Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 130
  1. 04-06-14 15:57 #31
    Προεπιλογή
    Αυτός έχει αυτόν. http://www.bbclub.gr/york-fitness-bench-45000.html
    Πως σου φαίνεται;;


    Sent from my phone using Tapatalk
    "It is not How Hard you Hit, but How Hard You Can Get Hit and Keep Moving Forward."
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-06-14 16:01 #32
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Μια χαρά φαίνεται, ορθοστάτες όμως?
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-06-14 16:04 #33
    Προεπιλογή
    Θα πάρω κάτι σαν αυτό και θα ειναι πολύ καλύτερο από ορθοστάτες. https://bodyworks.gr/bodyworks/produ...id_product=295


    Sent from my phone using Tapatalk
    "It is not How Hard you Hit, but How Hard You Can Get Hit and Keep Moving Forward."
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-06-14 16:35 #34
    Προεπιλογή



    Sent from my phone using Tapatalk
    "It is not How Hard you Hit, but How Hard You Can Get Hit and Keep Moving Forward."
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-06-14 22:34 #35
    Προεπιλογή
    Μπορεί να μου πει αν οι συγκεκριμένοι πάγκοι αξίζουν τα χρήματα τους. Ή αν μπορεί κάποιος να μου προτείνει έναν. Ή αν ξέρει που μπορώ να βρω κάποιον μεταχειρισμένο. Από σάιτ έχω κοιτάξει. Ίσως αν γνωρίζει κανείς κάποιο γυμναστήριο που ιςως θέλει να δώσει κάποια όργανα παλιά και μπορεί να έχει πάγκο. Απλά επειδή αυτές τις 3 4 μέρες που έρχονται ίσως μπορέσω να ασχοληθώ περισσότερο και θα ήταν ιδανικό να βρω κάτι σύντομα ώστε να πάω να το πάρω. Αν και το καλό πράγμα αργεί να γίνει. Ευχαριστώ και χίλια συγγνώμη που γίνομαι ενοχλητικός. Απλά αυτό συμβαίνει όταν δεν έχεις κοντά σου και εύκολα προσβάσιμα άτομα με γνώσεις στον τομέα.


    Sent from my phone using Tapatalk
    "It is not How Hard you Hit, but How Hard You Can Get Hit and Keep Moving Forward."
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-06-14 22:52 #36
    Προεπιλογή
    φιλε δεν ειναι καποιο σημπληρωμα να σου πουμε αν το δοκιμασαμε μια γνωμη για να το παρεις ή οχι.. πρεπει να πας απο κοντα να τα δεις αν ειναι καλη η κατασκευη γιατι δυσκολα να σου πει καποιος οτι τα εχει δει ολα αυτα που ποσταρες και να σου π.χ παρε αυτο ειναι καλυτερο. πρεπει να τα δεις απο κοντα τουλαχιστον εγω αυτο θα εκανα για να αγορασω καποιο οργανο γυμναστικης
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-06-14 22:59 #37
    Προεπιλογή
    Έχεις δίκιο παραήμουν πιεστικός. Κοιτά απλά φαντάζομαι πως λίγο πολύ αρκετοι θα έχουν κάποιο πάγκο σπίτι τους. Δεν ήθελα μόνο για τους συγκεκριμένους. Αλλά ναι η αλήθεια να λέγεται. Αν δεν πας ο ίδιος να τους δεις.. Δε παει να σου λεει ο άλλος ότι ειναι τέλειος και ειναι αυτό κι εκείνο..αν εσένα δε σου αρέσει έστω το παραμικρό θα σε χαλάει στο μυαλό σου. Εχεις δίκιο φίλε. Ευχαριστώ για την καλοβουλη "προσγείωση". Που μου προτείνεις να πάω. Γιατί όσο πιο μεγάλο μαγαζί τόσο πιο μεγάλη έκθεση. (Ή δε γίνεται για λόγους διαφήμισης)


    Sent from my phone using Tapatalk
    "It is not How Hard you Hit, but How Hard You Can Get Hit and Keep Moving Forward."
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-06-14 01:11 #38
    Προεπιλογή
    Θα ήθελα να ρωτήσω ποιο ειναι το κατάλληλο μήκος για έναν πάγκο. Δηλαδή το κάθισμα με την πλάτη πόσο μήκος να έχουν. 1μετρο ειναι καλά ή καλύτερα παραπάνω. Αν έχει κάποιος έναν καλό πάγκο, λογικά θα έχει καλές προδιαγραφές, αν γίνεται να μου πει τη μήκος του.


    Sent from my phone using Tapatalk
    "It is not How Hard you Hit, but How Hard You Can Get Hit and Keep Moving Forward."
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-06-14 15:55 #39
    Προεπιλογή Αγορά καρδιοσυχνομετρου
    Σκέφτομαι να αγοράσω ενα ρολόι που μετράει τους παλμούς για την αεροβια μου , είμαι ανάμεσα σε 2 φθηνές επιλογές :
    1) είναι του lidl http://www.hotukdeals.com/deals/lidl...99-lidl-905489 στα 20ευρω και
    2) είναι και αυτο απο το e-shop που το έχει προσφορά 21 ευρω , http://www.e-shop.gr/beurer-pm15-hea...P.506001&sid=1.

    Νομίζω οτι του lidl υπερτερει και απο εγγυηση , έχει βάση και για το ποδήλατο . Του e-shop δεν χρειάζεται ζώνη στήθους , τους μετράει μόνο το ρολόι λέει.

    Πιστευετε θα βοηθούσε ένα καρδ/τρο , να κάνω καλύτερη αερόβια στους παλμούς που θέλω (60%-80%) και αν ναι ποιο μου προτείνετε απο τα 2.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-06-14 21:46 #40
    Το avatar του χρήστη fazer

    Εγγραφή
    15-11-2012
    Περ.
    volos
    Μηνύματα
    119
    Προεπιλογή
    εχω σαν αυτο του eshop χωρις ζωνη και ειναι πολυ πρακτικο.μπορεις να το φορας και στο γυμναστηριο και οπου θελεις και να μετρας σφυγμους ανα πασα στιγμη.
    για μενα η ζωνη στηθους ειναι πολυ δεσμευτικη και θα την εβαζα μονο αν εβγαινα εξω για τρεξιμο,και παλι θα το σκεπτομουν..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-06-14 19:37 #41
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι. Γυμνάζομαι στο σπίτι σε όροφο μαλιςτα και στο χώρο που εχω τον πάγκο απο κάτω εχω χαλί. Θα ήθελα να ρωτήσω τι μπορώ να βάλω στο γυμναστήριο μου έτσι ώστε και να μη φοβάμαι τα πλακάκια μη σπάσουν αλλά και να μπορώ να κάνω σκουοτ και διάφορες ασκήσεις όρθιος χωρίς να δυσκολεύομαι λόγω αστάθειας.
    Δηλαδή ψάχνω για κάτι που απορροφαει κραδασμούς αλλά ταυτόχρονα ειναι και σκληρό και παρέχει σταθερότητα.


    Sent from my phone using Tapatalk
    "It is not How Hard you Hit, but How Hard You Can Get Hit and Keep Moving Forward."
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-06-14 21:18 #42
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Αυτά εδώ που πουλάει ο φίλος μας στις αγγελίες:

    http://www.bodybuilding.gr/forum/sho...l=1#post790924
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-06-14 18:49 #43
    Προεπιλογή ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ
    Καλησπέρα σε όλους!Με λένε Γιάννη και είμαι 17 χρονών. Ασχολούμαι τον τελευταίο 1,5 χρόνο με τα βάρη και προπονούμε σε ένα γυμναστήριο.Επειδή όμως δίνω πανελλήνιες φέτος ο χρόνος μου δεν θα μου επιτρέψει να πηγαίνω.Επειδή όμως δεν θέλω να σταματήσω να προπονούμε σκέφτηκα να επενδύσω ένα ποσό(1000E max) και να αγοράσω ένα καλό πολυόργανο το οποίο να μην έχει σταθερά βάρη αλλά να παίρνει δίσκους.Ο βασικός μου προβληματισμός είναι αν θα πάρω ένα πολυόργανο με smith machine ή κάποιο χωρίς με απλό rack-ορθοστάτες δηλαδή.Επίσης μέσα στο όριο των 1000Ε που έχω βάλει δεν συμπεριλαμβάνονται τα κιλά, μπάρες, αλτηράκια καθώς τα έχω βρει δωρεάν απο ένα γνωστό.Περιμένω λοιπών τις γνώμες σας και κάποια μηχανήματα να μου προτείνετε!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-07-14 12:26 #44
    Προεπιλογή hello
    hello παιδες....θελω να παρω τα εξης πραγματα και θελω να μου πει καποιος αν αξιζουν τα λεφτα τους...

    Μπάρα βάρους 1,5kg, μηκους 130cm , διαμέτρου 28mm ,με λαστιχένια λαβή και μανταλάκια.
    Δίσκοι 2 x 1.25kg κίτρινου χρώματος.
    Δίσκοι 2 x 2.5kg μπλέ χρώματος
    Δίσκοι 2 x 5kg κόκκινου χρώματος

    2 Αλτηράκι με βίδα 28mm
    1 στρόμα γυμναστικής
    2 δισκους 5kg
    και αλλους 2 2kg

    ολα αυτα μου βγηκαν γυρο στα 80 ευρω...
    θελω απαντηση οσο πιο γρηγορα γινεται..ευχαριστω

    EDIT~
    ολα αυτα ειναι για το σπιτι
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-07-14 15:56 #45
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GeorgeTheDude Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σκέφτομαι να αγοράσω ενα ρολόι που μετράει τους παλμούς για την αεροβια μου , είμαι ανάμεσα σε 2 φθηνές επιλογές :
    1) είναι του lidl http://www.hotukdeals.com/deals/lidl...99-lidl-905489 στα 20ευρω και
    2) είναι και αυτο απο το e-shop που το έχει προσφορά 21 ευρω , http://www.e-shop.gr/beurer-pm15-hea...P.506001&sid=1.

    Νομίζω οτι του lidl υπερτερει και απο εγγυηση , έχει βάση και για το ποδήλατο . Του e-shop δεν χρειάζεται ζώνη στήθους , τους μετράει μόνο το ρολόι λέει.

    Πιστευετε θα βοηθούσε ένα καρδ/τρο , να κάνω καλύτερη αερόβια στους παλμούς που θέλω (60%-80%) και αν ναι ποιο μου προτείνετε απο τα 2.
    Αν έχεις smartphone εξέτασε και την περίπτωση αγοράς ζώνης μέτρησης παλμών με ενσωματωμένο bluetooth. Κοστίζουν γύρω στα 50 ευρώ.

    Υπ' όψιν ότι τα ρολόγια που μετράνε χωρίς ζώνη, μετράνε από το δάχτυλο σου όσο πατάς το ειδικό πλήκτρο. Οι ζώνες μετράνε συνέχεια όσο τις φοράς.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία