Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 28 από 28
  1. 23-02-16 13:46 #16
    Προεπιλογή
    Το είχα πάρει τον προηγούμενο Νοέμβριο που το είχα πετύχει σε προσφορά.Χρήση δύο μηνών, και μου πήγε πολύ καλά σε δύναμη. Είδα στο e-shop πως έπεσε και η τιμή του και λέω να το στοκάρω ξανά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-10-16 15:52 #17
    Προεπιλογή
    Παρουσιάζουμε την νέα συσκευασία και το πινακάκι συστατικών. Δείτε το στο e-shop εδώ.

    Όνομα: 01-176-087-Ecdysterone-120caps-web.jpg Εμφανίσεις: 1663 Μέγεθος: 100,9 KB
    Όνομα: 01-176-087-Ecdysterone-120caps-facts.jpg Εμφανίσεις: 1619 Μέγεθος: 92,2 KB
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-03-17 02:50 #18
    Το avatar του χρήστη Aristosdem

    Εγγραφή
    10-10-2012
    Περ.
    Limassol-Cyprus
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή Ecdysterone Nutrend
    Το χρσιμοποιω εδω και 15 μερες και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος. Ειναι ακριβο συμπληρωμα αλλα δουλευει..
    -) σκεφτομαι να το στακαρω με DAA
    Keep pumping...!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-03-18 15:43 #19
    Προεπιλογή
    Αυτές τις μέρες είναι σε προσφορά. Δείτε το εδώ.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-03-18 12:24 #20
    Προεπιλογή
    Απ τα καλύτερα προιόντα που έχω δοκιμάσει!!! το χα πληρώσει χρυσό αλλά αξίζει!! αποκατάσταση,δύναμη ΔΕΝ παρατήρησα, είδα όμως απίστευτη "σκληράδα" και ίσως και λίγο λίμπιντο.. ήμουν στη καλύτερη φόρμα της ζωής μου
    CHANGE DOES NOT COME WITH COMFORT...EVER !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-03-18 12:51 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Γιώργης7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απ τα καλύτερα προιόντα που έχω δοκιμάσει!!! το χα πληρώσει χρυσό αλλά αξίζει!! αποκατάσταση,δύναμη ΔΕΝ παρατήρησα, είδα όμως απίστευτη "σκληράδα" και ίσως και λίγο λίμπιντο.. ήμουν στη καλύτερη φόρμα της ζωής μου
    Σε τι φάση το χρησιμοποιησες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-03-18 16:23 #22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jjohny Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε τι φάση το χρησιμοποιησες?
    σωστά ρωτάς δε το ανέφερα.. σε υπερτροφία, με 2 γραμμάρια πρωτείνη / ανά κιλό και υδατάνθρακες φούλ σε κάθε γεύμα...και προπόνηση μέχρι τελικής πτώσης με έμφαση στήν αρνητική επανάληψη 5 δεύτερα κάθε επανάληψη, 4:1 ( 5 συνολικά)..συμπλήρωμα πρωτείνης δέν είχα σε αυτή τη φάση μόνο από διατροφή...διάφορα αμινοξέα πρίν τη προπόνηση και μετά, επίσης πολυβιταμίνη και ω3,6, 9 το πρωί. τήν εκδυστερόνη τήν λάμβανα ακριβώς όπως λέει το καινούργιο κουτί της NUTREND, σε γεύματα φούλ σε πρωτείνη!
    CHANGE DOES NOT COME WITH COMFORT...EVER !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-03-18 16:45 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Γιώργης7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σωστά ρωτάς δε το ανέφερα.. σε υπερτροφία, με 2 γραμμάρια πρωτείνη / ανά κιλό και υδατάνθρακες φούλ σε κάθε γεύμα...και προπόνηση μέχρι τελικής πτώσης με έμφαση στήν αρνητική επανάληψη 5 δεύτερα κάθε επανάληψη, 4:1 ( 5 συνολικά)..συμπλήρωμα πρωτείνης δέν είχα σε αυτή τη φάση μόνο από διατροφή...διάφορα αμινοξέα πρίν τη προπόνηση και μετά, επίσης πολυβιταμίνη και ω3,6, 9 το πρωί. τήν εκδυστερόνη τήν λάμβανα ακριβώς όπως λέει το καινούργιο κουτί της NUTREND, σε γεύματα φούλ σε πρωτείνη!
    Θεωρείς ότι αξίζει τα λεφτά τ δλδ?Επίσης είδες Διαφορα με ένα κουτί η θέλει 2?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-03-18 17:01 #24
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jjohny Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θεωρείς ότι αξίζει τα λεφτά τ δλδ?Επίσης είδες Διαφορα με ένα κουτί η θέλει 2?
    αξίζει μέχρι και το τελευταίο λεπτό για μένα!!! αν μπορούσα θα το ξανάπερνα! 1 κουτί φτάνει! αν το συνδυάσεις με σκληρή προπόνηση και διατροφή υψηλή σε πρωτείνη αποκλέιεται να μη δείς διαφορά! NUTREND είναι αυτή!
    CHANGE DOES NOT COME WITH COMFORT...EVER !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-03-18 17:31 #25
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Γιώργης7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αξίζει μέχρι και το τελευταίο λεπτό για μένα!!! αν μπορούσα θα το ξανάπερνα! 1 κουτί φτάνει! αν το συνδυάσεις με σκληρή προπόνηση και διατροφή υψηλή σε πρωτείνη αποκλέιεται να μη δείς διαφορά! NUTREND είναι αυτή!
    Με βάζεις σε πειρασμό να το τσιμπήσω μιας και είναι σε προσφορά..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 23-09-18 22:13 #26
    Προεπιλογή Ecdy+ZMA
    Καλησπερα
    Μολις παρελαβα το συμπληρωμα ecdysterone (Nutrend) και θα ηθελα βοηθεια σχετικα με την ληψη του.Περνω 1 καψουλα μετα το πρωινο μου- 1 καψουλα μετα την γυμναστικη μαζι με το σεικ πρωτεινης- και σκεφτομαι την 3η καψουλα να την περνω μαζι με τα zma μου πριν τον υπνο.Ακουγεται σωστο; Θα υπαρξει προβλημα αν ανακατευθουν τα 2 συμπληρωματα μαζι;
    Ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-09-18 10:50 #27
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    προβλημα με ανακατεμα δε θα υπαρξει, αλλα ισως ειναι καλυτερα να την παιρνεις κ αυτη τη δοση μαζι με καποιο γευμα πρωτεινης..αν κ δεν ξερουμε πολλα οσον αφορα τους χρονους ημιζωης σε ανθρωπους κ τετοια για το συμπληρωμα αυτο, αλλα νομιζω ειναι καλυτερα ετσι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-09-18 20:39 #28
    Προεπιλογή
    Μαλιστα, σε ευχαριστω για την βοηθεια
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12