Θέμα: progress

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 23
  1. 08-04-13 16:01 #1
    Προεπιλογή progress
    παραθετω μια φωτο ποδιων κυριως γιατι ειχα μεγαλο προβλημα στην αναπτυξη ποδιων
    η φωτο εχουν διαφορα 1 χρονο

    Όνομα: 216628_1673267490341_5717388_n.jpg Εμφανίσεις: 799 Μέγεθος: 73,1 KBΌνομα: Foto093.jpg Εμφανίσεις: 819 Μέγεθος: 97,5 KBΌνομα: Foto075.jpg Εμφανίσεις: 834 Μέγεθος: 99,2 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-04-13 23:06 #2
    Προεπιλογή
    Η διαφορα ειναι εμφανης και οι μυς αρχιζουν να ξεχωριζουν.Η αναλογια με το υπολοιπο σωμα ειναι καλη.good work.
    I don’t eat for taste, I eat for function.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-04-13 02:53 #3
    Προεπιλογή
    Εντυπωσιακή η αλλαγή των τετρακεφαλων.Τι ασκήσεις έκανες;

    Δεν έχεις βεβαια φωτογραφίες απο μηριαία δικέφαλα και γάμπες για να δούμε και εκεί την διαφορά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-04-13 12:52 #4
    Προεπιλογή
    θα ελεγα οτι τα ποδια ειναι 1 επιπεδο παραπανω απο το ανω σωμα(συγκριτικα)

    κλασσικες ασκησεις , δικεφαλα στο μηχανημα , εκτασεις τετρακεφαλων , πολυ δυνατα και ολοκληρα σκουωτ και αποτελειωνα μεχρι εξαντλησης στην πρεσα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-04-13 17:04 #5
    Προεπιλογή
    Μπράβο πολύ σωστος.

    Πολλοι θεωρούν την ημερα των ποδιων χαλαρή.Πραγμα που δεν ειναι.Ισως ειναι η πιο κουραστική,"φτυνεις αιμα" για να γυμνασεις σωστα τα ποδια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-04-13 17:16 #6
    Προεπιλογή
    +100 στο τελευταιο ποστ...πολυ βασικο κομματι τα ποδια και απ'οτι φαινεται τα πας καλα..ποσα σηκωνεις καθισματα;
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-04-13 22:12 #7
    Προεπιλογή
    ο δασκαλος μου μου χει δωσει τη νοοτροπια και αυτη εχω υιοθετησει "πετυχημενη προπονηση ποδιων σημαινει μετα το τελος την προπονησης να περπατας με το ζορι"
    τα ποδια ειναι πολυ σημαντικα για πολλους λογους

    στα κιλα ακομα ειμαι αρχαριος φιλε μου 90 για 12 επαναληψεις κανω
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-04-13 22:26 #8
    Προεπιλογή
    Πολυ καλα κιλα ειναι.ειδικα αμα κανεις βαθυ καθισμα
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-04-13 22:28 #9
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    το 90 χ12 ειναι για αρχαριους?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-04-13 22:44 #10
    Προεπιλογή
    βαθυ παντα το καθισμα αλλιως παμε για πιλατες , αλλα οχι και κωλο κατω λογω γονατου

    δεν ξερω αδερφε 1 χρονο ασχολουμαι με διαλειμματα αρχαριος θεωρουμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-04-13 23:12 #11
    Προεπιλογή
    Μαν ειναι παρα πολυ καλα τα κιλα συγχαρητηρια..ετσι συνεχισε την καλη δουλεια, εχε προοδο και θα ανταμιφθεις!
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-04-13 23:41 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαν ειναι παρα πολυ καλα τα κιλα συγχαρητηρια..ετσι συνεχισε την καλη δουλεια, εχε προοδο και θα ανταμιφθεις!
    ολοι εχουμε τα δυνατα και αδυνατα σημεια μας . πανω μερος δεν ειμαι καλος

    τι πλατη ειναι αυτη ρε φιλε ??? κανα μυστικο/συμβουλη
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-04-13 00:34 #13
    Προεπιλογή
    δοκιμασε να παι3εις και καμια μερα πολλεσ επαν. στα ποδια....20αρες ας πουμε με 30-45 σεκ διαλλειμα...εγω με αυτο 3εκωλισα στα ποδια π ημουν αρκετα στασιμος...
    Mπορώ να σε ı̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̨̨̨κάνω να σκουπίσεις την οθόνη σου..!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-04-13 13:21 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sAVAZz Εμφάνιση μηνυμάτων
    δοκιμασε να παι3εις και καμια μερα πολλεσ επαν. στα ποδια....20αρες ας πουμε με 30-45 σεκ διαλλειμα...εγω με αυτο 3εκωλισα στα ποδια π ημουν αρκετα στασιμος...
    το χω δοκιμασει για 3 βδομαδες 15-20 επαναληψεις με 40'' ξεκουραση μεταξυ των σετ . μου δωσε καλη αιματωση οπως ηταν προβλεπομενο αλλωστε στα ποδια δεν πρεπει να πεφτουμε κατω απο 10 επαναληψεις . να ξεκολλησω δε θελω δεν εχω κολλησει , ισα ισα σκεφτομαι να μειωσω ενταση για να παρω και πανω καθολου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 10-04-13 21:10 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alexandros.r Εμφάνιση μηνυμάτων
    ολοι εχουμε τα δυνατα και αδυνατα σημεια μας . πανω μερος δεν ειμαι καλος

    τι πλατη ειναι αυτη ρε φιλε ??? κανα μυστικο/συμβουλη
    15 χρονων ειμαι τι συμβουλη να δωσω...
    Γενετικα, υποπονη και σωστη προπονηση
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία