    ΓΕΥΣΗ 10/10(εχω τν γευση καρπουζι)

    ΔΙΑΛΥΤΟΤΗΤΑ 10/10

    ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 8.5/10(και αυτο γτ οπως ειπα δεν το εχω παρει σε προπονηση


    Η γευση καρπουζι παροτι την φοβόμουν πινεται απιστευτα ευχάριστα,(ειδικα με κρυο νερο),και μαλιστα εγω συνδοιασα με σκονη bcaa(warriorlab) τα οποια παροτι ειναι πικρα ,δεν ειχα κανενα θέμα..διαλυθηκαν κ αυτα αψογα μεσα...

    Μ ειχε λείψει παρα πολυ το τσίμπημα της αλανίνης το οποιο ηταν εντονο και αισθητο σε οποια κινηση και αν εκανα...ανυπομονω να το δοκιμασω μεσα σε προπονηση
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία