Σελίδα 140 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 4090130138139140
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 2.086 έως 2.094 από 2094
  1. 21-04-22 11:56 #2086
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Georgegeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα φίλε και ευχαριστώ για την απάντηση.. έστειλα mail στήν ON και μου απάντησαν ότι δεν φαίνεται να είναι αντιγραφή..το πρόβλημα μου είναι το εξής όταν παίρνω την πρωτεΐνη από gymbeam έχω απίστευτο φούσκωμα και κάτι σα να με χαλάει γενικά και ιδικά στο στομάχι όταν παίρνω την πρωτεΐνη από τα extreme όλα καλά!(είναι διαφορετική γεύση δεν ξέρω άμα παίζει κάποιο ρόλο)
    Ανάλογα την γεύση έχει διαφορετικά γλυκαντικά. Πιθανόν να φταίει η γεύση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-04-22 15:04 #2087
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ καί πάλι..νασε καλά!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-08-22 22:37 #2088
    Προεπιλογή
    Πόση ώρα μπορούμε να κάτσουμε σε ένα μηχάνημα στο γυμναστήριο χωρίς να μπορεί κάποιος να μας κατηγορήσει πως κάτσαμε πολύ;
    Το λέω γιατι μου έχουν τύχει άσχημα περιστατικά. Πχ ενω εχω καθαρίσει το μηχάνημα να μου ζητα καποιος χωρίς καμία ευγένεια και απαιτητικά να κανουμε εναλλάξ που φόραγε σορτσ και το εκανε ΜΟΥΣΚΕΜΑ γιατι ηταν για τα πόδια το μηχανημα. Αν καθομουν εγω μετα απλα θα εκανα μπανιο το κολαν μου! Ε συγνώμη δεν ειμαι τα ρούχα μου για να καθαρίζουν τον ιδρώτα του άλλου. Όπως και άλλα άσχημα περιστατικά ! Υπάρχει κάποιος κανονισμός ; Τι να τους λέω για να το βουλώνουν και να με αφήνουν ήσυχη; Μπορώ να τους πω ότι έχω το δικαίωμα να κάτσω για πχ τόσα λεπτά;
    (Αν υπάρχει κάποια εξαίρεση και κάποιος ειναι όντως ευγενικός και θέλει να βρεθεί κάποια λύση το σκέφτομαι βέβαια αλλά γενικά το αποφεύγω να κάνω εναλλάξ με όσα μου έχουν κάνει).
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-08-22 23:08 #2089
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα.
    Αυτά επαφίονται σε κάποιους άγραφους κανόνες που κάποιες φορές παρυτρύνει και το ίδιο το γυμναστήριο με κάποιες ανακοινώσεις.
    Εν ολιγοις: Σε ώρες αιχμής, είθιστε να μοιραζόμαστε εναλλάξ τα μηχανήματα, καθώς αν κάποιιος κάνει 4 σετ, ο μ.ο. αναμονής είναι 10 λεπτά , με τον χρόνο εκτέλεσης και ξεκούρασης.
    Αν θες τωρα , να αποφύγεις κάποιον γιατί βλέπεις π.χ. να μην έχει καν πετσέτα να απλώσει, μπορείς να πεις ότι κάνεις ένα πρόγραμμα με 30΄΄ ξεκούραση ή μια δικαιολογία που να στέκει, ειδάλλως δεν μπορείς να κρατάς ένα μηχάνημα μόνη σου, αν εισαι σε ώρα αιχμής ή σε κάποιο Mainstream γυμναστήριο με πολύ κόσμο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-08-22 04:50 #2090
    Προεπιλογή
    Σε ευχαριστώ.
    Το συγκεκριμένο μηχάνημα στο οποίο αναφέρομαι είναι ενα που βαζεις τα ποδια ανάμεσα σε δύο μαξιλαρια κυλινδρικά και ειναι για τα πόδια. Και δεν μπορεί κάποιος να βαλει πετσέτα σε αυτά. Αλλά το έχω παρατηρήσει πως άπαξ και κάνει άντρας με σορτσακι το κανει μούσκεμα.
    Και αλλα μου έχουν συμβει.
    Οπότε θεωρείς πως μπορώ να τους πω χύμα πως μπορω να κατσω 10-12 λεπτα και ειναι δικαίωμα μου ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-08-22 08:41 #2091
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο melene Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπότε θεωρείς πως μπορώ να τους πω χύμα πως μπορω να κατσω 10-12 λεπτα και ειναι δικαίωμα μου ;
    Δεν είπα κάτι τέτοιο.
    Αν είναι ώρα αιχμής, οφείλεις να μοιραστείς το μηχάνημα, εκτός αν βάλεις ως δικαιλογία ότι κανεις μικρά διαλλείματα, όπότε σε αυτή την περίπτωση θα απασχολήσεις πολυ λιγότερο το μηχάνημα. Και αυτό για να αποφύγεις με ευγένεια τον αλλο.
    Αλλα γενικά στην "αδερφότητα των γυμναζομένων" υπάρχει ένας άτυπος κανόνας, ότι μοιραζόμαστε το μηχάνημα, όταν ο άλλος μας το ζητήσει.
    Τώρα αν δυχανασχετείς εσύ που έχεις το μηχάνημα ή ο άλλος που δεν το μοιράζεστε και φτάσετε να απευθυνθείτε στον γυμναστή, έχει χαθεί η ουσία. όλα θέλουν τον "τρόπο τους".
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-08-22 10:13 #2092
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είπα κάτι τέτοιο.
    Αν είναι ώρα αιχμής, οφείλεις να μοιραστείς το μηχάνημα, εκτός αν βάλεις ως δικαιλογία ότι κανεις μικρά διαλλείματα, όπότε σε αυτή την περίπτωση θα απασχολήσεις πολυ λιγότερο το μηχάνημα. Και αυτό για να αποφύγεις με ευγένεια τον αλλο.
    Αλλα γενικά στην "αδερφότητα των γυμναζομένων" υπάρχει ένας άτυπος κανόνας, ότι μοιραζόμαστε το μηχάνημα, όταν ο άλλος μας το ζητήσει.
    Τώρα αν δυχανασχετείς εσύ που έχεις το μηχάνημα ή ο άλλος που δεν το μοιράζεστε και φτάσετε να απευθυνθείτε στον γυμναστή, έχει χαθεί η ουσία. όλα θέλουν τον "τρόπο τους".
    Καλημέρα! Δεν πηγαίνω σε ώρες αιχμής όπως και να έχει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-08-22 19:29 #2093
    Προεπιλογή
    ^^ Υπαρχουν καποιοι κανονες που μπορει να αναρτησει χαρτι το γυμναστηριο , πχ ορισμενος ανωτατατος χρονος στους διαδρομους.
    Στα μηχανηματα ομως δεν μπορει να γινει αυτο κ πρεπει να επικρατει μια λογικη με καλη θεληση κ σκεπτομενοι να μη κανουμε αυτο που δεν θα θελαμε να μας κανουν οι αλλοι.
    Ουτε δλδ καποιος να πιανει ενα μηχανημα αποκλειστικα χαζευοντας αδιαφοροντας για τους αλλους που πιθανον να περιμενουν , ουτε φυσικα ο αλλος να ερχεται απαιτωντας κ χωρις τη στοιχειωδη υγιεινη.
    Ολα αυτα βεβαια ειναι θεωρια , παντα θα υπαρχει ο "κακος συναθλουμενος" διπλα, που θα πρεπει να τον αντιμετωπιζουμε με τον πιο καλυτερο-καταλληλο τροπο αναλογα.
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-09-23 20:01 #2094
    Προεπιλογή
    Γεια σας παιδιά!
    Έχει παραγγείλει κανείς πρόσφατα από βότανο (Δεν αναφέρω το όνομα του site μιας και δεν επιτρέπεται λόγω χορηγών) και αν ναι η παραγγελία περίπου πόσο καιρό έκανε να έρθει;
    Είχε κανείς πρόβλημα με τελωνείο παραγγέλνοντας από αυτό το site;
    Ευχαριστώ
    Even if nobody believes in me, supports me or recognizes my effort, I'll keep going...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 140 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 4090130138139140

Tags for this Thread