Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 48
  1. 26-09-13 15:45 #16
    Προεπιλογή
    Vaggan μαλλων ειστε φιλαρακια φιλε μου και δεν ξερεις τι λες εκτος και αν εισαι τυφλος.... btw ποδια δν εχω φωτογραφια αλλα ειναι το δυνατο μου σημειο και θα βαλω για να δεις οτι λες οτι νανε. Παρε ομως και μια πλατη..Οσο για τους κοιλιακους προφανος εισαι τυφλος.... Όνομα: 12.jpg Εμφανίσεις: 843 Μέγεθος: 59,4 KBΌνομα: 20130714_203133.jpg Εμφανίσεις: 868 Μέγεθος: 135,6 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-09-13 15:57 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ultra_b Εμφάνιση μηνυμάτων
    Vaggan μαλλων ειστε φιλαρακια φιλε μου και δεν ξερεις τι λες εκτος και αν εισαι τυφλος.... btw ποδια δν εχω φωτογραφια αλλα ειναι το δυνατο μου σημειο και θα βαλω για να δεις οτι λες οτι νανε. Παρε ομως και μια πλατη..Οσο για τους κοιλιακους προφανος εισαι τυφλος.... Όνομα: 12.jpg Εμφανίσεις: 843 Μέγεθος: 59,4 KBΌνομα: 20130714_203133.jpg Εμφανίσεις: 868 Μέγεθος: 135,6 KB
    ρε φιλε μην κανεις σύγκριση με παύλο, παίζει τελικό με Arnold τώρα... ο παύλος δεν έχει κοιλιακούς γιατί ψάχνει το μαγικό συμπλήρωμα που θα του εξαφανίσει το λίπος...όταν καταλάβει ότι το bodybuilding δεν είναι ένα τεμπέλικο άθλημα τότε θα βελτιωθεί πολύ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-09-13 16:28 #18
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Mια χαρα εισαι..βαλε και καμοια με ποδια
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-09-13 18:56 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stefan4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε φιλε μην κανεις σύγκριση με παύλο, παίζει τελικό με Arnold τώρα... ο παύλος δεν έχει κοιλιακούς γιατί ψάχνει το μαγικό συμπλήρωμα που θα του εξαφανίσει το λίπος...όταν καταλάβει ότι το bodybuilding δεν είναι ένα τεμπέλικο άθλημα τότε θα βελτιωθεί πολύ...
    .σ απανταω στα εκτος θεματςο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Pavlos19 : 26-09-13 στις 19:00
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-09-13 19:06 #20
    Προεπιλογή
    Πολυ καλος
    Βαλε και καμια φωτο με ποδια.
    Even if nobody believes in me, supports me or recognizes my effort, I'll keep going...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-09-13 20:16 #21
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ειπα εχεις κοιλιακους φιλος του παυλου δεν ειμαι δεν τον ξερω αλλα μπορω να κρινω ποιος εχει δουλεψει σκληρα και ποιος οχι πλατη εισαι πολυ πισω στην ιδια ποζα σε εχει για πλακα τι περιμενεις ανεβασε ποδια που ειναι η ομαδα σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-09-13 20:19 #22
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stefan4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε φιλε μην κανεις σύγκριση με παύλο, παίζει τελικό με Arnold τώρα... ο παύλος δεν έχει κοιλιακούς γιατί ψάχνει το μαγικό συμπλήρωμα που θα του εξαφανίσει το λίπος...όταν καταλάβει ότι το bodybuilding δεν είναι ένα τεμπέλικο άθλημα τότε θα βελτιωθεί πολύ...
    να ταν η ζηλια ψωρα θα ψωφουσε ολη η χωρα ο παυλος ειναι σε φαση μαζας οχι γραμμωσης αμα κοψει δεν θα εχει καμια σχεση και αν θες να δεις εχει κοιλιακους σε μερικες φωτο πισω ειναι κομματια με λιγοτερα κιλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 26-09-13 21:00 #23
    Προεπιλογή
    Δεν μπορεις να συγκρινεις μια χοντρη πλατη με μια στεγνη 1ον ασχετε φιλε μου... ειναι σαν να μου συγκρινεις οφ σεζον καποιον με αγωνιστικο... Με τον παβλο εχω 10% λιπος διαφορα... πως μου τον συγκρινεις?

    Εστω αν καθαρισει μπορει να ειναι και καλυτερος... Ειπε κανεις οχι ? αλλα αυτην τν στιγμη δεν ειναι. Καταλαβετο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-09-13 21:08 #24
    Προεπιλογή
    Παρακαλούθω αυτό το θέμα εδώ και μέρες και ο λόγος που έκανα εγγραφη είναι γιατί δεν άντεχα να αφήσω ασχολίαστα αυτά που διαβάζω!
    ΠΟΛΥ ζήλια ρε παιδιά,μα πάρα πολύ ζήλια!
    Ο ένας μπαίνει και λέει έχεις στήθος 15χρονου..
    και ο άλλος οτί ο παύλος είναι τεμπέλης,λες και έχει πάρει το μαγικό χάπι για να αποκτήση τους μύς που έχει!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-09-13 21:17 #25
    Προεπιλογή
    Κλαίω Καλά ρε ΄σεις;Είστε σοβαροί;Είναι δυνατόν ακόμη και μέσα από φόρουμ να μαλώνετε ποιός την έχει
    μεγαλύτερη;Την μουσκουλίτιδα εννοώ Μου θυμίζετε εποχές 1980 που μαλώναμε παιδάκια και λέγαμε "εγώ
    θα φέρω τον μπαμπά μου που είναι πυροσβέστης,-και εμένα είναι αστυνομικός"

    Το ΒΒ είναι ωραίο άθλημα,αλλά ειλικρινά δικές σας νοοτροπίες το κάνουν να είναι στη θέση που είναι και όχι αδικαιολόγητα.
    Αφήστε τους άλλους να μιλήσουν για σας.Δεν πήγαμε χθες γυμναστήριο,εσείς έχετε άποψη ενώ εμείς όχι.

    Και φίλε Ultra έχεις ωραίο σωματάκι ναι.Αλλά το μυαλό που κουβαλάς και εσύ,θέλει καλμάρισμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-09-13 21:18 #26
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannhs_84 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρακαλούθω αυτό το θέμα εδώ και μέρες και ο λόγος που έκανα εγγραφη είναι γιατί δεν άντεχα να αφήσω ασχολίαστα αυτά που διαβάζω!
    ΠΟΛΥ ζήλια ρε παιδιά,μα πάρα πολύ ζήλια!
    Ο ένας μπαίνει και λέει έχεις στήθος 15χρονου..
    και ο άλλος οτί ο παύλος είναι τεμπέλης,λες και έχει πάρει το μαγικό χάπι για να αποκτήση τους μύς που έχει!!!

    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

    Θεος οποιος εκανε 2ο account... Καιρο ειχα να γελασω ετσι....
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-09-13 21:20 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ultra_b Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

    Θεος οποιος εκανε 2ο account... Καιρο ειχα να γελασω ετσι....
    Οτί εσύ είσαι 20 χρονών είναι ακόμα ποιο αστίο....
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-09-13 21:22 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 8avos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κλαίω Καλά ρε ΄σεις;Είστε σοβαροί;Είναι δυνατόν ακόμη και μέσα από φόρουμ να μαλώνετε ποιός την έχει
    μεγαλύτερη;Την μουσκουλίτιδα εννοώ Μου θυμίζετε εποχές 1980 που μαλώναμε παιδάκια και λέγαμε "εγώ
    θα φέρω τον μπαμπά μου που είναι πυροσβέστης,-και εμένα είναι αστυνομικός"

    Το ΒΒ είναι ωραίο άθλημα,αλλά ειλικρινά δικές σας νοοτροπίες το κάνουν να είναι στη θέση που είναι και όχι αδικαιολόγητα.
    Αφήστε τους άλλους να μιλήσουν για σας.Δεν πήγαμε χθες γυμναστήριο,εσείς έχετε άποψη ενώ εμείς όχι.

    Και φίλε Ultra έχεις ωραίο σωματάκι ναι.Αλλά το μυαλό που κουβαλάς και εσύ,θέλει καλμάρισμα.

    θανο αν δεις τα σχολια μου θα καταλαβεις γιατι το εκανα γιατι το παιδι δν εχει αυτογνωσια... Και οταν του προσπαθησα να του δοσω να καταλαβει μου λεει εισαι 60 κιλα με τα παππουτσια και τετοια... Αυτος ηταν ο μονος λογος που ποσταρα την φωτογραφια , αν και οπως ειπα δεν εχει σημασια το πως εισαι με τις γνωσεις που εχεις.... αλλα αφου ετσι καταλαβαινουν μερικοι.... Τι να πεις σε αυτο το παιδι που νομιζει οτι ειναι καλυτερος απο τον αρνολτ? Σοβαρα πες μου εσυ... που δεν μετραει μακρος... που δεν ξερει τι ειναι το αθλημα καν... Που απλα κανει μια "περιπου" διατροφη με το ματι ανετα τρωει τις βρομιες του για να εχει τοσο λιπος... "κουμπονετε" χωρις να εχει την γνωση.... Πες μου κατι σωστο που κανει να πιαστω απο εκει να πω οτι ναι το παιδι προσπαθει.... ΤΟυ μιλας με ωραια τροπου το λες που υστερει και κοιταει πως να σου την πει... Δηλαδη σε τι ειναι καλος και σωστος ? βρες μου κατι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-09-13 21:23 #29
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Η αληθεια ειναι οτι το επανω σωμα σου ultra_b φαινεται καλα απο μπροστα , η πλατη καπως ή δεν εχεις πατησει ή δεν ξερω αλλα το ανοιγμα δε σου βγηκε καλα.. Οι γαμπες απο οτι φαινεται υστερουν στο rear lat spread ή ειναι η ιδεα μου? Επειτα περιμενουμε και ποδια εννοειται ..
    Οσο αφορα τον Παυλο κι εγω θα ηθελα να τον δω γραμμωμενο τερμα χωρις νερα με 6-7% λιπος και αγρια κοψιματα , οχι ομως οπως στη πρωτη φωτο που ανεβασε στα 75-76 κιλα (με τους κοιλιακους) που ηταν μισος , αλλα να διατηρησει αυτη τη μαζα που εχει και τοτε σιγουρα θα κανει τη διαφορα και θα κλεισει αρκετα στοματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 26-09-13 21:37 #30
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ultra_b Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μπορεις να συγκρινεις μια χοντρη πλατη με μια στεγνη 1ον ασχετε φιλε μου... ειναι σαν να μου συγκρινεις οφ σεζον καποιον με αγωνιστικο... Με τον παβλο εχω 10% λιπος διαφορα... πως μου τον συγκρινεις?

    Εστω αν καθαρισει μπορει να ειναι και καλυτερος... Ειπε κανεις οχι ? αλλα αυτην τν στιγμη δεν ειναι. Καταλαβετο.
    φιλε εισαι καλα???εσυ ποσταρες φωτο στο τοπικ του παυλου και ειπες οτι εχεις καλυτερο σωμα συγκεντρωσου λοιπον. εσυ εβαλες τον εαυτο σου σε διαδικασια συγκρισης οποτε τι καθεσαι και λες τωρα?το σχημα της πλατης σου υστερει παρολο που εχεις λιγο λιπος δεν κανεις καλο V θες βελτιωση τωρα απο την στιγμη που ειμαι ασχετος και τυφλος απο το παιξιμο θα σε παρακαλουσα να μην μου ξανααπευθυνεις τον λογο μεσα απο ποστ
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία