Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 25-02-13 01:21 #1
    Προεπιλογή STS Muscle Fuel (USN)
    Όνομα: sts.GIF Εμφανίσεις: 584 Μέγεθος: 11,9 KB
    Εχω ακουσει πολυ καλα λογια για αυτο το συμπληρωμα , και θα ηθελα τη γνωμη οσων γνωριζουν...Δεν ξερω αν πρεπει να το καταταξω στην κατηγορια των φορμουλων αυξησης ουκου .... Στοχος μου ειναι, να παρω την απαιτουμενη ποσοτητα ημερησιας πρωτεινης ,και να προσθεσω δυο γευματα στο προγραμμα (για να γινουν συνολικα 5 μαζι με τα 3 που θα προερχονται απο τροφες)

    Σας παραθετω τις διατροφικες πληροφοριες...

    Όνομα: diat plir.GIF Εμφανίσεις: 677 Μέγεθος: 20,0 KB

    Σας ευχαριστω εκ των προτερων για τις γνωμες σας...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-02-13 01:35 #2
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Στα συστατικα αναγραφονται μαλτοδεξτρινη,φρουκτοζη και αμυλο ρυζιου.Ειδα οτι τα σακχαρα ειναι 4μιση γραμμαρια,αρα ο υπολοιπος υδατανθρακας ειναι αμυλο.Καλο μου φαινεται για gainer.Χωρια απ'την πηγη υδατανθρακα,εχει και λιγο σχετικα.Αν το δοκιμασεις πες
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-02-13 09:27 #3
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Είναι ένα συμπλήρωμα που απευθύνεται και στους πιο απαιτητικούς αθλούμενους. Κάθε δόση αρακτηρίζεται ως πλήρη γεύμα με μεγάλη δοσολογία πρωτείνης, κάτι που μου αρέσει ιδαίτερα. Είναι μια πολύ καλή επιλογή για όσους δυσκολεύονται να προσθέσουν γεύματα ή δεν έχουν χρόνο.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-03-13 14:57 #4
    Προεπιλογή
    ευχαριστω και τους δυο σας...! θα παρω και θα σας ενημερωσω για το τι απεκομισα..... μονο πειτε μου η USN αποτελει μια αξιοπιστη εταιρια ετσι δεν ειναι...? δεν εχει ακουστει τπτ κακοφημο και εξαλλου στη τελικη τι μπορει να παθει καποιος με 5 κιλα μεσα σε 2 μηνες...και με ισορροπημενη διατροφη...?? (αυτα για να ξορκισω τους δαιμονες μεσα μου π με τσιγκλανε στο αν εκανα σωστη επιλογη)......
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-03-13 22:12 #5
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Άφοβα φίλε μου... εδώ τα κοτόπουλα και τα ψαρικά που τρώμε είναι άγνωστης προέλευσης. Αυτό το συμπλήρωμα λόγο αγγλικών ελέγχων που γίνονται στον τόπο παρασκευής, είναι πιο εγγυημένο.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-03-13 22:46 #6
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    έτσι είναι από πλευράς ποιότητας (όχι καινοτομίας) τα ευρωπαϊκά είναι πολύ καλύτερα -λόγω αυστηρών ελέγχων- σε σχέση με τα αμερικάνικα προϊόντα.
    Απάντηση με παράθεση