Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 130

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 31-05-13 19:35 #1
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή Αγορές ειδών γυμναστικής
    Ανοίγω αυτό το θέμα για να μπορεί όποιος θέλει να κάνει της ερωτήσεις του της, για κάποια αγορά κάποιων ειδών που αφορούν την γυμναστική και τα παρεμφερή της.


    Το θέμα αυτό ανοίγει γιατί πολλά μέλη ανοίγουν θέματα για προϊόν που θέλουν να αγοράσουν.

    Προσοχή. Το θέμα αυτό αφορά προϊόντα σχετικά με τον αθλητισμό και τα παρεμφερή του.

    Τα μεμονωμένα θέματα που ανοίγονται, δεν θα παίρνουν έγκριση..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-06-13 02:40 #2
    Προεπιλογή γεια σας παιδια
    μια ερωτηση για αυτους που ξερουν για ενα οργανο αεροβιας που ανεβαινεις σκαλοπατια.προσοχη ουτε στεπ ουτε ελλειπτικο.ετσι ακριβως οπως το λεω.υπαρχει και σ ενα βιντεο του kai greene στο youtube.αν γνωριζει καποιος καμια εταιρια στην ελλαδα που να εχει επαγγελματικα οργανα θα βοηθουσε πολυυυυυυυυυυυ....!!!!!!!!!!!!ευχαριστωωωωω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-06-13 10:15 #3
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Στην Ελλάδα δεν έχω δει ούτε σε γυμναστήριο ούτε σε πωλητή. Ξεφύγουνε αρκετά σε χρήματα. Ως stair climber θα τα ψάξεις..
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-06-13 11:35 #4
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    και στο εξωτερικο...πανω απο χιλιαρικο οι τιμές..πάντως ειναι απιστευτο
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-06-13 18:45 #5
    Προεπιλογή
    ευχαριστω πολυ παιδια για τις γρηγορες απαντησεις σας.με ενδιαφερει παρα πολυ καθως πηγαινω σε εξεδρες που εχουν σκαλια και κανω αεροβια και για τα ποδια ειναι πολυ καλη προπονηση αλλα ειναι αλλο πραγμα να το εχεις σπιτι και να κανεις οποτε θες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-06-13 16:10 #6
    Προεπιλογή
    ψαχνω μια καλη ευκαιρια για ενα διζυγο..
    θα προτιμουσα να ειναι τοιχου οχι πως τα αλλα δεν με βολευουν απλα επειδη ειναι πολυ ακριβα γενικοτερα τα διζυγα..
    αν γνωριζετε καποιο φτηνο ή ακομα και καποια ιδιοκατασκευη για διζυγο θα ηταν οτι ακριβως χρειαζομαι..


    ΥΓ θελω διζυγο χωρις μονοζυγο ομως, απλα για καμψεις τρικεφαλων και τα παρελκόμενα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-06-14 15:20 #7
    Προεπιλογή
    Ψάχνω να αγοράσω πάγκο εώς 130 ευρώ. Θέλω να έχει τη δυνατότητα αλλαγής κλίσης. Θέλω να έχει αντοχή σε κιλά γιατί έτσι φαίνεται η στιβαρότητα και έν συνέπεια η αντοχή του στο χρόνο. Στο μυαλό μου έχω καποιους.
    Αρχικά αυτόν viking br 44 http://www.fit-health.gr/viking-br-44 Ο οποίος φαίνεται πολύ καλός για τα χρήματα του. Αντοχή στα 250 κιλά.
    Μετα κάτι της αμιλα που ελπίζω να το πάρω με κάποια έκπτωση http://www.fit-health.gr/44748
    Ο οποίος για κάποιον περίεργο λόγο ενώ λεει επαγγελματικός έχει αντοχή στα 150 κιλά.
    Δεν το έχω ψάξει παρά πολύ. Πάντως ο πρώτος φαίνεται καλός βέβαια από άποψη σχεδιασμού δε μου φαίνεται τόσο στιβαρος. Παρακαλώ ότι ξέρετε και έχετε κάποια εμπειρία με σχετικούς πάγκους θα με βοηθήσετε πολύ. Ευχαριστώ. Βασίλης.



    Sent from phone using Tapatalk
    "It is not How Hard you Hit, but How Hard You Can Get Hit and Keep Moving Forward."
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-06-14 15:48 #8
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Δες λίγο και στη χρυσή ευκαιρία, γίνεται χαμός συνήθως. Ορθοστάτες δεν θες?
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-06-14 15:50 #9
    Προεπιλογή
    Φίλε έχω κοιτάξει. Έχω σποταρει έναν της Γιόρκ. Αλλά στο bbclub τον έχει 140 και αυτός τον δίνει 120. Αξίζει;; Ασε που δε με τρελαίνει κιόλας.


    Sent from my phone using Tapatalk
    "It is not How Hard you Hit, but How Hard You Can Get Hit and Keep Moving Forward."
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 04-06-14 15:53 #10
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Όχι για 20Ε δεν αξίζει. Προσωπικά έχω ένα York σπίτι και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Επίσης έχω και ένα York διάδρομο από το 2003 και ακόμα δουλεύει άψογα. Γενικώς σοβαρή εταιρία.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-06-14 15:57 #11
    Προεπιλογή
    Αυτός έχει αυτόν. http://www.bbclub.gr/york-fitness-bench-45000.html
    Πως σου φαίνεται;;


    Sent from my phone using Tapatalk
    "It is not How Hard you Hit, but How Hard You Can Get Hit and Keep Moving Forward."
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-06-14 16:01 #12
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Μια χαρά φαίνεται, ορθοστάτες όμως?
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-06-14 16:04 #13
    Προεπιλογή
    Θα πάρω κάτι σαν αυτό και θα ειναι πολύ καλύτερο από ορθοστάτες. https://bodyworks.gr/bodyworks/produ...id_product=295


    Sent from my phone using Tapatalk
    "It is not How Hard you Hit, but How Hard You Can Get Hit and Keep Moving Forward."
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-06-14 16:35 #14
    Προεπιλογή



    Sent from my phone using Tapatalk
    "It is not How Hard you Hit, but How Hard You Can Get Hit and Keep Moving Forward."
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-06-14 22:34 #15
    Προεπιλογή
    Μπορεί να μου πει αν οι συγκεκριμένοι πάγκοι αξίζουν τα χρήματα τους. Ή αν μπορεί κάποιος να μου προτείνει έναν. Ή αν ξέρει που μπορώ να βρω κάποιον μεταχειρισμένο. Από σάιτ έχω κοιτάξει. Ίσως αν γνωρίζει κανείς κάποιο γυμναστήριο που ιςως θέλει να δώσει κάποια όργανα παλιά και μπορεί να έχει πάγκο. Απλά επειδή αυτές τις 3 4 μέρες που έρχονται ίσως μπορέσω να ασχοληθώ περισσότερο και θα ήταν ιδανικό να βρω κάτι σύντομα ώστε να πάω να το πάρω. Αν και το καλό πράγμα αργεί να γίνει. Ευχαριστώ και χίλια συγγνώμη που γίνομαι ενοχλητικός. Απλά αυτό συμβαίνει όταν δεν έχεις κοντά σου και εύκολα προσβάσιμα άτομα με γνώσεις στον τομέα.


    Sent from my phone using Tapatalk
    "It is not How Hard you Hit, but How Hard You Can Get Hit and Keep Moving Forward."
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία