Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 48
  1. 26-09-13 21:50 #31
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    να ταν η ζηλια ψωρα θα ψωφουσε ολη η χωρα ο παυλος ειναι σε φαση μαζας οχι γραμμωσης αμα κοψει δεν θα εχει καμια σχεση και αν θες να δεις εχει κοιλιακους σε μερικες φωτο πισω ειναι κομματια με λιγοτερα κιλα
    μας είπες ότι ο παυλάκης έχει καλύτερα πόδια από Arnold... ιεροσυλία... μετά από αυτό η άποψη σου δεν έχει βαρύτητα .
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-09-13 22:18 #32
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stefan4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μας είπες ότι ο παυλάκης έχει καλύτερα πόδια από Arnold... ιεροσυλία... μετά από αυτό η άποψη σου δεν έχει βαρύτητα .
    πιστεψε με ειναι το τελευταιο που με ενδιαφερει να εχει η αποψη μου βαρυτητα για σενα οποιος καταλαβε τι ηθελα να πω σε εκεινο το ποστ καταλαβε οι αλλοι συνεχιστε να φορατε παρωπιδες ο αρνολντ οσο καλος και να εγινε μετα στα 20 του ηταν μηδεν απο ποδιασε σχεση με τον κορμο του
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-09-13 22:43 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    πιστεψε με ειναι το τελευταιο που με ενδιαφερει να εχει η αποψη μου βαρυτητα για σενα οποιος καταλαβε τι ηθελα να πω σε εκεινο το ποστ καταλαβε οι αλλοι συνεχιστε να φορατε παρωπιδες ο αρνολντ οσο καλος και να εγινε μετα στα 20 του ηταν μηδεν απο ποδιασε σχεση με τον κορμο του
    μάλλον εσύ πρέπει να βγάλεις τις παρωπίδες... πρόσεχε την πρώτη φωτό που είναι ο παυλάκης με τον φίλο του ... σαν πόκεμον φαίνεται ο παυλάκης διπλα του, και ο αλος ειναι και κοματια... και μετα μας λες για Arnold?

    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...νών./page12
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-09-13 22:50 #34
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stefan4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μάλλον εσύ πρέπει να βγάλεις τις παρωπίδες... πρόσεχε την πρώτη φωτό που είναι ο παυλάκης με τον φίλο του ... σαν πόκεμον φαίνεται ο παυλάκης διπλα του, και ο αλος ειναι και κοματια... και μετα μας λες για Arnold?

    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...νών./page12
    χαχαχχαχχαχα τι συγκρινεις ρε ανυπαρκτε? εμενα με αυτον που ειναι μεσα 2 χρονια και ειναι και 24 χρονων? ρε θα μας τρελανετε εδω περα,δεν εχετε ιδεα ιδεα...δεν παιρνω ουτε τ 1/5 απ αυτα π περνει αυτος και επισης θελετε να σας τν φερω στ φορουμ να σας πει οτι τρωει σοκο.λατες και κρουασαν??? ετσι ειναι,οταν εισαι μεσα οτι και να φας στα καιει ολα...καθαρη διατροφη δεν υπαρχει,μονο οταν θες να πεσεις κατω απ 6% λιπος και να διωξεις νερα,εκει τοτε ναι
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Pavlos19 : 26-09-13 στις 22:53
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-09-13 22:54 #35
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stefan4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μάλλον εσύ πρέπει να βγάλεις τις παρωπίδες... πρόσεχε την πρώτη φωτό που είναι ο παυλάκης με τον φίλο του ... σαν πόκεμον φαίνεται ο παυλάκης διπλα του, και ο αλος ειναι και κοματια... και μετα μας λες για Arnold?

    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...νών./page12
    ναι ειναι πιο μυωδης ο αλλος και πιο σκληρος αλλα τα ποδια του τα βλεπω μετρια και κρυμμενα κατο απο βερμουδα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-09-13 22:58 #36
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι ειναι πιο μυωδης ο αλλος και πιο σκληρος αλλα τα ποδια του τα βλεπω μετρια και κρυμμενα κατο απο βερμουδα
    Δεν ειναι πιο σκληρος επειδη τρωει καθαρα,ειναι πιο σκληρος γιατι προφανως βαζει αλλα φαρμακα απ μενα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-09-13 23:01 #37
    Προεπιλογή
    θα τ πω ωμα! ΕΙΣΤΕ ΑΣΧΕΤΟΙ στ θεμα φαρμακοδιεγερσης γιαυτο μην λετε καν τιποτα γιατι ρεζιλευστε κιολας με τις βλακιες που λετε και γελαει ο κοσμος
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 26-09-13 23:08 #38
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pavlos19 Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχχαχχαχα τι συγκρινεις ρε ανυπαρκτε? εμενα με αυτον που ειναι μεσα 2 χρονια και ειναι και 24 χρονων? ρε θα μας τρελανετε εδω περα,δεν εχετε ιδεα ιδεα...δεν παιρνω ουτε τ 1/5 απ αυτα π περνει αυτος και επισης θελετε να σας τν φερω στ φορουμ να σας πει οτι τρωει σοκο.λατες και κρουασαν??? ετσι ειναι,οταν εισαι μεσα οτι και να φας στα καιει ολα...καθαρη διατροφη δεν υπαρχει,μονο οταν θες να πεσεις κατω απ 6% λιπος και να διωξεις νερα,εκει τοτε ναι
    για αυτο εχεις κοιλια σαν μπεκροκανατας.εγραψα και πριν, εσυ νομιζεις οτι το bodybuilding ειναι αθλημα για τεμπεληδες, που τρώνε όλη μέρα σοκολάτες μπυρες κτλ και περνεις το φαρμακο και ειμαι mr.o ... δεν ειναι τοσο απλα τα πραματα.εγω βαζω στοιχημα οτι αμα γινεις φετες, διπλα στον ultra_b που δεν ειναι στο φαρμακο ,pokemon θα φαίνεσαι ....
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-09-13 23:08 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stefan4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    για αυτο εχεις κοιλια σαν μπεκροκανατας.εγραψα και πριν, εσυ νομιζεις οτι το bodybuilding ειναι αθλημα για τεμπεληδες, που τρώνε όλη μέρα σοκολάτες μπυρες κτλ και περνεις το φαρμακο και ειμαι mr.o ... δεν ειναι τοσο απλα τα πραματα.εγω βαζω στοιχημα οτι αμα γινεις φετες, διπλα στον ultra που δεν ειναι στο φαρμακο ,pokemon θα φαίνεσαι ....
    χαχαχαχαχα καλα νταξει,τα λεμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-09-13 23:14 #40
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pavlos19 Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα τ πω ωμα! ΕΙΣΤΕ ΑΣΧΕΤΟΙ στ θεμα φαρμακοδιεγερσης γιαυτο μην λετε καν τιποτα γιατι ρεζιλευστε κιολας με τις βλακιες που λετε και γελαει ο κοσμος
    Παυλο να σε πω την αληθεια μονο εσυ γελας , γιατι ο κοσμος ειναι ασχετος απο φαρμακα(δεν ενδιαφερεται κιωλας) , αρα ρεζιλι γινεται καποιος μονο μπροστα σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-09-13 02:42 #41
    Προεπιλογή
    χαχαααχαχα καλα Παυλο δεν εισαι καλα... με τον τυπο διπλα στην φωτογραφια εχετε χιλιομετρα διαφορα......

    Οσο για τα ποδια παιδια θα ανεβασω φωτογραφιες βεβαια τωρα ειμαι καπως σε χειροτερη κατασταση λογο του οτι ειχα κατσει 20 μερες το καλοκαιρι (αυγουστο) και τωρα καπακια 1 μηνα επειδη εσπασα τον αντιχειρα μου... Βεβαια προσεχω τι τρωω κανω 2 αεροβιες την εβδομαδα και 2 φορες ποδια (μια τετρακεφαλα γαμπλες , μια δικεφαλα γαμπες) το καλοκαιρι στις φωτογραφιες ημουν 77 κιλα και σε εκεινη με την πλατη ημουν 83,5 δεν ειχα καθαρηση.. Τωρα ειμαι 80... θα ανεβασω φωτογραφιες στα ποδια απο βδομαδα που θα κανω και αποτριχωση
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-09-13 14:05 #42
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ultra_b Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαααχαχα καλα Παυλο δεν εισαι καλα... με τον τυπο διπλα στην φωτογραφια εχετε χιλιομετρα διαφορα......

    Οσο για τα ποδια παιδια θα ανεβασω φωτογραφιες βεβαια τωρα ειμαι καπως σε χειροτερη κατασταση λογο του οτι ειχα κατσει 20 μερες το καλοκαιρι (αυγουστο) και τωρα καπακια 1 μηνα επειδη εσπασα τον αντιχειρα μου... Βεβαια προσεχω τι τρωω κανω 2 αεροβιες την εβδομαδα και 2 φορες ποδια (μια τετρακεφαλα γαμπλες , μια δικεφαλα γαμπες) το καλοκαιρι στις φωτογραφιες ημουν 77 κιλα και σε εκεινη με την πλατη ημουν 83,5 δεν ειχα καθαρηση.. Τωρα ειμαι 80... θα ανεβασω φωτογραφιες στα ποδια απο βδομαδα που θα κανω και αποτριχωση
    κοιτα να γινεσαι καθε φορα καλυτερος απο τον εαυτο σου και οχι απο τους αλλους αυτο ειναι τον νοημα του bodybuilding δεν στο εμαθε ο δασκαλος σου? αν θες να μπεις σε παιχνιδι συγκρισεων παρε μερος σε αγωνες με τον παυλο να σε συγκρινουμε οταν ειστε και οι δυο σε κατασταση αγωνων κοιτα να κανεις σοβαρη προπονηση μωρε να ανεβασεις τις αδυναμες μυικες ομαδες σου και ασε τις φτηνες δικαιολογιες οτι εισαι 20 μερες εξω οτι εσπασες τον αντιχειρα οτι θα κανεις αποτριχωση και χιλια δυο απλα δεξου οτι δεν εχεις ποδια.πατα δουλεια και γινε καλυτερος οχι για να σε θαυμασουμε αλλα για τον εαυτο σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-09-13 14:32 #43
    Προεπιλογή
    ρε χαλαρωστε τι καραγκιοζιλικια ειναι αυτα?οτι να ειναι ωριμοτητα μηδεν απο μερικους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 27-09-13 16:05 #44
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    κοιτα να γινεσαι καθε φορα καλυτερος απο τον εαυτο σου και οχι απο τους αλλους αυτο ειναι τον νοημα του bodybuilding δεν στο εμαθε ο δασκαλος σου? αν θες να μπεις σε παιχνιδι συγκρισεων παρε μερος σε αγωνες με τον παυλο να σε συγκρινουμε οταν ειστε και οι δυο σε κατασταση αγωνων κοιτα να κανεις σοβαρη προπονηση μωρε να ανεβασεις τις αδυναμες μυικες ομαδες σου και ασε τις φτηνες δικαιολογιες οτι εισαι 20 μερες εξω οτι εσπασες τον αντιχειρα οτι θα κανεις αποτριχωση και χιλια δυο απλα δεξου οτι δεν εχεις ποδια.πατα δουλεια και γινε καλυτερος οχι για να σε θαυμασουμε αλλα για τον εαυτο σου

    Εχεις σοβαρο προβλημα.... Εκτος απο φελος εισαι και medium απο οτι βλεπω...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 27-09-13 16:30 #45
    Προεπιλογή
    Ultra μ αρεσει πολυ το σκαρι σου σοβαρα, πολυ μυωδης για τη γραμμωση σου.. Η πλατη ισως δεν σου βγηκε καλα στο posing δεν ξερω παντως καμια σχεση με το μπροστα που ειναι μπομπα. Καλη συνεχεια.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία