Σελίδα 54 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 444525354555664104 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 796 έως 810 από 2094
  1. 28-05-15 21:30 #796
    Banned
    Εγγραφή
    22-04-2015
    Μηνύματα
    34
    Προεπιλογή
    αγορασα χθες copper της solgar 2.5mg για μαζι με τον ψευδαργυρο της ιδιας εταιριας
    και μαγνησιο trofocard των 125mg


    θα τα πινω πρινν τον υπνο
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-05-15 21:56 #797
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο puzzykillah Εμφάνιση μηνυμάτων
    αγορασα χθες copper της solgar 2.5mg για μαζι με τον ψευδαργυρο της ιδιας εταιριας
    και μαγνησιο trofocard των 125mg


    θα τα πινω πρινν τον υπνο
    Παρε τον χαλκο σε ξεχωριστη ωρα της ημέρας και όχι μαζι με το zinc, νομιζω πως αλληλεπηδρούν το ενα με το άλλο για την απορροφηση τους.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-05-15 21:59 #798
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο valantis258 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια υπαρχει καμια ιδεα σχετικα με τι να τρωω πριν το γυμναστήριο
    Πρωτεϊνούχο γευμα με υδατανθρακα π.χ

    Κοτοπουλο με ρυζι/πατατα/μακαρονι
    μπιφτέκια/τονος/γαλοπουλα(όχι αλλαντικο)/απαχο κρέας/μοσχάρι + αυτά που προανεφερα
    Διαφορετικά μπορείς να φάς γιαουρτι με βρώμη+whey πρωτεινη εάν έχεις
    Φυστικοβουτυρο(θα χρειαστεί να βάλεις αρκετο_^^) σε ψωμι ολικης αλεσης
    Βρωμη με γαλα+πρωτεινη σκουπάκι (εάν έχεις)
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-05-15 23:35 #799
    Προεπιλογή
    Οκ ευχαριστώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-05-15 11:15 #800
    Προεπιλογή
    Καλημερα παιδια. Λυστε μου μια απορια.
    Αν πειρσσοτερο σημασια στο cutting ειναι το calorie deficit γιατι καλο ειναι να μην εχουμε cheat meals? Αν απο το 1 γευμα απ την ημερα μας το αντικαταστησουμε απο ενα cheat meal ιδιων θερμιδων το ιδιο δεν ειναι;
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-05-15 11:38 #801
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    δεν ειναι καλο να μην εχεις cheat meals για πολλους κ διαφορους λογους.
    οποτε νομιζω απαντηθηκε πανω κατω κ αυτο που ρωτας..απλα το ποσο cheat για τον καθενα ειναι διαφορετικο ,δεν ειμαστε ολοι ιδιοι..το δουλευεις πανω σου κ βλεπεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-06-15 14:21 #802
    Προεπιλογή ερωτηση για αγορα ολ. μπαρας
    καλησπερα ,ενδιαφερομαι για την αγορα μιας ολ.μπαρας,εχω βρει μια της amila******************* αλλα μου λεει ο προμηθευτης οτι δεν κανει να πεφτειαπο υψος γιατι μπορει να στραβωσει η μπαρα(το μονο υψος που θα πεφτει θα ειναι το υψος των μηρων απο αρση θανατου,οχι πιο πανω) οποτε ρωταω αν γνωριζει κανεις καποια πιο αξιοπιστη λυση σε αυτες τις μπαρες(στην ιδια τιμη περιπου) η το ιδιο ισχυει για ολες τις μπαρες? ευχαριστω

    ** Δεν βάζουμε Links από άλλα E-shop, είναι ενάντια στους κανόνες του site. Bodybuilding.gr Team **
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-06-15 21:20 #803
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-06-15 23:15 #804
    Προεπιλογή Τι είδος προπόνησης σε καιρό γράμμωσης;
    Παιδιά μια απορία. Είμαι σε δίαιτα γράμμωσης και κάνω θερμιδική δίαιτα με προπονηση tabata αλλά ψηλοβαριεμαι. Η ερώτηση είναι μπορώ να κάνω ακριβώς το τυπικό πρόγραμμα που κάνω όταν κάνω όγκο και απλά να κάνω την θερμιδική δίαιτα ή απαραίτητα πρέπει να ακολουθώ πρόγραμμα γράμμωσης;;; Να σημειωθεί ότι θέλω να χάσω μερικά κιλά λίπους για να ξανά ξεκινήσω τον όγκο ποίο καθαρά, και όχι για λεπτομέρια στους μύες. Ευχαριστώ πολύ!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 04-06-15 00:45 #805
    Προεπιλογή Λίγο Λίπος Στήθος ηλικία 16 ετών
    Καλησπέρα σε όλους θα ήθελα την βοήθεια σας σχετικά με ένα θέμα είμαι 16 χρονών και παρόλο που είμαι αδύνατος έχω λίγο στήθος παλαιότερα ήμουν παχύς για την ηλικία μου όμως τώρα έχω φτιάξει δεν έχω κάνα τρελό σώμα απλά όταν βλέπεις κάτι να εξέχει έστω και λίγο από το chest σου χαλάει όλο το είναι ειδιαιτερα όταν δεν μπορείς να βγάλεις την μπλούζα δημόσια.Εδώ είναι το σημείο που χρειάζομαι την βοήθεια σας τι μπορώ να κάνω για να το ξεφορτωθώ (έχω αρχίσει καθημερινά puss-ups).Υπάρχει κάποιος τρόπος για να έχω γρήγορα αποτέλεσμα σκέφτηκα να πάρω μια ζώνη που σε βοηθάει να υδρωσεις και να την βάλω στην περιοχή του στήθους μπας και χάσω τίποτα οποιαδήποτε συμβουλή είναι πολύτιμη σας ευχαριστώ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-06-15 22:46 #806
    Προεπιλογή
    γεια σας και παλι!εχω 8.2 λιπος και κανω κανονικα κοιλιακους εδω και αρκετο διαστημα!το προβλημα μου ειναι οτι ειναι ενω εχω καταφερει να βγαλω ενα 4pack οι κατω κοιλιακοι αρνουνται να βγουν παρολου που μπορω να τους πιασω!ενδεχομενως να εχω μαζεμενο αρκετο λιπος εκει η κατι παρομοιο!ξερεται καποια τροφη που ισως βοηθαει στην απωλεια του λιπος σε αυτο το σημειο η καποιο αλλο trick?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-06-15 17:34 #807
    Banned
    Εγγραφή
    01-04-2015
    Μηνύματα
    168
    Προεπιλογή Ακούστε 1 περίεργο πράγμα που μου συνέβη
    Λόγω αυξημένων υποχρεώσεων έκοψα το γυμναστήριο για ένα διάστημα (τώρα επανήλθα). Έχω περίπου 3 χρόνια που ασχολούμαι με κάποια κενά. Ενώ περιμενα ότι το σώμα μου θα γίνει λαπάς, αντ' αυτου, έκοψα κ το πολύ φαί και στέγνωσα (έχασα 4-5 κιλά), ενώ τώρα φαίνομαι πιο δεμένος (μου το είπαν αρκετοί αυτό). Που μπορεί να οφείλεται; Κράταγα νερά ή μήπως λόγω έντονης άσκησης το ριχνα στο φαί κ δεν είχα καλά αποτελέσματα; Πραγματικά φάνηκαν μέχρι και κοιλιακοί που δε φαινόταν ποτέ. Είμαι 1,79 75 κιλά

    Δεν είναι παράλογο να κόβεις το γυμναστήριο και να φαίνεσαι καλύτερος στους πολλούς;
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 05-06-15 20:27 #808
    Banned
    Εγγραφή
    01-04-2015
    Μηνύματα
    168
    Προεπιλογή Πόσο καιρο αντέχει μια συσκευασία whey on που την έχω ανοίξει
    αγόρασα 1 συσκευασια 4 κιλά, αλλά λόγω αποχής από το γυμναστηριο, σταμάτησα να την καταναλώνω, την έχω 2 μήνες ήδη ανοιχτή και έχει αρκετή μέσα. Την έχω σε σκιερό μέρος στο δωμάτιο μου καλά κλεισμένη, ενώ δε φαίνεται να μυρίζει περίεργα. Μπορώ να την καταναλώσω ή θα πάθω τίποτα;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Valentino Rossi : 05-06-15 στις 20:29
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-06-15 21:06 #809
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Valentino Rossi Εμφάνιση μηνυμάτων
    αγόρασα 1 συσκευασια 4 κιλά, αλλά λόγω αποχής από το γυμναστηριο, σταμάτησα να την καταναλώνω, την έχω 2 μήνες ήδη ανοιχτή και έχει αρκετή μέσα. Την έχω σε σκιερό μέρος στο δωμάτιο μου καλά κλεισμένη, ενώ δε φαίνεται να μυρίζει περίεργα. Μπορώ να την καταναλώσω ή θα πάθω τίποτα;
    Πάρτην αφοβα δεν θα πάθεις τιποτα απολυτως. Και ένα 6μηνο να μην την χρησιμοποιησεις πάλι τιποτα δεν θα πάθει δεδομένου ότι είναι σε σκιερο μέρος σε καλή θερμοκρασια και δεν έχει περάσει καιρός από την ημερομηνια λήξεως της.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 10-06-15 18:25 #810
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    γνωριζει κανεις καποιο συγκεκριμενο τυπο παππουτσιου καταλληλο για τρεξιμο?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 54 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 444525354555664104 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread