Θέμα: Metalhead's LoG

Σελίδα 5 από 86 ΠρώτηΠρώτη ... 345671555 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 1289
  1. 29-03-13 18:25 #61
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    πολυ παρατηριτικός εισαι χαχαχα γενικα πειραματίζομαι με τα γάλατα....το ροδόπη το παίρνουμε τελευταία...ειναι ευκολόπιοτο..ολα τα αλλα μου φαινονται σαν νερα ........


    οσο για το στήθος,δεν ειναι και πολυ μικρό ...απλα το τραβανε προς τα έξω οι ώμοι....και χάνεται...καταραμένα gens


    θα τα πούμε και απο κοντα τζόν θα περιμένω σχόλια


    ΥΓ το γιαουρτι δεν το έχω δοκιμασει..αλλα μιας και το ειπες.θα το πάρω να το βάζω με τη βρώμη
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-03-13 19:47 #62
    Προεπιλογή
    Δε λέω ότι είναι μικρό το στήθος, απλά φαίνεται flat, το οποίο μου έμοιασε στις δικές μου (παλιές) φωτό, και συνέβαινε όταν τα ποσοσστά λίπους μειώνονταν. Είπαμε πολύ καλός, αλλά εφόσον υπάρχει η προοπτική αγώνων, θα είμαστε αυστηροί μαζί σου
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-03-13 19:50 #63
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    δεν εχεις άδικο σε αυτο που λες..θυμαμαι οτι στο είχα σχολιασει και σε μια φωτο σου

    μερικές φορες λογω χαμηλου ποσοστου λιπους βλέπω και ινες στο στηθος οταν σφίγγομαι.....

    οσο για την κριτική..ειανι πάντα ευπρόσδεκτη ειδικα οταν αποσκοπεί σε καλό και βελτίωση
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-03-13 19:52 #64
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Εγω θα στα πω απο κοντα
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-03-13 20:43 #65
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Eπειδη δεν εχω παρει γραμμη τι γίνεται , που θα βρεθείτε ρε αλήτες??

    Καλα για την κατασταση σου , τι να σχολιασω εισαι τιτανοτεραστιος!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-03-13 23:05 #66
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    θα πάρω τον ραμπο στο δικό μου στιβο μάχης..αναμείνατε φωτό


    Παντελη ευχαριστώ bro
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-03-13 15:21 #67
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    επειδή ξέχασα να γράψω το πόδια-γάμπες


    Πόδια: Ζεσταμα-διατάσεις-5χ20επ στο μηχανημα για προσαγωγούς


    leg extension 15-10-6-6

    κιλα->25-35-45-60

    leg curl 15-10-6-4

    κιλα-> 15-25-30-45

    leg press 15-10-10-8

    κιλα-> 55-70-85-95 (+το βαρος του μηχανηματος)


    Γαμπες : όρθιος στο μηχάνημα 15-12-8-6


    κιλα-> 140-150-170-190



    σήμερα ξυπνησα πριν λιγο..πρωινό μια κουπα μεγαλη βρώμη,μια κομμένη μπανανα μισό μήλο μια κουταλια μέλι λιγο τρυμμένο καρύδι ,και 2 ασπραδια αυγα ...για μεσημέρι θα φτιάξω ρυζότο με λαχανικα τονο και θα δω τι αλλο παιζει στο ψυγειο





    ΥΓ οι γάμπες μου ειναι σαν να μου τις χτύπαγε καποιος ολο το βράδυ με ενα ραβδι


    χώρια την ορθοστασία κ την υγρασία στο χτεσινο μινι-ψαρεμα-συνευρεση με rambo
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-03-13 18:38 #68
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Σάββατο Ημέρα Ώμων....μετα την χτεσινη κουραση μπορώ να πώ οτι βγήκε πολυ καλα η προπόνηση

    1.SHRUGS ΜΠΑΡΑΣ 15-15-12-12

    40-60-80-80
    2.ΟΡΘΙΑ ΚΩΠΗΛΑΤΙΚΗ ΜΕ ΜΠΑΡΑ

    20-25-35-35

    3.ΠΙΕΣΕΙΣ ΣΤO MHXANHMA ΓΙΑ ΩΜΟΥΣ

    25-35-45-45(ειχα συνηθίσει στο αλλο γυμ που τα φορτωνα ολα ~90κ και σήμερα μου κακοφάνηκε γιατι ειναι αρκετα δυσκολο το μηχάνημα)

    4.ΠΛΑΓΙΕΣ ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΑΛΤΗΡΩΝ ΟΡΘΙΟΣ

    7.5-12-15-20
    5.ΜΠΡΟΣΤΙΝΕΣ ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΔΙΣΚΟ

    10-15-15-20

    ραχιαίοι-κοιλιακοί κάτω κ ανω-κοιλιακοί στο μονόζυγο...και μετα δρόμο....


    μεσημεριανό,2 κομμάτια κολοκυθόπιτα 2 αυγα 1 γιαουρτι 2 κουπες ρυζότο και μετα φρουτα..1 μπανανα μεγαλη ενα πορτοκάλι ενα μήλο και κατεψυγμένα raspberries ....


    Όνομα: ωμοι 30μαρτιου.jpg Εμφανίσεις: 385 Μέγεθος: 41,7 KB
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Metalhead|T| : 30-03-13 στις 18:42
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-03-13 19:33 #69
    Προεπιλογή
    Ωραιοςςςςςςςςςςςςςς...αν ειχες και στηθος πιο καλο στη Μοστ θα ησουνα τερας
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 30-03-13 19:43 #70
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    τι να κάνουμε ρε Κρίστοφερ...ας ελπίσουμε οτι θα γεμίσει καποια στιγμη και αυτο το κωλοστήθος



    Απο δευτέρα θα συνεχισω για 1 βδομαδα ακομα το πρόγραμμα ογκου Vol.2 και μετά λέω να περάσω στο πρόγραμμα γράμμωσης.....δεκτες γνώμες αποψεις και παρατηρήσεις
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 30-03-13 19:53 #71
    Το avatar του χρήστη ΠανοςΒ

    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Κορωπι
    Μηνύματα
    1.865
    Προεπιλογή
    Χαχα, τον φαγατε με το στηθος!

    Τασο, μην ξεπερνας τις 2 μεριδες φρουτων τη μερα στη γραμμωση. Η φρουκτόζη δε σε βοηθαει στην προσπαθεια σου.
    Τρωγε λαχανικα περισσότερο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-03-13 20:00 #72
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Πάνο ακομα δεν εχω ξεκινήσει..αλλα σε ευχαριστώ για το tip..σκοπεύω οταν ξεκινήσω με το καλό να φτιάξω ενα προγραμματακι διατροφής και να το τηρήσω οσο γίνεται....τα βραστά λαχανικά θα παίξουν πολύ εννοειται ...
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-03-13 19:08 #73
    Προεπιλογή
    Βρε Metallako μου, αφού την γράμμωση την έχεις ήδη, τί προγραμμα γράμμωσης θέλεις να αρχίσεις. Εγώ θα έλεγα να ανεβάσεις την πρωτείνη σου να διατηρήσεις καθαρό υδατάνθρακα και να επικεντρωθείς στο να αυξήσεις τη μάζα σου. Έτσι και δε θα θαμπώσεις αλλά και θα κερδίσεις μυς

    Η φωτό η τελευταία.......ΜΠΟΜΠΑ
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 31-03-13 19:14 #74
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    παρατηρώ οτι οι δελτοειδείς μου ειναι πολυ σχηματισμένοι....και γενικα απο ωμους χερια δεν εχω παραπονο....


    οσο για το πρόγραμμα που λες....για αυτο ειπα και εξ αρχης οτι θέλω βοηθεια και γνωμες σχετικα με το τί να κάνω..μπορώ να συνεχίσω και ολο τον απρίλη με το πρόγραμμα #3 του Μπουρνάζου και μετα μαιο ή ξανα ογκου ή τότε να κάνω καποιο γράμμωσης... οσο για την αυξηση μαζας...πρεπει..αλλα θα πρεπει να γινει και σωστα οπως επισήμανες

    Εγώ θα έλεγα να ανεβάσεις την πρωτείνη σου να διατηρήσεις καθαρό υδατάνθρακα και να επικεντρωθείς στο να αυξήσεις τη μάζα σου. Έτσι και δε θα θαμπώσεις αλλά και θα κερδίσεις μυς
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 31-03-13 19:23 #75
    Προεπιλογή
    μπομπα το χερι
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 86 ΠρώτηΠρώτη ... 345671555 ... ΤελευταίαΤελευταία